DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

2. division Vest

Aros 1 (1), Samsø 1 (2), Linde 1 (3), Dronningborg 1 (4), Hovsa 1 (5), Hinnerup 1 (6), Lido 2 (7), Padborg 1 (8), Dart Odense 1 (9), Assens 1 (10), Sdr. Omme 1 (11), Esbjerg 1 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
62160 30-08-2014 10:00 Padborg 1 Esbjerg 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62074 30-08-2014 10:00 Aros 1 Linde 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
62148 30-08-2014 10:00 Lido 2 Sdr. Omme 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62086 30-08-2014 11:00 Samsø 1 Dronningborg 1 Afbud: Samsø 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
62135 30-08-2014 11:00 Hinnerup 1 Dart Odense 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62125 30-08-2014 11:00 Hovsa 1 Assens 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62085 30-08-2014 16:00 Samsø 1 Linde 1 Afbud: Samsø 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
62124 30-08-2014 16:00 Hovsa 1 Dart Odense 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62149 30-08-2014 16:00 Lido 2 Esbjerg 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62136 30-08-2014 16:00 Hinnerup 1 Assens 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62159 30-08-2014 16:00 Padborg 1 Sdr. Omme 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62075 30-08-2014 18:00 Aros 1 Dronningborg 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
62077 20-09-2014 10:00 Aros 1 Hinnerup 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62153 20-09-2014 10:00 Padborg 1 Dronningborg 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62141 20-09-2014 10:00 Lido 2 Linde 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
62202 20-09-2014 11:00 Esbjerg 1 Dart Odense 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62087 20-09-2014 11:00 Samsø 1 Hovsa 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62192 20-09-2014 11:00 Sdr. Omme 1 Assens 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62203 20-09-2014 16:00 Esbjerg 1 Assens 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62191 20-09-2014 16:00 Sdr. Omme 1 Dart Odense 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62142 20-09-2014 16:00 Lido 2 Dronningborg 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62152 20-09-2014 16:00 Padborg 1 Linde 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62088 20-09-2014 16:00 Samsø 1 Hinnerup 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
62076 20-09-2014 18:00 Aros 1 Hovsa 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62169 01-10-2014 19:30 Dart Odense 1 Assens 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62097 01-10-2014 19:30 Linde 1 Dronningborg 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
62204 01-10-2014 19:30 Esbjerg 1 Sdr. Omme 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62121 01-10-2014 19:30 Hovsa 1 Hinnerup 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62156 03-10-2014 19:30 Padborg 1 Lido 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62082 25-10-2014 11:00 Aros 1 Sdr. Omme 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62099 25-10-2014 11:00 Linde 1 Hinnerup 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62167 25-10-2014 11:00 Dart Odense 1 Lido 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62109 25-10-2014 11:00 Dronningborg 1 Hovsa 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
62179 25-10-2014 11:00 Assens 1 Padborg 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62094 25-10-2014 12:00 Samsø 1 Esbjerg 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
62110 25-10-2014 16:00 Dronningborg 1 Hinnerup 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
62098 25-10-2014 16:00 Linde 1 Hovsa 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62168 25-10-2014 16:00 Dart Odense 1 Padborg 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62178 25-10-2014 16:00 Assens 1 Lido 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62083 25-10-2014 18:00 Aros 1 Esbjerg 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62093 26-10-2014 12:00 Samsø 1 Sdr. Omme 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62073 14-11-2014 19:30 Aros 1 Samsø 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62139 15-11-2014 10:00 Lido 2 Aros 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62102 15-11-2014 11:00 Linde 1 Dart Odense 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62198 15-11-2014 11:00 Esbjerg 1 Hovsa 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
62188 15-11-2014 11:00 Sdr. Omme 1 Hinnerup 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62114 15-11-2014 11:00 Dronningborg 1 Assens 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
62151 15-11-2014 11:00 Padborg 1 Samsø 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
62187 15-11-2014 16:00 Sdr. Omme 1 Hovsa 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62199 15-11-2014 16:00 Esbjerg 1 Hinnerup 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62113 15-11-2014 16:00 Dronningborg 1 Dart Odense 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62150 15-11-2014 16:00 Padborg 1 Aros 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
62103 15-11-2014 16:00 Linde 1 Assens 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62140 15-11-2014 17:00 Lido 2 Samsø 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62196 29-11-2014 11:00 Esbjerg 1 Linde 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62161 29-11-2014 11:00 Dart Odense 1 Aros 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
62186 29-11-2014 11:00 Sdr. Omme 1 Dronningborg 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
62133 29-11-2014 11:00 Hinnerup 1 Lido 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
62123 29-11-2014 11:00 Hovsa 1 Padborg 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
62173 29-11-2014 12:00 Assens 1 Samsø 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62185 29-11-2014 16:00 Sdr. Omme 1 Linde 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62122 29-11-2014 16:00 Hovsa 1 Lido 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
62197 29-11-2014 16:00 Esbjerg 1 Dronningborg 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62134 29-11-2014 16:00 Hinnerup 1 Padborg 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62172 29-11-2014 16:00 Assens 1 Aros 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62162 29-11-2014 16:00 Dart Odense 1 Samsø 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62189 17-01-2015 11:00 Sdr. Omme 1 Lido 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
62095 17-01-2015 11:00 Linde 1 Aros 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62201 17-01-2015 11:00 Esbjerg 1 Padborg 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
62107 17-01-2015 11:00 Dronningborg 1 Samsø 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
62176 17-01-2015 11:00 Assens 1 Hovsa 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62166 17-01-2015 11:00 Dart Odense 1 Hinnerup 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
62190 17-01-2015 16:00 Sdr. Omme 1 Padborg 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62200 17-01-2015 16:00 Esbjerg 1 Lido 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62096 17-01-2015 16:00 Linde 1 Samsø 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62106 17-01-2015 16:00 Dronningborg 1 Aros 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
62165 17-01-2015 16:00 Dart Odense 1 Hovsa 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62177 17-01-2015 16:00 Assens 1 Hinnerup 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62112 07-02-2015 11:00 Dronningborg 1 Padborg 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
62100 07-02-2015 11:00 Linde 1 Lido 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62118 07-02-2015 11:00 Hovsa 1 Samsø 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
62171 07-02-2015 11:00 Dart Odense 1 Esbjerg 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62128 07-02-2015 11:00 Hinnerup 1 Aros 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62181 07-02-2015 11:00 Assens 1 Sdr. Omme 1 Afbud: Sdr. Omme 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
62117 07-02-2015 16:00 Hovsa 1 Aros 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
62101 07-02-2015 16:00 Linde 1 Padborg 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62111 07-02-2015 16:00 Dronningborg 1 Lido 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62129 07-02-2015 16:00 Hinnerup 1 Samsø 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62182 07-02-2015 16:00 Assens 1 Esbjerg 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
62170 07-02-2015 16:00 Dart Odense 1 Sdr. Omme 1 Afbud: Sdr. Omme 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
62084 08-02-2015 11:00 Samsø 1 Aros 1 Afbud: Aros 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
62193 25-02-2015 19:30 Sdr. Omme 1 Esbjerg 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
62108 25-02-2015 19:30 Dronningborg 1 Linde 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62180 25-02-2015 19:30 Assens 1 Dart Odense 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62132 25-02-2015 19:30 Hinnerup 1 Hovsa 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62145 27-02-2015 19:30 Lido 2 Padborg 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
62146 07-03-2015 10:00 Lido 2 Dart Odense 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
62158 07-03-2015 10:00 Padborg 1 Assens 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62183 07-03-2015 11:00 Sdr. Omme 1 Aros 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
62195 07-03-2015 11:00 Esbjerg 1 Samsø 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
62120 07-03-2015 11:00 Hovsa 1 Dronningborg 1 Flyttet til kl. 16:00 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
62130 07-03-2015 11:00 Hinnerup 1 Linde 1 Flyttet til kl. 16:00 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62184 07-03-2015 16:00 Sdr. Omme 1 Samsø 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
62194 07-03-2015 16:00 Esbjerg 1 Aros 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
62119 07-03-2015 16:00 Hovsa 1 Linde 1 Flyttet til kl. 11:00 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
62131 07-03-2015 16:00 Hinnerup 1 Dronningborg 1 Flyttet til kl. 11:00 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
62147 07-03-2015 17:00 Lido 2 Assens 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62157 07-03-2015 17:00 Padborg 1 Dart Odense 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62078 28-03-2015 10:00 Aros 1 Lido 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
62127 28-03-2015 11:00 Hovsa 1 Esbjerg 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
62090 28-03-2015 11:00 Samsø 1 Padborg 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62137 28-03-2015 11:00 Hinnerup 1 Sdr. Omme 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
62163 28-03-2015 11:00 Dart Odense 1 Linde 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62175 28-03-2015 11:00 Assens 1 Dronningborg 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
62089 28-03-2015 16:00 Samsø 1 Lido 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
62126 28-03-2015 16:00 Hovsa 1 Sdr. Omme 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
62174 28-03-2015 16:00 Assens 1 Linde 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
62164 28-03-2015 16:00 Dart Odense 1 Dronningborg 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
62138 28-03-2015 16:00 Hinnerup 1 Esbjerg 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
62079 28-03-2015 18:00 Aros 1 Padborg 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62080 25-04-2015 10:00 Aros 1 Dart Odense 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62115 25-04-2015 11:00 Dronningborg 1 Sdr. Omme 1 11 - 5
62092 25-04-2015 11:00 Samsø 1 Assens 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
62105 25-04-2015 11:00 Linde 1 Esbjerg 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
62144 25-04-2015 11:00 Lido 2 Hinnerup 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62154 25-04-2015 11:00 Padborg 1 Hovsa 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
62091 25-04-2015 16:00 Samsø 1 Dart Odense 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
62104 25-04-2015 16:00 Linde 1 Sdr. Omme 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
62116 25-04-2015 16:00 Dronningborg 1 Esbjerg 1 4 - 12
62143 25-04-2015 17:00 Lido 2 Hovsa 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
62155 25-04-2015 17:00 Padborg 1 Hinnerup 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
62081 25-04-2015 18:00 Aros 1 Assens 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel