DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Syd

Fluen Sj 1, Guldborgsund 2, Gørslev 2, Holbæk 3, Holbæk 4, Holeby 2, Kirke Helsinge 1, Nakskov 1, Ringsted 3, Sakskøbing 1, Vestsjæll-ænderne 1 og Vordingborg 2.
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
137177 23-08-2017 19:30 22-08-2017 19:30 Fluen Sj. 1 Gørslev 2 9 - 7 Detaljer
137059 23-08-2017 19:30 19-09-2017 19:30 Kirke Helsinge 1 Vestsjæll-Ænderne 1 9 - 7 Detaljer
137105 23-08-2017 19:30 Nakskov 1 Holeby 2 10 - 6 Detaljer
137069 23-08-2017 19:30 Holbæk 3 Holbæk 4 14 - 2 Detaljer
137153 23-08-2017 19:30 Guldborgsund 2 Sakskøbing 1 15 - 1 Detaljer
137129 23-08-2017 19:30 Ringsted 3 Vordingborg 2 6 - 10 Detaljer
137154 26-08-2017 11:00 27-08-2017 11:00 Guldborgsund 2 Fluen Sj. 1 2 - 14 Detaljer
137092 26-08-2017 11:00 24-10-2017 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Holbæk 4 10 - 6 Detaljer
137166 26-08-2017 11:00 27-08-2017 11:00 Sakskøbing 1 Gørslev 2 10 - 6 Detaljer
137106 26-08-2017 11:00 Nakskov 1 Ringsted 3 10 - 6 Detaljer
137118 26-08-2017 11:00 Holeby 2 Vordingborg 2 9 - 7 Detaljer
137057 26-08-2017 11:00 Kirke Helsinge 1 Holbæk 3 11 - 5 Detaljer
137091 26-08-2017 16:00 13-10-2017 19:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Holbæk 3 8 - 8 Detaljer
137058 26-08-2017 16:00 29-08-2017 19:30 Kirke Helsinge 1 Holbæk 4 14 - 2 Detaljer
137107 26-08-2017 16:00 Nakskov 1 Vordingborg 2 8 - 8 Detaljer
137117 26-08-2017 16:00 Holeby 2 Ringsted 3 11 - 5 Detaljer
137165 27-08-2017 16:00 Sakskøbing 1 Fluen Sj. 1 0 - 16 Detaljer
137155 27-08-2017 16:00 Guldborgsund 2 Gørslev 2 13 - 3 Detaljer
137060 16-09-2017 11:00 17-09-2017 11:00 Kirke Helsinge 1 Nakskov 1 12 - 4 Detaljer
137132 16-09-2017 11:00 Ringsted 3 Fluen Sj. 1 3 - 13 Detaljer
137094 16-09-2017 11:00 17-09-2017 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Holeby 2 13 - 3 Detaljer
137144 16-09-2017 11:00 Vordingborg 2 Gørslev 2 8 - 8 Detaljer
137143 16-09-2017 16:00 Vordingborg 2 Fluen Sj. 1 6 - 10 Detaljer
137133 16-09-2017 16:00 Ringsted 3 Gørslev 2 5 - 11 Detaljer
137061 16-09-2017 16:00 17-09-2017 16:00 Kirke Helsinge 1 Holeby 2 13 - 3 Detaljer
137093 16-09-2017 16:00 17-09-2017 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Nakskov 1 10 - 6 Detaljer
137075 17-09-2017 11:00 Holbæk 3 Guldborgsund 2 10 - 6 Detaljer
137087 17-09-2017 11:00 Holbæk 4 Sakskøbing 1 12 - 4 Detaljer
137076 17-09-2017 16:00 Holbæk 3 Sakskøbing 1 11 - 5 Detaljer
137086 17-09-2017 16:00 Holbæk 4 Guldborgsund 2 6 - 10 Detaljer
137167 28-10-2017 11:00 Fluen Sj. 1 Kirke Helsinge 1 6 - 10 Detaljer
137071 28-10-2017 11:00 Holbæk 3 Nakskov 1 10 - 6 Detaljer
137181 28-10-2017 11:00 Gørslev 2 Vestsjæll-Ænderne 1 3 - 13 Detaljer
137163 28-10-2017 11:00 Sakskøbing 1 Vordingborg 2 4 - 12 Detaljer
137083 28-10-2017 11:00 Holbæk 4 Holeby 2 6 - 10 Detaljer
137151 28-10-2017 11:00 Guldborgsund 2 Ringsted 3 11 - 5 Detaljer
137178 28-10-2017 16:00 29-10-2017 14:00 Gørslev 2 Kirke Helsinge 1 1 - 15 Detaljer
137072 28-10-2017 16:00 Holbæk 3 Holeby 2 8 - 8 Detaljer
137170 28-10-2017 16:00 Fluen Sj. 1 Vestsjæll-Ænderne 1 7 - 9 Detaljer
137082 28-10-2017 16:00 Holbæk 4 Nakskov 1 6 - 10 Detaljer
137152 28-10-2017 16:00 Guldborgsund 2 Vordingborg 2 5 - 11 Detaljer
137162 28-10-2017 16:00 Sakskøbing 1 Ringsted 3 5 - 11 Detaljer
137180 11-11-2017 11:00 Gørslev 2 Holbæk 4 3 - 13 Detaljer
137168 11-11-2017 11:00 Fluen Sj. 1 Holbæk 3 11 - 5 Detaljer
137108 11-11-2017 11:00 Nakskov 1 Guldborgsund 2 8 - 8 Detaljer
137120 11-11-2017 11:00 Holeby 2 Sakskøbing 1 10 - 6 Detaljer
137169 11-11-2017 16:00 Fluen Sj. 1 Holbæk 4 10 - 6 Detaljer
137179 11-11-2017 16:00 Gørslev 2 Holbæk 3 5 - 11 Detaljer
137109 11-11-2017 16:00 Nakskov 1 Sakskøbing 1 11 - 5 Detaljer
137119 11-11-2017 16:00 Holeby 2 Guldborgsund 2 7 - 9 Detaljer
137123 12-11-2017 11:00 Ringsted 3 Kirke Helsinge 1 3 - 13 Detaljer
137137 12-11-2017 11:00 Vordingborg 2 Vestsjæll-Ænderne 1 6 - 10 Detaljer
137126 12-11-2017 16:00 Ringsted 3 Vestsjæll-Ænderne 1 4 - 12 Detaljer
137134 12-11-2017 16:00 Vordingborg 2 Kirke Helsinge 1 3 - 13 Detaljer
137171 25-11-2017 11:00 Fluen Sj. 1 Nakskov 1 5 - 11 Detaljer
137064 25-11-2017 11:00 Kirke Helsinge 1 Guldborgsund 2 11 - 5 Detaljer
137183 25-11-2017 11:00 Gørslev 2 Holeby 2 2 - 14 Detaljer
137085 25-11-2017 11:00 Holbæk 4 Vordingborg 2 10 - 6 Detaljer
137073 25-11-2017 11:00 Holbæk 3 Ringsted 3 12 - 4 Detaljer
137098 25-11-2017 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Sakskøbing 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
137172 25-11-2017 16:00 Fluen Sj. 1 Holeby 2 10 - 6 Detaljer
137065 25-11-2017 16:00 Kirke Helsinge 1 Sakskøbing 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
137182 25-11-2017 16:00 Gørslev 2 Nakskov 1 2 - 14 Detaljer
137074 25-11-2017 16:00 Holbæk 3 Vordingborg 2 7 - 9 Detaljer
137097 25-11-2017 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Guldborgsund 2 14 - 2 Detaljer
137084 25-11-2017 16:00 Holbæk 4 Ringsted 3 8 - 8 Detaljer
137188 10-01-2018 19:30 Gørslev 2 Fluen Sj. 1 6 - 10 Detaljer
137140 10-01-2018 19:30 19-04-2018 19:30 Vordingborg 2 Ringsted 3 6 - 10 Detaljer
137080 10-01-2018 19:30 Holbæk 4 Holbæk 3 8 - 8 Detaljer
137116 10-01-2018 19:30 Holeby 2 Nakskov 1 7 - 9 Detaljer
137090 10-01-2018 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Kirke Helsinge 1 10 - 6 Detaljer
137164 10-01-2018 19:30 Sakskøbing 1 Guldborgsund 2 5 - 11 Detaljer
137187 13-01-2018 11:00 Gørslev 2 Sakskøbing 1 6 - 10 Detaljer
137127 13-01-2018 11:00 Ringsted 3 Nakskov 1 3 - 13 Detaljer
137175 13-01-2018 11:00 Fluen Sj. 1 Guldborgsund 2 9 - 7 Detaljer
137139 13-01-2018 11:00 Vordingborg 2 Holeby 2 4 - 12 Detaljer
137186 13-01-2018 16:00 Gørslev 2 Guldborgsund 2 1 - 15 Detaljer
137176 13-01-2018 16:00 Fluen Sj. 1 Sakskøbing 1 11 - 5 Detaljer
137128 13-01-2018 16:00 Ringsted 3 Holeby 2 8 - 8 Detaljer
137138 13-01-2018 16:00 Vordingborg 2 Nakskov 1 7 - 9 Detaljer
137081 14-01-2018 11:00 Holbæk 4 Vestsjæll-Ænderne 1 5 - 11 Detaljer
137068 14-01-2018 11:00 Holbæk 3 Kirke Helsinge 1 2 - 14 Detaljer
137070 14-01-2018 16:00 Holbæk 3 Vestsjæll-Ænderne 1 3 - 13 Detaljer
137079 14-01-2018 16:00 Holbæk 4 Kirke Helsinge 1 6 - 10 Detaljer
137185 17-02-2018 11:00 Gørslev 2 Vordingborg 2 7 - 9 Detaljer
137158 17-02-2018 11:00 Sakskøbing 1 Holbæk 4 4 - 12 Detaljer
137173 17-02-2018 11:00 Fluen Sj. 1 Ringsted 3 13 - 3 Detaljer
137101 17-02-2018 11:00 Nakskov 1 Kirke Helsinge 1 4 - 12 Detaljer
137146 17-02-2018 11:00 Guldborgsund 2 Holbæk 3 10 - 6 Detaljer
137115 17-02-2018 11:00 Holeby 2 Vestsjæll-Ænderne 1 7 - 9 Detaljer
137174 17-02-2018 16:00 Fluen Sj. 1 Vordingborg 2 12 - 4 Detaljer
137184 17-02-2018 16:00 Gørslev 2 Ringsted 3 7 - 9 Detaljer
137104 17-02-2018 16:00 Nakskov 1 Vestsjæll-Ænderne 1 5 - 11 Detaljer
137157 17-02-2018 16:00 Sakskøbing 1 Holbæk 3 5 - 11 Detaljer
137147 17-02-2018 16:00 Guldborgsund 2 Holbæk 4 11 - 5 Detaljer
137112 17-02-2018 16:00 Holeby 2 Kirke Helsinge 1 2 - 14 Detaljer
137102 10-03-2018 11:00 14-04-2018 11:00 Nakskov 1 Holbæk 3 10 - 6 Detaljer
137114 10-03-2018 11:00 14-04-2018 11:00 Holeby 2 Holbæk 4 9 - 7 Detaljer
137066 10-03-2018 11:00 Kirke Helsinge 1 Fluen Sj. 1 10 - 6 Detaljer
137100 10-03-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Gørslev 2 13 - 3 Detaljer
137103 10-03-2018 16:00 14-04-2018 16:00 Nakskov 1 Holbæk 4 8 - 8 Detaljer
137113 10-03-2018 16:00 14-04-2018 16:00 Holeby 2 Holbæk 3 10 - 6 Detaljer
137099 10-03-2018 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Fluen Sj. 1 10 - 6 Detaljer
137067 10-03-2018 16:00 Kirke Helsinge 1 Gørslev 2 13 - 3 Detaljer
137142 11-03-2018 11:00 Vordingborg 2 Sakskøbing 1 10 - 6 Detaljer
137130 11-03-2018 11:00 Ringsted 3 Guldborgsund 2 5 - 11 Detaljer
137131 11-03-2018 16:00 Ringsted 3 Sakskøbing 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
137141 11-03-2018 16:00 Vordingborg 2 Guldborgsund 2 7 - 9 Detaljer
137161 07-04-2018 11:00 Sakskøbing 1 Holeby 2 3 - 13 Detaljer
137089 07-04-2018 11:00 Holbæk 4 Gørslev 2 12 - 4 Detaljer
137149 07-04-2018 11:00 Guldborgsund 2 Nakskov 1 9 - 7 Detaljer
137096 07-04-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Vordingborg 2 12 - 4 Detaljer
137062 07-04-2018 11:00 Kirke Helsinge 1 Ringsted 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
137077 07-04-2018 11:00 Holbæk 3 Fluen Sj. 1 6 - 10 Detaljer
137088 07-04-2018 16:00 Holbæk 4 Fluen Sj. 1 8 - 8 Detaljer
137160 07-04-2018 16:00 Sakskøbing 1 Nakskov 1 4 - 12 Detaljer
137150 07-04-2018 16:00 Guldborgsund 2 Holeby 2 11 - 5 Detaljer
137078 07-04-2018 16:00 Holbæk 3 Gørslev 2 13 - 3 Detaljer
137063 07-04-2018 16:00 Kirke Helsinge 1 Vordingborg 2 14 - 2 Detaljer
137095 07-04-2018 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Ringsted 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
137110 05-05-2018 11:00 Nakskov 1 Fluen Sj. 1 10 - 6 Detaljer
137122 05-05-2018 11:00 Holeby 2 Gørslev 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
137145 05-05-2018 11:00 Guldborgsund 2 Kirke Helsinge 1 3 - 13 Detaljer
137159 05-05-2018 11:00 Sakskøbing 1 Vestsjæll-Ænderne 1 2 - 14 Detaljer
137121 05-05-2018 16:00 Holeby 2 Fluen Sj. 1 10 - 6 Detaljer
137111 05-05-2018 16:00 Nakskov 1 Gørslev 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
137148 05-05-2018 16:00 Guldborgsund 2 Vestsjæll-Ænderne 1 3 - 13 Detaljer
137156 05-05-2018 16:00 Sakskøbing 1 Kirke Helsinge 1 4 - 12 Detaljer
137125 06-05-2018 11:00 06-05-2018 16:00 Ringsted 3 Holbæk 4 7 - 9 Detaljer
137136 06-05-2018 11:00 Vordingborg 2 Holbæk 4 6 - 10 Detaljer
137124 06-05-2018 11:00 Ringsted 3 Holbæk 3 9 - 7 Detaljer
137135 06-05-2018 16:00 Vordingborg 2 Holbæk 3 7 - 9 Detaljer