DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserie 6

Esbjerg 2 Esbjerg 3 Esbjerg Øst 2 Fluen 3 Kolding 3 Kolding 4 Padborg 2 Royal 3 Sdr. Omme 2 Sydvest 1 Sdr. Omme 3 Aabenraa 3
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
113773 23-08-2016 19:30 Kolding 3 Kolding 4 9 - 7 Detaljer
113725 23-08-2016 19:30 Esbjerg 2 Esbjerg 3 9 - 7 Detaljer
113822 24-08-2016 19:30 Sdr. Omme 2 Sdr. Omme 3 13 - 3 Detaljer
113812 24-08-2016 19:30 Royal 3 Aabenraa 3 0 - 16 Detaljer
113763 24-08-2016 19:30 Fluen 3 Padborg 2 8 - 8 Detaljer
113755 24-08-2016 19:30 Esbjerg Øst 2 Sydvest 1 4 - 12 Detaljer
113809 27-08-2016 11:00 Royal 3 Sdr. Omme 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
113744 27-08-2016 11:00 Esbjerg 3 Sydvest 1 2 - 14 Detaljer
113726 27-08-2016 11:00 Esbjerg 2 Esbjerg Øst 2 8 - 8 Detaljer
113856 27-08-2016 11:00 Aabenraa 3 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
113811 27-08-2016 16:00 Royal 3 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
113737 27-08-2016 16:00 Esbjerg 3 Esbjerg Øst 2 3 - 13 Detaljer
113733 27-08-2016 16:00 Esbjerg 2 Sydvest 1 8 - 8 Detaljer
113854 27-08-2016 16:00 Aabenraa 3 Sdr. Omme 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
113796 28-08-2016 11:00 Padborg 2 Kolding 4 4 - 12 Detaljer
113761 28-08-2016 11:00 Fluen 3 Kolding 3 4 - 12 Detaljer
113795 28-08-2016 16:00 Padborg 2 Kolding 3 7 - 9 Detaljer
113762 28-08-2016 16:00 Fluen 3 Kolding 4 7 - 9 Detaljer
113801 03-09-2016 11:00 Padborg 2 Aabenraa 3 0 - 16 Detaljer
113789 03-09-2016 11:00 Kolding 4 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
113776 03-09-2016 11:00 Kolding 3 Sdr. Omme 2 8 - 8 Detaljer
113764 03-09-2016 11:00 Fluen 3 Royal 3 7 - 9 Detaljer
113797 03-09-2016 16:00 Padborg 2 Royal 3 9 - 7 Detaljer
113787 03-09-2016 16:00 Kolding 4 Sdr. Omme 2 9 - 7 Detaljer
113778 03-09-2016 16:00 Kolding 3 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
113768 03-09-2016 16:00 Fluen 3 Aabenraa 3 3 - 13 Detaljer
113834 17-09-2016 11:00 Sydvest 1 Aabenraa 3 7 - 9 Detaljer
113753 17-09-2016 11:00 Esbjerg Øst 2 Royal 3 8 - 8 Detaljer
113831 17-09-2016 16:00 Sydvest 1 Royal 3 12 - 4 Detaljer
113757 17-09-2016 16:00 Esbjerg Øst 2 Aabenraa 3 4 - 12 Detaljer
113741 18-09-2016 11:00 Esbjerg 3 Padborg 2 3 - 13 Detaljer
113727 18-09-2016 11:00 Esbjerg 2 Fluen 3 6 - 10 Detaljer
113730 18-09-2016 16:00 Esbjerg 2 Padborg 2 9 - 7 Detaljer
113738 18-09-2016 16:00 Esbjerg 3 Fluen 3 6 - 10 Detaljer
113830 08-10-2016 11:00 Sydvest 1 Padborg 2 14 - 2 Detaljer
113813 08-10-2016 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg 2 10 - 6 Detaljer
113806 08-10-2016 11:00 Royal 3 Kolding 3 2 - 14 Detaljer
113749 08-10-2016 11:00 Esbjerg Øst 2 Fluen 3 7 - 9 Detaljer
113836 08-10-2016 11:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg 3 4 - 12 Detaljer
113851 08-10-2016 11:00 Aabenraa 3 Kolding 4 14 - 2 Detaljer
113827 08-10-2016 16:00 Sydvest 1 Fluen 3 13 - 3 Detaljer
113814 08-10-2016 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg 3 12 - 4 Detaljer
113807 08-10-2016 16:00 Royal 3 Kolding 4 10 - 6 Detaljer
113752 08-10-2016 16:00 Esbjerg Øst 2 Padborg 2 9 - 7 Detaljer
113835 08-10-2016 16:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg 2 2 - 14 Detaljer
113850 08-10-2016 16:00 Aabenraa 3 Kolding 3 14 - 2 Detaljer
113815 29-10-2016 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 6 - 10 Detaljer
113844 29-10-2016 11:00 Sdr. Omme 3 Sydvest 1 0 - 16 Detaljer
113837 29-10-2016 16:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg Øst 2 0 - 16 Detaljer
113821 29-10-2016 16:00 Sdr. Omme 2 Sydvest 1 1 - 15 Detaljer
113781 30-10-2016 11:00 Kolding 4 Esbjerg 3 14 - 2 Detaljer
113769 30-10-2016 11:00 Kolding 3 Esbjerg 2 13 - 3 Detaljer
113780 30-10-2016 16:00 Kolding 4 Esbjerg 2 10 - 6 Detaljer
113770 30-10-2016 16:00 Kolding 3 Esbjerg 3 14 - 2 Detaljer
113829 19-11-2016 11:00 Sydvest 1 Kolding 4 12 - 4 Detaljer
113750 19-11-2016 11:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 3 7 - 9 Detaljer
113751 19-11-2016 16:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 4 11 - 5 Detaljer
113828 19-11-2016 16:00 Sydvest 1 Kolding 3 13 - 3 Detaljer
113800 20-11-2016 11:00 Padborg 2 Sdr. Omme 3 15 - 1 Detaljer
113765 20-11-2016 11:00 Fluen 3 Sdr. Omme 2 13 - 3 Detaljer
113746 20-11-2016 11:00 Esbjerg 3 Aabenraa 3 0 - 16 Detaljer
113731 20-11-2016 11:00 Esbjerg 2 Royal 3 7 - 9 Detaljer
113798 20-11-2016 16:00 Padborg 2 Sdr. Omme 2 11 - 5 Detaljer
113767 20-11-2016 16:00 Fluen 3 Sdr. Omme 3 16 - 0 Detaljer
113742 20-11-2016 16:00 Esbjerg 3 Royal 3 4 - 12 Detaljer
113735 20-11-2016 16:00 Esbjerg 2 Aabenraa 3 0 - 16 Detaljer
113794 10-01-2017 19:30 Padborg 2 Fluen 3 8 - 8 Detaljer
113826 11-01-2017 19:30 Sydvest 1 Esbjerg Øst 2 13 - 3 Detaljer
113736 11-01-2017 19:30 12-01-2017 18:00 Esbjerg 3 Esbjerg 2 8 - 8 Detaljer
113784 11-01-2017 19:30 Kolding 4 Kolding 3 6 - 10 Detaljer
113853 11-01-2017 19:30 Aabenraa 3 Royal 3 10 - 6 Detaljer
113843 11-01-2017 19:30 Sdr. Omme 3 Sdr. Omme 2 3 - 13 Detaljer
113825 14-01-2017 11:00 Sydvest 1 Esbjerg 3 16 - 0 Detaljer
113820 14-01-2017 11:00 Sdr. Omme 2 Royal 3 4 - 12 Detaljer
113747 14-01-2017 11:00 Esbjerg Øst 2 Esbjerg 2 11 - 5 Detaljer
113845 14-01-2017 11:00 Sdr. Omme 3 Aabenraa 3 0 - 16 Detaljer
113824 14-01-2017 16:00 Sydvest 1 Esbjerg 2 14 - 2 Detaljer
113823 14-01-2017 16:00 Sdr. Omme 2 Aabenraa 3 0 - 16 Detaljer
113748 14-01-2017 16:00 Esbjerg Øst 2 Esbjerg 3 8 - 8 Detaljer
113842 14-01-2017 16:00 Sdr. Omme 3 Royal 3 0 - 16 Detaljer
113785 15-01-2017 11:00 Kolding 4 Padborg 2 7 - 9 Detaljer
113772 15-01-2017 11:00 Kolding 3 Fluen 3 9 - 7 Detaljer
113774 15-01-2017 16:00 Kolding 3 Padborg 2 7 - 9 Detaljer
113783 15-01-2017 16:00 Kolding 4 Fluen 3 9 - 7 Detaljer
113817 04-02-2017 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 3 2 - 14 Detaljer
113792 04-02-2017 11:00 Padborg 2 Esbjerg 3 14 - 2 Detaljer
113758 04-02-2017 11:00 Fluen 3 Esbjerg 2 9 - 7 Detaljer
113840 04-02-2017 11:00 Sdr. Omme 3 Kolding 4 0 - 16 Detaljer
113818 04-02-2017 16:00 Sdr. Omme 2 Kolding 4 9 - 7 Detaljer
113791 04-02-2017 16:00 Padborg 2 Esbjerg 2 12 - 4 Detaljer
113759 04-02-2017 16:00 Fluen 3 Esbjerg 3 14 - 2 Detaljer
113839 04-02-2017 16:00 Sdr. Omme 3 Kolding 3 0 - 16 Detaljer
113804 25-02-2017 11:00 Royal 3 Esbjerg Øst 2 11 - 5 Detaljer
113855 25-02-2017 11:00 Aabenraa 3 Sydvest 1 7 - 9 Detaljer
113810 25-02-2017 16:00 Royal 3 Sydvest 1 5 - 11 Detaljer
113848 25-02-2017 16:00 Aabenraa 3 Esbjerg Øst 2 14 - 2 Detaljer
113745 11-03-2017 11:00 Esbjerg 3 Sdr. Omme 3 13 - 3 Detaljer
113732 11-03-2017 11:00 Esbjerg 2 Sdr. Omme 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
113790 11-03-2017 11:00 Kolding 4 Aabenraa 3 5 - 11 Detaljer
113775 11-03-2017 11:00 Kolding 3 Royal 3 Protest afgjort - se under Turneringsafgørelser på hjemmesiden 8 - 8 Detaljer
113786 11-03-2017 16:00 Kolding 4 Royal 3 6 - 10 Detaljer
113779 11-03-2017 16:00 Kolding 3 Aabenraa 3 2 - 14 Detaljer
113743 11-03-2017 16:00 Esbjerg 3 Sdr. Omme 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
113734 11-03-2017 16:00 Esbjerg 2 Sdr. Omme 3 12 - 4 Detaljer
113799 18-03-2017 11:00 Padborg 2 Sydvest 1 3 - 13 Detaljer
113760 18-03-2017 11:00 Fluen 3 Esbjerg Øst 2 5 - 11 Detaljer
113793 18-03-2017 16:00 Padborg 2 Esbjerg Øst 2 11 - 5 Detaljer
113766 18-03-2017 16:00 Fluen 3 Sydvest 1 3 - 13 Detaljer
113833 01-04-2017 11:00 Sydvest 1 Sdr. Omme 3 16 - 0 Detaljer
113805 01-04-2017 11:00 Royal 3 Fluen 3 6 - 10 Detaljer
113754 01-04-2017 11:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 2 3 - 13 Detaljer
113852 01-04-2017 11:00 Aabenraa 3 Padborg 2 12 - 4 Detaljer
113756 01-04-2017 16:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 3 13 - 3 Detaljer
113849 01-04-2017 16:00 Aabenraa 3 Fluen 3 10 - 6 Detaljer
113808 01-04-2017 16:00 Royal 3 Padborg 2 8 - 8 Detaljer
113832 01-04-2017 16:00 Sydvest 1 Sdr. Omme 2 13 - 3 Detaljer
113740 02-04-2017 11:00 Esbjerg 3 Kolding 4 2 - 14 Detaljer
113728 02-04-2017 11:00 Esbjerg 2 Kolding 3 5 - 11 Detaljer
113739 02-04-2017 16:00 Esbjerg 3 Kolding 3 1 - 15 Detaljer
113729 02-04-2017 16:00 Esbjerg 2 Kolding 4 2 - 14 Detaljer
113816 22-04-2017 11:00 Sdr. Omme 2 Fluen 3 9 - 7 Detaljer
113841 22-04-2017 11:00 Sdr. Omme 3 Padborg 2 0 - 16 Detaljer
113838 22-04-2017 16:00 Sdr. Omme 3 Fluen 3 0 - 16 Detaljer
113819 22-04-2017 16:00 Sdr. Omme 2 Padborg 2 8 - 8 Detaljer
113771 23-04-2017 11:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 2 11 - 5 Detaljer
113788 23-04-2017 11:00 Kolding 4 Sydvest 1 4 - 12 Detaljer
113847 23-04-2017 11:00 22-04-2017 11:00 Aabenraa 3 Esbjerg 3 15 - 1 Detaljer
113802 23-04-2017 11:00 22-04-2017 11:00 Royal 3 Esbjerg 2 13 - 3 Detaljer
113846 23-04-2017 16:00 22-04-2017 16:00 Aabenraa 3 Esbjerg 2 15 - 1 Detaljer
113803 23-04-2017 16:00 22-04-2017 16:00 Royal 3 Esbjerg 3 10 - 6 Detaljer
113782 23-04-2017 16:00 Kolding 4 Esbjerg Øst 2 10 - 6 Detaljer
113777 23-04-2017 16:00 Kolding 3 Sydvest 1 6 - 10 Detaljer