DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Sjælland B

Gørslev IF 3 (1), Gørslev IF 4 (2), Holbæk 4 (3), Holbæk 5 (4), Kirke Helsinge 2 (5), Kundby Spidserne 1 (6), Mosede 1 (7), Ringsted 2 (8), Undløse 1 (9), Fluen Sj. 2 (10), Vestsjæll-Ænderne 2 (11), Vestsjæll-Ænderne 3 (12), Vestsjæll-Ænderne 4 (13)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
50965 20-08-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Vestsjæll-Ænderne 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50873 20-08-2013 19:30 Holbæk 5 Holbæk 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50887 20-08-2013 19:30 Kirke Helsinge 2 Kundby Spidserne 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50939 20-08-2013 19:30 Undløse 1 Fluen Sjælland 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50913 20-08-2013 19:30 Mosede 1 Ringsted 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50835 21-08-2013 19:30 Gørslev IF 3 Gørslev IF 4 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50859 27-08-2013 19:30 Holbæk 4 Gørslev IF 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50978 27-08-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Vestsjæll-Ænderne 4 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
50935 27-08-2013 19:30 Undløse 1 Kirke Helsinge 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50949 27-08-2013 19:30 Fluen Sjælland 2 Mosede 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50849 28-08-2013 19:30 Gørslev IF 4 Holbæk 5 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50901 28-08-2013 19:30 Kundby Spidserne 1 Ringsted 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50914 03-09-2013 19:30 Mosede 1 Undløse 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50884 03-09-2013 19:30 Kirke Helsinge 2 Gørslev IF 4 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50927 03-09-2013 19:30 Ringsted 2 Fluen Sjælland 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50966 03-09-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Vestsjæll-Ænderne 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50837 04-09-2013 19:30 Gørslev IF 3 Holbæk 5 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50897 04-09-2013 19:30 Kundby Spidserne 1 Holbæk 4 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50982 10-09-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Holbæk 5 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50971 10-09-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Kirke Helsinge 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50938 10-09-2013 19:30 Undløse 1 Ringsted 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
50907 10-09-2013 19:30 Mosede 1 Gørslev IF 3 * U15.10.2013 - Afbud: Gørslev IF 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50855 11-09-2013 19:30 Gørslev IF 4 Fluen Sjælland 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50904 11-09-2013 19:30 Kundby Spidserne 1 Vestsjæll-Ænderne 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50894 17-09-2013 19:30 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50916 17-09-2013 19:30 Mosede 1 Vestsjæll-Ænderne 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
50972 17-09-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Kundby Spidserne 1 * Udsat > 15.10.2013 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50943 17-09-2013 19:30 Fluen Sjælland 2 Gørslev IF 3 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
50933 17-09-2013 19:30 Undløse 1 Holbæk 4 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50920 17-09-2013 19:30 Ringsted 2 Gørslev IF 4 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
50969 24-09-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Holbæk 4 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50918 24-09-2013 19:30 Mosede 1 Vestsjæll-Ænderne 4 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50934 24-09-2013 19:30 Undløse 1 Holbæk 5 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50959 24-09-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Kirke Helsinge 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50841 25-09-2013 19:30 Gørslev IF 3 Ringsted 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50896 25-09-2013 19:30 Kundby Spidserne 1 Gørslev IF 4 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50984 01-10-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Kundby Spidserne 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50975 01-10-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Undløse 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
50879 01-10-2013 19:30 Holbæk 5 Fluen Sjælland 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50928 01-10-2013 19:30 Ringsted 2 Vestsjæll-Ænderne 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50862 01-10-2013 19:30 Holbæk 4 Kirke Helsinge 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50852 02-10-2013 19:30 Gørslev IF 4 Mosede 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50868 08-10-2013 19:30 Holbæk 4 Vestsjæll-Ænderne 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50876 08-10-2013 19:30 Holbæk 5 Mosede 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50980 08-10-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Gørslev IF 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50947 08-10-2013 19:30 Fluen Sjælland 2 Kirke Helsinge 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50929 08-10-2013 19:30 Ringsted 2 Vestsjæll-Ænderne 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50895 09-10-2013 19:30 Kundby Spidserne 1 Gørslev IF 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50881 22-10-2013 19:30 Holbæk 5 Vestsjæll-Ænderne 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50870 22-10-2013 19:30 Holbæk 4 Vestsjæll-Ænderne 4 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50889 22-10-2013 19:30 Kirke Helsinge 2 Ringsted 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50956 22-10-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Gørslev IF 4 * 04.01, Pkt. 4, Stk. 03 (77) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50842 23-10-2013 19:30 Gørslev IF 3 Undløse 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50903 23-10-2013 19:30 Kundby Spidserne 1 Fluen Sjælland 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50973 29-10-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Mosede 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
50922 29-10-2013 19:30 Ringsted 2 Holbæk 5 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50936 29-10-2013 19:30 Undløse 1 Kundby Spidserne 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50954 29-10-2013 19:30 Fluen Sjælland 2 Vestsjæll-Ænderne 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50838 30-10-2013 19:30 Gørslev IF 3 Kirke Helsinge 2 * Afbud: Kirke Helsinge 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50848 30-10-2013 19:30 Gørslev IF 4 Holbæk 4 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
50864 12-11-2013 19:30 Holbæk 4 Mosede 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50953 12-11-2013 19:30 Fluen Sjælland 2 Vestsjæll-Ænderne 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
50880 12-11-2013 19:30 Holbæk 5 Vestsjæll-Ænderne 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50854 13-11-2013 19:30 Gørslev IF 4 Undløse 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50987 26-11-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Undløse 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
50886 26-11-2013 19:30 Kirke Helsinge 2 Holbæk 5 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50964 26-11-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Fluen Sjælland 2 * Flyttet < 5.11.2013 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50845 27-11-2013 19:30 Gørslev IF 3 Vestsjæll-Ænderne 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50900 27-11-2013 19:30 Kundby Spidserne 1 Mosede 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
50979 03-12-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Gørslev IF 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50865 03-12-2013 19:30 Holbæk 4 Ringsted 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50911 03-12-2013 19:30 Mosede 1 Kirke Helsinge 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50940 03-12-2013 19:30 Undløse 1 Vestsjæll-Ænderne 2 * Flyttet < 28.11.2013 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50857 04-12-2013 19:30 Gørslev IF 4 Vestsjæll-Ænderne 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50930 11-12-2013 19:30 Ringsted 2 Vestsjæll-Ænderne 4 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50875 11-12-2013 19:30 Holbæk 5 Kundby Spidserne 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50945 11-12-2013 19:30 Fluen Sjælland 2 Holbæk 4 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50955 11-12-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Gørslev IF 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50977 07-01-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Vestsjæll-Ænderne 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
50861 07-01-2014 19:30 Holbæk 4 Holbæk 5 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50951 07-01-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Undløse 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50925 07-01-2014 19:30 Ringsted 2 Mosede 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50847 08-01-2014 19:30 Gørslev IF 4 Gørslev IF 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50899 08-01-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Kirke Helsinge 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50872 14-01-2014 19:30 Holbæk 5 Gørslev IF 4 * 04.01, Pkt. 4, Stk. 02+03 (303) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50990 14-01-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Vestsjæll-Ænderne 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50915 14-01-2014 19:30 Mosede 1 Fluen Sjælland 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50924 14-01-2014 19:30 Ringsted 2 Kundby Spidserne 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50890 14-01-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Undløse 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50836 15-01-2014 19:30 Gørslev IF 3 Holbæk 4 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50989 21-01-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Vestsjæll-Ænderne 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
50863 21-01-2014 19:30 Holbæk 4 Kundby Spidserne 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50950 21-01-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Ringsted 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50937 21-01-2014 19:30 Undløse 1 Mosede 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50871 21-01-2014 19:30 Holbæk 5 Gørslev IF 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50850 22-01-2014 19:30 Gørslev IF 4 Kirke Helsinge 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
50960 28-01-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Kundby Spidserne 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50893 28-01-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50882 28-01-2014 19:30 Holbæk 5 Vestsjæll-Ænderne 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50926 28-01-2014 19:30 Ringsted 2 Undløse 1 * Flyttet < 27.1.2014 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50944 28-01-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Gørslev IF 4 * Udsat > ?, Afbud: Gørslev IF 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50840 29-01-2014 19:30 Gørslev IF 3 Mosede 1 * Afbud: Gørslev IF 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50983 04-02-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Kirke Helsinge 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50961 04-02-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Mosede 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50866 04-02-2014 19:30 Holbæk 4 Undløse 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50843 05-02-2014 19:30 Gørslev IF 3 Fluen Sjælland 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50905 05-02-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Vestsjæll-Ænderne 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50853 05-02-2014 19:30 Gørslev IF 4 Ringsted 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
50985 18-02-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Mosede 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
50878 18-02-2014 19:30 Holbæk 5 Undløse 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50869 18-02-2014 19:30 Holbæk 4 Vestsjæll-Ænderne 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50919 18-02-2014 19:30 Ringsted 2 Gørslev IF 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
50892 18-02-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50851 19-02-2014 19:30 Gørslev IF 4 Kundby Spidserne 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50908 25-02-2014 19:30 Mosede 1 Gørslev IF 4 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50885 25-02-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Holbæk 4 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50946 25-02-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Holbæk 5 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50962 25-02-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Ringsted 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50941 25-02-2014 19:30 Undløse 1 Vestsjæll-Ænderne 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
50906 26-02-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Vestsjæll-Ænderne 4 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50974 04-03-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Ringsted 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50891 04-03-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Fluen Sjælland 2 * 04.01, Pkt. 4, Stk. 03 (12) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50957 04-03-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Holbæk 4 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50910 04-03-2014 19:30 Mosede 1 Holbæk 5 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50839 05-03-2014 19:30 Gørslev IF 3 Kundby Spidserne 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50858 05-03-2014 19:30 Gørslev IF 4 Vestsjæll-Ænderne 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50981 11-03-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Holbæk 4 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50923 11-03-2014 19:30 Ringsted 2 Kirke Helsinge 2 * Udsat > 25.3.2014 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50970 11-03-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Holbæk 5 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50931 11-03-2014 19:30 Undløse 1 Gørslev IF 3 * Udeblivelse: Gørslev IF 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50948 11-03-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Kundby Spidserne 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50856 12-03-2014 19:30 Gørslev IF 4 Vestsjæll-Ænderne 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50860 18-03-2014 19:30 Holbæk 4 Gørslev IF 4 * Afbud: Gørslev IF 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50877 18-03-2014 19:30 Holbæk 5 Ringsted 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50988 18-03-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Fluen Sjælland 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50917 18-03-2014 19:30 Mosede 1 Vestsjæll-Ænderne 3 * Kampseddel ulæselig 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50883 18-03-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Gørslev IF 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50902 19-03-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Undløse 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50976 25-03-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Fluen Sjælland 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
50909 25-03-2014 19:30 Mosede 1 Holbæk 4 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50932 25-03-2014 19:30 Undløse 1 Gørslev IF 4 * 04.01, Pkt. 4, Stk. 02 (67-69-75) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50958 25-03-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Holbæk 5 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50967 01-04-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Gørslev IF 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50912 01-04-2014 19:30 Mosede 1 Kundby Spidserne 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50874 01-04-2014 19:30 Holbæk 5 Kirke Helsinge 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50942 01-04-2014 19:30 Undløse 1 Vestsjæll-Ænderne 4 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50952 01-04-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Vestsjæll-Ænderne 2 * Udsat > 2.4.2014 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50888 08-04-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Mosede 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50968 08-04-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Gørslev IF 4 * Afbud: Gørslev IF 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50921 08-04-2014 19:30 Ringsted 2 Holbæk 4 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50963 08-04-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Undløse 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50846 09-04-2014 19:30 Gørslev IF 3 Vestsjæll-Ænderne 4 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50986 15-04-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Ringsted 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
50867 15-04-2014 19:30 Holbæk 4 Fluen Sjælland 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50844 16-04-2014 19:30 Gørslev IF 3 Vestsjæll-Ænderne 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
50898 16-04-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Holbæk 5 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel