DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

2. division Vest

Aros 1, Dart Odense 1, Fluen 1, Hinnerup 1, Hovsa 1, Kælderen 1, Linde 1, Padborg 1, Potten 2, Samsø 1, Sdr. Omme 1 og Aalborg 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
83563 29-08-2015 11:00 Sdr. Omme 1 Linde 1 0 - 16 Detaljer
83545 29-08-2015 11:00 Potten 2 Aalborg 1 7 - 9 Detaljer
83473 29-08-2015 11:00 Fluen 1 Kælderen 1 7 - 9 Detaljer
83449 29-08-2015 11:00 Aros 1 Hinnerup 1 10 - 6 Detaljer
83499 29-08-2015 11:00 Hovsa 1 Samsø 1 8 - 8 Detaljer
83525 29-08-2015 11:00 Padborg 1 Dart Odense 1 8 - 8 Detaljer
83455 29-08-2015 16:00 Aros 1 Samsø 1 9 - 7 Detaljer
83567 29-08-2015 16:00 Sdr. Omme 1 Aalborg 1 1 - 15 Detaljer
83470 29-08-2015 16:00 Fluen 1 Dart Odense 1 8 - 8 Detaljer
83529 29-08-2015 16:00 Padborg 1 Kælderen 1 7 - 9 Detaljer
83494 29-08-2015 16:00 Hovsa 1 Hinnerup 1 8 - 8 Detaljer
83541 29-08-2015 16:00 Potten 2 Linde 1 2 - 14 Detaljer
83466 19-09-2015 10:00 Dart Odense 1 Samsø 1 6 - 10 Detaljer
83505 19-09-2015 10:00 Kælderen 1 Hinnerup 1 5 - 11 Detaljer
83568 19-09-2015 11:00 Aalborg 1 Aros 1 9 - 7 Detaljer
83564 19-09-2015 11:00 Sdr. Omme 1 Padborg 1 1 - 15 Detaljer
83517 19-09-2015 11:00 Linde 1 Hovsa 1 9 - 7 Detaljer
83537 19-09-2015 11:00 Potten 2 Fluen 1 8 - 8 Detaljer
83559 19-09-2015 16:00 Sdr. Omme 1 Fluen 1 2 - 14 Detaljer
83572 19-09-2015 16:00 Aalborg 1 Hovsa 1 6 - 10 Detaljer
83460 19-09-2015 16:00 Dart Odense 1 Hinnerup 1 7 - 9 Detaljer
83510 19-09-2015 16:00 Kælderen 1 Samsø 1 7 - 9 Detaljer
83542 19-09-2015 16:00 Potten 2 Padborg 1 5 - 11 Detaljer
83513 19-09-2015 16:00 Linde 1 Aros 1 8 - 8 Detaljer
83574 30-09-2015 19:30 Aalborg 1 Linde 1 7 - 9 Detaljer
83450 30-09-2015 19:30 Aros 1 Hovsa 1 8 - 8 Detaljer
83544 30-09-2015 19:30 Potten 2 Sdr. Omme 1 14 - 2 Detaljer
83503 30-09-2015 19:30 Kælderen 1 Dart Odense 1 10 - 6 Detaljer
83475 30-09-2015 19:30 Fluen 1 Padborg 1 7 - 9 Detaljer
83454 17-10-2015 11:00 Aros 1 Potten 2 9 - 7 Detaljer
83549 17-10-2015 12:00 Samsø 1 Hinnerup 1 10 - 6 Detaljer
83456 17-10-2015 16:00 Aros 1 Sdr. Omme 1 15 - 1 Detaljer
83468 24-10-2015 10:00 Dart Odense 1 Aalborg 1 9 - 7 Detaljer
83507 24-10-2015 10:00 Kælderen 1 Linde 1 9 - 7 Detaljer
83532 24-10-2015 11:00 Padborg 1 Samsø 1 7 - 9 Detaljer
83471 24-10-2015 11:00 Fluen 1 Hinnerup 1 2 - 14 Detaljer
83500 24-10-2015 11:00 Hovsa 1 Sdr. Omme 1 14 - 2 Detaljer
83477 24-10-2015 16:00 Fluen 1 Samsø 1 6 - 10 Detaljer
83498 24-10-2015 16:00 Hovsa 1 Potten 2 12 - 4 Detaljer
83463 24-10-2015 16:00 Dart Odense 1 Linde 1 5 - 11 Detaljer
83512 24-10-2015 16:00 Kælderen 1 Aalborg 1 10 - 6 Detaljer
83527 24-10-2015 16:00 Padborg 1 Hinnerup 1 5 - 11 Detaljer
83467 14-11-2015 10:00 Dart Odense 1 Sdr. Omme 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
83509 14-11-2015 10:00 Kælderen 1 Potten 2 9 - 7 Detaljer
83469 14-11-2015 11:00 Fluen 1 Aros 1 9 - 7 Detaljer
83528 14-11-2015 11:00 Padborg 1 Hovsa 1 11 - 5 Detaljer
83552 14-11-2015 12:00 Samsø 1 Linde 1 9 - 7 Detaljer
83490 14-11-2015 13:00 Hinnerup 1 Aalborg 1 12 - 4 Detaljer
83472 14-11-2015 16:00 Fluen 1 Hovsa 1 6 - 10 Detaljer
83465 14-11-2015 16:00 Dart Odense 1 Potten 2 11 - 5 Detaljer
83511 14-11-2015 16:00 Kælderen 1 Sdr. Omme 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
83524 14-11-2015 16:00 Padborg 1 Aros 1 12 - 4 Detaljer
83485 14-11-2015 18:00 Hinnerup 1 Linde 1 9 - 7 Detaljer
83556 15-11-2015 12:00 Samsø 1 Aalborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
83451 28-11-2015 11:00 Aros 1 Kælderen 1 6 - 10 Detaljer
83570 28-11-2015 11:00 Aalborg 1 Fluen 1 9 - 7 Detaljer
83519 28-11-2015 11:00 Linde 1 Padborg 1 9 - 7 Detaljer
83492 28-11-2015 11:00 Hovsa 1 Dart Odense 1 8 - 8 Detaljer
83555 28-11-2015 12:00 Samsø 1 Sdr. Omme 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
83487 28-11-2015 13:00 Hinnerup 1 Potten 2 12 - 4 Detaljer
83575 28-11-2015 16:00 Aalborg 1 Padborg 1 10 - 6 Detaljer
83447 28-11-2015 16:00 Aros 1 Dart Odense 1 8 - 8 Detaljer
83515 28-11-2015 16:00 Linde 1 Fluen 1 9 - 7 Detaljer
83495 28-11-2015 16:00 Hovsa 1 Kælderen 1 2 - 14 Detaljer
83489 28-11-2015 18:00 Hinnerup 1 Sdr. Omme 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
83554 29-11-2015 12:00 Samsø 1 Potten 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
83464 16-01-2016 10:00 Dart Odense 1 Padborg 1 8 - 8 Detaljer
83504 16-01-2016 10:00 Kælderen 1 Fluen 1 11 - 5 Detaljer
83576 16-01-2016 11:00 Aalborg 1 Potten 2 9 - 7 Detaljer
83522 16-01-2016 11:00 Linde 1 Sdr. Omme 1 15 - 1 Detaljer
83550 16-01-2016 12:00 Samsø 1 Hovsa 1 9 - 7 Detaljer
83480 16-01-2016 13:00 Hinnerup 1 Aros 1 12 - 4 Detaljer
83578 16-01-2016 16:00 Aalborg 1 Sdr. Omme 1 13 - 3 Detaljer
83459 16-01-2016 16:00 Dart Odense 1 Fluen 1 13 - 3 Detaljer
83520 16-01-2016 16:00 Linde 1 Potten 2 13 - 3 Detaljer
83508 16-01-2016 16:00 Kælderen 1 Padborg 1 16 - 0 Detaljer
83483 16-01-2016 18:00 Hinnerup 1 Hovsa 1 12 - 4 Detaljer
83546 17-01-2016 12:00 Samsø 1 Aros 1 10 - 6 Detaljer
83476 06-02-2016 11:00 Fluen 1 Potten 2 10 - 6 Detaljer
83457 06-02-2016 11:00 Aros 1 Aalborg 1 10 - 6 Detaljer
83496 06-02-2016 11:00 Hovsa 1 Linde 1 9 - 7 Detaljer
83533 06-02-2016 11:00 Padborg 1 Sdr. Omme 1 11 - 5 Detaljer
83547 06-02-2016 12:00 Samsø 1 Dart Odense 1 7 - 9 Detaljer
83484 06-02-2016 13:00 Hinnerup 1 Kælderen 1 3 - 13 Detaljer
83452 06-02-2016 16:00 Aros 1 Linde 1 9 - 7 Detaljer
83478 06-02-2016 16:00 Fluen 1 Sdr. Omme 1 9 - 7 Detaljer
83501 06-02-2016 16:00 Hovsa 1 Aalborg 1 9 - 7 Detaljer
83531 06-02-2016 16:00 Padborg 1 Potten 2 11 - 5 Detaljer
83481 06-02-2016 18:00 Hinnerup 1 Dart Odense 1 6 - 10 Detaljer
83551 07-02-2016 12:00 Samsø 1 Kælderen 1 8 - 8 Detaljer
83488 20-02-2016 12:00 Hinnerup 1 Samsø 1 12 - 4 Detaljer
83462 24-02-2016 19:30 Dart Odense 1 Kælderen 1 7 - 9 Detaljer
83565 24-02-2016 19:30 Sdr. Omme 1 Potten 2 1 - 15 Detaljer
83523 24-02-2016 19:30 Linde 1 Aalborg 1 5 - 11 Detaljer
83491 24-02-2016 19:30 Hovsa 1 Aros 1 7 - 9 Detaljer
83526 24-02-2016 19:30 Padborg 1 Fluen 1 9 - 7 Detaljer
83569 12-03-2016 11:00 Aalborg 1 Dart Odense 1 9 - 7 Detaljer
83561 12-03-2016 11:00 Sdr. Omme 1 Hovsa 1 3 - 13 Detaljer
83518 12-03-2016 11:00 Linde 1 Kælderen 1 5 - 11 Detaljer
83535 12-03-2016 11:00 Potten 2 Aros 1 3 - 13 Detaljer
83553 12-03-2016 12:00 Samsø 1 Padborg 1 12 - 4 Detaljer
83482 12-03-2016 13:00 Hinnerup 1 Fluen 1 11 - 5 Detaljer
83573 12-03-2016 16:00 Aalborg 1 Kælderen 1 6 - 10 Detaljer
83557 12-03-2016 16:00 Sdr. Omme 1 Aros 1 5 - 11 Detaljer
83514 12-03-2016 16:00 Linde 1 Dart Odense 1 4 - 12 Detaljer
83539 12-03-2016 16:00 Potten 2 Hovsa 1 4 - 12 Detaljer
83486 12-03-2016 18:00 Hinnerup 1 Padborg 1 13 - 3 Detaljer
83548 13-03-2016 12:00 Samsø 1 Fluen 1 16 - 0 Detaljer
83558 02-04-2016 11:00 Sdr. Omme 1 Dart Odense 1 0 - 16 Detaljer
83571 02-04-2016 11:00 Aalborg 1 Hinnerup 1 6 - 10 Detaljer
83497 02-04-2016 11:00 Hovsa 1 Padborg 1 11 - 5 Detaljer
83521 02-04-2016 11:00 Linde 1 Samsø 1 8 - 8 Detaljer
83540 02-04-2016 11:00 Potten 2 Kælderen 1 4 - 12 Detaljer
83562 02-04-2016 16:00 Sdr. Omme 1 Kælderen 1 1 - 15 Detaljer
83577 02-04-2016 16:00 Aalborg 1 Samsø 1 10 - 6 Detaljer
83516 02-04-2016 16:00 Linde 1 Hinnerup 1 3 - 13 Detaljer
83493 02-04-2016 16:00 Hovsa 1 Fluen 1 12 - 4 Detaljer
83536 02-04-2016 16:00 Potten 2 Dart Odense 1 7 - 9 Detaljer
83448 16-04-2016 11:00 Aros 1 Fluen 1 12 - 4 Detaljer
83453 16-04-2016 16:00 Aros 1 Padborg 1 14 - 2 Detaljer
83502 23-04-2016 10:00 Kælderen 1 Aros 1 11 - 5 Detaljer
83461 23-04-2016 10:00 Dart Odense 1 Hovsa 1 12 - 4 Detaljer
83479 23-04-2016 11:00 Fluen 1 Aalborg 1 5 - 11 Detaljer
83566 23-04-2016 11:00 Sdr. Omme 1 Samsø 1 0 - 16 Detaljer
83530 23-04-2016 11:00 Padborg 1 Linde 1 5 - 11 Detaljer
83538 23-04-2016 11:00 Potten 2 Hinnerup 1 2 - 14 Detaljer
83458 23-04-2016 16:00 Dart Odense 1 Aros 1 10 - 6 Detaljer
83560 23-04-2016 16:00 Sdr. Omme 1 Hinnerup 1 0 - 16 Detaljer
83474 23-04-2016 16:00 Fluen 1 Linde 1 4 - 12 Detaljer
83506 23-04-2016 16:00 Kælderen 1 Hovsa 1 13 - 3 Detaljer
83543 23-04-2016 16:00 Potten 2 Samsø 1 0 - 16 Detaljer
83534 23-04-2016 16:00 Padborg 1 Aalborg 1 5 - 11 Detaljer