Amts/Kredsmestre

Amtsmestre
Junior Piger

1993 Susanne Jørgensen, Odense
1994 Janni Madsen, Dart 88
1995 Birgitte Olsson, Jyden
1996 Pia Laursen, Tornbjerg
1997 Jeanet Schmidt, Mickey
1998 Ikke spillet
1999 ??
2000 ??
2001 Charlotte Madsen, Langtved
2002 Marie-Louise Hansen, Aabenraa
2003 Stephani Sørensen, Langtved
2004
2005
2006 Maika Dollerup, Esbjerg
2007 Maja Rudolph, Aabenraa
2008 Tarjani Andersen, Royal
2009 Tarjani Andersen, Royal
2010 Tarani Andersen, Royal

Junior Drenge
1993 Brian Sørensen, Hovsa
1994 Mikkel Kristensen, Skive
1995 Nick Hjørtoft, Vibenhus
1996 Nicky Ludvigsen, Svendborg
1997 Niels Klausen, Esbjerg Øst
1998 Niels Klausen, Esbjerg Øst
1999 ??
2000 Steven Hüddlebüsch, Studsen
2001 Martin Juhler, Esbjerg Øst
2002 Kenneth Simonsen, Esbjerg Øst )
2003 Nikolaj Frets, Langtved
2004
2005
2006 Magnus Laursen, Hinnerup
2007 Martin Simonsen, Esbjerg Øst
2008
2009 Daniel Jensen, Fluen Sj.
2010 Daniel Jensen, Fluen Sj.

Damer
1991 Lene Mikkelsen, Galten
1992 Joan Madsen, Dart 88
1993 Pia Iversen, Esbjerg
1994 Gerda Esbensen, Møllegården
1995 Gerda Søgård, Assens
1996 Christina Nielsen, Midt-Dart
1997 Lone Nissen, Aabenraa
1998 Ann-Louise Andersen, Assens
1999
2000 Christina Buchwald, Midt-Dart
2001 Lone Jeppesen, Aabenraa
2002 Mona Lund, Haderslev
2003 Mette Funch, Nakskov
2004
2005
2006 Tina Eggersen, Lido
2007 Janni Larsen, Fluen
2008 Anette Andersen, Potten
2009 Mette Funch, Holeby
2010 Tove Lauridsen, Bording

Herrer
1991 Stig Jørgensen, Kalundborg
1992 Anders Pedersen, Esbjerg
1993 Birger Uth Nielsen, Royal
1994 Per Skau, Assens
1995 Per Skau, Assens
1996 Jan Guldsten, ADC
1997 Frede Johansen, Horsens
1998 Frede Johansen, Horsens
1999 Jimmy Wawrzonek, Bogense
2000 Stig Jørgensen, Midt-Dart
2001 Henrik Primdal, Hovsa
2002 Brian Laursen, Rosenhøj
2003 Per Laursen, Potten
2004
2005
2006 Benny Jensen, Royal
2007 Peter Sønderby, Esbjerg
2008 Peter Sønderby, Esbjerg
2009 Vladimir Andersen, Royal
2010 Frede Johansen, Lido

Regionsmestre

Junior piger

2011 Tarjani Andersen, Royal
2012 Michelle Lindhardt, Royal

Junior drenge

2011 Nicholai Rasmussen, Rosenhøj
2012 Nicholai Rasmussen, Rosenhøj

Damer

2011 Henriette Honoré, Esbjerg
2012 Hanne Johnsen, Kastrup/Tårnby

Herrer

2011 Finn Madsen, Assens
2012 Glenn Honoré, Esbjerg

Webitall ApS