DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 1

Arrows 2, Farum 2, Farum 3, Farum 4, FIOV 3, Gentofte 1, Grotten 1, Kokkedal 2, Slangerup 1, Slangerup 2, Studsen 5
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
155967 09-01-2018 19:30 08-01-2019 19:30 Gentofte 1 Farum 4 13 - 3 Detaljer
155945 09-01-2018 19:30 23-01-2019 19:00 Farum 3 Farum 2 3 - 13 Detaljer
155923 09-01-2018 19:30 09-01-2019 19:30 Slangerup 2 Slangerup 1 4 - 12 Detaljer
155989 09-01-2018 19:30 09-01-2019 19:30 Kokkedal 2 Arrows 2 8 - 8 Detaljer
156011 10-01-2018 19:30 12-01-2019 14:00 Studsen 5 FIOV 3 6 - 10 Detaljer
156001 15-08-2018 19:30 FIOV 3 Studsen 5 12 - 4 Detaljer
155913 15-08-2018 19:30 14-08-2018 19:00 Slangerup 1 Slangerup 2 14 - 2 Detaljer
155979 15-08-2018 19:30 Arrows 2 Kokkedal 2 6 - 10 Detaljer
155935 15-08-2018 19:30 Farum 2 Farum 3 12 - 4 Detaljer
155957 15-08-2018 19:30 Farum 4 Gentofte 1 4 - 12 Detaljer
155969 18-08-2018 11:00 16-10-2018 19:00 Gentofte 1 Kokkedal 2 7 - 9 Detaljer
155914 18-08-2018 11:00 Slangerup 1 Farum 2 3 - 13 Detaljer
156002 18-08-2018 11:00 FIOV 3 Grotten 1 8 - 8 Detaljer
155958 18-08-2018 11:00 Farum 4 Arrows 2 9 - 7 Detaljer
155925 18-08-2018 11:00 Slangerup 2 Farum 3 6 - 10 Detaljer
155968 18-08-2018 16:00 25-09-2018 19:00 Gentofte 1 Arrows 2 5 - 11 Detaljer
156012 18-08-2018 16:00 Studsen 5 Grotten 1 7 - 9 Detaljer
155915 18-08-2018 16:00 Slangerup 1 Farum 3 11 - 5 Detaljer
155924 18-08-2018 16:00 Slangerup 2 Farum 2 1 - 15 Detaljer
155959 18-08-2018 16:00 Farum 4 Kokkedal 2 6 - 10 Detaljer
155940 15-09-2018 11:00 Farum 2 FIOV 3 8 - 8 Detaljer
155927 15-09-2018 11:00 Slangerup 2 Gentofte 1 9 - 7 Detaljer
155951 15-09-2018 11:00 Farum 3 Studsen 5 10 - 6 Detaljer
155982 15-09-2018 11:00 Arrows 2 Grotten 1 10 - 6 Detaljer
155916 15-09-2018 11:00 Slangerup 1 Farum 4 12 - 4 Detaljer
155917 15-09-2018 16:00 Slangerup 1 Gentofte 1 13 - 3 Detaljer
155926 15-09-2018 16:00 Slangerup 2 Farum 4 7 - 9 Detaljer
155941 15-09-2018 16:00 Farum 2 Studsen 5 12 - 4 Detaljer
155950 15-09-2018 16:00 Farum 3 FIOV 3 9 - 7 Detaljer
155992 15-09-2018 16:00 Kokkedal 2 Grotten 1 10 - 6 Detaljer
155947 27-10-2018 11:00 Farum 3 Gentofte 1 9 - 7 Detaljer
155936 27-10-2018 11:00 Farum 2 Farum 4 14 - 2 Detaljer
156010 27-10-2018 11:00 Studsen 5 Kokkedal 2 5 - 11 Detaljer
156013 27-10-2018 11:00 Grotten 1 Slangerup 1 10 - 6 Detaljer
155999 27-10-2018 11:00 FIOV 3 Arrows 2 3 - 13 Detaljer
156014 27-10-2018 16:00 31-10-2018 19:00 Grotten 1 Slangerup 2 14 - 2 Detaljer
156000 27-10-2018 16:00 FIOV 3 Kokkedal 2 5 - 11 Detaljer
155946 27-10-2018 16:00 Farum 3 Farum 4 11 - 5 Detaljer
155937 27-10-2018 16:00 Farum 2 Gentofte 1 14 - 2 Detaljer
156009 27-10-2018 16:00 Studsen 5 Arrows 2 9 - 7 Detaljer
155971 10-11-2018 11:00 Gentofte 1 Studsen 5 5 - 11 Detaljer
155960 10-11-2018 11:00 Farum 4 FIOV 3 7 - 9 Detaljer
155984 10-11-2018 11:00 27-11-2018 19:00 Kokkedal 2 Slangerup 2 13 - 3 Detaljer
156015 10-11-2018 11:00 Grotten 1 Farum 2 10 - 6 Detaljer
155973 10-11-2018 11:00 Arrows 2 Slangerup 1 8 - 8 Detaljer
156016 10-11-2018 16:00 Grotten 1 Farum 3 12 - 4 Detaljer
155983 10-11-2018 16:00 Kokkedal 2 Slangerup 1 5 - 11 Detaljer
155974 10-11-2018 16:00 14-11-2018 19:30 Arrows 2 Slangerup 2 13 - 3 Detaljer
155970 10-11-2018 16:00 Gentofte 1 FIOV 3 5 - 11 Detaljer
155961 10-11-2018 16:00 Farum 4 Studsen 5 6 - 10 Detaljer
155962 24-11-2018 11:00 Farum 4 Grotten 1 4 - 12 Detaljer
155920 24-11-2018 11:00 Slangerup 1 FIOV 3 9 - 7 Detaljer
155949 24-11-2018 11:00 Farum 3 Kokkedal 2 14 - 2 Detaljer
155931 24-11-2018 11:00 Slangerup 2 Studsen 5 3 - 13 Detaljer
155938 24-11-2018 11:00 Farum 2 Arrows 2 11 - 5 Detaljer
155939 24-11-2018 16:00 Farum 2 Kokkedal 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
155930 24-11-2018 16:00 11-12-2018 19:00 Slangerup 2 FIOV 3 5 - 11 Detaljer
155948 24-11-2018 16:00 Farum 3 Arrows 2 9 - 7 Detaljer
155972 24-11-2018 16:00 Gentofte 1 Grotten 1 3 - 13 Detaljer
155921 24-11-2018 16:00 Slangerup 1 Studsen 5 8 - 8 Detaljer
156021 12-01-2019 11:00 02-02-2019 11:00 Grotten 1 FIOV 3 10 - 6 Detaljer
155988 12-01-2019 11:00 Kokkedal 2 Gentofte 1 8 - 8 Detaljer
155933 12-01-2019 11:00 Farum 2 Slangerup 1 11 - 5 Detaljer
155944 12-01-2019 11:00 Farum 3 Slangerup 2 13 - 3 Detaljer
155977 12-01-2019 11:00 Arrows 2 Farum 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
155978 12-01-2019 16:00 Arrows 2 Gentofte 1 9 - 7 Detaljer
155943 12-01-2019 16:00 Farum 3 Slangerup 1 2 - 14 Detaljer
155934 12-01-2019 16:00 Farum 2 Slangerup 2 15 - 1 Detaljer
156022 12-01-2019 16:00 09-02-2019 11:00 Grotten 1 Studsen 5 10 - 6 Detaljer
155987 12-01-2019 16:00 Kokkedal 2 Farum 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
156006 23-02-2019 11:00 Studsen 5 Farum 3 8 - 8 Detaljer
156019 23-02-2019 11:00 Grotten 1 Arrows 2 12 - 4 Detaljer
155953 23-02-2019 11:00 Farum 4 Slangerup 1 4 - 12 Detaljer
155964 23-02-2019 11:00 Gentofte 1 Slangerup 2 15 - 1 Detaljer
155995 23-02-2019 11:00 FIOV 3 Farum 2 3 - 13 Detaljer
155996 23-02-2019 16:00 FIOV 3 Farum 3 10 - 6 Detaljer
155963 23-02-2019 16:00 Gentofte 1 Slangerup 1 5 - 11 Detaljer
155954 23-02-2019 16:00 Farum 4 Slangerup 2 9 - 7 Detaljer
156005 23-02-2019 16:00 Studsen 5 Farum 2 2 - 14 Detaljer
156020 23-02-2019 16:00 Grotten 1 Kokkedal 2 11 - 5 Detaljer
155991 09-03-2019 11:00 Kokkedal 2 Studsen 5 2 - 14 Detaljer
155980 09-03-2019 11:00 Arrows 2 FIOV 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
155966 09-03-2019 11:00 Gentofte 1 Farum 3 8 - 8 Detaljer
155955 09-03-2019 11:00 Farum 4 Farum 2 2 - 14 Detaljer
155922 09-03-2019 11:00 23-03-2019 11:00 Slangerup 1 Grotten 1 9 - 7 Detaljer
155932 09-03-2019 16:00 23-03-2019 16:00 Slangerup 2 Grotten 1 4 - 12 Detaljer
155965 09-03-2019 16:00 Gentofte 1 Farum 2 0 - 16 Detaljer
155956 09-03-2019 16:00 Farum 4 Farum 3 1 - 15 Detaljer
155981 09-03-2019 16:00 Arrows 2 Studsen 5 11 - 5 Detaljer
155990 09-03-2019 16:00 Kokkedal 2 FIOV 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
155942 30-03-2019 11:00 Farum 2 Grotten 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
155952 30-03-2019 16:00 Farum 3 Grotten 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
155997 31-03-2019 11:00 30-03-2019 11:00 FIOV 3 Farum 4 14 - 2 Detaljer
155929 31-03-2019 11:00 30-03-2019 11:00 Slangerup 2 Kokkedal 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
155918 31-03-2019 11:00 30-03-2019 11:00 Slangerup 1 Arrows 2 12 - 4 Detaljer
156008 31-03-2019 11:00 30-03-2019 11:00 Studsen 5 Gentofte 1 7 - 9 Detaljer
156007 31-03-2019 16:00 30-03-2019 16:00 Studsen 5 Farum 4 10 - 6 Detaljer
155919 31-03-2019 16:00 30-03-2019 16:00 Slangerup 1 Kokkedal 2 12 - 4 Detaljer
155928 31-03-2019 16:00 30-03-2019 16:00 Slangerup 2 Arrows 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
155998 31-03-2019 16:00 30-03-2019 16:00 FIOV 3 Gentofte 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
155985 13-04-2019 11:00 11-05-2019 16:00 Kokkedal 2 Farum 2 8 - 8 Detaljer
155993 11-05-2019 11:00 FIOV 3 Slangerup 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
155986 11-05-2019 11:00 Kokkedal 2 Farum 3 7 - 9 Detaljer
155975 11-05-2019 11:00 Arrows 2 Farum 2 0 - 16 Detaljer
156004 11-05-2019 11:00 Studsen 5 Slangerup 2 5 - 11 Detaljer
156017 11-05-2019 11:00 Grotten 1 Farum 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
156018 11-05-2019 16:00 06-04-2019 11:00 Grotten 1 Gentofte 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
155994 11-05-2019 16:00 FIOV 3 Slangerup 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
155976 11-05-2019 16:00 Arrows 2 Farum 3 8 - 8 Detaljer
156003 11-05-2019 16:00 Studsen 5 Slangerup 1 3 - 13 Detaljer