DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval D

Dart 8700 2, Dart 8700 3, Engesvang 2, Ikast 2, Ikast 3, Ikast 4, Juelsminde Bulls 1, Lido 5, No dart DC 1, Samsø 2, Silkeborg 2 og Østbirk 1.
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
168435 15-08-2018 19:30 No Dart 1 Lido 5 6 - 10 Detaljer
168411 15-08-2018 19:30 Silkeborg 2 Engesvang Dartklub 2 11 - 5 Detaljer
168351 15-08-2018 19:30 Ikast 3 Ikast 4 14 - 2 Detaljer
168327 15-08-2018 19:30 Dart 8700 2 Dart 8700 3 11 - 5 Detaljer
168452 15-08-2018 19:30 Østbirk 1 Ikast 2 4 - 12 Detaljer
168388 18-08-2018 10:00 18-11-2018 11:00 Juelsminde Bulls 1 Silkeborg 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168400 18-08-2018 11:00 Samsø 2 Engesvang Dartklub 2 16 - 0 Detaljer
168328 18-08-2018 11:00 Dart 8700 2 Ikast 3 15 - 1 Detaljer
168441 18-08-2018 11:00 Lido 5 Ikast 2 5 - 11 Detaljer
168436 18-08-2018 11:00 No Dart 1 Østbirk 1 8 - 8 Detaljer
168340 18-08-2018 11:00 Dart 8700 3 Ikast 4 16 - 0 Detaljer
168430 18-08-2018 16:00 No Dart 1 Ikast 2 5 - 11 Detaljer
168339 18-08-2018 16:00 Dart 8700 3 Ikast 3 10 - 6 Detaljer
168329 18-08-2018 16:00 Dart 8700 2 Ikast 4 16 - 0 Detaljer
168447 18-08-2018 16:00 Lido 5 Østbirk 1 7 - 9 Detaljer
168399 18-08-2018 16:00 11-11-2018 11:00 Samsø 2 Silkeborg 2 Udehold UDEBLEVET 16 - 0 Detaljer
168389 18-08-2018 18:15 Juelsminde Bulls 1 Engesvang Dartklub 2 Hjemmehold UDEBLEVET 0 - 16 Detaljer
168343 15-09-2018 11:00 Dart 8700 3 Samsø 2 11 - 5 Detaljer
168331 15-09-2018 11:00 Dart 8700 2 Juelsminde Bulls 1 10 - 6 Detaljer
168357 15-09-2018 11:00 Ikast 3 No Dart 1 9 - 7 Detaljer
168414 15-09-2018 11:00 Silkeborg 2 Østbirk 1 5 - 11 Detaljer
168419 15-09-2018 11:00 Engesvang Dartklub 2 Ikast 2 1 - 15 Detaljer
168369 15-09-2018 11:00 Ikast 4 Lido 5 5 - 11 Detaljer
168425 15-09-2018 16:00 Engesvang Dartklub 2 Østbirk 1 2 - 14 Detaljer
168408 15-09-2018 16:00 Silkeborg 2 Ikast 2 2 - 14 Detaljer
168368 15-09-2018 16:00 Ikast 4 No Dart 1 1 - 15 Detaljer
168358 15-09-2018 16:00 Ikast 3 Lido 5 12 - 4 Detaljer
168342 15-09-2018 16:00 Dart 8700 3 Juelsminde Bulls 1 10 - 6 Detaljer
168332 15-09-2018 16:00 Dart 8700 2 Samsø 2 10 - 6 Detaljer
168387 22-09-2018 11:00 02-12-2018 10:30 Juelsminde Bulls 1 Samsø 2 12 - 4 Detaljer
168433 27-10-2018 11:00 No Dart 1 Silkeborg 2 4 - 12 Detaljer
168365 27-10-2018 11:00 Ikast 4 Samsø 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168353 27-10-2018 11:00 Ikast 3 Juelsminde Bulls 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168445 27-10-2018 11:00 Lido 5 Engesvang Dartklub 2 14 - 2 Detaljer
168444 27-10-2018 16:00 Lido 5 Silkeborg 2 10 - 6 Detaljer
168364 27-10-2018 16:00 Ikast 4 Juelsminde Bulls 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168434 27-10-2018 16:00 No Dart 1 Engesvang Dartklub 2 14 - 2 Detaljer
168354 27-10-2018 16:00 Ikast 3 Samsø 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168448 28-10-2018 11:00 Østbirk 1 Dart 8700 2 3 - 13 Detaljer
168372 28-10-2018 11:00 Ikast 2 Dart 8700 3 14 - 2 Detaljer
168371 28-10-2018 16:00 Ikast 2 Dart 8700 2 12 - 4 Detaljer
168449 28-10-2018 16:00 Østbirk 1 Dart 8700 3 8 - 8 Detaljer
168390 10-11-2018 10:00 Juelsminde Bulls 1 No Dart 1 9 - 7 Detaljer
168416 10-11-2018 11:00 Engesvang Dartklub 2 Dart 8700 3 3 - 13 Detaljer
168404 10-11-2018 11:00 Silkeborg 2 Dart 8700 2 4 - 12 Detaljer
168402 10-11-2018 11:00 Samsø 2 Lido 5 10 - 6 Detaljer
168374 10-11-2018 11:00 Ikast 2 Ikast 4 14 - 2 Detaljer
168450 10-11-2018 11:00 Østbirk 1 Ikast 3 6 - 10 Detaljer
168415 10-11-2018 16:00 Engesvang Dartklub 2 Dart 8700 2 1 - 15 Detaljer
168405 10-11-2018 16:00 Silkeborg 2 Dart 8700 3 10 - 6 Detaljer
168401 10-11-2018 16:00 Samsø 2 No Dart 1 12 - 4 Detaljer
168451 10-11-2018 16:00 Østbirk 1 Ikast 4 11 - 5 Detaljer
168373 10-11-2018 16:00 09-11-2018 18:30 Ikast 2 Ikast 3 16 - 0 Detaljer
168391 10-11-2018 18:15 Juelsminde Bulls 1 Lido 5 10 - 6 Detaljer
168392 24-11-2018 10:00 Juelsminde Bulls 1 Østbirk 1 7 - 9 Detaljer
168397 24-11-2018 11:00 Samsø 2 Ikast 2 13 - 3 Detaljer
168347 24-11-2018 11:00 Dart 8700 3 Lido 5 9 - 7 Detaljer
168335 24-11-2018 11:00 Dart 8700 2 No Dart 1 9 - 7 Detaljer
168346 24-11-2018 16:00 Dart 8700 3 No Dart 1 4 - 12 Detaljer
168336 24-11-2018 16:00 Dart 8700 2 Lido 5 13 - 3 Detaljer
168403 24-11-2018 16:00 01-12-2018 11:00 Samsø 2 Østbirk 1 10 - 6 Detaljer
168386 24-11-2018 18:15 Juelsminde Bulls 1 Ikast 2 1 - 15 Detaljer
168367 25-11-2018 11:00 Ikast 4 Engesvang Dartklub 2 4 - 12 Detaljer
168355 25-11-2018 11:00 Ikast 3 Silkeborg 2 9 - 7 Detaljer
168366 25-11-2018 16:00 Ikast 4 Silkeborg 2 2 - 14 Detaljer
168356 25-11-2018 16:00 Ikast 3 Engesvang Dartklub 2 14 - 2 Detaljer
168381 09-01-2019 19:30 02-02-2019 11:00 Ikast 2 Østbirk 1 13 - 3 Detaljer
168362 09-01-2019 19:30 02-02-2019 11:00 Ikast 4 Ikast 3 1 - 15 Detaljer
168422 09-01-2019 19:30 09-01-2019 18:30 Engesvang Dartklub 2 Silkeborg 2 4 - 12 Detaljer
168446 09-01-2019 19:30 Lido 5 No Dart 1 2 - 14 Detaljer
168338 09-01-2019 19:30 Dart 8700 3 Dart 8700 2 0 - 16 Detaljer
168421 12-01-2019 11:00 12-01-2019 10:30 Engesvang Dartklub 2 Samsø 2 5 - 11 Detaljer
168380 12-01-2019 11:00 Ikast 2 Lido 5 8 - 8 Detaljer
168361 12-01-2019 11:00 Ikast 4 Dart 8700 3 3 - 13 Detaljer
168349 12-01-2019 11:00 Ikast 3 Dart 8700 2 4 - 12 Detaljer
168457 12-01-2019 11:00 Østbirk 1 No Dart 1 3 - 13 Detaljer
168409 12-01-2019 11:00 Silkeborg 2 Juelsminde Bulls 1 8 - 8 Detaljer
168458 12-01-2019 16:00 Østbirk 1 Lido 5 6 - 10 Detaljer
168379 12-01-2019 16:00 Ikast 2 No Dart 1 13 - 3 Detaljer
168350 12-01-2019 16:00 Ikast 3 Dart 8700 3 13 - 3 Detaljer
168360 12-01-2019 16:00 Ikast 4 Dart 8700 2 0 - 16 Detaljer
168410 12-01-2019 16:00 Silkeborg 2 Samsø 2 6 - 10 Detaljer
168420 12-01-2019 16:00 Engesvang Dartklub 2 Juelsminde Bulls 1 4 - 12 Detaljer
168382 23-02-2019 10:00 22-02-2019 19:00 Juelsminde Bulls 1 Dart 8700 2 6 - 10 Detaljer
168440 23-02-2019 11:00 Lido 5 Ikast 4 11 - 5 Detaljer
168455 23-02-2019 11:00 Østbirk 1 Silkeborg 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168378 23-02-2019 11:00 Ikast 2 Engesvang Dartklub 2 12 - 4 Detaljer
168394 23-02-2019 11:00 Samsø 2 Dart 8700 3 15 - 1 Detaljer
168428 23-02-2019 11:00 No Dart 1 Ikast 3 7 - 9 Detaljer
168398 23-02-2019 11:00 16-03-2019 11:00 Samsø 2 Juelsminde Bulls 1 7 - 9 Detaljer
168429 23-02-2019 16:00 No Dart 1 Ikast 4 10 - 6 Detaljer
168393 23-02-2019 16:00 Samsø 2 Dart 8700 2 10 - 6 Detaljer
168377 23-02-2019 16:00 Ikast 2 Silkeborg 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168439 23-02-2019 16:00 Lido 5 Ikast 3 6 - 10 Detaljer
168456 23-02-2019 16:00 Østbirk 1 Engesvang Dartklub 2 10 - 6 Detaljer
168383 23-02-2019 18:15 16-03-2019 18:15 Juelsminde Bulls 1 Dart 8700 3 11 - 5 Detaljer
168384 09-03-2019 10:00 Juelsminde Bulls 1 Ikast 3 12 - 4 Detaljer
168424 09-03-2019 11:00 Engesvang Dartklub 2 Lido 5 5 - 11 Detaljer
168412 09-03-2019 11:00 Silkeborg 2 No Dart 1 7 - 9 Detaljer
168396 09-03-2019 11:00 Samsø 2 Ikast 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168341 09-03-2019 11:00 Dart 8700 3 Ikast 2 3 - 13 Detaljer
168337 09-03-2019 11:00 Dart 8700 2 Østbirk 1 16 - 0 Detaljer
168330 09-03-2019 16:00 Dart 8700 2 Ikast 2 11 - 5 Detaljer
168423 09-03-2019 16:00 Engesvang Dartklub 2 No Dart 1 7 - 9 Detaljer
168348 09-03-2019 16:00 Dart 8700 3 Østbirk 1 8 - 8 Detaljer
168395 09-03-2019 16:00 Samsø 2 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168413 09-03-2019 16:00 Silkeborg 2 Lido 5 8 - 8 Detaljer
168385 09-03-2019 18:15 06-04-2019 10:00 Juelsminde Bulls 1 Ikast 4 8 - 8 Detaljer
168359 30-03-2019 11:00 Ikast 3 Østbirk 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168443 30-03-2019 11:00 Lido 5 Samsø 2 5 - 11 Detaljer
168431 30-03-2019 11:00 No Dart 1 Juelsminde Bulls 1 6 - 10 Detaljer
168363 30-03-2019 11:00 11-04-2019 18:30 Ikast 4 Ikast 2 1 - 15 Detaljer
168345 30-03-2019 11:00 Dart 8700 3 Engesvang Dartklub 2 10 - 6 Detaljer
168333 30-03-2019 11:00 Dart 8700 2 Silkeborg 2 13 - 3 Detaljer
168370 30-03-2019 16:00 Ikast 4 Østbirk 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
168344 30-03-2019 16:00 Dart 8700 3 Silkeborg 2 9 - 7 Detaljer
168334 30-03-2019 16:00 Dart 8700 2 Engesvang Dartklub 2 15 - 1 Detaljer
168442 30-03-2019 16:00 Lido 5 Juelsminde Bulls 1 5 - 11 Detaljer
168352 30-03-2019 16:00 30-03-2019 11:00 Ikast 3 Ikast 2 2 - 14 Detaljer
168432 30-03-2019 16:00 No Dart 1 Samsø 2 13 - 3 Detaljer
168438 11-05-2019 11:00 Lido 5 Dart 8700 3 3 - 13 Detaljer
168453 11-05-2019 11:00 Østbirk 1 Juelsminde Bulls 1 5 - 11 Detaljer
168426 11-05-2019 11:00 No Dart 1 Dart 8700 2 3 - 13 Detaljer
168376 11-05-2019 11:00 Ikast 2 Samsø 2 11 - 5 Detaljer
168427 11-05-2019 16:00 No Dart 1 Dart 8700 3 6 - 10 Detaljer
168375 11-05-2019 16:00 Ikast 2 Juelsminde Bulls 1 11 - 5 Detaljer
168437 11-05-2019 16:00 Lido 5 Dart 8700 2 1 - 15 Detaljer
168454 11-05-2019 16:00 Østbirk 1 Samsø 2 10 - 6 Detaljer
168406 12-05-2019 11:00 Silkeborg 2 Ikast 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
168418 12-05-2019 11:00 Engesvang Dartklub 2 Ikast 4 10 - 6 Detaljer
168417 12-05-2019 16:00 10-05-2019 18:30 Engesvang Dartklub 2 Ikast 3 3 - 13 Detaljer
168407 12-05-2019 16:00 Silkeborg 2 Ikast 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer