DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

DK26 Hvidovre

 

 

Weekendturneringen

Holdkaptajn

Mailadresse

Mobilnummer

1. Division – DK26 1

Michael Hansen

hansenfck@mh-support.dk

72 33 25 82

2. Division – DK26 2

Flemming 17 Hansen

flemming17hansen@gmail.com

60 87 46 50

3. Division – DK 26 3

Daniel de Roode

danielderoode@gmail.com

20 53 13 68

Danmarksserie 2 – DK26 4

Flemming Røde Jørgensen

Rotes@live.dk

61 42 49 79

Danmarksserie 2 – DK26 5

Martin B. Jensen

martinbruunjensen@gmail.com

61 77 27 97

Danmarksserie 2 – DK26 6

Kenneth Jeppesen

Kjeppesen@live.dk

53 70 32 48

Kvalifikationsrække - DK26 7

Jan Erik Rasmussen

jerasmussen167@gmail.com

29 12 96 97

 

 

Hverdagsturneringen

Holdkaptajn

Mailadresse

Mobilnummer

Række 1A – DK26 1

Flemming Obel

obel73@gmail.com

60 14 84 64

Række 1A – DK26 2

Jesper Neumann

yankie1996@hotmail.com

30 11 14 60

Række 1B – DK26 3

Jan Bemo Jensen

bemo@os.dk

30 11 26 07

Række 1D – DK26 4

Vibeke Solvik

vibeke_solvik@hotmail.com

26 83 99 96

Række 1D – DK26 5

Jan Bryde

jan.bryde@hotmail.com

60 60 23 62

Række 1D – DK26 6

Marianne Munksø

Mariannem­­_66@yahoo.dk

25 12 88 12

 

Damepairs

Holdkaptajn

Mailadresse

Mobilnummer

1. Division – DK26 1

Marianne Munksø

Mariannem­­_66@yahoo.dk

25 12 88 12

1. Division – DK26 2

Marlene Nielsen

Trunte1976@gmail.com

50 46 99 48

3. Division – DK26 3

Annette Bressendorf

Annette.Lundoe@gmail.com

 

28 78 37 08

 

Oldboys 50+

Holdkaptajn

Mailadresse

Mobilnummer

DK26 1

Jan Bryde

jan.bryde@hotmail.com

60 60 23 62

 

Juniorpairs Øst

Holdkaptajn

Mailadresse

Mobilnummer

DK26 1

Janie Sonnichsen

janiesylvest@gmail.com

28 58 98 68

  Opdateret den 19. august 2019

 

 

IMG 2530



Hjemmeside:    www.dk26.dk


Klub information - spillestedet

Klub navn DK26 Hvidovre
Klub adresse Hvidovrevej 438, 3 sal
Klub postnr 2650 Hvidovre
Klub telefonnr ------
Klub e-mail Email
Lokaler Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag

Klub information - postadresse

Klub navn DK26 Hvidovre
Navn DK26 Hvidovre
Klub adresse Hvidovrevej 438, 3 sal
Klub postnr 2650 Hvidovre
Klub telefonnr 60874650
Klub e-mail Email