DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

DK26 Hvidovre

 

Oversigt over holdkaptajner i DK26 – Sæson 2018/2019

 

Weekendturneringen

 

 

 

DK26 1 – 1. division

Kenneth Hansen

kbohansen@hotmail.com

61 27 40 04

DK26 2 – 2. division

Flemming ”17” Hansen

flemming17hansen@gmail.com

30 92 55 63

DK26 3 – 3. division

Morten Lilmoes

mortenlilmoes@gmail.com

41 83 85 89

DK26 4 – DS

Simon Hansen

simonh1998@hotmail.com

28 34 44 99

DK26 5 – DS

Jan Bryde

jan.bryde@hotmail.com

60 60 23 62

DK26 6 – DS

Jan Erik Rasmussen

jerasmussen167@gmail.com

29 12 96 97

Hverdagsturneringen

 

 

 

DK26 1 – Lokalrække 1 – A

Morten Lillmoes

mortenlilmoes@gmail.com

41 83 85 89

DK26 2 – Lokalrække 1 – B

Kenneth Jeppesen

Kjeppesen@live.dk

71 38 64 37

DK26 3 – Lokalrække 1 – A

Jan Bemo Jensen

bemo@os.dk 

30 11 26 07

Damepairs

 

 

 

DK26 1 – 1. division

Kirsten Byø

kirsten@byq.dk 

20 97 57 51

DK26 2 – 1. division

Renee Bested Ehlers

reneevita@ofir.dk 

22 41 52 40

Oldboys 50+

 

 

 

DK26 1 – Oldboys Øst

Jan Bryde

jan.bryde@hotmail.com

60 60 23 62

Juniorpairs

 

 

 

DK26 1

Janie Sonnichsen

janiesylvest@gmail.com 

28 58 98 68

 

 

 

 

 

 

IMG 2530



Hjemmeside:    www.dk26.dk


Klub information - spillestedet

Klub navn DK26 Hvidovre
Klub adresse Hvidovrevej 438, 3 sal
Klub postnr 2650 Hvidovre
Klub telefonnr ------
Klub e-mail Email
Lokaler Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag

Klub information - postadresse

Klub navn DK26 Hvidovre
Navn DK26 Hvidovre
Klub adresse Hvidovrevej 438, 3 sal
Klub postnr 2650 Hvidovre
Klub telefonnr 60874650
Klub e-mail Email