DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

2. division Vest

Aabenraa2, Aalborg 1, Fluen 1, Hinnerup 1, Hovsa 1, Jyden 1, Linde 1, Odins 1, Padborg 1, Potten 2, Samsø 1 og Verninge 1.
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
153114 15-08-2018 19:30 Linde 1 Aalborg 1 3 - 13 Detaljer
153007 15-08-2018 19:30 Verninge 1 Odins 1 6 - 10 Detaljer
153127 15-08-2018 19:30 Jyden 1 Hovsa 1 9 - 7 Detaljer
153055 15-08-2018 19:30 Potten 2 Aabenraa 2 8 - 8 Detaljer
153031 15-08-2018 19:30 22-09-2018 11:00 Samsø 1 Hinnerup 1 11 - 5 Detaljer
153079 15-08-2018 19:30 31-08-2018 19:30 Padborg 1 Fluen 1 5 - 11 Detaljer
153068 18-08-2018 11:00 Aabenraa 2 Fluen 1 5 - 11 Detaljer
153056 18-08-2018 11:00 Potten 2 Padborg 1 14 - 2 Detaljer
153020 18-08-2018 11:00 Odins 1 Hinnerup 1 10 - 6 Detaljer
153008 18-08-2018 11:00 Verninge 1 Samsø 1 6 - 10 Detaljer
153125 18-08-2018 11:00 Jyden 1 Aalborg 1 10 - 6 Detaljer
153137 18-08-2018 11:00 Hovsa 1 Linde 1 8 - 8 Detaljer
153126 18-08-2018 16:00 Jyden 1 Linde 1 13 - 3 Detaljer
153136 18-08-2018 16:00 Hovsa 1 Aalborg 1 8 - 8 Detaljer
153009 18-08-2018 16:00 Verninge 1 Hinnerup 1 9 - 7 Detaljer
153019 18-08-2018 16:00 Odins 1 Samsø 1 14 - 2 Detaljer
153067 18-08-2018 16:00 Aabenraa 2 Padborg 1 13 - 3 Detaljer
153057 18-08-2018 16:00 Potten 2 Fluen 1 9 - 7 Detaljer
153094 15-09-2018 11:00 Fluen 1 Hovsa 1 7 - 9 Detaljer
153082 15-09-2018 11:00 Padborg 1 Jyden 1 4 - 12 Detaljer
153036 15-09-2018 11:00 Samsø 1 Aalborg 1 4 - 12 Detaljer
153022 15-09-2018 11:00 Odins 1 Aabenraa 2 5 - 11 Detaljer
153010 15-09-2018 11:00 Verninge 1 Potten 2 2 - 14 Detaljer
153048 15-09-2018 11:00 02-10-2018 19:00 Hinnerup 1 Linde 1 6 - 10 Detaljer
153011 15-09-2018 16:00 Verninge 1 Aabenraa 2 3 - 13 Detaljer
153093 15-09-2018 16:00 Fluen 1 Jyden 1 9 - 7 Detaljer
153021 15-09-2018 16:00 Odins 1 Potten 2 8 - 8 Detaljer
153037 15-09-2018 16:00 Samsø 1 Linde 1 9 - 7 Detaljer
153083 15-09-2018 16:00 Padborg 1 Hovsa 1 4 - 12 Detaljer
153047 15-09-2018 16:00 28-12-2018 19:00 Hinnerup 1 Aalborg 1 Ikke indberettet til tiden. 0 - 16
153117 27-10-2018 11:00 Jyden 1 Verninge 1 11 - 5 Detaljer
153129 27-10-2018 11:00 Hovsa 1 Odins 1 8 - 8 Detaljer
153032 27-10-2018 11:00 Samsø 1 Potten 2 5 - 11 Detaljer
153044 27-10-2018 11:00 27-10-2018 10:00 Hinnerup 1 Aabenraa 2 5 - 11 Detaljer
153080 27-10-2018 11:00 Padborg 1 Aalborg 1 3 - 13 Detaljer
153092 27-10-2018 11:00 Fluen 1 Linde 1 13 - 3 Detaljer
153091 27-10-2018 16:00 Fluen 1 Aalborg 1 11 - 5 Detaljer
153081 27-10-2018 16:00 Padborg 1 Linde 1 5 - 11 Detaljer
153033 27-10-2018 16:00 Samsø 1 Aabenraa 2 5 - 11 Detaljer
153118 27-10-2018 16:00 Jyden 1 Odins 1 9 - 7 Detaljer
153128 27-10-2018 16:00 Hovsa 1 Verninge 1 12 - 4 Detaljer
153043 27-10-2018 16:00 27-10-2018 18:15 Hinnerup 1 Potten 2 2 - 14 Detaljer
153119 10-11-2018 11:00 Jyden 1 Samsø 1 11 - 5 Detaljer
153131 10-11-2018 11:00 Hovsa 1 Hinnerup 1 7 - 9 Detaljer
153085 10-11-2018 11:00 Fluen 1 Odins 1 11 - 5 Detaljer
153058 10-11-2018 11:00 Potten 2 Aalborg 1 8 - 8 Detaljer
153070 10-11-2018 11:00 Aabenraa 2 Linde 1 11 - 5 Detaljer
153073 10-11-2018 11:00 Padborg 1 Verninge 1 9 - 7 Detaljer
153130 10-11-2018 16:00 Hovsa 1 Samsø 1 10 - 6 Detaljer
153120 10-11-2018 16:00 Jyden 1 Hinnerup 1 10 - 6 Detaljer
153059 10-11-2018 16:00 Potten 2 Linde 1 11 - 5 Detaljer
153084 10-11-2018 16:00 Fluen 1 Verninge 1 13 - 3 Detaljer
153069 10-11-2018 16:00 Aabenraa 2 Aalborg 1 9 - 7 Detaljer
153074 10-11-2018 16:00 Padborg 1 Odins 1 4 - 12 Detaljer
153046 24-11-2018 11:00 24-11-2018 10:00 Hinnerup 1 Fluen 1 6 - 10 Detaljer
153072 24-11-2018 11:00 Aabenraa 2 Hovsa 1 6 - 10 Detaljer
153060 24-11-2018 11:00 Potten 2 Jyden 1 8 - 8 Detaljer
153034 24-11-2018 11:00 Samsø 1 Padborg 1 7 - 9 Detaljer
153026 24-11-2018 11:00 Odins 1 Linde 1 10 - 6 Detaljer
153014 24-11-2018 11:00 Verninge 1 Aalborg 1 6 - 10 Detaljer
153015 24-11-2018 16:00 Verninge 1 Linde 1 5 - 11 Detaljer
153045 24-11-2018 16:00 24-11-2018 18:15 Hinnerup 1 Padborg 1 7 - 9 Detaljer
153061 24-11-2018 16:00 Potten 2 Hovsa 1 9 - 7 Detaljer
153025 24-11-2018 16:00 Odins 1 Aalborg 1 11 - 5 Detaljer
153035 24-11-2018 16:00 Samsø 1 Fluen 1 7 - 9 Detaljer
153071 24-11-2018 16:00 Aabenraa 2 Jyden 1 10 - 6 Detaljer
153090 09-01-2019 19:30 25-01-2019 18:00 Fluen 1 Padborg 1 11 - 5 Detaljer
153018 09-01-2019 19:30 25-03-2019 19:30 Odins 1 Verninge 1 9 - 7 Detaljer
153042 09-01-2019 19:30 16-03-2019 11:00 Hinnerup 1 Samsø 1 13 - 3 Detaljer
153103 09-01-2019 19:30 Aalborg 1 Linde 1 7 - 9 Detaljer
153138 09-01-2019 19:30 Hovsa 1 Jyden 1 9 - 7 Detaljer
153066 09-01-2019 19:30 Aabenraa 2 Potten 2 7 - 9 Detaljer
153041 12-01-2019 11:00 12-01-2019 10:00 Hinnerup 1 Odins 1 8 - 8 Detaljer
153104 12-01-2019 11:00 Aalborg 1 Jyden 1 7 - 9 Detaljer
153116 12-01-2019 11:00 Linde 1 Hovsa 1 7 - 9 Detaljer
153029 12-01-2019 11:00 Samsø 1 Verninge 1 10 - 6 Detaljer
153089 12-01-2019 11:00 Fluen 1 Aabenraa 2 10 - 6 Detaljer
153077 12-01-2019 11:00 Padborg 1 Potten 2 1 - 15 Detaljer
153115 12-01-2019 16:00 Linde 1 Jyden 1 6 - 10 Detaljer
153088 12-01-2019 16:00 Fluen 1 Potten 2 7 - 9 Detaljer
153078 12-01-2019 16:00 Padborg 1 Aabenraa 2 3 - 13 Detaljer
153030 12-01-2019 16:00 Samsø 1 Odins 1 9 - 7 Detaljer
153040 12-01-2019 16:00 12-01-2019 18:15 Hinnerup 1 Verninge 1 9 - 7 Detaljer
153105 12-01-2019 16:00 Aalborg 1 Hovsa 1 7 - 9 Detaljer
153135 23-02-2019 11:00 Hovsa 1 Fluen 1 10 - 6 Detaljer
153123 23-02-2019 11:00 Jyden 1 Padborg 1 13 - 3 Detaljer
153051 23-02-2019 11:00 Potten 2 Verninge 1 10 - 6 Detaljer
153063 23-02-2019 11:00 Aabenraa 2 Odins 1 7 - 9 Detaljer
153109 23-02-2019 11:00 Linde 1 Hinnerup 1 9 - 7 Detaljer
153097 23-02-2019 11:00 Aalborg 1 Samsø 1 7 - 9 Detaljer
153098 23-02-2019 16:00 Aalborg 1 Hinnerup 1 11 - 5 Detaljer
153108 23-02-2019 16:00 Linde 1 Samsø 1 7 - 9 Detaljer
153062 23-02-2019 16:00 Aabenraa 2 Verninge 1 12 - 4 Detaljer
153052 23-02-2019 16:00 Potten 2 Odins 1 10 - 6 Detaljer
153124 23-02-2019 16:00 Jyden 1 Fluen 1 6 - 10 Detaljer
153134 23-02-2019 16:00 Hovsa 1 Padborg 1 12 - 4 Detaljer
153016 09-03-2019 11:00 Verninge 1 Jyden 1 7 - 9 Detaljer
153113 09-03-2019 11:00 Linde 1 Fluen 1 1 - 15 Detaljer
153028 09-03-2019 11:00 Odins 1 Hovsa 1 12 - 4 Detaljer
153053 09-03-2019 11:00 Potten 2 Samsø 1 10 - 6 Detaljer
153065 09-03-2019 11:00 Aabenraa 2 Hinnerup 1 9 - 7 Detaljer
153101 09-03-2019 11:00 Aalborg 1 Padborg 1 12 - 4 Detaljer
153017 09-03-2019 16:00 Verninge 1 Hovsa 1 7 - 9 Detaljer
153102 09-03-2019 16:00 Aalborg 1 Fluen 1 2 - 14 Detaljer
153027 09-03-2019 16:00 Odins 1 Jyden 1 8 - 8 Detaljer
153064 09-03-2019 16:00 Aabenraa 2 Samsø 1 8 - 8 Detaljer
153112 09-03-2019 16:00 Linde 1 Padborg 1 11 - 5 Detaljer
153054 09-03-2019 16:00 Potten 2 Hinnerup 1 10 - 6 Detaljer
153050 30-03-2019 11:00 30-03-2019 10:00 Hinnerup 1 Hovsa 1 6 - 10 Detaljer
153111 30-03-2019 11:00 Linde 1 Aabenraa 2 5 - 11 Detaljer
153099 30-03-2019 11:00 Aalborg 1 Potten 2 4 - 12 Detaljer
153038 30-03-2019 11:00 Samsø 1 Jyden 1 2 - 14 Detaljer
153024 30-03-2019 11:00 Odins 1 Fluen 1 3 - 13 Detaljer
153012 30-03-2019 11:00 Verninge 1 Padborg 1 8 - 8 Detaljer
153023 30-03-2019 16:00 Odins 1 Padborg 1 12 - 4 Detaljer
153049 30-03-2019 16:00 30-03-2019 18:15 Hinnerup 1 Jyden 1 7 - 9 Detaljer
153013 30-03-2019 16:00 Verninge 1 Fluen 1 1 - 15 Detaljer
153039 30-03-2019 16:00 Samsø 1 Hovsa 1 1 - 15 Detaljer
153100 30-03-2019 16:00 Aalborg 1 Aabenraa 2 8 - 8 Detaljer
153110 30-03-2019 16:00 Linde 1 Potten 2 7 - 9 Detaljer
153107 11-05-2019 11:00 Linde 1 Odins 1 7 - 9 Detaljer
153095 11-05-2019 11:00 Aalborg 1 Verninge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
153087 11-05-2019 11:00 Fluen 1 Hinnerup 1 11 - 5 Detaljer
153075 11-05-2019 11:00 Padborg 1 Samsø 1 4 - 12 Detaljer
153121 11-05-2019 11:00 Jyden 1 Potten 2 8 - 8 Detaljer
153133 11-05-2019 11:00 Hovsa 1 Aabenraa 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
153106 11-05-2019 16:00 Linde 1 Verninge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
153096 11-05-2019 16:00 Aalborg 1 Odins 1 6 - 10 Detaljer
153086 11-05-2019 16:00 Fluen 1 Samsø 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
153076 11-05-2019 16:00 Padborg 1 Hinnerup 1 7 - 9 Detaljer
153122 11-05-2019 16:00 Jyden 1 Aabenraa 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
153132 11-05-2019 16:00 Hovsa 1 Potten 2 8 - 8 Detaljer