DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 3

Fluen Sj. 2, Gørslev 2, Haslev/Svalebæk 1, Haslev/Svalebæk 2, Holbæk 5, Holbæk 6, Kirke Helsinge 2, Nordstevns 1, Odsherred Dartklub 2, Odsherred Dartklub 3, Vestsjæll-Ænderne 2, Vestsjæll-Ænderne 3 og Vestsjæll-Ænderne 4.
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
158375 15-08-2018 19:30 14-08-2018 19:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Vestsjæll-Ænderne 3 12 - 4 Detaljer
158401 15-08-2018 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Kirke Helsinge 2 3 - 13
158349 15-08-2018 19:30 Haslev/Svalebæk 1 Haslev/Svalebæk 2 11 - 5 Detaljer
158323 15-08-2018 19:30 Odsherred Dartklub 2 Odsherred Dartklub 3 14 - 2 Detaljer
158453 15-08-2018 19:30 Gørslev 2 Nordstevns 1 7 - 9 Detaljer
158427 16-08-2018 19:30 Holbæk 5 Holbæk 6 11 - 5 Detaljer
158454 18-08-2018 11:00 Gørslev 2 Fluen Sj. 2 3 - 13 Detaljer
158389 18-08-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Kirke Helsinge 2 9 - 7 Detaljer
158337 18-08-2018 11:00 Odsherred Dartklub 3 Haslev/Svalebæk 2 3 - 13 Detaljer
158324 18-08-2018 11:00 Odsherred Dartklub 2 Haslev/Svalebæk 1 7 - 9 Detaljer
158376 18-08-2018 11:00 28-08-2018 19:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Vestsjæll-Ænderne 4 13 - 3 Detaljer
158377 18-08-2018 16:00 22-08-2018 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Kirke Helsinge 2 8 - 8 Detaljer
158325 18-08-2018 16:00 Odsherred Dartklub 2 Haslev/Svalebæk 2 7 - 9 Detaljer
158388 18-08-2018 16:00 21-08-2018 19:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Vestsjæll-Ænderne 4 12 - 4 Detaljer
158466 18-08-2018 16:00 Nordstevns 1 Fluen Sj. 2 2 - 14 Detaljer
158336 18-08-2018 16:00 Odsherred Dartklub 3 Haslev/Svalebæk 1 2 - 14 Detaljer
158406 15-09-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Fluen Sj. 2 1 - 15 Detaljer
158384 15-09-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Odsherred Dartklub 3 13 - 3 Detaljer
158371 15-09-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Odsherred Dartklub 2 11 - 5 Detaljer
158418 15-09-2018 16:00 Kirke Helsinge 2 Fluen Sj. 2 7 - 9 Detaljer
158383 15-09-2018 16:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Odsherred Dartklub 2 2 - 14 Detaljer
158372 15-09-2018 16:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Odsherred Dartklub 3 15 - 1 Detaljer
158421 16-09-2018 11:00 Holbæk 5 Haslev/Svalebæk 1 3 - 13 Detaljer
158434 16-09-2018 11:00 Holbæk 6 Haslev/Svalebæk 2 6 - 10 Detaljer
158422 16-09-2018 16:00 Holbæk 5 Haslev/Svalebæk 2 4 - 12 Detaljer
158433 16-09-2018 16:00 Holbæk 6 Haslev/Svalebæk 1 3 - 13 Detaljer
158404 27-10-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Gørslev 2 5 - 11 Detaljer
158475 27-10-2018 11:00 Fluen Sj. 2 Holbæk 5 8 - 8 Detaljer
158417 27-10-2018 11:00 Kirke Helsinge 2 Nordstevns 1 13 - 3 Detaljer
158363 27-10-2018 11:00 Haslev/Svalebæk 2 Vestsjæll-Ænderne 3 11 - 5 Detaljer
158350 27-10-2018 11:00 Haslev/Svalebæk 1 Vestsjæll-Ænderne 2 6 - 10 Detaljer
158351 27-10-2018 16:00 Haslev/Svalebæk 1 Vestsjæll-Ænderne 3 13 - 3 Detaljer
158362 27-10-2018 16:00 Haslev/Svalebæk 2 Vestsjæll-Ænderne 2 7 - 9 Detaljer
158405 27-10-2018 16:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Nordstevns 1 9 - 7 Detaljer
158416 27-10-2018 16:00 Kirke Helsinge 2 Gørslev 2 14 - 2 Detaljer
158476 27-10-2018 16:00 Fluen Sj. 2 Holbæk 6 15 - 1 Detaljer
158443 10-11-2018 11:00 Gørslev 2 Odsherred Dartklub 2 2 - 14 Detaljer
158415 10-11-2018 11:00 Kirke Helsinge 2 Holbæk 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
158402 10-11-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Holbæk 5 3 - 13 Detaljer
158456 10-11-2018 11:00 Nordstevns 1 Odsherred Dartklub 3 13 - 3 Detaljer
158471 10-11-2018 11:00 Fluen Sj. 2 Vestsjæll-Ænderne 2 5 - 11 Detaljer
158414 10-11-2018 16:00 Kirke Helsinge 2 Holbæk 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
158455 10-11-2018 16:00 Nordstevns 1 Odsherred Dartklub 2 3 - 13 Detaljer
158403 10-11-2018 16:00 20-11-2018 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Holbæk 6 3 - 13 Detaljer
158472 10-11-2018 16:00 Fluen Sj. 2 Vestsjæll-Ænderne 3 11 - 5 Detaljer
158444 10-11-2018 16:00 Gørslev 2 Odsherred Dartklub 3 13 - 3 Detaljer
158436 17-11-2018 11:00 15-11-2018 19:30 Holbæk 6 Vestsjæll-Ænderne 3 6 - 10 Detaljer
158341 17-11-2018 11:00 06-10-2018 11:00 Odsherred Dartklub 3 Kirke Helsinge 2 3 - 13 Detaljer
158328 17-11-2018 11:00 02-11-2018 19:00 Odsherred Dartklub 2 Vestsjæll-Ænderne 4 14 - 2 Detaljer
158356 17-11-2018 11:00 Haslev/Svalebæk 1 Gørslev 2 16 - 0 Detaljer
158423 17-11-2018 11:00 06-10-2018 11:00 Holbæk 5 Vestsjæll-Ænderne 2 3 - 13 Detaljer
158369 17-11-2018 11:00 Haslev/Svalebæk 2 Nordstevns 1 12 - 4 Detaljer
158357 17-11-2018 16:00 Haslev/Svalebæk 1 Nordstevns 1 10 - 6 Detaljer
158368 17-11-2018 16:00 Haslev/Svalebæk 2 Gørslev 2 13 - 3 Detaljer
158329 17-11-2018 16:00 01-11-2018 16:00 Odsherred Dartklub 2 Kirke Helsinge 2 10 - 6 Detaljer
158435 17-11-2018 16:00 13-11-2018 19:00 Holbæk 6 Vestsjæll-Ænderne 2 3 - 13 Detaljer
158340 17-11-2018 16:00 06-10-2018 16:00 Odsherred Dartklub 3 Vestsjæll-Ænderne 4 10 - 6 Detaljer
158424 17-11-2018 16:00 06-10-2018 16:00 Holbæk 5 Vestsjæll-Ænderne 3 6 - 10 Detaljer
158469 24-11-2018 11:00 Fluen Sj. 2 Haslev/Svalebæk 1 8 - 8 Detaljer
158432 24-11-2018 11:00 29-11-2018 19:00 Holbæk 6 Odsherred Dartklub 3 12 - 4 Detaljer
158380 24-11-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Gørslev 2 14 - 2 Detaljer
158393 24-11-2018 11:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Nordstevns 1 7 - 9 Detaljer
158419 24-11-2018 11:00 Holbæk 5 Odsherred Dartklub 2 3 - 13 Detaljer
158431 24-11-2018 16:00 Holbæk 6 Odsherred Dartklub 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
158420 24-11-2018 16:00 Holbæk 5 Odsherred Dartklub 3 12 - 4 Detaljer
158392 24-11-2018 16:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Gørslev 2 7 - 9 Detaljer
158381 24-11-2018 16:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Nordstevns 1 11 - 5 Detaljer
158470 24-11-2018 16:00 Fluen Sj. 2 Haslev/Svalebæk 2 7 - 9 Detaljer
158464 08-12-2018 11:00 19-12-2018 19:00 Nordstevns 1 Holbæk 6 11 - 5 Detaljer
158334 08-12-2018 11:00 Odsherred Dartklub 2 Fluen Sj. 2 10 - 6 Detaljer
158352 08-12-2018 11:00 Haslev/Svalebæk 1 Vestsjæll-Ænderne 4 15 - 1 Detaljer
158451 08-12-2018 11:00 Gørslev 2 Holbæk 5 7 - 9 Detaljer
158365 08-12-2018 11:00 Haslev/Svalebæk 2 Kirke Helsinge 2 9 - 7 Detaljer
158364 08-12-2018 16:00 Haslev/Svalebæk 2 Vestsjæll-Ænderne 4 12 - 4 Detaljer
158353 08-12-2018 16:00 Haslev/Svalebæk 1 Kirke Helsinge 2 9 - 7 Detaljer
158346 08-12-2018 16:00 Odsherred Dartklub 3 Fluen Sj. 2 3 - 13 Detaljer
158463 08-12-2018 16:00 Nordstevns 1 Holbæk 5 7 - 9 Detaljer
158452 08-12-2018 16:00 10-12-2018 19:00 Gørslev 2 Holbæk 6 5 - 11 Detaljer
158465 09-01-2019 19:30 Nordstevns 1 Gørslev 2 13 - 3 Detaljer
158335 09-01-2019 19:30 10-01-2019 19:00 Odsherred Dartklub 3 Odsherred Dartklub 2 7 - 9 Detaljer
158439 09-01-2019 19:30 Holbæk 6 Holbæk 5 12 - 4 Detaljer
158361 09-01-2019 19:30 Haslev/Svalebæk 2 Haslev/Svalebæk 1 6 - 10 Detaljer
158413 09-01-2019 19:30 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 4 15 - 1 Detaljer
158387 09-01-2019 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Vestsjæll-Ænderne 2 3 - 13 Detaljer
158360 12-01-2019 11:00 Haslev/Svalebæk 2 Odsherred Dartklub 3 12 - 4 Detaljer
158347 12-01-2019 11:00 Haslev/Svalebæk 1 Odsherred Dartklub 2 12 - 4 Detaljer
158477 12-01-2019 11:00 Fluen Sj. 2 Gørslev 2 13 - 3 Detaljer
158412 12-01-2019 11:00 12-01-2019 16:00 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 3 10 - 6 Detaljer
158399 12-01-2019 11:00 24-01-2019 19:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Vestsjæll-Ænderne 2 1 - 15 Detaljer
158411 12-01-2019 16:00 12-01-2019 11:00 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 2 5 - 11 Detaljer
158400 12-01-2019 16:00 12-01-2019 11:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Vestsjæll-Ænderne 3 2 - 14 Detaljer
158359 12-01-2019 16:00 Haslev/Svalebæk 2 Odsherred Dartklub 2 6 - 10 Detaljer
158348 12-01-2019 16:00 Haslev/Svalebæk 1 Odsherred Dartklub 3 15 - 1 Detaljer
158478 12-01-2019 16:00 Fluen Sj. 2 Nordstevns 1 9 - 7 Detaljer
158339 23-02-2019 11:00 Odsherred Dartklub 3 Vestsjæll-Ænderne 3 7 - 9 Detaljer
158338 23-02-2019 11:00 23-02-2019 16:00 Odsherred Dartklub 3 Vestsjæll-Ænderne 2 0 - 16 Detaljer
158473 23-02-2019 11:00 Fluen Sj. 2 Vestsjæll-Ænderne 4 15 - 1 Detaljer
158326 23-02-2019 11:00 Odsherred Dartklub 2 Vestsjæll-Ænderne 2 8 - 8 Detaljer
158354 23-02-2019 11:00 26-01-2019 11:00 Haslev/Svalebæk 1 Holbæk 5 15 - 1 Detaljer
158367 23-02-2019 11:00 26-01-2019 11:00 Haslev/Svalebæk 2 Holbæk 6 8 - 8 Detaljer
158355 23-02-2019 16:00 26-01-2019 16:00 Haslev/Svalebæk 1 Holbæk 6 11 - 5 Detaljer
158366 23-02-2019 16:00 26-01-2019 16:00 Haslev/Svalebæk 2 Holbæk 5 8 - 8 Detaljer
158327 23-02-2019 16:00 Odsherred Dartklub 2 Vestsjæll-Ænderne 3 13 - 3 Detaljer
158474 23-02-2019 16:00 Fluen Sj. 2 Kirke Helsinge 2 7 - 9 Detaljer
158449 09-03-2019 11:00 11-03-2019 19:00 Gørslev 2 Vestsjæll-Ænderne 4 14 - 2 Detaljer
158462 09-03-2019 11:00 Nordstevns 1 Kirke Helsinge 2 6 - 10 Detaljer
158373 09-03-2019 11:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Haslev/Svalebæk 1 8 - 8 Detaljer
158386 09-03-2019 11:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Haslev/Svalebæk 2 6 - 10 Detaljer
158430 09-03-2019 11:00 Holbæk 5 Fluen Sj. 2 4 - 12 Detaljer
158442 09-03-2019 16:00 Holbæk 6 Fluen Sj. 2 7 - 9 Detaljer
158385 09-03-2019 16:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Haslev/Svalebæk 1 3 - 13 Detaljer
158374 09-03-2019 16:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Haslev/Svalebæk 2 12 - 4 Detaljer
158450 09-03-2019 16:00 18-03-2019 19:30 Gørslev 2 Kirke Helsinge 2 5 - 11 Detaljer
158461 09-03-2019 16:00 23-03-2019 10:00 Nordstevns 1 Vestsjæll-Ænderne 4 12 - 4 Detaljer
158382 30-03-2019 11:00 12-04-2019 19:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Fluen Sj. 2 7 - 9 Detaljer
158345 30-03-2019 11:00 Odsherred Dartklub 3 Nordstevns 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
158332 30-03-2019 11:00 Odsherred Dartklub 2 Gørslev 2 8 - 8 Detaljer
158333 30-03-2019 16:00 Odsherred Dartklub 2 Nordstevns 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
158344 30-03-2019 16:00 Odsherred Dartklub 3 Gørslev 2 6 - 10 Detaljer
158394 30-03-2019 16:00 30-03-2019 10:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Fluen Sj. 2 7 - 9 Detaljer
158425 31-03-2019 11:00 Holbæk 5 Vestsjæll-Ænderne 4 10 - 6 Detaljer
158438 31-03-2019 11:00 Holbæk 6 Kirke Helsinge 2 5 - 11 Detaljer
158437 31-03-2019 16:00 Holbæk 6 Vestsjæll-Ænderne 4 13 - 3 Detaljer
158426 31-03-2019 16:00 Holbæk 5 Kirke Helsinge 2 3 - 13 Detaljer
158445 27-04-2019 11:00 Gørslev 2 Haslev/Svalebæk 1 4 - 12 Detaljer
158408 27-04-2019 11:00 13-04-2019 11:00 Kirke Helsinge 2 Odsherred Dartklub 3 16 - 0 Detaljer
158395 27-04-2019 11:00 13-04-2019 11:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Odsherred Dartklub 2 0 - 16 Detaljer
158391 27-04-2019 11:00 13-04-2019 11:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Holbæk 6 11 - 5 Detaljer
158378 27-04-2019 11:00 13-04-2019 11:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Holbæk 5 13 - 3 Detaljer
158458 27-04-2019 11:00 Nordstevns 1 Haslev/Svalebæk 2 6 - 10 Detaljer
158457 27-04-2019 16:00 Nordstevns 1 Haslev/Svalebæk 1 2 - 14 Detaljer
158446 27-04-2019 16:00 Gørslev 2 Haslev/Svalebæk 2 4 - 12 Detaljer
158407 27-04-2019 16:00 13-04-2019 16:00 Kirke Helsinge 2 Odsherred Dartklub 2 12 - 4 Detaljer
158379 27-04-2019 16:00 13-04-2019 16:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Holbæk 6 12 - 4 Detaljer
158390 27-04-2019 16:00 13-04-2019 16:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Holbæk 5 12 - 4 Detaljer
158396 27-04-2019 16:00 13-04-2019 16:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Odsherred Dartklub 3 10 - 6 Detaljer
158460 11-05-2019 11:00 Nordstevns 1 Vestsjæll-Ænderne 3 10 - 6 Detaljer
158343 11-05-2019 11:00 Odsherred Dartklub 3 Holbæk 6 3 - 13 Detaljer
158330 11-05-2019 11:00 Odsherred Dartklub 2 Holbæk 5 12 - 4 Detaljer
158447 11-05-2019 11:00 06-05-2019 19:30 Gørslev 2 Vestsjæll-Ænderne 2 6 - 10 Detaljer
158358 11-05-2019 11:00 Haslev/Svalebæk 1 Fluen Sj. 2 15 - 1 Detaljer
158448 11-05-2019 16:00 Gørslev 2 Vestsjæll-Ænderne 3 10 - 6 Detaljer
158370 11-05-2019 16:00 Haslev/Svalebæk 2 Fluen Sj. 2 9 - 7 Detaljer
158342 11-05-2019 16:00 Odsherred Dartklub 3 Holbæk 5 3 - 13 Detaljer
158331 11-05-2019 16:00 Odsherred Dartklub 2 Holbæk 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
158459 11-05-2019 16:00 Nordstevns 1 Vestsjæll-Ænderne 2 3 - 13 Detaljer
158428 25-05-2019 11:00 07-05-2019 19:30 Holbæk 5 Gørslev 2 8 - 8 Detaljer
158467 25-05-2019 11:00 02-05-2019 19:00 Fluen Sj. 2 Odsherred Dartklub 2 5 - 11 Detaljer
158441 25-05-2019 11:00 Holbæk 6 Nordstevns 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
158410 25-05-2019 11:00 Kirke Helsinge 2 Haslev/Svalebæk 2 8 - 8 Detaljer
158397 25-05-2019 11:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Haslev/Svalebæk 1 1 - 15 Detaljer
158440 25-05-2019 16:00 14-05-2019 19:00 Holbæk 6 Gørslev 2 6 - 10 Detaljer
158429 25-05-2019 16:00 21-05-2019 18:00 Holbæk 5 Nordstevns 1 7 - 9 Detaljer
158468 25-05-2019 16:00 25-05-2019 10:00 Fluen Sj. 2 Odsherred Dartklub 3 14 - 2 Detaljer
158409 25-05-2019 16:00 Kirke Helsinge 2 Haslev/Svalebæk 1 3 - 13 Detaljer
158398 25-05-2019 16:00 Vestsjæll-Ænderne 4 Haslev/Svalebæk 2 6 - 10 Detaljer