DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Oldboys +35 Vest 2-A

Aros 1, Aros 2, Dart 8700 1, Dronningborg 1, Esbjerg 1, Fluen 2, Galten 1, Gudenå 1, Hejnsvig 1 og Hinnerup 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
200344 05-10-2019 10:00 Aros 1 Aros 2 Afholdes hos Dartklubben Potten, Låsbyhallen 0 - 0
200348 05-10-2019 10:00 Hejnsvig 1 Hinnerup 1 0 - 0
200345 05-10-2019 10:00 Dart 8700 1 Dronningborg 1 0 - 0
200347 05-10-2019 10:00 Galten 1 Gudenå 1 0 - 0
200346 05-10-2019 10:00 Esbjerg 1 Fluen 2 0 - 0
200349 05-10-2019 12:00 Aros 2 Dart 8700 1 0 - 0
200350 05-10-2019 12:00 Aros 1 Galten 1 0 - 0
200351 05-10-2019 12:00 Dronningborg 1 Esbjerg 1 0 - 0
200352 05-10-2019 12:00 Fluen 2 Hejnsvig 1 0 - 0
200353 05-10-2019 12:00 Gudenå 1 Hinnerup 1 0 - 0
200358 05-10-2019 14:00 Hinnerup 1 Galten 1 0 - 0
200357 05-10-2019 14:00 Esbjerg 1 Hejnsvig 1 0 - 0
200356 05-10-2019 14:00 Dronningborg 1 Aros 2 0 - 0
200355 05-10-2019 14:00 Gudenå 1 Fluen 2 0 - 0
200354 05-10-2019 14:00 Dart 8700 1 Aros 1 0 - 0
200359 05-10-2019 16:00 Esbjerg 1 Aros 1 0 - 0
200360 05-10-2019 16:00 Galten 1 Dart 8700 1 0 - 0
200361 05-10-2019 16:00 Hejnsvig 1 Aros 2 0 - 0
200362 05-10-2019 16:00 Dronningborg 1 Gudenå 1 0 - 0
200363 05-10-2019 16:00 Galten 1 Hinnerup 1 0 - 0
200368 05-10-2019 18:00 Esbjerg 1 Hinnerup 1 0 - 0
200367 05-10-2019 18:00 Gudenå 1 Dart 8700 1 0 - 0
200366 05-10-2019 18:00 Hejnsvig 1 Aros 1 0 - 0
200365 05-10-2019 18:00 Aros 2 Fluen 2 0 - 0
200364 05-10-2019 18:00 Galten 1 Dronningborg 1 0 - 0
200369 06-10-2019 09:00 Dart 8700 1 Hejnsvig 1 0 - 0
200370 06-10-2019 09:00 Esbjerg 1 Galten 1 0 - 0
200371 06-10-2019 09:00 Fluen 2 Aros 1 0 - 0
200372 06-10-2019 09:00 Gudenå 1 Aros 2 0 - 0
200373 06-10-2019 09:00 Dronningborg 1 Hinnerup 1 0 - 0
200377 06-10-2019 11:00 Gudenå 1 Aros 1 0 - 0
200378 06-10-2019 11:00 Dart 8700 1 Hinnerup 1 0 - 0
200376 06-10-2019 11:00 Aros 2 Esbjerg 1 0 - 0
200375 06-10-2019 11:00 Fluen 2 Dronningborg 1 0 - 0
200374 06-10-2019 11:00 Galten 1 Hejnsvig 1 0 - 0
200379 06-10-2019 13:00 Fluen 2 Galten 1 0 - 0
200380 06-10-2019 13:00 Hejnsvig 1 Gudenå 1 0 - 0
200381 06-10-2019 13:00 Dronningborg 1 Aros 1 0 - 0
200382 06-10-2019 13:00 Dart 8700 1 Esbjerg 1 0 - 0
200383 06-10-2019 13:00 Aros 2 Hinnerup 1 0 - 0
200384 06-10-2019 15:00 Dronningborg 1 Hejnsvig 1 0 - 0
200385 06-10-2019 15:00 Aros 2 Galten 1 0 - 0
200386 06-10-2019 15:00 Esbjerg 1 Gudenå 1 0 - 0
200387 06-10-2019 15:00 Dart 8700 1 Fluen 2 0 - 0
200388 06-10-2019 15:00 Aros 1 Hinnerup 1 0 - 0
200392 21-03-2020 10:00 Gudenå 1 Galten 1 Afholdes hos Dartklubben Lido, Torstedhallen 0 - 0
200393 21-03-2020 10:00 Hinnerup 1 Hejnsvig 1 0 - 0
200389 21-03-2020 10:00 Aros 2 Aros 1 0 - 0
200391 21-03-2020 10:00 Fluen 2 Esbjerg 1 0 - 0
200390 21-03-2020 10:00 Dronningborg 1 Dart 8700 1 0 - 0
200394 21-03-2020 12:00 Dart 8700 1 Aros 2 0 - 0
200395 21-03-2020 12:00 Galten 1 Aros 1 0 - 0
200396 21-03-2020 12:00 Esbjerg 1 Dronningborg 1 0 - 0
200397 21-03-2020 12:00 Hejnsvig 1 Fluen 2 0 - 0
200398 21-03-2020 12:00 Hinnerup 1 Gudenå 1 0 - 0
200399 21-03-2020 14:00 Aros 1 Dart 8700 1 0 - 0
200400 21-03-2020 14:00 Fluen 2 Gudenå 1 0 - 0
200402 21-03-2020 14:00 Hejnsvig 1 Esbjerg 1 0 - 0
200403 21-03-2020 14:00 Galten 1 Hinnerup 1 0 - 0
200401 21-03-2020 14:00 Aros 2 Dronningborg 1 0 - 0
200404 21-03-2020 16:00 Aros 1 Esbjerg 1 0 - 0
200405 21-03-2020 16:00 Dart 8700 1 Galten 1 0 - 0
200406 21-03-2020 16:00 Aros 2 Hejnsvig 1 0 - 0
200407 21-03-2020 16:00 Gudenå 1 Dronningborg 1 0 - 0
200408 21-03-2020 16:00 Hinnerup 1 Galten 1 0 - 0
200412 21-03-2020 18:00 Dart 8700 1 Gudenå 1 0 - 0
200413 21-03-2020 18:00 Hinnerup 1 Esbjerg 1 0 - 0
200411 21-03-2020 18:00 Aros 1 Hejnsvig 1 0 - 0
200410 21-03-2020 18:00 Fluen 2 Aros 2 0 - 0
200409 21-03-2020 18:00 Dronningborg 1 Galten 1 0 - 0
200414 22-03-2020 09:00 Hejnsvig 1 Dart 8700 1 0 - 0
200415 22-03-2020 09:00 Galten 1 Esbjerg 1 0 - 0
200416 22-03-2020 09:00 Aros 1 Fluen 2 0 - 0
200417 22-03-2020 09:00 Aros 2 Gudenå 1 0 - 0
200418 22-03-2020 09:00 Hinnerup 1 Dronningborg 1 0 - 0
200423 22-03-2020 11:00 Hinnerup 1 Dart 8700 1 0 - 0
200422 22-03-2020 11:00 Aros 1 Gudenå 1 0 - 0
200421 22-03-2020 11:00 Esbjerg 1 Aros 2 0 - 0
200420 22-03-2020 11:00 Dronningborg 1 Fluen 2 0 - 0
200419 22-03-2020 11:00 Hejnsvig 1 Galten 1 0 - 0
200424 22-03-2020 13:00 Galten 1 Fluen 2 0 - 0
200425 22-03-2020 13:00 Gudenå 1 Hejnsvig 1 0 - 0
200426 22-03-2020 13:00 Aros 1 Dronningborg 1 0 - 0
200427 22-03-2020 13:00 Esbjerg 1 Dart 8700 1 0 - 0
200428 22-03-2020 13:00 Hinnerup 1 Aros 2 0 - 0
200429 22-03-2020 15:00 Hejnsvig 1 Dronningborg 1 0 - 0
200430 22-03-2020 15:00 Galten 1 Aros 2 0 - 0
200431 22-03-2020 15:00 Gudenå 1 Esbjerg 1 0 - 0
200432 22-03-2020 15:00 Fluen 2 Dart 8700 1 0 - 0
200433 22-03-2020 15:00 Hinnerup 1 Aros 1 0 - 0