DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval E

Ikast 2, Samsø 2, Ikast 3, No Dart 1, Østbirk 1, Dart 8700 3, Lido 5, Juelsminde Bulls 1, Silkeborg 2, Engesvang Dartklub 2, Dart 8700 4, Engesvang Dartklub 3 og Juelsminde Bulls 2
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
192928 21-08-2019 19:30 20-08-2019 19:00 Silkeborg 2 Østbirk 1 6 - 10 Detaljer
192926 21-08-2019 19:30 Juelsminde Bulls 1 Juelsminde Bulls 2 11 - 5 Detaljer
192927 21-08-2019 19:30 No Dart 1 Lido 5 15 - 1 Detaljer
192923 21-08-2019 19:30 Ikast 2 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
192925 21-08-2019 19:30 Engesvang Dartklub 2 Engesvang Dartklub 3 15 - 1 Detaljer
192924 21-08-2019 19:30 Dart 8700 3 Dart 8700 4 16 - 0 Detaljer
192929 24-08-2019 11:00 Ikast 2 Dart 8700 3 7 - 9 Detaljer
192930 24-08-2019 11:00 Ikast 3 Dart 8700 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
192931 24-08-2019 11:00 Engesvang Dartklub 2 Juelsminde Bulls 1 8 - 8 Detaljer
192932 24-08-2019 11:00 Engesvang Dartklub 3 Juelsminde Bulls 2 6 - 10 Detaljer
192934 24-08-2019 16:00 Ikast 2 Dart 8700 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
192935 24-08-2019 16:00 Ikast 3 Dart 8700 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
192936 24-08-2019 16:00 Engesvang Dartklub 2 Juelsminde Bulls 2 9 - 7 Detaljer
192937 24-08-2019 16:00 Engesvang Dartklub 3 Juelsminde Bulls 1 0 - 16 Detaljer
192933 25-08-2019 11:00 Silkeborg 2 Samsø 2 8 - 8 Detaljer
192938 25-08-2019 16:00 12-10-2019 10:00 Østbirk 1 Samsø 2 0 - 0
192939 28-09-2019 11:00 Engesvang Dartklub 2 Ikast 2 0 - 0
192940 28-09-2019 11:00 Engesvang Dartklub 3 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
192941 28-09-2019 11:00 Juelsminde Bulls 1 Samsø 2 0 - 0
192942 28-09-2019 11:00 No Dart 1 Dart 8700 3 0 - 0
192943 28-09-2019 11:00 Lido 5 Dart 8700 4 0 - 0
192948 28-09-2019 16:00 Lido 5 Dart 8700 3 0 - 0
192945 28-09-2019 16:00 Engesvang Dartklub 3 Ikast 2 0 - 0
192947 28-09-2019 16:00 No Dart 1 Dart 8700 4 0 - 0
192946 28-09-2019 16:00 Juelsminde Bulls 2 Samsø 2 0 - 0
192944 28-09-2019 16:00 Engesvang Dartklub 2 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
192961 09-11-2019 11:00 Juelsminde Bulls 1 No Dart 1 0 - 0
192962 09-11-2019 11:00 Juelsminde Bulls 2 Lido 5 0 - 0
192963 09-11-2019 11:00 Samsø 2 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
192966 09-11-2019 16:00 Juelsminde Bulls 1 Lido 5 0 - 0
192967 09-11-2019 16:00 Juelsminde Bulls 2 No Dart 1 0 - 0
192959 10-11-2019 11:00 Silkeborg 2 Ikast 2 0 - 0
192960 10-11-2019 11:00 Østbirk 1 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
192968 10-11-2019 11:00 Samsø 2 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
192964 10-11-2019 16:00 Silkeborg 2 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
192965 10-11-2019 16:00 Østbirk 1 Ikast 2 0 - 0
192974 16-11-2019 11:00 Ikast 3 Juelsminde Bulls 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
192973 16-11-2019 11:00 Ikast 2 Juelsminde Bulls 1 0 - 0
192972 16-11-2019 11:00 Lido 5 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
192971 16-11-2019 11:00 No Dart 1 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
192970 16-11-2019 11:00 Dart 8700 4 Østbirk 1 0 - 0
192969 16-11-2019 11:00 Dart 8700 3 Silkeborg 2 0 - 0
192975 16-11-2019 16:00 Dart 8700 3 Østbirk 1 0 - 0
192976 16-11-2019 16:00 Dart 8700 4 Silkeborg 2 0 - 0
192977 16-11-2019 16:00 No Dart 1 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
192978 16-11-2019 16:00 Lido 5 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
192979 16-11-2019 16:00 Ikast 2 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
192980 16-11-2019 16:00 Ikast 3 Juelsminde Bulls 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
192981 23-11-2019 11:00 Samsø 2 Dart 8700 3 0 - 0
192982 23-11-2019 11:00 No Dart 1 Ikast 2 0 - 0
192983 23-11-2019 11:00 Lido 5 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
192984 23-11-2019 11:00 Engesvang Dartklub 2 Silkeborg 2 0 - 0
192985 23-11-2019 11:00 Engesvang Dartklub 3 Østbirk 1 0 - 0
192987 23-11-2019 16:00 No Dart 1 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
192988 23-11-2019 16:00 Lido 5 Ikast 2 0 - 0
192989 23-11-2019 16:00 Engesvang Dartklub 2 Østbirk 1 0 - 0
192990 23-11-2019 16:00 Engesvang Dartklub 3 Silkeborg 2 0 - 0
192986 24-11-2019 11:00 Samsø 2 Dart 8700 4 0 - 0
192991 30-11-2019 11:00 Ikast 2 Samsø 2 0 - 0
192994 30-11-2019 11:00 Silkeborg 2 No Dart 1 0 - 0
192995 30-11-2019 11:00 Østbirk 1 Lido 5 0 - 0
192996 30-11-2019 16:00 Ikast 3 Samsø 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
192999 30-11-2019 16:00 Silkeborg 2 Lido 5 0 - 0
193000 30-11-2019 16:00 Østbirk 1 No Dart 1 0 - 0
192992 01-12-2019 11:00 Dart 8700 3 Juelsminde Bulls 1 0 - 0
192993 01-12-2019 11:00 Dart 8700 4 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
192997 01-12-2019 16:00 Dart 8700 3 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
192998 01-12-2019 16:00 Dart 8700 4 Juelsminde Bulls 1 0 - 0
193001 08-01-2020 19:30 Ikast 3 Ikast 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
193002 08-01-2020 19:30 Dart 8700 4 Dart 8700 3 0 - 0
193003 08-01-2020 19:30 Engesvang Dartklub 3 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
193004 08-01-2020 19:30 Juelsminde Bulls 2 Juelsminde Bulls 1 0 - 0
193005 08-01-2020 19:30 Lido 5 No Dart 1 0 - 0
193006 08-01-2020 19:30 Østbirk 1 Silkeborg 2 0 - 0
193010 11-01-2020 11:00 Juelsminde Bulls 2 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
193011 11-01-2020 11:00 Samsø 2 Silkeborg 2 0 - 0
193009 11-01-2020 11:00 Juelsminde Bulls 1 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
193007 11-01-2020 11:00 Dart 8700 3 Ikast 2 0 - 0
193008 11-01-2020 11:00 Dart 8700 4 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
193012 11-01-2020 16:00 Dart 8700 4 Ikast 2 0 - 0
193013 11-01-2020 16:00 Dart 8700 3 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
193014 11-01-2020 16:00 Juelsminde Bulls 2 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
193015 11-01-2020 16:00 Juelsminde Bulls 1 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
193016 12-01-2020 11:00 Samsø 2 Østbirk 1 0 - 0
193020 01-02-2020 11:00 Dart 8700 3 No Dart 1 0 - 0
193021 01-02-2020 11:00 Dart 8700 4 Lido 5 0 - 0
193018 01-02-2020 11:00 Ikast 3 Engesvang Dartklub 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
193019 01-02-2020 11:00 Samsø 2 Juelsminde Bulls 1 0 - 0
193017 01-02-2020 11:00 Ikast 2 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
193022 01-02-2020 16:00 Ikast 3 Engesvang Dartklub 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
193023 01-02-2020 16:00 Ikast 2 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
193025 01-02-2020 16:00 Dart 8700 4 No Dart 1 0 - 0
193026 01-02-2020 16:00 Dart 8700 3 Lido 5 0 - 0
193024 02-02-2020 11:00 Samsø 2 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
193031 15-02-2020 11:00 Engesvang Dartklub 3 Dart 8700 4 0 - 0
193029 15-02-2020 11:00 No Dart 1 Samsø 2 0 - 0
193030 15-02-2020 11:00 Engesvang Dartklub 2 Dart 8700 3 0 - 0
193034 15-02-2020 16:00 Lido 5 Samsø 2 0 - 0
193035 15-02-2020 16:00 Engesvang Dartklub 3 Dart 8700 3 0 - 0
193036 15-02-2020 16:00 Engesvang Dartklub 2 Dart 8700 4 0 - 0
193027 16-02-2020 11:00 Silkeborg 2 Juelsminde Bulls 1 0 - 0
193028 16-02-2020 11:00 Østbirk 1 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
193032 16-02-2020 16:00 Østbirk 1 Juelsminde Bulls 1 0 - 0
193033 16-02-2020 16:00 Silkeborg 2 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
193040 07-03-2020 11:00 Lido 5 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
193041 07-03-2020 11:00 Engesvang Dartklub 2 Samsø 2 0 - 0
193038 07-03-2020 11:00 Ikast 3 Østbirk 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
193039 07-03-2020 11:00 No Dart 1 Juelsminde Bulls 1 0 - 0
193037 07-03-2020 11:00 Ikast 2 Silkeborg 2 0 - 0
193042 07-03-2020 16:00 Ikast 3 Silkeborg 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
193043 07-03-2020 16:00 Ikast 2 Østbirk 1 0 - 0
193044 07-03-2020 16:00 Lido 5 Juelsminde Bulls 1 0 - 0
193045 07-03-2020 16:00 No Dart 1 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
193046 07-03-2020 16:00 Engesvang Dartklub 3 Samsø 2 0 - 0
192953 28-03-2020 11:00 Dart 8700 4 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
192952 28-03-2020 11:00 Dart 8700 3 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
192951 28-03-2020 11:00 Samsø 2 No Dart 1 0 - 0
192950 28-03-2020 11:00 Juelsminde Bulls 2 Østbirk 1 0 - 0
192949 28-03-2020 11:00 Juelsminde Bulls 1 Silkeborg 2 0 - 0
192954 28-03-2020 16:00 Juelsminde Bulls 1 Østbirk 1 0 - 0
192955 28-03-2020 16:00 Juelsminde Bulls 2 Silkeborg 2 0 - 0
192957 28-03-2020 16:00 Dart 8700 3 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
192958 28-03-2020 16:00 Dart 8700 4 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
192956 29-03-2020 11:00 Samsø 2 Lido 5 0 - 0
193051 04-04-2020 11:00 Juelsminde Bulls 1 Ikast 2 0 - 0
193052 04-04-2020 11:00 Juelsminde Bulls 2 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
193050 04-04-2020 11:00 Engesvang Dartklub 3 Lido 5 0 - 0
193049 04-04-2020 11:00 Engesvang Dartklub 2 No Dart 1 0 - 0
193048 04-04-2020 11:00 Østbirk 1 Dart 8700 4 0 - 0
193047 04-04-2020 11:00 Silkeborg 2 Dart 8700 3 0 - 0
193053 04-04-2020 16:00 Østbirk 1 Dart 8700 3 0 - 0
193054 04-04-2020 16:00 Silkeborg 2 Dart 8700 4 0 - 0
193055 04-04-2020 16:00 Engesvang Dartklub 3 No Dart 1 0 - 0
193056 04-04-2020 16:00 Engesvang Dartklub 2 Lido 5 0 - 0
193057 04-04-2020 16:00 Juelsminde Bulls 2 Ikast 2 0 - 0
193058 04-04-2020 16:00 Juelsminde Bulls 1 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
193062 11-04-2020 11:00 Silkeborg 2 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
193063 11-04-2020 11:00 Østbirk 1 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
193059 11-04-2020 11:00 Dart 8700 3 Samsø 2 0 - 0
193060 11-04-2020 11:00 Ikast 2 No Dart 1 0 - 0
193061 11-04-2020 11:00 Ikast 3 Lido 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
193064 11-04-2020 16:00 Dart 8700 4 Samsø 2 0 - 0
193065 11-04-2020 16:00 Ikast 3 No Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
193066 11-04-2020 16:00 Ikast 2 Lido 5 0 - 0
193067 11-04-2020 16:00 Østbirk 1 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
193068 11-04-2020 16:00 Silkeborg 2 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
193072 09-05-2020 11:00 No Dart 1 Silkeborg 2 0 - 0
193073 09-05-2020 11:00 Lido 5 Østbirk 1 0 - 0
193070 09-05-2020 11:00 Juelsminde Bulls 1 Dart 8700 3 0 - 0
193071 09-05-2020 11:00 Juelsminde Bulls 2 Dart 8700 4 0 - 0
193069 09-05-2020 11:00 Samsø 2 Ikast 2 0 - 0
193075 09-05-2020 16:00 Juelsminde Bulls 2 Dart 8700 3 0 - 0
193076 09-05-2020 16:00 Juelsminde Bulls 1 Dart 8700 4 0 - 0
193077 09-05-2020 16:00 Lido 5 Silkeborg 2 0 - 0
193078 09-05-2020 16:00 No Dart 1 Østbirk 1 0 - 0
193074 10-05-2020 11:00 Samsø 2 Ikast 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer