DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 6

Esbjerg 3, Esbjerg Øst 2, Fluen 2, Fluen 3, Kolding 2, Kolding 3, Kolding 4, Padborg 2, Sdr. Omme 2, Sdr. Omme 3, West Dart 1 og West Dart 2
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
89991 26-08-2015 19:30 West Dart 1 West Dart 2 7 - 9 Detaljer
89967 26-08-2015 19:30 Sdr. Omme 2 Sdr. Omme 3 14 - 2 Detaljer
89871 26-08-2015 19:30 Esbjerg 3 Esbjerg Øst 2 3 - 13 Detaljer
89895 26-08-2015 19:30 Fluen 2 Fluen 3 10 - 6 Detaljer
89954 26-08-2015 19:30 Padborg 2 Kolding 4 5 - 11 Detaljer
89919 26-08-2015 19:30 Kolding 2 Kolding 3 11 - 5 Detaljer
89993 29-08-2015 11:00 West Dart 2 Esbjerg Øst 2 9 - 7 Detaljer
89981 29-08-2015 11:00 West Dart 1 Esbjerg 3 16 - 0 Detaljer
89932 29-08-2015 11:00 Kolding 3 Padborg 2 9 - 7 Detaljer
89920 29-08-2015 11:00 Kolding 2 Kolding 4 10 - 6 Detaljer
89992 29-08-2015 16:00 West Dart 2 Esbjerg 3 8 - 8 Detaljer
89982 29-08-2015 16:00 West Dart 1 Esbjerg Øst 2 8 - 8 Detaljer
89931 29-08-2015 16:00 Kolding 3 Kolding 4 6 - 10 Detaljer
89921 29-08-2015 16:00 Kolding 2 Padborg 2 10 - 6 Detaljer
89961 05-09-2015 11:00 Sdr. Omme 2 Fluen 2 11 - 5 Detaljer
89973 05-09-2015 11:00 Sdr. Omme 3 Fluen 3 0 - 16 Detaljer
89962 05-09-2015 16:00 Sdr. Omme 2 Fluen 3 14 - 2 Detaljer
89972 05-09-2015 16:00 Sdr. Omme 3 Fluen 2 0 - 16 Detaljer
89905 19-09-2015 11:00 Fluen 3 Esbjerg Øst 2 5 - 11 Detaljer
89999 19-09-2015 11:00 West Dart 2 Padborg 2 8 - 8 Detaljer
89987 19-09-2015 11:00 West Dart 1 Kolding 4 9 - 7 Detaljer
89893 19-09-2015 11:00 Fluen 2 Esbjerg 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89988 19-09-2015 16:00 West Dart 1 Padborg 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
89998 19-09-2015 16:00 West Dart 2 Kolding 4 6 - 10 Detaljer
89894 19-09-2015 16:00 Fluen 2 Esbjerg Øst 2 6 - 10 Detaljer
89904 19-09-2015 16:00 Fluen 3 Esbjerg 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89922 26-09-2015 11:00 Kolding 2 Sdr. Omme 2 5 - 11 Detaljer
89934 26-09-2015 11:00 Kolding 3 Sdr. Omme 3 Flyttet til den 05/09-2015 klokken 11:00 9 - 7 Detaljer
89923 26-09-2015 16:00 Kolding 2 Sdr. Omme 3 Flyttet til den 05/09-2015 klokken 16:00 15 - 1 Detaljer
89933 26-09-2015 16:00 Kolding 3 Sdr. Omme 2 Flyttet til den 05/09-2015 klokken 16:00 6 - 10 Detaljer
89983 24-10-2015 11:00 West Dart 1 Fluen 2 4 - 12 Detaljer
89995 24-10-2015 11:00 West Dart 2 Fluen 3 7 - 9 Detaljer
89874 24-10-2015 11:00 Esbjerg 3 Kolding 2 4 - 12 Detaljer
89956 24-10-2015 11:00 Padborg 2 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89886 24-10-2015 11:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 3 8 - 8 Detaljer
89944 24-10-2015 11:00 Kolding 4 Sdr. Omme 2 16 - 0 Detaljer
89994 24-10-2015 16:00 West Dart 2 Fluen 2 6 - 10 Detaljer
89875 24-10-2015 16:00 Esbjerg 3 Kolding 3 6 - 10 Detaljer
89984 24-10-2015 16:00 West Dart 1 Fluen 3 4 - 12 Detaljer
89945 24-10-2015 16:00 Kolding 4 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89955 24-10-2015 16:00 Padborg 2 Sdr. Omme 2 8 - 8 Detaljer
89885 24-10-2015 16:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 2 6 - 10 Detaljer
89959 07-11-2015 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg 3 11 - 5 Detaljer
89971 07-11-2015 11:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg Øst 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
89960 07-11-2015 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 8 - 8 Detaljer
89970 07-11-2015 16:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
89985 14-11-2015 11:00 West Dart 1 Kolding 2 4 - 12 Detaljer
89997 14-11-2015 11:00 West Dart 2 Kolding 3 7 - 9 Detaljer
89939 14-11-2015 11:00 Kolding 4 Fluen 2 9 - 7 Detaljer
89951 14-11-2015 11:00 Padborg 2 Fluen 3 8 - 8 Detaljer
89996 14-11-2015 16:00 West Dart 2 Kolding 2 4 - 12 Detaljer
89986 14-11-2015 16:00 West Dart 1 Kolding 3 3 - 13 Detaljer
89950 14-11-2015 16:00 Padborg 2 Fluen 2 6 - 10 Detaljer
89940 14-11-2015 16:00 Kolding 4 Fluen 3 8 - 8 Detaljer
89908 28-11-2015 11:00 Fluen 3 Kolding 3 8 - 8 Detaljer
89896 28-11-2015 11:00 Fluen 2 Kolding 2 5 - 11 Detaljer
89937 28-11-2015 11:00 Kolding 4 Esbjerg 3 13 - 3 Detaljer
89968 28-11-2015 11:00 Sdr. Omme 2 West Dart 1 14 - 2 Detaljer
89949 28-11-2015 11:00 Padborg 2 Esbjerg Øst 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
89980 28-11-2015 11:00 Sdr. Omme 3 West Dart 2 1 - 15 Detaljer
89907 28-11-2015 16:00 Fluen 3 Kolding 2 4 - 12 Detaljer
89938 28-11-2015 16:00 Kolding 4 Esbjerg Øst 2 8 - 8 Detaljer
89897 28-11-2015 16:00 Fluen 2 Kolding 3 11 - 5 Detaljer
89948 28-11-2015 16:00 Padborg 2 Esbjerg 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
89979 28-11-2015 16:00 Sdr. Omme 3 West Dart 1 9 - 7 Detaljer
89969 28-11-2015 16:00 Sdr. Omme 2 West Dart 2 9 - 7 Detaljer
89882 13-01-2016 19:30 Esbjerg Øst 2 Esbjerg 3 11 - 5 Detaljer
89906 13-01-2016 19:30 Fluen 3 Fluen 2 6 - 10 Detaljer
90002 13-01-2016 19:30 West Dart 2 West Dart 1 0 - 0
89930 13-01-2016 19:30 Kolding 3 Kolding 2 10 - 6 Detaljer
89978 13-01-2016 19:30 Sdr. Omme 3 Sdr. Omme 2 2 - 14 Detaljer
89943 13-01-2016 19:30 Kolding 4 Padborg 2 11 - 5 Detaljer
89892 16-01-2016 11:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89880 16-01-2016 11:00 Esbjerg 3 West Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89900 16-01-2016 11:00 Fluen 2 Sdr. Omme 2 13 - 3 Detaljer
89912 16-01-2016 11:00 Fluen 3 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89941 16-01-2016 11:00 Kolding 4 Kolding 2 8 - 8 Detaljer
89953 16-01-2016 11:00 Padborg 2 Kolding 3 9 - 7 Detaljer
89891 16-01-2016 16:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89881 16-01-2016 16:00 Esbjerg 3 West Dart 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89901 16-01-2016 16:00 Fluen 2 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89942 16-01-2016 16:00 Kolding 4 Kolding 3 8 - 8 Detaljer
89911 16-01-2016 16:00 Fluen 3 Sdr. Omme 2 12 - 4 Detaljer
89952 16-01-2016 16:00 Padborg 2 Kolding 2 7 - 9 Detaljer
89946 06-02-2016 11:00 Kolding 4 West Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89872 06-02-2016 11:00 Esbjerg 3 Fluen 2 6 - 10 Detaljer
89884 06-02-2016 11:00 Esbjerg Øst 2 Fluen 3 9 - 7 Detaljer
89958 06-02-2016 11:00 Padborg 2 West Dart 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89975 06-02-2016 11:00 Sdr. Omme 3 Kolding 3 0 - 16 Detaljer
89963 06-02-2016 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 2 2 - 14 Detaljer
89883 06-02-2016 16:00 Esbjerg Øst 2 Fluen 2 7 - 9 Detaljer
89873 06-02-2016 16:00 Esbjerg 3 Fluen 3 7 - 9 Detaljer
89947 06-02-2016 16:00 Kolding 4 West Dart 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89964 06-02-2016 16:00 Sdr. Omme 2 Kolding 3 7 - 9 Detaljer
89974 06-02-2016 16:00 Sdr. Omme 3 Kolding 2 2 - 14 Detaljer
89957 06-02-2016 16:00 Padborg 2 West Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89902 12-03-2016 11:00 Fluen 2 West Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89914 12-03-2016 11:00 Fluen 3 West Dart 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89903 12-03-2016 16:00 Fluen 2 West Dart 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89913 12-03-2016 16:00 Fluen 3 West Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89915 19-03-2016 11:00 Kolding 2 Esbjerg 3 11 - 5 Detaljer
89927 19-03-2016 11:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 2 7 - 9 Detaljer
89965 19-03-2016 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 4 5 - 11 Detaljer
89977 19-03-2016 11:00 Sdr. Omme 3 Padborg 2 1 - 15 Detaljer
89916 19-03-2016 16:00 Kolding 2 Esbjerg Øst 2 12 - 4 Detaljer
89926 19-03-2016 16:00 Kolding 3 Esbjerg 3 8 - 8 Detaljer
89976 19-03-2016 16:00 Sdr. Omme 3 Kolding 4 0 - 16 Detaljer
89966 19-03-2016 16:00 Sdr. Omme 2 Padborg 2 9 - 7 Detaljer
89878 02-04-2016 11:00 Esbjerg 3 Sdr. Omme 2 6 - 10 Detaljer
89890 02-04-2016 11:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 3 16 - 0 Detaljer
89898 02-04-2016 11:00 Fluen 2 Kolding 4 8 - 8 Detaljer
89910 02-04-2016 11:00 Fluen 3 Padborg 2 10 - 6 Detaljer
89879 02-04-2016 16:00 Esbjerg 3 Sdr. Omme 3 12 - 4 Detaljer
89889 02-04-2016 16:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 2 9 - 7 Detaljer
89899 02-04-2016 16:00 Fluen 2 Padborg 2 10 - 6 Detaljer
89909 02-04-2016 16:00 Fluen 3 Kolding 4 7 - 9 Detaljer
89924 16-04-2016 11:00 Kolding 2 West Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89936 16-04-2016 11:00 Kolding 3 West Dart 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89925 16-04-2016 16:00 Kolding 2 West Dart 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89935 16-04-2016 16:00 Kolding 3 West Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89876 23-04-2016 11:00 Esbjerg 3 Kolding 4 4 - 12 Detaljer
89989 23-04-2016 11:00 West Dart 1 Sdr. Omme 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
90001 23-04-2016 11:00 West Dart 2 Sdr. Omme 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
89888 23-04-2016 11:00 Esbjerg Øst 2 Padborg 2 6 - 10 Detaljer
89917 23-04-2016 11:00 Kolding 2 Fluen 2 7 - 9 Detaljer
89929 23-04-2016 11:00 Kolding 3 Fluen 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89990 23-04-2016 16:00 West Dart 1 Sdr. Omme 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
90000 23-04-2016 16:00 West Dart 2 Sdr. Omme 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
89877 23-04-2016 16:00 Esbjerg 3 Padborg 2 6 - 10 Detaljer
89918 23-04-2016 16:00 Kolding 2 Fluen 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
89928 23-04-2016 16:00 Kolding 3 Fluen 2 2 - 14 Detaljer
89887 23-04-2016 16:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 4 3 - 13 Detaljer