DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 7

Aros 2, Aros 3, Dart 8700 1, Engesvang 1, Hinnerup 2, Ikast 1, Lido 3, Lido 4, Potten 4, Potten 5 og Silkeborg 1.
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
166969 15-08-2018 19:30 Hinnerup 2 Silkeborg 1 7 - 9 Detaljer
166881 15-08-2018 19:30 Lido 3 Lido 4 11 - 5 Detaljer
166947 15-08-2018 19:30 Potten 4 Potten 5 6 - 10 Detaljer
166903 15-08-2018 19:30 Aros 2 Aros 3 12 - 4 Detaljer
166925 15-08-2018 19:30 Ikast 1 Engesvang Dartklub 1 6 - 10 Detaljer
166970 18-08-2018 11:00 Hinnerup 2 Dart 8700 1 7 - 9 Detaljer
166937 18-08-2018 11:00 Engesvang Dartklub 1 Potten 5 4 - 12 Detaljer
166926 18-08-2018 11:00 Ikast 1 Potten 4 7 - 9 Detaljer
166936 18-08-2018 16:00 Engesvang Dartklub 1 Potten 4 11 - 5 Detaljer
166927 18-08-2018 16:00 Ikast 1 Potten 5 5 - 11 Detaljer
166980 18-08-2018 16:00 Silkeborg 1 Dart 8700 1 3 - 13 Detaljer
166893 19-08-2018 11:00 Lido 4 Aros 3 3 - 13 Detaljer
166882 19-08-2018 11:00 Lido 3 Aros 2 2 - 14 Detaljer
166883 19-08-2018 16:00 Lido 3 Aros 3 4 - 12 Detaljer
166892 19-08-2018 16:00 Lido 4 Aros 2 3 - 13 Detaljer
166950 15-09-2018 11:00 Potten 4 Dart 8700 1 6 - 10 Detaljer
166919 15-09-2018 11:00 Aros 3 Silkeborg 1 9 - 7 Detaljer
166908 15-09-2018 11:00 Aros 2 Hinnerup 2 12 - 4 Detaljer
166895 15-09-2018 11:00 Lido 4 Engesvang Dartklub 1 4 - 12 Detaljer
166884 15-09-2018 11:00 Lido 3 Ikast 1 9 - 7 Detaljer
166918 15-09-2018 16:00 Aros 3 Hinnerup 2 5 - 11 Detaljer
166909 15-09-2018 16:00 Aros 2 Silkeborg 1 15 - 1 Detaljer
166894 15-09-2018 16:00 Lido 4 Ikast 1 3 - 13 Detaljer
166885 15-09-2018 16:00 Lido 3 Engesvang Dartklub 1 6 - 10 Detaljer
166960 15-09-2018 16:00 20-09-2018 19:00 Potten 5 Dart 8700 1 6 - 10 Detaljer
166981 27-10-2018 11:00 Dart 8700 1 Lido 3 5 - 11 Detaljer
166978 27-10-2018 11:00 Silkeborg 1 Potten 5 6 - 10 Detaljer
166904 27-10-2018 11:00 Aros 2 Ikast 1 14 - 2 Detaljer
166915 27-10-2018 11:00 Aros 3 Engesvang Dartklub 1 13 - 3 Detaljer
166967 27-10-2018 11:00 Hinnerup 2 Potten 4 7 - 9 Detaljer
166968 27-10-2018 16:00 Hinnerup 2 Potten 5 8 - 8 Detaljer
166914 27-10-2018 16:00 Aros 3 Ikast 1 8 - 8 Detaljer
166905 27-10-2018 16:00 Aros 2 Engesvang Dartklub 1 11 - 5 Detaljer
166977 27-10-2018 16:00 Silkeborg 1 Potten 4 8 - 8 Detaljer
166982 27-10-2018 16:00 Dart 8700 1 Lido 4 13 - 3 Detaljer
166952 10-11-2018 11:00 Potten 5 Lido 4 16 - 0 Detaljer
166941 10-11-2018 11:00 Potten 4 Lido 3 11 - 5 Detaljer
166939 10-11-2018 11:00 Engesvang Dartklub 1 Silkeborg 1 9 - 7 Detaljer
166928 10-11-2018 11:00 Ikast 1 Hinnerup 2 9 - 7 Detaljer
166983 10-11-2018 11:00 Dart 8700 1 Aros 2 3 - 13 Detaljer
166929 10-11-2018 16:00 Ikast 1 Silkeborg 1 11 - 5 Detaljer
166984 10-11-2018 16:00 Dart 8700 1 Aros 3 9 - 7 Detaljer
166938 10-11-2018 16:00 Engesvang Dartklub 1 Hinnerup 2 5 - 11 Detaljer
166951 10-11-2018 16:00 Potten 5 Lido 3 11 - 5 Detaljer
166942 10-11-2018 16:00 Potten 4 Lido 4 15 - 1 Detaljer
166930 24-11-2018 11:00 Ikast 1 Dart 8700 1 3 - 13 Detaljer
166917 24-11-2018 11:00 Aros 3 Potten 5 6 - 10 Detaljer
166906 24-11-2018 11:00 Aros 2 Potten 4 12 - 4 Detaljer
166899 24-11-2018 11:00 Lido 4 Silkeborg 1 6 - 10 Detaljer
166888 24-11-2018 11:00 Lido 3 Hinnerup 2 10 - 6 Detaljer
166940 24-11-2018 16:00 Engesvang Dartklub 1 Dart 8700 1 5 - 11 Detaljer
166916 24-11-2018 16:00 Aros 3 Potten 4 4 - 12 Detaljer
166907 24-11-2018 16:00 Aros 2 Potten 5 11 - 5 Detaljer
166898 24-11-2018 16:00 Lido 4 Hinnerup 2 11 - 5 Detaljer
166889 24-11-2018 16:00 Lido 3 Silkeborg 1 11 - 5 Detaljer
166891 09-01-2019 19:30 Lido 4 Lido 3 0 - 16 Detaljer
166979 09-01-2019 19:30 Silkeborg 1 Hinnerup 2 6 - 10 Detaljer
166935 09-01-2019 19:30 09-01-2019 18:30 Engesvang Dartklub 1 Ikast 1 8 - 8 Detaljer
166913 09-01-2019 19:30 Aros 3 Aros 2 2 - 14 Detaljer
166957 09-01-2019 19:30 Potten 5 Potten 4 3 - 13 Detaljer
166956 12-01-2019 11:00 Potten 5 Engesvang Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
166945 12-01-2019 11:00 Potten 4 Ikast 1 12 - 4 Detaljer
166912 12-01-2019 11:00 Aros 3 Lido 4 7 - 9 Detaljer
166901 12-01-2019 11:00 Aros 2 Lido 3 7 - 9 Detaljer
166989 12-01-2019 11:00 Dart 8700 1 Hinnerup 2 9 - 7 Detaljer
166955 12-01-2019 16:00 Potten 5 Ikast 1 11 - 5 Detaljer
166946 12-01-2019 16:00 Potten 4 Engesvang Dartklub 1 10 - 6 Detaljer
166911 12-01-2019 16:00 Aros 3 Lido 3 3 - 13 Detaljer
166902 12-01-2019 16:00 Aros 2 Lido 4 14 - 2 Detaljer
166990 12-01-2019 16:00 Dart 8700 1 Silkeborg 1 13 - 3 Detaljer
166974 23-02-2019 11:00 Silkeborg 1 Aros 3 6 - 10 Detaljer
166987 23-02-2019 11:00 06-03-2019 19:00 Dart 8700 1 Potten 4 7 - 9 Detaljer
166963 23-02-2019 11:00 Hinnerup 2 Aros 2 2 - 14 Detaljer
166921 23-02-2019 11:00 Ikast 1 Lido 3 11 - 5 Detaljer
166932 23-02-2019 11:00 Engesvang Dartklub 1 Lido 4 6 - 10 Detaljer
166964 23-02-2019 16:00 Hinnerup 2 Aros 3 9 - 7 Detaljer
166931 23-02-2019 16:00 Engesvang Dartklub 1 Lido 3 13 - 3 Detaljer
166922 23-02-2019 16:00 Ikast 1 Lido 4 3 - 13 Detaljer
166973 23-02-2019 16:00 Silkeborg 1 Aros 2 5 - 11 Detaljer
166988 23-02-2019 16:00 21-02-2019 19:00 Dart 8700 1 Potten 5 12 - 4 Detaljer
166934 09-03-2019 11:00 Engesvang Dartklub 1 Aros 3 12 - 4 Detaljer
166923 09-03-2019 11:00 Ikast 1 Aros 2 2 - 14 Detaljer
166890 09-03-2019 11:00 Lido 3 Dart 8700 1 7 - 9 Detaljer
166900 09-03-2019 16:00 Lido 4 Dart 8700 1 12 - 4 Detaljer
166924 09-03-2019 16:00 Ikast 1 Aros 3 9 - 7 Detaljer
166933 09-03-2019 16:00 Engesvang Dartklub 1 Aros 2 6 - 10 Detaljer
166959 10-03-2019 11:00 Potten 5 Silkeborg 1 9 - 7 Detaljer
166948 10-03-2019 11:00 Potten 4 Hinnerup 2 9 - 7 Detaljer
166958 10-03-2019 16:00 Potten 5 Hinnerup 2 6 - 10 Detaljer
166949 10-03-2019 16:00 Potten 4 Silkeborg 1 14 - 2 Detaljer
166965 30-03-2019 11:00 Hinnerup 2 Ikast 1 8 - 8 Detaljer
166910 30-03-2019 11:00 Aros 2 Dart 8700 1 12 - 4 Detaljer
166976 30-03-2019 11:00 Silkeborg 1 Engesvang Dartklub 1 3 - 13 Detaljer
166966 30-03-2019 16:00 Hinnerup 2 Engesvang Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
166920 30-03-2019 16:00 Aros 3 Dart 8700 1 4 - 12 Detaljer
166975 30-03-2019 16:00 Silkeborg 1 Ikast 1 7 - 9 Detaljer
166886 31-03-2019 11:00 Lido 3 Potten 4 6 - 10 Detaljer
166897 31-03-2019 11:00 Lido 4 Potten 5 13 - 3 Detaljer
166896 31-03-2019 16:00 Lido 4 Potten 4 10 - 6 Detaljer
166887 31-03-2019 16:00 Lido 3 Potten 5 5 - 11 Detaljer
166961 11-05-2019 11:00 Hinnerup 2 Lido 3 9 - 7 Detaljer
166954 11-05-2019 11:00 Potten 5 Aros 3 6 - 10 Detaljer
166943 11-05-2019 11:00 Potten 4 Aros 2 5 - 11 Detaljer
166972 11-05-2019 11:00 Silkeborg 1 Lido 4 3 - 13 Detaljer
166985 11-05-2019 11:00 Dart 8700 1 Ikast 1 10 - 6 Detaljer
166962 11-05-2019 16:00 Hinnerup 2 Lido 4 1 - 15 Detaljer
166953 11-05-2019 16:00 Potten 5 Aros 2 8 - 8 Detaljer
166944 11-05-2019 16:00 Potten 4 Aros 3 12 - 4 Detaljer
166971 11-05-2019 16:00 Silkeborg 1 Lido 3 8 - 8 Detaljer
166986 11-05-2019 16:00 Dart 8700 1 Engesvang Dartklub 1 10 - 6 Detaljer