DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Vest

Assens 2 Assens 3 Dart Odense 2 Dart Odense 3 Esbjerg 1 Esbjerg Øst 1 Fluen 2 Kolding 2 Kælderen 2 Royal 2 Sdr. Omme 1 Verninge 2
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
109987 24-08-2016 19:30 Verninge 2 Royal 2 4 - 12 Detaljer
109891 24-08-2016 19:30 23-08-2016 19:30 Esbjerg 1 Esbjerg Øst 1 5 - 11 Detaljer
109867 24-08-2016 19:30 Assens 2 Assens 3 13 - 3 Detaljer
109915 24-08-2016 19:30 Kælderen 2 Sdr. Omme 1 13 - 3 Detaljer
109963 24-08-2016 19:30 Dart Odense 2 Dart Odense 3 14 - 2 Detaljer
109939 24-08-2016 19:30 Kolding 2 Fluen 2 6 - 10 Detaljer
109928 27-08-2016 11:00 Sdr. Omme 1 Fluen 2 7 - 9 Detaljer
109916 27-08-2016 11:00 Kælderen 2 Kolding 2 13 - 3 Detaljer
109964 27-08-2016 11:00 Dart Odense 2 Verninge 2 14 - 2 Detaljer
109976 27-08-2016 11:00 Dart Odense 3 Royal 2 3 - 13 Detaljer
109917 27-08-2016 16:00 Kælderen 2 Fluen 2 12 - 4 Detaljer
109927 27-08-2016 16:00 Sdr. Omme 1 Kolding 2 4 - 12 Detaljer
109965 27-08-2016 16:00 Dart Odense 2 Royal 2 8 - 8 Detaljer
109975 27-08-2016 16:00 Dart Odense 3 Verninge 2 11 - 5 Detaljer
109868 28-08-2016 11:00 Assens 2 Esbjerg 1 10 - 6 Detaljer
109880 28-08-2016 11:00 Assens 3 Esbjerg Øst 1 5 - 11 Detaljer
109869 28-08-2016 16:00 Assens 2 Esbjerg Øst 1 5 - 11 Detaljer
109879 28-08-2016 16:00 Assens 3 Esbjerg 1 11 - 5 Detaljer
109870 17-09-2016 11:00 Assens 2 Kælderen 2 2 - 14 Detaljer
109882 17-09-2016 11:00 Assens 3 Sdr. Omme 1 4 - 12 Detaljer
109896 17-09-2016 11:00 Esbjerg 1 Dart Odense 2 10 - 6 Detaljer
109954 17-09-2016 11:00 Fluen 2 Royal 2 4 - 12 Detaljer
109942 17-09-2016 11:00 Kolding 2 Verninge 2 13 - 3 Detaljer
109908 17-09-2016 11:00 Esbjerg Øst 1 Dart Odense 3 10 - 6 Detaljer
109881 17-09-2016 16:00 Assens 3 Kælderen 2 0 - 16 Detaljer
109871 17-09-2016 16:00 Assens 2 Sdr. Omme 1 7 - 9 Detaljer
109897 17-09-2016 16:00 Esbjerg 1 Dart Odense 3 11 - 5 Detaljer
109907 17-09-2016 16:00 Esbjerg Øst 1 Dart Odense 2 9 - 7 Detaljer
109953 17-09-2016 16:00 Fluen 2 Verninge 2 10 - 6 Detaljer
109943 17-09-2016 16:00 Kolding 2 Royal 2 8 - 8 Detaljer
109989 08-10-2016 11:00 Royal 2 Assens 3 8 - 8 Detaljer
109977 08-10-2016 11:00 Verninge 2 Assens 2 3 - 13 Detaljer
109904 08-10-2016 11:00 Esbjerg Øst 1 Sdr. Omme 1 13 - 3 Detaljer
109892 08-10-2016 11:00 Esbjerg 1 Kælderen 2 5 - 11 Detaljer
109988 08-10-2016 16:00 Royal 2 Assens 2 6 - 10 Detaljer
109978 08-10-2016 16:00 Verninge 2 Assens 3 9 - 7 Detaljer
109903 08-10-2016 16:00 30-09-2016 19:00 Esbjerg Øst 1 Kælderen 2 4 - 12 Detaljer
109893 08-10-2016 16:00 Esbjerg 1 Sdr. Omme 1 8 - 8 Detaljer
109961 09-10-2016 11:00 Dart Odense 2 Kolding 2 14 - 2 Detaljer
109973 09-10-2016 11:00 Dart Odense 3 Fluen 2 3 - 13 Detaljer
109962 09-10-2016 16:00 Dart Odense 2 Fluen 2 9 - 7 Detaljer
109972 09-10-2016 16:00 Dart Odense 3 Kolding 2 12 - 4 Detaljer
109991 29-10-2016 11:00 Royal 2 Esbjerg Øst 1 4 - 12 Detaljer
109979 29-10-2016 11:00 Verninge 2 Esbjerg 1 5 - 11 Detaljer
109980 29-10-2016 16:00 Verninge 2 Esbjerg Øst 1 3 - 13 Detaljer
109990 29-10-2016 16:00 Royal 2 Esbjerg 1 12 - 4 Detaljer
109918 30-10-2016 11:00 29-10-2016 11:00 Kælderen 2 Dart Odense 2 11 - 5 Detaljer
109930 30-10-2016 11:00 29-10-2016 11:01 Sdr. Omme 1 Dart Odense 3 5 - 11 Detaljer
109919 30-10-2016 16:00 29-10-2016 16:01 Kælderen 2 Dart Odense 3 11 - 5 Detaljer
109929 30-10-2016 16:00 29-10-2016 16:00 Sdr. Omme 1 Dart Odense 2 2 - 14 Detaljer
109933 12-11-2016 11:00 Kolding 2 Assens 2 8 - 8 Detaljer
109945 12-11-2016 11:00 Fluen 2 Assens 3 7 - 9 Detaljer
109934 12-11-2016 16:00 Kolding 2 Assens 3 9 - 7 Detaljer
109944 12-11-2016 16:00 Fluen 2 Assens 2 10 - 6 Detaljer
109886 19-11-2016 11:00 Assens 3 Dart Odense 3 11 - 5 Detaljer
109894 19-11-2016 11:00 Esbjerg 1 Kolding 2 10 - 6 Detaljer
109874 19-11-2016 11:00 Assens 2 Dart Odense 2 3 - 13 Detaljer
109920 19-11-2016 11:00 Kælderen 2 Verninge 2 15 - 1 Detaljer
109906 19-11-2016 11:00 Esbjerg Øst 1 Fluen 2 8 - 8 Detaljer
109932 19-11-2016 11:00 Sdr. Omme 1 Royal 2 3 - 13 Detaljer
109885 19-11-2016 16:00 Assens 3 Dart Odense 2 7 - 9 Detaljer
109895 19-11-2016 16:00 Esbjerg 1 Fluen 2 9 - 7 Detaljer
109875 19-11-2016 16:00 Assens 2 Dart Odense 3 11 - 5 Detaljer
109905 19-11-2016 16:00 Esbjerg Øst 1 Kolding 2 11 - 5 Detaljer
109931 19-11-2016 16:00 Sdr. Omme 1 Verninge 2 9 - 7 Detaljer
109921 19-11-2016 16:00 Kælderen 2 Royal 2 14 - 2 Detaljer
109902 11-01-2017 19:30 Esbjerg Øst 1 Esbjerg 1 8 - 8 Detaljer
109926 11-01-2017 19:30 Sdr. Omme 1 Kælderen 2 3 - 13 Detaljer
109998 11-01-2017 19:30 Royal 2 Verninge 2 14 - 2 Detaljer
109950 11-01-2017 19:30 Fluen 2 Kolding 2 11 - 5 Detaljer
109878 11-01-2017 19:30 10-01-2017 19:30 Assens 3 Assens 2 9 - 7 Detaljer
109974 11-01-2017 19:30 Dart Odense 3 Dart Odense 2 7 - 9 Detaljer
109985 14-01-2017 11:00 Verninge 2 Dart Odense 2 3 - 13 Detaljer
109997 14-01-2017 11:00 Royal 2 Dart Odense 3 13 - 3 Detaljer
109889 14-01-2017 11:00 Esbjerg 1 Assens 2 13 - 3 Detaljer
109901 14-01-2017 11:00 Esbjerg Øst 1 Assens 3 13 - 3 Detaljer
109937 14-01-2017 11:00 Kolding 2 Kælderen 2 5 - 11 Detaljer
109949 14-01-2017 11:00 Fluen 2 Sdr. Omme 1 11 - 5 Detaljer
109986 14-01-2017 16:00 Verninge 2 Dart Odense 3 8 - 8 Detaljer
109996 14-01-2017 16:00 Royal 2 Dart Odense 2 8 - 8 Detaljer
109890 14-01-2017 16:00 Esbjerg 1 Assens 3 13 - 3 Detaljer
109938 14-01-2017 16:00 Kolding 2 Sdr. Omme 1 8 - 8 Detaljer
109900 14-01-2017 16:00 Esbjerg Øst 1 Assens 2 8 - 8 Detaljer
109948 14-01-2017 16:00 Fluen 2 Kælderen 2 10 - 6 Detaljer
109911 25-02-2017 11:00 Kælderen 2 Assens 2 7 - 9 Detaljer
109995 25-02-2017 11:00 Royal 2 Fluen 2 9 - 7 Detaljer
109983 25-02-2017 11:00 Verninge 2 Kolding 2 2 - 14 Detaljer
109923 25-02-2017 11:00 Sdr. Omme 1 Assens 3 5 - 11 Detaljer
109969 25-02-2017 11:00 Dart Odense 3 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Detaljer
109957 25-02-2017 11:00 Dart Odense 2 Esbjerg 1 4 - 12 Detaljer
109984 25-02-2017 16:00 Verninge 2 Fluen 2 1 - 15 Detaljer
109994 25-02-2017 16:00 Royal 2 Kolding 2 9 - 7 Detaljer
109912 25-02-2017 16:00 Kælderen 2 Assens 3 11 - 5 Detaljer
109958 25-02-2017 16:00 Dart Odense 2 Esbjerg Øst 1 9 - 7 Detaljer
109968 25-02-2017 16:00 Dart Odense 3 Esbjerg 1 4 - 12 Detaljer
109922 25-02-2017 16:00 Sdr. Omme 1 Assens 2 9 - 7 Detaljer
109913 11-03-2017 11:00 Kælderen 2 Esbjerg 1 9 - 7 Detaljer
109925 11-03-2017 11:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg Øst 1 6 - 10 Detaljer
109914 11-03-2017 16:00 Kælderen 2 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Detaljer
109924 11-03-2017 16:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg 1 11 - 5 Detaljer
109876 12-03-2017 11:00 Assens 2 Verninge 2 12 - 4 Detaljer
109888 12-03-2017 11:00 Assens 3 Royal 2 Protest, udehold 5 - 11 Detaljer
109877 12-03-2017 16:00 Assens 2 Royal 2 8 - 8 Detaljer
109887 12-03-2017 16:00 Assens 3 Verninge 2 11 - 5 Detaljer
109940 18-03-2017 11:00 Kolding 2 Dart Odense 2 11 - 5 Detaljer
109952 18-03-2017 11:00 Fluen 2 Dart Odense 3 14 - 2 Detaljer
109941 18-03-2017 16:00 Kolding 2 Dart Odense 3 9 - 7 Detaljer
109951 18-03-2017 16:00 Fluen 2 Dart Odense 2 6 - 10 Detaljer
109872 01-04-2017 11:00 Assens 2 Kolding 2 9 - 7 Detaljer
109884 01-04-2017 11:00 Assens 3 Fluen 2 9 - 7 Detaljer
109910 01-04-2017 11:00 Esbjerg Øst 1 Royal 2 10 - 6 Detaljer
109898 01-04-2017 11:00 Esbjerg 1 Verninge 2 10 - 6 Detaljer
109883 01-04-2017 16:00 Assens 3 Kolding 2 13 - 3 Detaljer
109873 01-04-2017 16:00 Assens 2 Fluen 2 10 - 6 Detaljer
109899 01-04-2017 16:00 Esbjerg 1 Royal 2 1 - 15 Detaljer
109909 01-04-2017 16:00 Esbjerg Øst 1 Verninge 2 14 - 2 Detaljer
109971 02-04-2017 11:00 Dart Odense 3 Sdr. Omme 1 6 - 10 Detaljer
109959 02-04-2017 11:00 01-04-2017 11:00 Dart Odense 2 Kælderen 2 8 - 8 Detaljer
109960 02-04-2017 16:00 Dart Odense 2 Sdr. Omme 1 11 - 5 Detaljer
109970 02-04-2017 16:00 Dart Odense 3 Kælderen 2 8 - 8 Detaljer
109981 22-04-2017 11:00 Verninge 2 Kælderen 2 2 - 14 Detaljer
109993 22-04-2017 11:00 Royal 2 Sdr. Omme 1 6 - 10 Detaljer
109935 22-04-2017 11:00 Kolding 2 Esbjerg 1 12 - 4 Detaljer
109947 22-04-2017 11:00 Fluen 2 Esbjerg Øst 1 4 - 12 Detaljer
109967 22-04-2017 11:00 Dart Odense 3 Assens 3 6 - 10 Detaljer
109955 22-04-2017 11:00 Dart Odense 2 Assens 2 7 - 9 Detaljer
109982 22-04-2017 16:00 Verninge 2 Sdr. Omme 1 7 - 9 Detaljer
109992 22-04-2017 16:00 Royal 2 Kælderen 2 6 - 10 Detaljer
109936 22-04-2017 16:00 Kolding 2 Esbjerg Øst 1 6 - 10 Detaljer
109956 22-04-2017 16:00 Dart Odense 2 Assens 3 8 - 8 Detaljer
109966 22-04-2017 16:00 Dart Odense 3 Assens 2 6 - 10 Detaljer
109946 22-04-2017 16:00 Fluen 2 Esbjerg 1 8 - 8 Detaljer