DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval B

Bakke Dart 1, Burning Arrows 2, Esbjerg 2, Esbjerg 3, Esbjerg 4, Hejnsvig 2, Hvide Sande 1, Kælderen 5, Kælderen 6, Sdr. Omme 3, Sydvest 2 og Syrenpilen 1.
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
162211 15-08-2018 19:30 Sdr. Omme 3 Hejnsvig 2 5 - 11 Detaljer
162163 15-08-2018 19:30 Esbjerg 4 Hvide Sande 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162115 15-08-2018 19:30 Kælderen 5 Kælderen 6 2 - 14 Detaljer
162235 15-08-2018 19:30 Syrenpilen 1 Bakke Dart 1 7 - 9 Detaljer
162187 15-08-2018 19:30 Burning Arrows 2 Sydvest 2 5 - 11 Detaljer
162139 16-08-2018 19:30 Esbjerg 2 Esbjerg 3 10 - 6 Detaljer
162224 18-08-2018 11:00 Hejnsvig 2 Bakke Dart 1 8 - 8 Detaljer
162212 18-08-2018 11:00 Sdr. Omme 3 Syrenpilen 1 2 - 14 Detaljer
162176 18-08-2018 11:00 Hvide Sande 1 Sydvest 2 9 - 7 Detaljer
162164 18-08-2018 11:00 Esbjerg 4 Burning Arrows 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162128 18-08-2018 11:00 Kælderen 6 Esbjerg 3 13 - 3 Detaljer
162116 18-08-2018 11:00 Kælderen 5 Esbjerg 2 0 - 16 Detaljer
162165 18-08-2018 16:00 Esbjerg 4 Sydvest 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162117 18-08-2018 16:00 Kælderen 5 Esbjerg 3 0 - 16 Detaljer
162127 18-08-2018 16:00 Kælderen 6 Esbjerg 2 15 - 1 Detaljer
162175 18-08-2018 16:00 Hvide Sande 1 Burning Arrows 2 14 - 2 Detaljer
162213 18-08-2018 16:00 Sdr. Omme 3 Bakke Dart 1 0 - 16 Detaljer
162223 18-08-2018 16:00 Hejnsvig 2 Syrenpilen 1 13 - 3 Detaljer
162156 15-09-2018 11:00 Esbjerg 3 Hejnsvig 2 9 - 7 Detaljer
162118 15-09-2018 11:00 Kælderen 5 Esbjerg 4 Afbud, udehold 0 - 0 Detaljer
162144 15-09-2018 11:00 Esbjerg 2 Sdr. Omme 3 10 - 6 Detaljer
162202 15-09-2018 11:00 Sydvest 2 Bakke Dart 1 2 - 14 Detaljer
162190 15-09-2018 11:00 15-09-2018 10:00 Burning Arrows 2 Syrenpilen 1 8 - 8 Detaljer
162130 15-09-2018 11:00 07-09-2018 19:30 Kælderen 6 Hvide Sande 1 13 - 3 Detaljer
162119 15-09-2018 16:00 12-09-2018 19:30 Kælderen 5 Hvide Sande 1 0 - 16 Detaljer
162201 15-09-2018 16:00 Sydvest 2 Syrenpilen 1 6 - 10 Detaljer
162191 15-09-2018 16:00 Burning Arrows 2 Bakke Dart 1 7 - 9 Detaljer
162155 15-09-2018 16:00 Esbjerg 3 Sdr. Omme 3 11 - 5 Detaljer
162145 15-09-2018 16:00 Esbjerg 2 Hejnsvig 2 13 - 3 Detaljer
162129 15-09-2018 16:00 Kælderen 6 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162140 27-10-2018 11:00 Esbjerg 2 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162237 27-10-2018 11:00 Bakke Dart 1 Kælderen 6 6 - 10 Detaljer
162225 27-10-2018 11:00 Syrenpilen 1 Kælderen 5 16 - 0 Detaljer
162152 27-10-2018 11:00 Esbjerg 3 Hvide Sande 1 6 - 10 Detaljer
162151 27-10-2018 16:00 Esbjerg 3 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162226 27-10-2018 16:00 Syrenpilen 1 Kælderen 6 5 - 11 Detaljer
162141 27-10-2018 16:00 Esbjerg 2 Hvide Sande 1 1 - 15 Detaljer
162236 27-10-2018 16:00 Bakke Dart 1 Kælderen 5 16 - 0 Detaljer
162221 28-10-2018 11:00 27-10-2018 11:00 Hejnsvig 2 Sydvest 2 7 - 9 Detaljer
162209 28-10-2018 11:00 27-10-2018 11:00 Sdr. Omme 3 Burning Arrows 2 2 - 14 Detaljer
162210 28-10-2018 16:00 27-10-2018 16:00 Sdr. Omme 3 Sydvest 2 4 - 12 Detaljer
162220 28-10-2018 16:00 27-10-2018 16:00 Hejnsvig 2 Burning Arrows 2 7 - 9 Detaljer
162193 10-11-2018 11:00 Sydvest 2 Kælderen 6 5 - 11 Detaljer
162181 10-11-2018 11:00 Burning Arrows 2 Kælderen 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162178 10-11-2018 11:00 Hvide Sande 1 Hejnsvig 2 10 - 6 Detaljer
162166 10-11-2018 11:00 Esbjerg 4 Sdr. Omme 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162227 10-11-2018 11:00 Syrenpilen 1 Esbjerg 2 10 - 6 Detaljer
162239 10-11-2018 11:00 Bakke Dart 1 Esbjerg 3 9 - 7 Detaljer
162228 10-11-2018 16:00 Syrenpilen 1 Esbjerg 3 8 - 8 Detaljer
162238 10-11-2018 16:00 Bakke Dart 1 Esbjerg 2 10 - 6 Detaljer
162177 10-11-2018 16:00 Hvide Sande 1 Sdr. Omme 3 15 - 1 Detaljer
162167 10-11-2018 16:00 Esbjerg 4 Hejnsvig 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162182 10-11-2018 16:00 Burning Arrows 2 Kælderen 6 3 - 13 Detaljer
162192 10-11-2018 16:00 Sydvest 2 Kælderen 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162180 24-11-2018 11:00 24-11-2018 10:00 Hvide Sande 1 Bakke Dart 1 11 - 5 Detaljer
162168 24-11-2018 11:00 Esbjerg 4 Syrenpilen 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162134 24-11-2018 11:00 Kælderen 6 Hejnsvig 2 11 - 5 Detaljer
162122 24-11-2018 11:00 Kælderen 5 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 0 - 0 Detaljer
162179 24-11-2018 16:00 18-12-2018 19:00 Hvide Sande 1 Syrenpilen 1 13 - 3 Detaljer
162133 24-11-2018 16:00 Kælderen 6 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162169 24-11-2018 16:00 Esbjerg 4 Bakke Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162123 24-11-2018 16:00 Kælderen 5 Hejnsvig 2 0 - 16 Detaljer
162154 25-11-2018 11:00 Esbjerg 3 Sydvest 2 7 - 9 Detaljer
162142 25-11-2018 11:00 Esbjerg 2 Burning Arrows 2 5 - 11 Detaljer
162153 25-11-2018 16:00 Esbjerg 3 Burning Arrows 2 11 - 5 Detaljer
162143 25-11-2018 16:00 Esbjerg 2 Sydvest 2 6 - 10 Detaljer
162222 09-01-2019 19:30 10-01-2019 19:30 Hejnsvig 2 Sdr. Omme 3 16 - 0 Detaljer
162150 09-01-2019 19:30 10-01-2019 19:30 Esbjerg 3 Esbjerg 2 9 - 7 Detaljer
162198 09-01-2019 19:30 Sydvest 2 Burning Arrows 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162246 09-01-2019 19:30 Bakke Dart 1 Syrenpilen 1 8 - 8 Detaljer
162126 09-01-2019 19:30 Kælderen 6 Kælderen 5 8 - 8 Detaljer
162174 09-01-2019 19:30 Hvide Sande 1 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162245 12-01-2019 11:00 Bakke Dart 1 Hejnsvig 2 8 - 8 Detaljer
162185 12-01-2019 11:00 Burning Arrows 2 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162197 12-01-2019 11:00 30-01-2019 19:00 Sydvest 2 Hvide Sande 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162233 12-01-2019 11:00 Syrenpilen 1 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162137 12-01-2019 11:00 Esbjerg 2 Kælderen 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162149 12-01-2019 11:00 Esbjerg 3 Kælderen 6 3 - 13 Detaljer
162196 12-01-2019 16:00 Sydvest 2 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162186 12-01-2019 16:00 Burning Arrows 2 Hvide Sande 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162148 12-01-2019 16:00 Esbjerg 3 Kælderen 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162138 12-01-2019 16:00 Esbjerg 2 Kælderen 6 3 - 13 Detaljer
162234 12-01-2019 16:00 Syrenpilen 1 Hejnsvig 2 7 - 9 Detaljer
162244 12-01-2019 16:00 Bakke Dart 1 Sdr. Omme 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162243 23-02-2019 11:00 Bakke Dart 1 Sydvest 2 7 - 9 Detaljer
162231 23-02-2019 11:00 Syrenpilen 1 Burning Arrows 2 7 - 9 Detaljer
162171 23-02-2019 11:00 01-02-2019 19:30 Hvide Sande 1 Kælderen 6 8 - 8 Detaljer
162159 23-02-2019 11:00 Esbjerg 4 Kælderen 5 Afbud, hjemmehold 0 - 0 Detaljer
162160 23-02-2019 16:00 Esbjerg 4 Kælderen 6 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162232 23-02-2019 16:00 Syrenpilen 1 Sydvest 2 9 - 7 Detaljer
162242 23-02-2019 16:00 Bakke Dart 1 Burning Arrows 2 12 - 4 Detaljer
162170 23-02-2019 16:00 01-03-2019 19:30 Hvide Sande 1 Kælderen 5 16 - 0 Detaljer
162217 24-02-2019 11:00 23-02-2019 11:00 Hejnsvig 2 Esbjerg 3 14 - 2 Detaljer
162205 24-02-2019 11:00 23-02-2019 11:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg 2 6 - 10 Detaljer
162216 24-02-2019 16:00 23-02-2019 16:00 Hejnsvig 2 Esbjerg 2 15 - 1 Detaljer
162206 24-02-2019 16:00 23-02-2019 16:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg 3 5 - 11 Detaljer
162161 09-03-2019 11:00 Esbjerg 4 Esbjerg 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162124 09-03-2019 11:00 Kælderen 5 Syrenpilen 1 0 - 16 Detaljer
162136 09-03-2019 11:00 Kælderen 6 Bakke Dart 1 15 - 1 Detaljer
162173 09-03-2019 11:00 Hvide Sande 1 Esbjerg 3 11 - 5 Detaljer
162188 09-03-2019 11:00 Burning Arrows 2 Sdr. Omme 3 11 - 5 Detaljer
162200 09-03-2019 11:00 Sydvest 2 Hejnsvig 2 7 - 9 Detaljer
162199 09-03-2019 16:00 Sydvest 2 Sdr. Omme 3 13 - 3 Detaljer
162189 09-03-2019 16:00 Burning Arrows 2 Hejnsvig 2 5 - 11 Detaljer
162172 09-03-2019 16:00 Hvide Sande 1 Esbjerg 2 16 - 0 Detaljer
162162 09-03-2019 16:00 Esbjerg 4 Esbjerg 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162135 09-03-2019 16:00 Kælderen 6 Syrenpilen 1 15 - 1 Detaljer
162125 09-03-2019 16:00 Kælderen 5 Bakke Dart 1 0 - 16 Detaljer
162219 30-03-2019 11:00 Hejnsvig 2 Hvide Sande 1 12 - 4 Detaljer
162207 30-03-2019 11:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162158 30-03-2019 11:00 Esbjerg 3 Bakke Dart 1 7 - 9 Detaljer
162146 30-03-2019 11:00 Esbjerg 2 Syrenpilen 1 9 - 7 Detaljer
162132 30-03-2019 11:00 Kælderen 6 Sydvest 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162120 30-03-2019 11:00 Kælderen 5 Burning Arrows 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162131 30-03-2019 16:00 Kælderen 6 Burning Arrows 2 15 - 1 Detaljer
162121 30-03-2019 16:00 Kælderen 5 Sydvest 2 Afbud, udehold 0 - 0 Detaljer
162208 30-03-2019 16:00 Sdr. Omme 3 Hvide Sande 1 6 - 10 Detaljer
162147 30-03-2019 16:00 Esbjerg 2 Bakke Dart 1 6 - 10 Detaljer
162157 30-03-2019 16:00 Esbjerg 3 Syrenpilen 1 6 - 10 Detaljer
162218 30-03-2019 16:00 Hejnsvig 2 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162215 11-05-2019 11:00 Hejnsvig 2 Kælderen 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162203 11-05-2019 11:00 Sdr. Omme 3 Kælderen 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162195 11-05-2019 11:00 Sydvest 2 Esbjerg 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162183 11-05-2019 11:00 Burning Arrows 2 Esbjerg 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162229 11-05-2019 11:00 Syrenpilen 1 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162241 11-05-2019 11:00 Bakke Dart 1 Hvide Sande 1 8 - 8 Detaljer
162214 11-05-2019 16:00 Hejnsvig 2 Kælderen 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162204 11-05-2019 16:00 Sdr. Omme 3 Kælderen 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
162194 11-05-2019 16:00 Sydvest 2 Esbjerg 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162184 11-05-2019 16:00 Burning Arrows 2 Esbjerg 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
162230 11-05-2019 16:00 Syrenpilen 1 Hvide Sande 1 6 - 10 Detaljer
162240 11-05-2019 16:00 Bakke Dart 1 Esbjerg 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer