DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Øst

Avedøre 1 Brøndby Strand 2 DK26 3 FIOV 2 FIOV 3 Gilleleje 1 Glostrup 1 Kokkedal 1 Rødderne 1 Stifterne 1 Studsen 3 Studsen 4
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
122203 24-08-2016 19:30 Brøndby Strand 2 Rødderne 1 2 - 14 Detaljer
122167 24-08-2016 19:30 FIOV 2 FIOV 3 14 - 2 Detaljer
122143 24-08-2016 19:30 Studsen 3 Studsen 4 7 - 9 Detaljer
122128 24-08-2016 19:30 Avedøre 1 Stifterne 1 2 - 14 Detaljer
122241 24-08-2016 19:30 DK26 3 Glostrup 1 8 - 8 Detaljer
122193 24-08-2016 19:30 Gilleleje 1 Kokkedal 1 6 - 10 Detaljer
122198 27-08-2016 11:00 31-08-2016 19:30 Brøndby Strand 2 Studsen 3 4 - 12 Detaljer
122210 27-08-2016 11:00 Rødderne 1 Studsen 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122182 27-08-2016 11:00 FIOV 3 Kokkedal 1 4 - 12 Detaljer
122240 27-08-2016 11:00 DK26 3 Avedøre 1 11 - 5 Detaljer
122139 27-08-2016 11:00 06-10-2016 19:30 Glostrup 1 Stifterne 1 4 - 12 Detaljer
122168 27-08-2016 11:00 06-09-2016 19:30 FIOV 2 Gilleleje 1 9 - 7 Detaljer
122209 27-08-2016 16:00 Rødderne 1 Studsen 3 7 - 9 Detaljer
122250 27-08-2016 16:00 DK26 3 Stifterne 1 6 - 10 Detaljer
122130 27-08-2016 16:00 27-08-2016 16:00 Glostrup 1 Avedøre 1 9 - 7 Detaljer
122171 27-08-2016 16:00 FIOV 2 Kokkedal 1 5 - 11 Detaljer
122199 27-08-2016 16:00 27-08-2016 16:00 Brøndby Strand 2 Studsen 4 6 - 10 Detaljer
122179 27-08-2016 16:00 21-09-2016 19:30 FIOV 3 Gilleleje 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122169 17-09-2016 11:00 20-09-2016 19:30 FIOV 2 Brøndby Strand 2 10 - 6 Detaljer
122219 17-09-2016 11:00 Kokkedal 1 Glostrup 1 7 - 9 Detaljer
122161 17-09-2016 11:00 Studsen 4 Stifterne 1 1 - 15 Detaljer
122141 17-09-2016 11:00 Studsen 3 Avedøre 1 13 - 3 Detaljer
122181 17-09-2016 11:00 FIOV 3 Rødderne 1 10 - 6 Detaljer
122195 17-09-2016 11:00 Gilleleje 1 DK26 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
122228 17-09-2016 16:00 Kokkedal 1 DK26 3 5 - 11 Detaljer
122186 17-09-2016 16:00 Gilleleje 1 Glostrup 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
122170 17-09-2016 16:00 FIOV 2 Rødderne 1 3 - 13 Detaljer
122152 17-09-2016 16:00 Studsen 4 Avedøre 1 10 - 6 Detaljer
122150 17-09-2016 16:00 Studsen 3 Stifterne 1 4 - 12 Detaljer
122180 17-09-2016 16:00 28-09-2016 19:30 FIOV 3 Brøndby Strand 2 3 - 13 Detaljer
122122 08-10-2016 11:00 Avedøre 1 FIOV 2 6 - 10 Detaljer
122242 08-10-2016 11:00 DK26 3 Studsen 3 8 - 8 Detaljer
122234 08-10-2016 11:00 Stifterne 1 FIOV 3 13 - 3 Detaljer
122132 08-10-2016 11:00 Glostrup 1 Studsen 4 9 - 7 Detaljer
122191 08-10-2016 11:00 Gilleleje 1 Brøndby Strand 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
122226 08-10-2016 11:00 Kokkedal 1 Rødderne 1 2 - 14 Detaljer
122123 08-10-2016 16:00 Avedøre 1 FIOV 3 11 - 5 Detaljer
122233 08-10-2016 16:00 Stifterne 1 FIOV 2 14 - 2 Detaljer
122243 08-10-2016 16:00 DK26 3 Studsen 4 9 - 7 Detaljer
122131 08-10-2016 16:00 Glostrup 1 Studsen 3 2 - 14 Detaljer
122192 08-10-2016 16:00 Gilleleje 1 Rødderne 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
122225 08-10-2016 16:00 Kokkedal 1 Brøndby Strand 2 8 - 8 Detaljer
122144 29-10-2016 11:00 07-11-2016 19:30 Studsen 3 FIOV 2 7 - 9 Detaljer
122208 29-10-2016 11:00 Rødderne 1 Glostrup 1 13 - 3 Detaljer
122206 29-10-2016 11:00 Brøndby Strand 2 DK26 3 10 - 6 Detaljer
122156 29-10-2016 11:00 Studsen 4 FIOV 3 12 - 4 Detaljer
122124 29-10-2016 11:00 Avedøre 1 Gilleleje 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122238 29-10-2016 11:00 Stifterne 1 Kokkedal 1 12 - 4 Detaljer
122145 29-10-2016 16:00 23-11-2016 19:30 Studsen 3 FIOV 3 13 - 3 Detaljer
122197 29-10-2016 16:00 09-11-2016 19:30 Brøndby Strand 2 Glostrup 1 9 - 7 Detaljer
122235 29-10-2016 16:00 Stifterne 1 Gilleleje 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122127 29-10-2016 16:00 Avedøre 1 Kokkedal 1 10 - 6 Detaljer
122217 29-10-2016 16:00 Rødderne 1 DK26 3 8 - 8 Detaljer
122155 29-10-2016 16:00 Studsen 4 FIOV 2 9 - 7 Detaljer
122221 19-11-2016 11:00 Kokkedal 1 Studsen 4 6 - 10 Detaljer
122216 19-11-2016 11:00 Rødderne 1 Stifterne 1 1 - 15 Detaljer
122196 19-11-2016 11:00 Brøndby Strand 2 Avedøre 1 10 - 6 Detaljer
122187 19-11-2016 11:00 Gilleleje 1 Studsen 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
122175 19-11-2016 11:00 FIOV 3 Glostrup 1 7 - 9 Detaljer
122173 19-11-2016 11:00 FIOV 2 DK26 3 10 - 6 Detaljer
122220 19-11-2016 16:00 Kokkedal 1 Studsen 3 6 - 10 Detaljer
122207 19-11-2016 16:00 Rødderne 1 Avedøre 1 8 - 8 Detaljer
122188 19-11-2016 16:00 Gilleleje 1 Studsen 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
122184 19-11-2016 16:00 FIOV 3 DK26 3 8 - 8 Detaljer
122164 19-11-2016 16:00 FIOV 2 Glostrup 1 6 - 10 Detaljer
122205 19-11-2016 16:00 14-12-2016 19:30 Brøndby Strand 2 Stifterne 1 4 - 12 Detaljer
122140 11-01-2017 19:30 Glostrup 1 DK26 3 5 - 11 Detaljer
122229 11-01-2017 19:30 Stifterne 1 Avedøre 1 14 - 2 Detaljer
122224 11-01-2017 19:30 Kokkedal 1 Gilleleje 1 5 - 11 Detaljer
122154 11-01-2017 19:30 Studsen 4 Studsen 3 6 - 10 Detaljer
122178 11-01-2017 19:30 FIOV 3 FIOV 2 9 - 7 Detaljer
122214 11-01-2017 19:30 Rødderne 1 Brøndby Strand 2 9 - 7 Detaljer
122230 14-01-2017 11:00 Stifterne 1 Glostrup 1 13 - 3 Detaljer
122189 14-01-2017 11:00 Gilleleje 1 FIOV 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
122223 14-01-2017 11:00 08-02-2017 19:30 Kokkedal 1 FIOV 3 8 - 8 Detaljer
122129 14-01-2017 11:00 Avedøre 1 DK26 3 11 - 5 Detaljer
122147 14-01-2017 11:00 Studsen 3 Brøndby Strand 2 6 - 10 Detaljer
122159 14-01-2017 11:00 Studsen 4 Rødderne 1 4 - 12 Detaljer
122222 14-01-2017 16:00 Kokkedal 1 FIOV 2 9 - 7 Detaljer
122190 14-01-2017 16:00 Gilleleje 1 FIOV 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
122158 14-01-2017 16:00 Studsen 4 Brøndby Strand 2 5 - 11 Detaljer
122148 14-01-2017 16:00 Studsen 3 Rødderne 1 9 - 7 Detaljer
122119 14-01-2017 16:00 Avedøre 1 Glostrup 1 10 - 6 Detaljer
122239 14-01-2017 16:00 Stifterne 1 DK26 3 11 - 5 Detaljer
122232 25-02-2017 11:00 Stifterne 1 Studsen 4 9 - 7 Detaljer
122120 25-02-2017 11:00 Avedøre 1 Studsen 3 8 - 8 Detaljer
122200 25-02-2017 11:00 Brøndby Strand 2 FIOV 2 9 - 7 Detaljer
122212 25-02-2017 11:00 Rødderne 1 FIOV 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122211 25-02-2017 16:00 Rødderne 1 FIOV 2 11 - 5 Detaljer
122121 25-02-2017 16:00 Avedøre 1 Studsen 4 6 - 10 Detaljer
122231 25-02-2017 16:00 Stifterne 1 Studsen 3 15 - 1 Detaljer
122201 25-02-2017 16:00 22-03-2017 19:30 Brøndby Strand 2 FIOV 3 9 - 7 Detaljer
122138 26-02-2017 11:00 Glostrup 1 Kokkedal 1 9 - 7 Detaljer
122246 26-02-2017 11:00 DK26 3 Gilleleje 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122135 26-02-2017 16:00 Glostrup 1 Gilleleje 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122249 26-02-2017 16:00 DK26 3 Kokkedal 1 13 - 3 Detaljer
122183 11-03-2017 11:00 FIOV 3 Stifterne 1 0 - 16 Detaljer
122163 11-03-2017 11:00 FIOV 2 Avedøre 1 7 - 9 Detaljer
122202 11-03-2017 11:00 Brøndby Strand 2 Gilleleje 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122215 11-03-2017 11:00 Rødderne 1 Kokkedal 1 8 - 8 Detaljer
122213 11-03-2017 16:00 Rødderne 1 Gilleleje 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122204 11-03-2017 16:00 Brøndby Strand 2 Kokkedal 1 5 - 11 Detaljer
122174 11-03-2017 16:00 FIOV 3 Avedøre 1 3 - 13 Detaljer
122172 11-03-2017 16:00 FIOV 2 Stifterne 1 2 - 14 Detaljer
122153 18-03-2017 11:00 Studsen 4 Glostrup 1 11 - 5 Detaljer
122151 18-03-2017 11:00 Studsen 3 DK26 3 2 - 14 Detaljer
122162 18-03-2017 16:00 Studsen 4 DK26 3 7 - 9 Detaljer
122142 18-03-2017 16:00 Studsen 3 Glostrup 1 8 - 8 Detaljer
122177 01-04-2017 11:00 FIOV 3 Studsen 4 4 - 12 Detaljer
122165 01-04-2017 11:00 12-04-2017 19:30 FIOV 2 Studsen 3 4 - 12 Detaljer
122137 01-04-2017 11:00 Glostrup 1 Rødderne 1 8 - 8 Detaljer
122247 01-04-2017 11:00 DK26 3 Brøndby Strand 2 9 - 7 Detaljer
122227 01-04-2017 11:00 Kokkedal 1 Stifterne 1 6 - 10 Detaljer
122185 01-04-2017 11:00 08-03-2017 19:30 Gilleleje 1 Avedøre 1 4 - 12 Detaljer
122218 01-04-2017 16:00 22-02-2017 19:30 Kokkedal 1 Avedøre 1 6 - 10 Detaljer
122248 01-04-2017 16:00 DK26 3 Rødderne 1 7 - 9 Detaljer
122136 01-04-2017 16:00 05-04-2017 19:30 Glostrup 1 Brøndby Strand 2 9 - 7 Detaljer
122166 01-04-2017 16:00 19-04-2017 19:30 FIOV 2 Studsen 4 7 - 9 Detaljer
122176 01-04-2017 16:00 FIOV 3 Studsen 3 7 - 9 Detaljer
122194 01-04-2017 16:00 Gilleleje 1 Stifterne 1 7 - 9 Detaljer
122237 22-04-2017 11:00 03-04-2017 19:30 Stifterne 1 Rødderne 1 9 - 7 Detaljer
122134 22-04-2017 11:00 06-04-2017 19:30 Glostrup 1 FIOV 3 12 - 4 Detaljer
122125 22-04-2017 11:00 19-04-2017 19:30 Avedøre 1 Brøndby Strand 2 8 - 8 Detaljer
122244 22-04-2017 11:00 DK26 3 FIOV 2 8 - 8 Detaljer
122236 22-04-2017 16:00 28-03-2017 19:30 Stifterne 1 Brøndby Strand 2 14 - 2 Detaljer
122126 22-04-2017 16:00 13-03-2017 19:30 Avedøre 1 Rødderne 1 9 - 7 Detaljer
122133 22-04-2017 16:00 Glostrup 1 FIOV 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
122245 22-04-2017 16:00 DK26 3 FIOV 3 12 - 4 Detaljer
122160 23-04-2017 11:00 Studsen 4 Kokkedal 1 6 - 10 Detaljer
122146 23-04-2017 11:00 Studsen 3 Gilleleje 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122157 23-04-2017 16:00 Studsen 4 Gilleleje 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
122149 23-04-2017 16:00 Studsen 3 Kokkedal 1 10 - 6 Detaljer