DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval E

Aros 4, Aros 5, Bispehavens Dartklub 1, Galten 2, Gudenå 2, Hinnerup 3, Neptun 1, Potten 6, Potten 7, T.I.F 1, TMG 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
163545 15-08-2018 19:30 Neptun 1 TMG 1 9 - 7 Detaljer
163457 15-08-2018 19:30 Aros 4 Aros 5 15 - 1 Detaljer
163523 15-08-2018 19:30 Hinnerup 3 Bispehavens Dartklub 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163479 15-08-2018 19:30 Potten 6 Potten 7 8 - 8 Detaljer
163501 15-08-2018 19:30 T.I.F. 1 Gudenå 2 10 - 6 Detaljer
163546 18-08-2018 11:00 Neptun 1 Galten 2 13 - 3 Detaljer
163502 18-08-2018 11:00 T.I.F. 1 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163469 18-08-2018 11:00 Aros 5 Potten 7 6 - 10 Detaljer
163513 18-08-2018 11:00 08-09-2018 10:00 Gudenå 2 Bispehavens Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
163458 18-08-2018 11:00 Aros 4 Potten 6 10 - 6 Detaljer
163512 18-08-2018 16:00 Gudenå 2 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163468 18-08-2018 16:00 Aros 5 Potten 6 3 - 13 Detaljer
163459 18-08-2018 16:00 Aros 4 Potten 7 13 - 3 Detaljer
163556 18-08-2018 16:00 TMG 1 Galten 2 16 - 0 Detaljer
163503 18-08-2018 16:00 03-11-2018 10:00 T.I.F. 1 Bispehavens Dartklub 1 14 - 2 Detaljer
163526 15-09-2018 11:00 Hinnerup 3 Galten 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163536 15-09-2018 16:00 16-09-2018 14:00 Bispehavens Dartklub 1 Galten 2 12 - 4 Detaljer
163495 16-09-2018 11:00 Potten 7 TMG 1 5 - 11 Detaljer
163460 16-09-2018 11:00 Aros 4 T.I.F. 1 7 - 9 Detaljer
163471 16-09-2018 11:00 Aros 5 Gudenå 2 7 - 9 Detaljer
163484 16-09-2018 11:00 Potten 6 Neptun 1 4 - 12 Detaljer
163494 16-09-2018 16:00 Potten 7 Neptun 1 2 - 14 Detaljer
163485 16-09-2018 16:00 Potten 6 TMG 1 8 - 8 Detaljer
163470 16-09-2018 16:00 Aros 5 T.I.F. 1 9 - 7 Detaljer
163461 16-09-2018 16:00 Aros 4 Gudenå 2 13 - 3 Detaljer
163543 27-10-2018 11:00 Neptun 1 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163491 27-10-2018 11:00 Potten 7 Gudenå 2 6 - 10 Detaljer
163480 27-10-2018 11:00 Potten 6 T.I.F. 1 7 - 9 Detaljer
163557 27-10-2018 11:00 08-11-2018 19:30 Galten 2 Aros 4 3 - 13 Detaljer
163554 27-10-2018 11:00 03-11-2018 15:00 TMG 1 Bispehavens Dartklub 1 15 - 1 Detaljer
163490 27-10-2018 16:00 Potten 7 T.I.F. 1 1 - 15 Detaljer
163558 27-10-2018 16:00 01-11-2018 19:00 Galten 2 Aros 5 3 - 13 Detaljer
163481 27-10-2018 16:00 Potten 6 Gudenå 2 12 - 4 Detaljer
163544 27-10-2018 16:00 27-10-2018 11:00 Neptun 1 Bispehavens Dartklub 1 12 - 4 Detaljer
163553 27-10-2018 16:00 TMG 1 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163528 10-11-2018 11:00 Bispehavens Dartklub 1 Aros 5 5 - 11 Detaljer
163517 10-11-2018 11:00 Hinnerup 3 Aros 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163515 10-11-2018 11:00 Gudenå 2 TMG 1 4 - 12 Detaljer
163504 10-11-2018 11:00 T.I.F. 1 Neptun 1 9 - 7 Detaljer
163559 10-11-2018 11:00 Galten 2 Potten 6 2 - 14 Detaljer
163560 10-11-2018 16:00 Galten 2 Potten 7 6 - 10 Detaljer
163505 10-11-2018 16:00 15-11-2018 19:00 T.I.F. 1 TMG 1 9 - 7 Detaljer
163514 10-11-2018 16:00 Gudenå 2 Neptun 1 5 - 11 Detaljer
163518 10-11-2018 16:00 Hinnerup 3 Aros 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163527 10-11-2018 16:00 Bispehavens Dartklub 1 Aros 4 5 - 11 Detaljer
163493 24-11-2018 11:00 Potten 7 Bispehavens Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
163482 24-11-2018 11:00 Potten 6 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163506 24-11-2018 11:00 29-11-2018 19:00 T.I.F. 1 Galten 2 15 - 1 Detaljer
163516 24-11-2018 16:00 Gudenå 2 Galten 2 Udehold UDEBLEVET 16 - 0 Detaljer
163492 24-11-2018 16:00 Potten 7 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163483 24-11-2018 16:00 Potten 6 Bispehavens Dartklub 1 13 - 3 Detaljer
163475 25-11-2018 11:00 Aros 5 TMG 1 2 - 14 Detaljer
163464 25-11-2018 11:00 Aros 4 Neptun 1 11 - 5 Detaljer
163474 25-11-2018 16:00 Aros 5 Neptun 1 3 - 13 Detaljer
163465 25-11-2018 16:00 Aros 4 TMG 1 7 - 9 Detaljer
163467 09-01-2019 19:30 Aros 5 Aros 4 5 - 11 Detaljer
163555 09-01-2019 19:30 TMG 1 Neptun 1 13 - 3 Detaljer
163533 09-01-2019 19:30 Bispehavens Dartklub 1 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163511 09-01-2019 19:30 Gudenå 2 T.I.F. 1 8 - 8 Detaljer
163489 09-01-2019 19:30 Potten 7 Potten 6 2 - 14 Detaljer
163532 12-01-2019 11:00 Bispehavens Dartklub 1 Gudenå 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163521 12-01-2019 11:00 Hinnerup 3 T.I.F. 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163488 12-01-2019 11:00 Potten 7 Aros 5 5 - 11 Detaljer
163477 12-01-2019 11:00 Potten 6 Aros 4 7 - 9 Detaljer
163565 12-01-2019 11:00 Galten 2 Neptun 1 4 - 12 Detaljer
163531 12-01-2019 16:00 Bispehavens Dartklub 1 T.I.F. 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163522 12-01-2019 16:00 Hinnerup 3 Gudenå 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163487 12-01-2019 16:00 Potten 7 Aros 4 5 - 11 Detaljer
163478 12-01-2019 16:00 Potten 6 Aros 5 11 - 5 Detaljer
163566 12-01-2019 16:00 Galten 2 TMG 1 1 - 15 Detaljer
163550 23-02-2019 11:00 TMG 1 Potten 7 12 - 4 Detaljer
163563 23-02-2019 11:00 Galten 2 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163497 23-02-2019 11:00 T.I.F. 1 Aros 4 8 - 8 Detaljer
163508 23-02-2019 11:00 Gudenå 2 Aros 5 7 - 9 Detaljer
163539 23-02-2019 11:00 Neptun 1 Potten 6 6 - 10 Detaljer
163540 23-02-2019 16:00 Neptun 1 Potten 7 15 - 1 Detaljer
163507 23-02-2019 16:00 Gudenå 2 Aros 4 4 - 12 Detaljer
163498 23-02-2019 16:00 T.I.F. 1 Aros 5 10 - 6 Detaljer
163549 23-02-2019 16:00 TMG 1 Potten 6 8 - 8 Detaljer
163564 23-02-2019 16:00 Galten 2 Bispehavens Dartklub 1 12 - 4 Detaljer
163535 09-03-2019 11:00 Bispehavens Dartklub 1 TMG 1 3 - 13 Detaljer
163524 09-03-2019 11:00 Hinnerup 3 Neptun 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163510 09-03-2019 11:00 Gudenå 2 Potten 7 6 - 10 Detaljer
163499 09-03-2019 11:00 T.I.F. 1 Potten 6 13 - 3 Detaljer
163466 09-03-2019 11:00 31-03-2019 11:00 Aros 4 Galten 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163476 09-03-2019 16:00 28-03-2019 19:00 Aros 5 Galten 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163534 09-03-2019 16:00 Bispehavens Dartklub 1 Neptun 1 6 - 10 Detaljer
163500 09-03-2019 16:00 T.I.F. 1 Potten 7 13 - 3 Detaljer
163509 09-03-2019 16:00 Gudenå 2 Potten 6 2 - 14 Detaljer
163525 09-03-2019 16:00 Hinnerup 3 TMG 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163541 30-03-2019 11:00 Neptun 1 T.I.F. 1 3 - 13 Detaljer
163486 30-03-2019 11:00 Potten 6 Galten 2 13 - 3 Detaljer
163552 30-03-2019 11:00 TMG 1 Gudenå 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163542 30-03-2019 16:00 Neptun 1 Gudenå 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163496 30-03-2019 16:00 Potten 7 Galten 2 10 - 6 Detaljer
163551 30-03-2019 16:00 TMG 1 T.I.F. 1 7 - 9 Detaljer
163473 31-03-2019 11:00 Aros 5 Bispehavens Dartklub 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163462 31-03-2019 11:00 Aros 4 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163472 31-03-2019 16:00 Aros 5 Hinnerup 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163463 31-03-2019 16:00 Aros 4 Bispehavens Dartklub 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
163548 11-05-2019 11:00 07-05-2019 18:00 TMG 1 Aros 5 14 - 2 Detaljer
163537 11-05-2019 11:00 Neptun 1 Aros 4 6 - 10 Detaljer
163530 11-05-2019 11:00 Bispehavens Dartklub 1 Potten 7 8 - 8 Detaljer
163519 11-05-2019 11:00 Hinnerup 3 Potten 6 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163561 11-05-2019 11:00 Galten 2 T.I.F. 1 6 - 10 Detaljer
163547 11-05-2019 16:00 03-04-2019 18:30 TMG 1 Aros 4 4 - 12 Detaljer
163538 11-05-2019 16:00 Neptun 1 Aros 5 7 - 9 Detaljer
163529 11-05-2019 16:00 Bispehavens Dartklub 1 Potten 6 7 - 9 Detaljer
163520 11-05-2019 16:00 Hinnerup 3 Potten 7 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
163562 11-05-2019 16:00 Galten 2 Gudenå 2 9 - 7 Detaljer