DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval B

Burning Arrows 2 Bække 1 Esbjerg 3 Esbjerg 4 Hejnsvig 1 Hejnsvig 2 Kælderen 4 Sdr. Omme 3 Sydvest 2 Syrenpilen 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
142020 23-08-2017 19:30 26-08-2017 11:00 Burning Arrows 2 Kælderen 4 7 - 9 Detaljer
142055 23-08-2017 19:30 24-08-2017 19:00 Hejnsvig 1 Hejnsvig 2 14 - 2 Detaljer
142095 23-08-2017 19:30 Sydvest 2 Syrenpilen 1 4 - 12 Detaljer
142079 23-08-2017 19:30 Sdr. Omme 3 Bække 1 3 - 13 Detaljer
142035 24-08-2017 19:30 Esbjerg 3 Esbjerg 4 7 - 9 Detaljer
142097 26-08-2017 11:00 Syrenpilen 1 Bække 1 6 - 10 Detaljer
142094 26-08-2017 11:00 29-09-2017 19:30 Sydvest 2 Sdr. Omme 3 8 - 8 Detaljer
142063 26-08-2017 11:00 Hejnsvig 2 Esbjerg 4 11 - 5 Detaljer
142053 26-08-2017 11:00 Hejnsvig 1 Esbjerg 3 12 - 4 Detaljer
142088 26-08-2017 16:00 Sydvest 2 Bække 1 12 - 4 Detaljer
142103 26-08-2017 16:00 04-10-2017 19:00 Syrenpilen 1 Sdr. Omme 3 11 - 5 Detaljer
142054 26-08-2017 16:00 Hejnsvig 1 Esbjerg 4 10 - 6 Detaljer
142062 26-08-2017 16:00 Hejnsvig 2 Esbjerg 3 11 - 5 Detaljer
142068 16-09-2017 11:00 Hejnsvig 2 Syrenpilen 1 11 - 5 Detaljer
142058 16-09-2017 11:00 Hejnsvig 1 Sydvest 2 11 - 5 Detaljer
142059 16-09-2017 16:00 Hejnsvig 1 Syrenpilen 1 13 - 3 Detaljer
142067 16-09-2017 16:00 Hejnsvig 2 Sydvest 2 8 - 8 Detaljer
142033 17-09-2017 11:00 16-09-2017 11:00 Esbjerg 3 Burning Arrows 2 7 - 9 Detaljer
142047 17-09-2017 11:00 16-09-2017 11:00 Esbjerg 4 Kælderen 4 10 - 6 Detaljer
142038 17-09-2017 16:00 16-09-2017 16:00 Esbjerg 3 Kælderen 4 7 - 9 Detaljer
142042 17-09-2017 16:00 16-09-2017 16:00 Esbjerg 4 Burning Arrows 2 9 - 7 Detaljer
142021 28-10-2017 11:00 Burning Arrows 2 Sdr. Omme 3 15 - 1 Detaljer
142040 28-10-2017 11:00 Esbjerg 3 Sydvest 2 6 - 10 Detaljer
142070 28-10-2017 11:00 Kælderen 4 Bække 1 15 - 1 Detaljer
142050 28-10-2017 11:00 Esbjerg 4 Syrenpilen 1 6 - 10 Detaljer
142041 28-10-2017 16:00 Esbjerg 3 Syrenpilen 1 4 - 12 Detaljer
142015 28-10-2017 16:00 Burning Arrows 2 Bække 1 15 - 1 Detaljer
142049 28-10-2017 16:00 Esbjerg 4 Sydvest 2 8 - 8 Detaljer
142075 28-10-2017 16:00 Kælderen 4 Sdr. Omme 3 15 - 1 Detaljer
142102 11-11-2017 11:00 Syrenpilen 1 Kælderen 4 8 - 8 Detaljer
142087 11-11-2017 11:00 Sydvest 2 Burning Arrows 2 6 - 10 Detaljer
142093 11-11-2017 16:00 Sydvest 2 Kælderen 4 5 - 11 Detaljer
142096 11-11-2017 16:00 Syrenpilen 1 Burning Arrows 2 7 - 9 Detaljer
142028 12-11-2017 11:00 11-11-2017 16:00 Bække 1 Hejnsvig 2 4 - 12 Detaljer
142082 12-11-2017 11:00 Sdr. Omme 3 Hejnsvig 1 1 - 15 Detaljer
142027 12-11-2017 16:00 11-11-2017 11:00 Bække 1 Hejnsvig 1 2 - 14 Detaljer
142083 12-11-2017 16:00 Sdr. Omme 3 Hejnsvig 2 3 - 13 Detaljer
142039 25-11-2017 11:00 Esbjerg 3 Sdr. Omme 3 15 - 1 Detaljer
142043 25-11-2017 11:00 Esbjerg 4 Bække 1 7 - 9 Detaljer
142065 25-11-2017 11:00 Hejnsvig 2 Kælderen 4 4 - 12 Detaljer
142051 25-11-2017 11:00 Hejnsvig 1 Burning Arrows 2 14 - 2 Detaljer
142048 25-11-2017 16:00 Esbjerg 4 Sdr. Omme 3 13 - 3 Detaljer
142034 25-11-2017 16:00 Esbjerg 3 Bække 1 1 - 15 Detaljer
142056 25-11-2017 16:00 Hejnsvig 1 Kælderen 4 9 - 7 Detaljer
142060 25-11-2017 16:00 Hejnsvig 2 Burning Arrows 2 8 - 8 Detaljer
142044 10-01-2018 19:30 12-01-2018 19:30 Esbjerg 4 Esbjerg 3 7 - 9 Detaljer
142104 10-01-2018 19:30 Syrenpilen 1 Sydvest 2 15 - 1 Detaljer
142064 10-01-2018 19:30 11-01-2018 19:00 Hejnsvig 2 Hejnsvig 1 15 - 1 Detaljer
142030 10-01-2018 19:30 Bække 1 Sdr. Omme 3 15 - 1 Detaljer
142069 10-01-2018 19:30 Kælderen 4 Burning Arrows 2 14 - 2 Detaljer
142046 14-01-2018 11:00 10-02-2018 11:00 Esbjerg 4 Hejnsvig 2 6 - 10 Detaljer
142085 14-01-2018 11:00 Sdr. Omme 3 Sydvest 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
142032 14-01-2018 11:00 27-01-2018 11:00 Bække 1 Syrenpilen 1 7 - 9 Detaljer
142036 14-01-2018 11:00 10-02-2018 11:00 Esbjerg 3 Hejnsvig 1 2 - 14 Detaljer
142037 14-01-2018 16:00 10-02-2018 16:00 Esbjerg 3 Hejnsvig 2 8 - 8 Detaljer
142045 14-01-2018 16:00 10-02-2018 16:00 Esbjerg 4 Hejnsvig 1 3 - 13 Detaljer
142031 14-01-2018 16:00 14-01-2018 11:00 Bække 1 Sydvest 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
142086 14-01-2018 16:00 03-02-2018 11:00 Sdr. Omme 3 Syrenpilen 1 2 - 14 Detaljer
142101 17-02-2018 11:00 Syrenpilen 1 Hejnsvig 2 8 - 8 Detaljer
142091 17-02-2018 11:00 Sydvest 2 Hejnsvig 1 6 - 10 Detaljer
142016 17-02-2018 11:00 Burning Arrows 2 Esbjerg 3 7 - 9 Detaljer
142072 17-02-2018 11:00 Kælderen 4 Esbjerg 4 14 - 2 Detaljer
142100 17-02-2018 16:00 Syrenpilen 1 Hejnsvig 1 6 - 10 Detaljer
142092 17-02-2018 16:00 Sydvest 2 Hejnsvig 2 9 - 7 Detaljer
142017 17-02-2018 16:00 Burning Arrows 2 Esbjerg 4 10 - 6 Detaljer
142071 17-02-2018 16:00 Kælderen 4 Esbjerg 3 13 - 3 Detaljer
142099 10-03-2018 11:00 Syrenpilen 1 Esbjerg 4 12 - 4 Detaljer
142029 10-03-2018 11:00 Bække 1 Kælderen 4 6 - 10 Detaljer
142078 10-03-2018 11:00 Sdr. Omme 3 Burning Arrows 2 3 - 13 Detaljer
142089 10-03-2018 11:00 14-04-2018 11:00 Sydvest 2 Esbjerg 3 12 - 4 Detaljer
142090 10-03-2018 16:00 14-04-2018 16:00 Sydvest 2 Esbjerg 4 Protest, hjemmehold 8 - 3 Detaljer
142024 10-03-2018 16:00 08-03-2018 18:30 Bække 1 Burning Arrows 2 9 - 7 Detaljer
142084 10-03-2018 16:00 Sdr. Omme 3 Kælderen 4 2 - 14 Detaljer
142098 10-03-2018 16:00 Syrenpilen 1 Esbjerg 3 9 - 7 Detaljer
142057 07-04-2018 11:00 Hejnsvig 1 Sdr. Omme 3 15 - 1 Detaljer
142077 07-04-2018 11:00 Kælderen 4 Syrenpilen 1 9 - 7 Detaljer
142061 07-04-2018 11:00 Hejnsvig 2 Bække 1 10 - 6 Detaljer
142022 07-04-2018 11:00 Burning Arrows 2 Sydvest 2 5 - 11 Detaljer
142066 07-04-2018 16:00 Hejnsvig 2 Sdr. Omme 3 12 - 4 Detaljer
142076 07-04-2018 16:00 Kælderen 4 Sydvest 2 12 - 4 Detaljer
142052 07-04-2018 16:00 Hejnsvig 1 Bække 1 13 - 3 Detaljer
142023 07-04-2018 16:00 Burning Arrows 2 Syrenpilen 1 5 - 11 Detaljer
142026 05-05-2018 11:00 Bække 1 Esbjerg 4 12 - 4 Detaljer
142018 05-05-2018 11:00 Burning Arrows 2 Hejnsvig 1 2 - 14 Detaljer
142074 05-05-2018 11:00 Kælderen 4 Hejnsvig 2 11 - 5 Detaljer
142080 05-05-2018 11:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg 3 7 - 9 Detaljer
142019 05-05-2018 16:00 Burning Arrows 2 Hejnsvig 2 6 - 10 Detaljer
142025 05-05-2018 16:00 Bække 1 Esbjerg 3 10 - 6 Detaljer
142073 05-05-2018 16:00 Kælderen 4 Hejnsvig 1 5 - 11 Detaljer
142081 05-05-2018 16:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer