DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Vest

Dart Odense 2 (1), Dart Odense 3 (2), Assens 1 (3), Assens 2 (4), Royal 2 (5), Sydfyns Dart 1 (6), West Dart 1 (7), Sdr. Omme 1 (8), Esbjerg 2 (9), Kælderen 1 (10), Kolding 1 (11), Fluen 1 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
48307 21-08-2013 19:30 Esbjerg 2 Kælderen 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
48222 21-08-2013 19:30 Dart Odense 3 Dart Odense 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48331 21-08-2013 19:30 Kolding 1 Fluen 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
48283 21-08-2013 19:30 West Dart 1 Sdr. Omme 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
48259 21-08-2013 19:30 Royal 2 Sydfyns Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48235 22-08-2013 19:00 Assens 1 Assens 2 * 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (434) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
48224 31-08-2013 11:00 Dart Odense 3 Assens 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48212 31-08-2013 11:00 Dart Odense 2 Assens 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
48281 31-08-2013 11:00 West Dart 1 Royal 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48320 31-08-2013 11:00 Kælderen 1 Fluen 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
48293 31-08-2013 11:00 Sdr. Omme 1 Sydfyns Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
48308 31-08-2013 11:00 Esbjerg 2 Kolding 1 * Afbud: Esbjerg 2 0 - 16
48213 31-08-2013 16:00 Dart Odense 2 Assens 2 * 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (434) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
48282 31-08-2013 16:00 West Dart 1 Sydfyns Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
48223 31-08-2013 16:00 Dart Odense 3 Assens 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
48292 31-08-2013 16:00 Sdr. Omme 1 Royal 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
48309 31-08-2013 16:00 Esbjerg 2 Fluen 1 * Afbud: Esbjerg 2 0 - 16
48319 31-08-2013 16:00 Kælderen 1 Kolding 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48325 21-09-2013 11:00 Kolding 1 Royal 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48238 21-09-2013 11:00 Assens 1 West Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48337 21-09-2013 11:00 Fluen 1 Sydfyns Dart 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
48250 21-09-2013 11:00 Assens 2 Sdr. Omme 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
48311 21-09-2013 11:00 Kælderen 1 Dart Odense 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48299 21-09-2013 11:00 Esbjerg 2 Dart Odense 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
48326 21-09-2013 16:00 Kolding 1 Sydfyns Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48336 21-09-2013 16:00 Fluen 1 Royal 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48239 21-09-2013 16:00 Assens 1 Sdr. Omme 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48249 21-09-2013 16:00 Assens 2 West Dart 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
48300 21-09-2013 16:00 Esbjerg 2 Dart Odense 3 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
48310 21-09-2013 16:00 Kælderen 1 Dart Odense 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
48327 26-10-2013 11:00 Kolding 1 West Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48214 26-10-2013 11:00 Dart Odense 2 Royal 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48339 26-10-2013 11:00 Fluen 1 Sdr. Omme 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
48313 26-10-2013 11:00 Kælderen 1 Assens 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
48301 26-10-2013 11:00 Esbjerg 2 Assens 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
48226 26-10-2013 11:00 Dart Odense 3 Sydfyns Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48328 26-10-2013 16:00 Kolding 1 Sdr. Omme 1 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
48338 26-10-2013 16:00 Fluen 1 West Dart 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
48215 26-10-2013 16:00 Dart Odense 2 Sydfyns Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48225 26-10-2013 16:00 Dart Odense 3 Royal 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
48312 26-10-2013 16:00 Kælderen 1 Assens 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
48302 26-10-2013 16:00 Esbjerg 2 Assens 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
48254 16-11-2013 11:00 Assens 2 Fluen 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48262 16-11-2013 11:00 Royal 2 Esbjerg 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
48242 16-11-2013 11:00 Assens 1 Kolding 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48274 16-11-2013 11:00 Sydfyns Dart 1 Kælderen 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48289 16-11-2013 11:00 Sdr. Omme 1 Dart Odense 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
48277 16-11-2013 11:00 West Dart 1 Dart Odense 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48253 16-11-2013 16:00 Assens 2 Kolding 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
48263 16-11-2013 16:00 Royal 2 Kælderen 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48243 16-11-2013 16:00 Assens 1 Fluen 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
48273 16-11-2013 16:00 Sydfyns Dart 1 Esbjerg 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
48288 16-11-2013 16:00 Sdr. Omme 1 Dart Odense 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
48278 16-11-2013 16:00 West Dart 1 Dart Odense 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48232 30-11-2013 11:00 Dart Odense 3 Fluen 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48220 30-11-2013 11:00 Dart Odense 2 Kolding 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48257 30-11-2013 11:00 Royal 2 Assens 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48269 30-11-2013 11:00 Sydfyns Dart 1 Assens 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
48284 30-11-2013 11:00 West Dart 1 Esbjerg 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
48296 30-11-2013 11:00 Sdr. Omme 1 Kælderen 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
48231 30-11-2013 16:00 Dart Odense 3 Kolding 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48258 30-11-2013 16:00 Royal 2 Assens 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
48221 30-11-2013 16:00 Dart Odense 2 Fluen 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48295 30-11-2013 16:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
48285 30-11-2013 16:00 West Dart 1 Kælderen 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48268 30-11-2013 16:00 Sydfyns Dart 1 Assens 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
48270 07-01-2014 19:30 Sydfyns Dart 1 Royal 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
48211 08-01-2014 19:30 Dart Odense 2 Dart Odense 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
48246 08-01-2014 19:30 Assens 2 Assens 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
48294 08-01-2014 19:30 Sdr. Omme 1 West Dart 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
48342 10-01-2014 19:30 Fluen 1 Kolding 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
48318 10-01-2014 19:30 Kælderen 1 Esbjerg 2 * Holdtræk: Esbjerg 2 16 - 0
48341 18-01-2014 11:00 Fluen 1 Kælderen 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
48329 18-01-2014 11:00 Kolding 1 Esbjerg 2 * Holdtræk: Esbjerg 2 16 - 0
48233 18-01-2014 11:00 Assens 1 Dart Odense 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
48272 18-01-2014 11:00 Sydfyns Dart 1 Sdr. Omme 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48260 18-01-2014 11:00 Royal 2 West Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
48245 18-01-2014 11:00 Assens 2 Dart Odense 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48330 18-01-2014 16:00 Kolding 1 Kælderen 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
48340 18-01-2014 16:00 Fluen 1 Esbjerg 2 * Holdtræk: Esbjerg 2 16 - 0
48234 18-01-2014 16:00 Assens 1 Dart Odense 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
48244 18-01-2014 16:00 Assens 2 Dart Odense 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48271 18-01-2014 16:00 Sydfyns Dart 1 West Dart 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
48261 18-01-2014 16:00 Royal 2 Sdr. Omme 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
48218 08-02-2014 11:00 Dart Odense 2 Esbjerg 2 * Holdtræk: Esbjerg 2 16 - 0
48230 08-02-2014 11:00 Dart Odense 3 Kælderen 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
48264 08-02-2014 11:00 Royal 2 Kolding 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
48291 08-02-2014 11:00 Sdr. Omme 1 Assens 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48279 08-02-2014 11:00 West Dart 1 Assens 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
48276 08-02-2014 11:00 Sydfyns Dart 1 Fluen 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48229 08-02-2014 16:00 Dart Odense 3 Esbjerg 2 * Holdtræk: Esbjerg 2 16 - 0
48219 08-02-2014 16:00 Dart Odense 2 Kælderen 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
48265 08-02-2014 16:00 Royal 2 Fluen 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
48290 08-02-2014 16:00 Sdr. Omme 1 Assens 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48275 08-02-2014 16:00 Sydfyns Dart 1 Kolding 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
48280 08-02-2014 16:00 West Dart 1 Assens 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48252 08-03-2014 11:00 Assens 2 Kælderen 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
48240 08-03-2014 11:00 Assens 1 Esbjerg 2 * Holdtræk: Esbjerg 2 16 - 0
48255 08-03-2014 11:00 Royal 2 Dart Odense 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48286 08-03-2014 11:00 West Dart 1 Kolding 1 * Afbud: Kolding 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
48267 08-03-2014 11:00 Sydfyns Dart 1 Dart Odense 3 * Udsat > 9.4.2014 kl. 19:30 - Spilles i Odense 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48298 08-03-2014 11:00 Sdr. Omme 1 Fluen 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
48241 08-03-2014 16:00 Assens 1 Kælderen 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
48251 08-03-2014 16:00 Assens 2 Esbjerg 2 * Holdtræk: Esbjerg 2 16 - 0
48256 08-03-2014 16:00 Royal 2 Dart Odense 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48297 08-03-2014 16:00 Sdr. Omme 1 Kolding 1 * Afbud: Kolding 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
48287 08-03-2014 16:00 West Dart 1 Fluen 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48266 08-03-2014 16:00 Sydfyns Dart 1 Dart Odense 2 * Udsat > 26.3.2014 kl. 19:30 - Spilles i Odense 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
48323 29-03-2014 11:00 Kolding 1 Assens 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
48335 29-03-2014 11:00 Fluen 1 Assens 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48216 29-03-2014 11:00 Dart Odense 2 West Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
48315 29-03-2014 11:00 Kælderen 1 Sydfyns Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48228 29-03-2014 11:00 Dart Odense 3 Sdr. Omme 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
48303 29-03-2014 11:00 Esbjerg 2 Royal 2 * Holdtræk: Esbjerg 2 0 - 16
48324 29-03-2014 16:00 Kolding 1 Assens 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
48334 29-03-2014 16:00 Fluen 1 Assens 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
48217 29-03-2014 16:00 Dart Odense 2 Sdr. Omme 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
48304 29-03-2014 16:00 Esbjerg 2 Sydfyns Dart 1 * Holdtræk: Esbjerg 2 0 - 16
48227 29-03-2014 16:00 Dart Odense 3 West Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
48314 29-03-2014 16:00 Kælderen 1 Royal 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
48236 26-04-2014 11:00 Assens 1 Royal 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
48333 26-04-2014 11:00 Fluen 1 Dart Odense 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
48321 26-04-2014 11:00 Kolding 1 Dart Odense 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
48248 26-04-2014 11:00 Assens 2 Sydfyns Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
48317 26-04-2014 11:00 Kælderen 1 Sdr. Omme 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48305 26-04-2014 11:00 Esbjerg 2 West Dart 1 * Holdtræk: Esbjerg 2 0 - 16
48322 26-04-2014 16:00 Kolding 1 Dart Odense 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48332 26-04-2014 16:00 Fluen 1 Dart Odense 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
48237 26-04-2014 16:00 Assens 1 Sydfyns Dart 1 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
48306 26-04-2014 16:00 Esbjerg 2 Sdr. Omme 1 * Holdtræk: Esbjerg 2 0 - 16
48316 26-04-2014 16:00 Kælderen 1 West Dart 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
48247 26-04-2014 16:00 Assens 2 Royal 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel