DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 6

Burning Arrows 1, Esbjerg 1, Esbjerg Øst 2, Fluen 3, Hejnsvig 1, Kolding 3, Kælderen 3, Kælderen 4, Padborg 2, Royal 3, Sdr. Omme 1, Sdr. Omme 2, Vejen 1 og Aabenraa 4.
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
160047 15-08-2018 19:30 10-08-2018 18:00 Sdr. Omme 1 Sdr. Omme 2 10 - 6 Detaljer
160187 15-08-2018 19:30 Hejnsvig 1 Royal 3 13 - 3 Detaljer
160159 15-08-2018 19:30 23-08-2018 19:30 Vejen 1 Burning Arrows 1 7 - 9 Detaljer
160131 15-08-2018 19:30 Esbjerg 1 Esbjerg Øst 2 16 - 0 Detaljer
160019 15-08-2018 19:30 Kælderen 3 Kælderen 4 6 - 10 Detaljer
160075 15-08-2018 19:30 Fluen 3 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160103 15-08-2018 19:30 Aabenraa 4 Kolding 3 9 - 7 Detaljer
160174 18-08-2018 11:00 Burning Arrows 1 Royal 3 12 - 4 Detaljer
160160 18-08-2018 11:00 Vejen 1 Hejnsvig 1 6 - 10 Detaljer
160090 18-08-2018 11:00 Padborg 2 Kolding 3 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160076 18-08-2018 11:00 Fluen 3 Aabenraa 4 10 - 6 Detaljer
160020 18-08-2018 11:00 Kælderen 3 Sdr. Omme 1 5 - 11 Detaljer
160034 18-08-2018 11:00 Kælderen 4 Sdr. Omme 2 10 - 6 Detaljer
160173 18-08-2018 16:00 Burning Arrows 1 Hejnsvig 1 8 - 8 Detaljer
160161 18-08-2018 16:00 Vejen 1 Royal 3 12 - 4 Detaljer
160089 18-08-2018 16:00 Padborg 2 Aabenraa 4 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160077 18-08-2018 16:00 Fluen 3 Kolding 3 10 - 6 Detaljer
160033 18-08-2018 16:00 Kælderen 4 Sdr. Omme 1 3 - 13 Detaljer
160021 18-08-2018 16:00 Kælderen 3 Sdr. Omme 2 10 - 6 Detaljer
160122 15-09-2018 11:00 Kolding 3 Royal 3 10 - 6 Detaljer
160108 15-09-2018 11:00 Aabenraa 4 Hejnsvig 1 11 - 5 Detaljer
160121 15-09-2018 16:00 Kolding 3 Hejnsvig 1 5 - 11 Detaljer
160109 15-09-2018 16:00 Aabenraa 4 Royal 3 10 - 6 Detaljer
160125 16-09-2018 11:00 15-09-2018 11:00 Esbjerg 1 Sdr. Omme 1 12 - 4 Detaljer
160085 16-09-2018 11:00 Padborg 2 Kælderen 4 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160071 16-09-2018 11:00 Fluen 3 Kælderen 3 9 - 7 Detaljer
160139 16-09-2018 11:00 15-09-2018 11:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 2 7 - 9 Detaljer
160138 16-09-2018 16:00 15-09-2018 16:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 1 0 - 16 Detaljer
160126 16-09-2018 16:00 15-09-2018 16:00 Esbjerg 1 Sdr. Omme 2 15 - 1 Detaljer
160084 16-09-2018 16:00 Padborg 2 Kælderen 3 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160072 16-09-2018 16:00 Fluen 3 Kælderen 4 6 - 10 Detaljer
160183 27-10-2018 11:00 Hejnsvig 1 Esbjerg 1 6 - 10 Detaljer
160197 27-10-2018 11:00 Royal 3 Esbjerg Øst 2 11 - 5 Detaljer
160062 27-10-2018 11:00 Sdr. Omme 2 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160048 27-10-2018 11:00 Sdr. Omme 1 Fluen 3 12 - 4 Detaljer
160106 27-10-2018 11:00 Aabenraa 4 Vejen 1 11 - 5 Detaljer
160120 27-10-2018 11:00 Kolding 3 Burning Arrows 1 4 - 12 Detaljer
160119 27-10-2018 16:00 Kolding 3 Vejen 1 1 - 15 Detaljer
160107 27-10-2018 16:00 Aabenraa 4 Burning Arrows 1 10 - 6 Detaljer
160061 27-10-2018 16:00 Sdr. Omme 2 Fluen 3 3 - 13 Detaljer
160049 27-10-2018 16:00 Sdr. Omme 1 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160184 27-10-2018 16:00 Hejnsvig 1 Esbjerg Øst 2 13 - 3 Detaljer
160196 27-10-2018 16:00 Royal 3 Esbjerg 1 6 - 10 Detaljer
160028 10-11-2018 11:00 Kælderen 3 Vejen 1 4 - 12 Detaljer
160193 10-11-2018 11:00 Royal 3 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160179 10-11-2018 11:00 Hejnsvig 1 Fluen 3 13 - 3 Detaljer
160104 10-11-2018 11:00 Aabenraa 4 Esbjerg 1 6 - 10 Detaljer
160118 10-11-2018 11:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 2 13 - 3 Detaljer
160163 10-11-2018 11:00 Burning Arrows 1 Kælderen 4 10 - 6 Detaljer
160162 10-11-2018 16:00 Burning Arrows 1 Kælderen 3 10 - 6 Detaljer
160117 10-11-2018 16:00 Kolding 3 Esbjerg 1 4 - 12 Detaljer
160105 10-11-2018 16:00 Aabenraa 4 Esbjerg Øst 2 14 - 2 Detaljer
160041 10-11-2018 16:00 Kælderen 4 Vejen 1 7 - 9 Detaljer
160180 10-11-2018 16:00 Hejnsvig 1 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160192 10-11-2018 16:00 Royal 3 Fluen 3 5 - 11 Detaljer
160038 17-11-2018 11:00 Kælderen 4 Kolding 3 7 - 9 Detaljer
160024 17-11-2018 11:00 Kælderen 3 Aabenraa 4 5 - 11 Detaljer
160068 17-11-2018 11:00 Sdr. Omme 2 Burning Arrows 1 4 - 12 Detaljer
160054 17-11-2018 11:00 Sdr. Omme 1 Vejen 1 9 - 7 Detaljer
160127 17-11-2018 11:00 Esbjerg 1 Fluen 3 11 - 5 Detaljer
160141 17-11-2018 11:00 Esbjerg Øst 2 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160140 17-11-2018 16:00 Esbjerg Øst 2 Fluen 3 7 - 9 Detaljer
160128 17-11-2018 16:00 Esbjerg 1 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160067 17-11-2018 16:00 Sdr. Omme 2 Vejen 1 4 - 12 Detaljer
160055 17-11-2018 16:00 Sdr. Omme 1 Burning Arrows 1 9 - 7 Detaljer
160037 17-11-2018 16:00 Kælderen 4 Aabenraa 4 3 - 13 Detaljer
160025 17-11-2018 16:00 Kælderen 3 Kolding 3 10 - 6 Detaljer
160177 24-11-2018 11:00 Hejnsvig 1 Sdr. Omme 1 13 - 3 Detaljer
160191 24-11-2018 11:00 Royal 3 Sdr. Omme 2 12 - 4 Detaljer
160080 24-11-2018 11:00 Fluen 3 Vejen 1 4 - 12 Detaljer
160094 24-11-2018 11:00 Padborg 2 Burning Arrows 1 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160123 24-11-2018 11:00 Esbjerg 1 Kælderen 3 9 - 7 Detaljer
160137 24-11-2018 11:00 Esbjerg Øst 2 Kælderen 4 7 - 9 Detaljer
160136 24-11-2018 16:00 Esbjerg Øst 2 Kælderen 3 3 - 13 Detaljer
160124 24-11-2018 16:00 Esbjerg 1 Kælderen 4 13 - 3 Detaljer
160093 24-11-2018 16:00 Padborg 2 Vejen 1 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160081 24-11-2018 16:00 Fluen 3 Burning Arrows 1 5 - 11 Detaljer
160178 24-11-2018 16:00 Hejnsvig 1 Sdr. Omme 2 13 - 3 Detaljer
160190 24-11-2018 16:00 Royal 3 Sdr. Omme 1 3 - 13 Detaljer
160050 08-12-2018 11:00 Sdr. Omme 1 Aabenraa 4 4 - 12 Detaljer
160030 08-12-2018 11:00 Kælderen 3 Hejnsvig 1 7 - 9 Detaljer
160044 08-12-2018 11:00 Kælderen 4 Royal 3 15 - 1 Detaljer
160157 08-12-2018 11:00 Vejen 1 Esbjerg 1 3 - 13 Detaljer
160064 08-12-2018 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 3 4 - 12 Detaljer
160171 08-12-2018 11:00 Burning Arrows 1 Esbjerg Øst 2 13 - 3 Detaljer
160170 08-12-2018 16:00 Burning Arrows 1 Esbjerg 1 6 - 10 Detaljer
160158 08-12-2018 16:00 Vejen 1 Esbjerg Øst 2 14 - 2 Detaljer
160063 08-12-2018 16:00 Sdr. Omme 2 Aabenraa 4 2 - 14 Detaljer
160051 08-12-2018 16:00 Sdr. Omme 1 Kolding 3 9 - 7 Detaljer
160043 08-12-2018 16:00 Kælderen 4 Hejnsvig 1 9 - 7 Detaljer
160031 08-12-2018 16:00 Kælderen 3 Royal 3 13 - 3 Detaljer
160060 09-01-2019 19:30 Sdr. Omme 2 Sdr. Omme 1 4 - 12 Detaljer
160200 09-01-2019 19:30 Royal 3 Hejnsvig 1 4 - 12 Detaljer
160032 09-01-2019 19:30 Kælderen 4 Kælderen 3 8 - 8 Detaljer
160172 09-01-2019 19:30 Burning Arrows 1 Vejen 1 10 - 6 Detaljer
160088 09-01-2019 19:30 Padborg 2 Fluen 3 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160116 09-01-2019 19:30 Kolding 3 Aabenraa 4 14 - 2 Detaljer
160144 09-01-2019 19:30 Esbjerg Øst 2 Esbjerg 1 0 - 16 Detaljer
160115 12-01-2019 11:00 Kolding 3 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160101 12-01-2019 11:00 Aabenraa 4 Fluen 3 7 - 9 Detaljer
160059 12-01-2019 11:00 Sdr. Omme 2 Kælderen 4 5 - 11 Detaljer
160045 12-01-2019 11:00 Sdr. Omme 1 Kælderen 3 10 - 6 Detaljer
160185 12-01-2019 11:00 Hejnsvig 1 Vejen 1 13 - 3 Detaljer
160199 12-01-2019 11:00 Royal 3 Burning Arrows 1 4 - 12 Detaljer
160198 12-01-2019 16:00 Royal 3 Vejen 1 7 - 9 Detaljer
160186 12-01-2019 16:00 Hejnsvig 1 Burning Arrows 1 7 - 9 Detaljer
160046 12-01-2019 16:00 Sdr. Omme 1 Kælderen 4 14 - 2 Detaljer
160058 12-01-2019 16:00 Sdr. Omme 2 Kælderen 3 4 - 12 Detaljer
160102 12-01-2019 16:00 Aabenraa 4 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160114 12-01-2019 16:00 Kolding 3 Fluen 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
160066 23-02-2019 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 7 - 9 Detaljer
160052 23-02-2019 11:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg 1 3 - 13 Detaljer
160036 23-02-2019 11:00 Kælderen 4 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160022 23-02-2019 11:00 Kælderen 3 Fluen 3 7 - 9 Detaljer
160181 23-02-2019 11:00 Hejnsvig 1 Aabenraa 4 16 - 0 Detaljer
160195 23-02-2019 11:00 Royal 3 Kolding 3 7 - 9 Detaljer
160194 23-02-2019 16:00 Royal 3 Aabenraa 4 12 - 4 Detaljer
160182 23-02-2019 16:00 Hejnsvig 1 Kolding 3 12 - 4 Detaljer
160035 23-02-2019 16:00 Kælderen 4 Fluen 3 5 - 11 Detaljer
160023 23-02-2019 16:00 Kælderen 3 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160053 23-02-2019 16:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg Øst 2 12 - 4 Detaljer
160065 23-02-2019 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg 1 1 - 15 Detaljer
160169 09-03-2019 11:00 Burning Arrows 1 Kolding 3 7 - 9 Detaljer
160155 09-03-2019 11:00 Vejen 1 Aabenraa 4 15 - 1 Detaljer
160148 09-03-2019 11:00 Esbjerg Øst 2 Royal 3 1 - 15 Detaljer
160134 09-03-2019 11:00 Esbjerg 1 Hejnsvig 1 11 - 5 Detaljer
160135 09-03-2019 16:00 Esbjerg 1 Royal 3 15 - 1 Detaljer
160147 09-03-2019 16:00 Esbjerg Øst 2 Hejnsvig 1 4 - 12 Detaljer
160156 09-03-2019 16:00 Vejen 1 Kolding 3 5 - 11 Detaljer
160168 09-03-2019 16:00 Burning Arrows 1 Aabenraa 4 15 - 1 Detaljer
160073 10-03-2019 11:00 09-03-2019 11:00 Fluen 3 Sdr. Omme 1 8 - 8 Detaljer
160087 10-03-2019 11:00 09-03-2019 11:00 Padborg 2 Sdr. Omme 2 Afbud, udehold 0 - 0 Detaljer
160086 10-03-2019 16:00 09-03-2019 16:00 Padborg 2 Sdr. Omme 1 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160074 10-03-2019 16:00 09-03-2019 16:00 Fluen 3 Sdr. Omme 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
160149 30-03-2019 11:00 Vejen 1 Kælderen 3 8 - 8 Detaljer
160096 30-03-2019 11:00 Padborg 2 Royal 3 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160082 30-03-2019 11:00 Fluen 3 Hejnsvig 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
160042 30-03-2019 11:00 Kælderen 4 Burning Arrows 1 7 - 9 Detaljer
160029 30-03-2019 16:00 Kælderen 3 Burning Arrows 1 10 - 6 Detaljer
160150 30-03-2019 16:00 Vejen 1 Kælderen 4 8 - 8 Detaljer
160095 30-03-2019 16:00 Padborg 2 Hejnsvig 1 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160083 30-03-2019 16:00 Fluen 3 Royal 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
160143 31-03-2019 11:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 3 3 - 13 Detaljer
160129 31-03-2019 11:00 Esbjerg 1 Aabenraa 4 6 - 10 Detaljer
160142 31-03-2019 16:00 Esbjerg Øst 2 Aabenraa 4 4 - 12 Detaljer
160130 31-03-2019 16:00 Esbjerg 1 Kolding 3 6 - 10 Detaljer
160165 27-04-2019 11:00 Burning Arrows 1 Sdr. Omme 2 15 - 1 Detaljer
160151 27-04-2019 11:00 Vejen 1 Sdr. Omme 1 5 - 11 Detaljer
160111 27-04-2019 11:00 Kolding 3 Kælderen 4 12 - 4 Detaljer
160097 27-04-2019 11:00 Aabenraa 4 Kælderen 3 9 - 7 Detaljer
160110 27-04-2019 16:00 Kolding 3 Kælderen 3 7 - 9 Detaljer
160098 27-04-2019 16:00 Aabenraa 4 Kælderen 4 11 - 5 Detaljer
160164 27-04-2019 16:00 Burning Arrows 1 Sdr. Omme 1 5 - 11 Detaljer
160152 27-04-2019 16:00 Vejen 1 Sdr. Omme 2 13 - 3 Detaljer
160092 28-04-2019 11:00 27-04-2019 11:00 Padborg 2 Esbjerg Øst 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160078 28-04-2019 11:00 27-04-2019 11:00 Fluen 3 Esbjerg 1 6 - 10 Detaljer
160091 28-04-2019 16:00 27-04-2019 16:00 Padborg 2 Esbjerg 1 Padborg 2 afbud til 6 kampe 0 - 16 Detaljer
160079 28-04-2019 16:00 27-04-2019 16:00 Fluen 3 Esbjerg Øst 2 10 - 6 Detaljer
160026 11-05-2019 11:00 Kælderen 3 Esbjerg 1 3 - 13 Detaljer
160040 11-05-2019 11:00 Kælderen 4 Esbjerg Øst 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
160056 11-05-2019 11:00 Sdr. Omme 1 Hejnsvig 1 6 - 10 Detaljer
160070 11-05-2019 11:00 Sdr. Omme 2 Royal 3 1 - 15 Detaljer
160167 11-05-2019 11:00 Burning Arrows 1 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160153 11-05-2019 11:00 Vejen 1 Fluen 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
160166 11-05-2019 16:00 Burning Arrows 1 Fluen 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
160154 11-05-2019 16:00 Vejen 1 Padborg 2 Padborg 2 afbud til 6 kampe 16 - 0 Detaljer
160069 11-05-2019 16:00 Sdr. Omme 2 Hejnsvig 1 0 - 16 Detaljer
160057 11-05-2019 16:00 Sdr. Omme 1 Royal 3 7 - 9 Detaljer
160039 11-05-2019 16:00 Kælderen 4 Esbjerg 1 8 - 8 Detaljer
160027 11-05-2019 16:00 Kælderen 3 Esbjerg Øst 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
160175 25-05-2019 11:00 Hejnsvig 1 Kælderen 3 13 - 3 Detaljer
160189 25-05-2019 11:00 Royal 3 Kælderen 4 6 - 10 Detaljer
160132 25-05-2019 11:00 Esbjerg 1 Vejen 1 10 - 6 Detaljer
160099 25-05-2019 11:00 Aabenraa 4 Sdr. Omme 1 2 - 14 Detaljer
160113 25-05-2019 11:00 Kolding 3 Sdr. Omme 2 16 - 0 Detaljer
160146 25-05-2019 11:00 Esbjerg Øst 2 Burning Arrows 1 1 - 15 Detaljer
160145 25-05-2019 16:00 Esbjerg Øst 2 Vejen 1 2 - 14 Detaljer
160133 25-05-2019 16:00 Esbjerg 1 Burning Arrows 1 5 - 11 Detaljer
160112 25-05-2019 16:00 Kolding 3 Sdr. Omme 1 7 - 9 Detaljer
160100 25-05-2019 16:00 Aabenraa 4 Sdr. Omme 2 10 - 6 Detaljer
160176 25-05-2019 16:00 Hejnsvig 1 Kælderen 4 13 - 3 Detaljer
160188 25-05-2019 16:00 Royal 3 Kælderen 3 5 - 11 Detaljer