DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 6

Burning Arrows1, Esbjerg 2, Esbjerg Øst 2, Fluen 3, Kolding 2, Kolding 3, Kolding 4, Kælderen 3, Padborg 2, Royal 3 og Sdr. Omme 2.
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
139965 23-08-2017 19:30 Esbjerg 2 Esbjerg Øst 2 11 - 5 Detaljer
139899 23-08-2017 19:30 Kolding 4 Royal 3 12 - 4 Detaljer
139877 23-08-2017 19:30 Kolding 2 Kolding 3 9 - 7 Detaljer
139921 23-08-2017 19:30 Fluen 3 Padborg 2 7 - 9 Detaljer
139943 23-08-2017 19:30 Kælderen 3 Burning Arrows 1 9 - 7 Detaljer
139878 26-08-2017 11:00 30-08-2017 19:00 Kolding 2 Kolding 4 13 - 3 Detaljer
139889 26-08-2017 11:00 Kolding 3 Royal 3 9 - 7 Detaljer
139966 26-08-2017 11:00 Esbjerg 2 Sdr. Omme 2 9 - 7 Detaljer
139976 26-08-2017 16:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 2 6 - 10 Detaljer
139888 26-08-2017 16:00 06-09-2017 19:00 Kolding 3 Kolding 4 11 - 5 Detaljer
139879 26-08-2017 16:00 Kolding 2 Royal 3 12 - 4 Detaljer
139933 27-08-2017 11:00 26-08-2017 11:00 Padborg 2 Burning Arrows 1 1 - 15 Detaljer
139922 27-08-2017 11:00 26-08-2017 11:00 Fluen 3 Kælderen 3 6 - 10 Detaljer
139923 27-08-2017 16:00 26-08-2017 16:00 Fluen 3 Burning Arrows 1 3 - 13 Detaljer
139932 27-08-2017 16:00 26-08-2017 16:00 Padborg 2 Kælderen 3 2 - 14 Detaljer
139904 16-09-2017 11:00 Kolding 4 Esbjerg 2 8 - 8 Detaljer
139915 16-09-2017 11:00 Royal 3 Esbjerg Øst 2 6 - 10 Detaljer
139946 16-09-2017 11:00 Kælderen 3 Sdr. Omme 2 14 - 2 Detaljer
139905 16-09-2017 16:00 Kolding 4 Esbjerg Øst 2 14 - 2 Detaljer
139914 16-09-2017 16:00 Royal 3 Esbjerg 2 4 - 12 Detaljer
139956 16-09-2017 16:00 Burning Arrows 1 Sdr. Omme 2 13 - 3 Detaljer
139880 17-09-2017 11:00 Kolding 2 Fluen 3 12 - 4 Detaljer
139891 17-09-2017 11:00 Kolding 3 Padborg 2 11 - 5 Detaljer
139881 17-09-2017 16:00 Kolding 2 Padborg 2 10 - 6 Detaljer
139890 17-09-2017 16:00 Kolding 3 Fluen 3 12 - 4 Detaljer
139977 28-10-2017 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 2 5 - 11 Detaljer
139900 28-10-2017 11:00 Kolding 4 Fluen 3 5 - 11 Detaljer
139911 28-10-2017 11:00 Royal 3 Padborg 2 7 - 9 Detaljer
139901 28-10-2017 16:00 Kolding 4 Padborg 2 2 - 14 Detaljer
139978 28-10-2017 16:00 Sdr. Omme 2 Kolding 3 5 - 11 Detaljer
139910 28-10-2017 16:00 Royal 3 Fluen 3 12 - 4 Detaljer
139974 29-10-2017 11:00 Esbjerg Øst 2 Burning Arrows 1 5 - 11 Detaljer
139963 29-10-2017 11:00 Esbjerg 2 Kælderen 3 4 - 12 Detaljer
139973 29-10-2017 16:00 Esbjerg Øst 2 Kælderen 3 6 - 10 Detaljer
139964 29-10-2017 16:00 Esbjerg 2 Burning Arrows 1 3 - 13 Detaljer
139979 11-11-2017 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 4 10 - 6 Detaljer
139924 11-11-2017 11:00 Fluen 3 Esbjerg 2 7 - 9 Detaljer
139937 11-11-2017 11:00 Kælderen 3 Kolding 2 10 - 6 Detaljer
139935 11-11-2017 11:00 Padborg 2 Esbjerg Øst 2 7 - 9 Detaljer
139948 11-11-2017 11:00 Burning Arrows 1 Kolding 3 5 - 11 Detaljer
139934 11-11-2017 16:00 Padborg 2 Esbjerg 2 8 - 8 Detaljer
139980 11-11-2017 16:00 Sdr. Omme 2 Royal 3 7 - 9 Detaljer
139925 11-11-2017 16:00 Fluen 3 Esbjerg Øst 2 8 - 8 Detaljer
139938 11-11-2017 16:00 Kælderen 3 Kolding 3 6 - 10 Detaljer
139947 11-11-2017 16:00 Burning Arrows 1 Kolding 2 2 - 14 Detaljer
139981 25-11-2017 11:00 Sdr. Omme 2 Fluen 3 5 - 11 Detaljer
139902 25-11-2017 11:00 Kolding 4 Kælderen 3 2 - 14 Detaljer
139913 25-11-2017 11:00 Royal 3 Burning Arrows 1 10 - 6 Detaljer
139903 25-11-2017 16:00 Kolding 4 Burning Arrows 1 9 - 7 Detaljer
139912 25-11-2017 16:00 Royal 3 Kælderen 3 7 - 9 Detaljer
139982 25-11-2017 16:00 Sdr. Omme 2 Padborg 2 6 - 10 Detaljer
139884 26-11-2017 11:00 25-11-2017 11:00 Kolding 2 Esbjerg 2 14 - 2 Detaljer
139895 26-11-2017 11:00 25-11-2017 11:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
139885 26-11-2017 16:00 25-11-2017 16:00 Kolding 2 Esbjerg Øst 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
139894 26-11-2017 16:00 25-11-2017 16:00 Kolding 3 Esbjerg 2 14 - 2 Detaljer
139975 10-01-2018 19:30 Esbjerg Øst 2 Esbjerg 2 8 - 8 Detaljer
139887 10-01-2018 19:30 Kolding 3 Kolding 2 Udehold UDEBLEVET 16 - 0 Detaljer
139909 10-01-2018 19:30 Royal 3 Kolding 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
139953 10-01-2018 19:30 Burning Arrows 1 Kælderen 3 7 - 9 Detaljer
139931 10-01-2018 19:30 Padborg 2 Fluen 3 7 - 9 Detaljer
139985 13-01-2018 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg 2 Udehold UDEBLEVET 16 - 0 Detaljer
139952 13-01-2018 11:00 13-01-2018 11:00 Burning Arrows 1 Padborg 2 11 - 5 Detaljer
139941 13-01-2018 11:00 Kælderen 3 Fluen 3 13 - 3 Detaljer
139942 13-01-2018 16:00 Kælderen 3 Padborg 2 7 - 9 Detaljer
139986 13-01-2018 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 12 - 4 Detaljer
139951 13-01-2018 16:00 Burning Arrows 1 Fluen 3 10 - 6 Detaljer
139897 14-01-2018 11:00 Kolding 4 Kolding 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
139908 14-01-2018 11:00 Royal 3 Kolding 3 9 - 7 Detaljer
139898 14-01-2018 16:00 Kolding 4 Kolding 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
139907 14-01-2018 16:00 Royal 3 Kolding 2 9 - 7 Detaljer
139983 17-02-2018 11:00 Sdr. Omme 2 Kælderen 3 6 - 10 Detaljer
139970 17-02-2018 11:00 Esbjerg Øst 2 Royal 3 10 - 6 Detaljer
139917 17-02-2018 11:00 Fluen 3 Kolding 2 9 - 7 Detaljer
139959 17-02-2018 11:00 Esbjerg 2 Kolding 4 5 - 11 Detaljer
139928 17-02-2018 11:00 Padborg 2 Kolding 3 3 - 13 Detaljer
139984 17-02-2018 16:00 Sdr. Omme 2 Burning Arrows 1 2 - 14 Detaljer
139969 17-02-2018 16:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 4 10 - 6 Detaljer
139927 17-02-2018 16:00 Padborg 2 Kolding 2 9 - 7 Detaljer
139918 17-02-2018 16:00 Fluen 3 Kolding 3 6 - 10 Detaljer
139960 17-02-2018 16:00 Esbjerg 2 Royal 3 7 - 9 Detaljer
139886 10-03-2018 11:00 Kolding 2 Sdr. Omme 2 9 - 7 Detaljer
139955 10-03-2018 11:00 Burning Arrows 1 Esbjerg Øst 2 14 - 2 Detaljer
139944 10-03-2018 11:00 Kælderen 3 Esbjerg 2 10 - 6 Detaljer
139896 10-03-2018 16:00 Kolding 3 Sdr. Omme 2 13 - 3 Detaljer
139945 10-03-2018 16:00 Kælderen 3 Esbjerg Øst 2 15 - 1 Detaljer
139954 10-03-2018 16:00 Burning Arrows 1 Esbjerg 2 12 - 4 Detaljer
139919 11-03-2018 11:00 Fluen 3 Kolding 4 10 - 6 Detaljer
139930 11-03-2018 11:00 Padborg 2 Royal 3 9 - 7 Detaljer
139920 11-03-2018 16:00 Fluen 3 Royal 3 7 - 9 Detaljer
139929 11-03-2018 16:00 Padborg 2 Kolding 4 12 - 4 Detaljer
139906 07-04-2018 11:00 Kolding 4 Sdr. Omme 2 3 - 13 Detaljer
139916 07-04-2018 16:00 Royal 3 Sdr. Omme 2 6 - 10 Detaljer
139882 08-04-2018 11:00 Kolding 2 Kælderen 3 12 - 4 Detaljer
139972 08-04-2018 11:00 07-04-2018 11:00 Esbjerg Øst 2 Padborg 2 5 - 11 Detaljer
139961 08-04-2018 11:00 07-04-2018 11:00 Esbjerg 2 Fluen 3 3 - 13 Detaljer
139893 08-04-2018 11:00 Kolding 3 Burning Arrows 1 13 - 3 Detaljer
139883 08-04-2018 16:00 Kolding 2 Burning Arrows 1 8 - 8 Detaljer
139892 08-04-2018 16:00 Kolding 3 Kælderen 3 8 - 8 Detaljer
139971 08-04-2018 16:00 07-04-2018 16:00 Esbjerg Øst 2 Fluen 3 9 - 7 Detaljer
139962 08-04-2018 16:00 07-04-2018 16:00 Esbjerg 2 Padborg 2 7 - 9 Detaljer
139926 05-05-2018 11:00 Fluen 3 Sdr. Omme 2 6 - 10 Detaljer
139939 05-05-2018 11:00 Kælderen 3 Kolding 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
139968 05-05-2018 11:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 3 1 - 15 Detaljer
139950 05-05-2018 11:00 Burning Arrows 1 Royal 3 10 - 6 Detaljer
139957 05-05-2018 11:00 Esbjerg 2 Kolding 2 12 - 4 Detaljer
139936 05-05-2018 16:00 Padborg 2 Sdr. Omme 2 8 - 8 Detaljer
139967 05-05-2018 16:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 2 11 - 5 Detaljer
139949 05-05-2018 16:00 Burning Arrows 1 Kolding 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
139958 05-05-2018 16:00 Esbjerg 2 Kolding 3 6 - 10 Detaljer
139940 05-05-2018 16:00 Kælderen 3 Royal 3 10 - 6 Detaljer