DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

2. division Øst

Ringsted 1, Studsen 2, Dk26 2, Vestsæll-Ænderne 1, FIOV 1, Gørslev 1, Rødderne 1, Kirke Helsinge 1, Holbæk 2, Guldborgsund 1, Kjøge 1 og Odsherred Dartklub 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
181261 21-08-2019 19:30 Ringsted 1 Gørslev 1 10 - 6 Detaljer
181263 21-08-2019 19:30 Studsen 2 DK26 2 6 - 10 Detaljer
181264 21-08-2019 19:30 FIOV 1 Rødderne 1 11 - 5 Detaljer
181259 21-08-2019 19:30 22-08-2019 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Kirke Helsinge 1 9 - 7 Detaljer
181262 21-08-2019 19:30 Guldborgsund 1 Kjøge 1 2 - 14 Detaljer
181260 21-08-2019 19:30 27-08-2019 19:00 Odsherred Dartklub 1 Holbæk 2 10 - 6 Detaljer
181266 24-08-2019 11:00 18-09-2019 19:30 Kirke Helsinge 1 Holbæk 2 11 - 5 Detaljer
181267 24-08-2019 11:00 Ringsted 1 Guldborgsund 1 14 - 2 Detaljer
181268 24-08-2019 11:00 Gørslev 1 Kjøge 1 5 - 11 Detaljer
181269 24-08-2019 11:00 Studsen 2 FIOV 1 7 - 9 Detaljer
181270 24-08-2019 11:00 28-11-2019 19:30 DK26 2 Rødderne 1 6 - 10 Detaljer
181265 24-08-2019 11:00 10-10-2019 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Odsherred Dartklub 1 8 - 8 Detaljer
181271 24-08-2019 16:00 31-10-2019 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Holbæk 2 13 - 3 Detaljer
181275 24-08-2019 16:00 18-09-2019 19:00 Studsen 2 Rødderne 1 7 - 9 Detaljer
181272 24-08-2019 16:00 10-09-2019 19:30 Kirke Helsinge 1 Odsherred Dartklub 1 5 - 11 Detaljer
181273 24-08-2019 16:00 Ringsted 1 Kjøge 1 8 - 8 Detaljer
181274 24-08-2019 16:00 Gørslev 1 Guldborgsund 1 12 - 4 Detaljer
181276 24-08-2019 16:00 DK26 2 FIOV 1 9 - 7 Detaljer
181280 28-09-2019 11:00 11-10-2019 18:30 Holbæk 2 DK26 2 4 - 12 Detaljer
181279 28-09-2019 11:00 25-09-2019 19:30 Odsherred Dartklub 1 Studsen 2 12 - 4 Detaljer
181282 28-09-2019 11:00 Kjøge 1 Rødderne 1 11 - 5 Detaljer
181281 28-09-2019 11:00 Guldborgsund 1 FIOV 1 2 - 14 Detaljer
181278 28-09-2019 11:00 Kirke Helsinge 1 Gørslev 1 8 - 8 Detaljer
181277 28-09-2019 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Ringsted 1 5 - 11 Detaljer
181283 28-09-2019 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Gørslev 1 5 - 11 Detaljer
181284 28-09-2019 16:00 Kirke Helsinge 1 Ringsted 1 4 - 12 Detaljer
181288 28-09-2019 16:00 Kjøge 1 FIOV 1 8 - 8 Detaljer
181285 28-09-2019 16:00 22-10-2019 19:30 Odsherred Dartklub 1 DK26 2 11 - 5 Detaljer
181286 28-09-2019 16:00 23-10-2019 19:30 Holbæk 2 Studsen 2 4 - 12 Detaljer
181287 28-09-2019 16:00 Guldborgsund 1 Rødderne 1 4 - 12 Detaljer
181293 09-11-2019 11:00 Studsen 2 Guldborgsund 1 13 - 3 Detaljer
181294 09-11-2019 11:00 DK26 2 Kjøge 1 13 - 3 Detaljer
181290 09-11-2019 11:00 Holbæk 2 Gørslev 1 6 - 10 Detaljer
181291 09-11-2019 11:00 12-10-2019 11:00 FIOV 1 Vestsjæll-Ænderne 1 10 - 6 Detaljer
181289 09-11-2019 11:00 Odsherred Dartklub 1 Ringsted 1 7 - 9 Detaljer
181292 09-11-2019 11:00 30-10-2019 19:00 Rødderne 1 Kirke Helsinge 1 8 - 8 Detaljer
181297 09-11-2019 16:00 09-11-2019 11:00 FIOV 1 Kirke Helsinge 1 10 - 6 Detaljer
181295 09-11-2019 16:00 Odsherred Dartklub 1 Gørslev 1 12 - 4 Detaljer
181296 09-11-2019 16:00 Holbæk 2 Ringsted 1 4 - 12 Detaljer
181299 09-11-2019 16:00 Studsen 2 Kjøge 1 8 - 8 Detaljer
181300 09-11-2019 16:00 DK26 2 Guldborgsund 1 15 - 1 Detaljer
181298 09-11-2019 16:00 14-11-2019 19:30 Rødderne 1 Vestsjæll-Ænderne 1 8 - 8 Detaljer
181305 23-11-2019 11:00 Guldborgsund 1 Vestsjæll-Ænderne 1 5 - 11 Detaljer
181306 23-11-2019 11:00 Kjøge 1 Kirke Helsinge 1 6 - 10 Detaljer
181301 23-11-2019 11:00 FIOV 1 Odsherred Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
181304 23-11-2019 11:00 Gørslev 1 DK26 2 6 - 10 Detaljer
181303 23-11-2019 11:00 Ringsted 1 Studsen 2 11 - 5 Detaljer
181302 23-11-2019 11:00 Rødderne 1 Holbæk 2 7 - 9 Detaljer
181308 23-11-2019 16:00 12-12-2019 19:00 Rødderne 1 Odsherred Dartklub 1 7 - 9 Detaljer
181312 23-11-2019 16:00 Kjøge 1 Vestsjæll-Ænderne 1 7 - 9 Detaljer
181311 23-11-2019 16:00 Guldborgsund 1 Kirke Helsinge 1 3 - 13 Detaljer
181309 23-11-2019 16:00 Ringsted 1 DK26 2 7 - 9 Detaljer
181310 23-11-2019 16:00 Gørslev 1 Studsen 2 5 - 11 Detaljer
181307 23-11-2019 16:00 FIOV 1 Holbæk 2 9 - 7 Detaljer
181313 30-11-2019 11:00 FIOV 1 Ringsted 1 9 - 7 Detaljer
181314 30-11-2019 11:00 Rødderne 1 Gørslev 1 9 - 7 Detaljer
181315 30-11-2019 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Studsen 2 7 - 9 Detaljer
181316 30-11-2019 11:00 Kirke Helsinge 1 DK26 2 7 - 9 Detaljer
181317 30-11-2019 11:00 Odsherred Dartklub 1 Guldborgsund 1 13 - 3 Detaljer
181318 30-11-2019 11:00 Holbæk 2 Kjøge 1 6 - 10 Detaljer
181323 30-11-2019 16:00 Odsherred Dartklub 1 Kjøge 1 10 - 6 Detaljer
181324 30-11-2019 16:00 Holbæk 2 Guldborgsund 1 11 - 5 Detaljer
181319 30-11-2019 16:00 Rødderne 1 Ringsted 1 5 - 11 Detaljer
181322 30-11-2019 16:00 Kirke Helsinge 1 Studsen 2 7 - 9 Detaljer
181321 30-11-2019 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 DK26 2 2 - 14 Detaljer
181320 30-11-2019 16:00 FIOV 1 Gørslev 1 12 - 4 Detaljer
181330 08-01-2020 19:30 Rødderne 1 FIOV 1 5 - 11 Detaljer
181326 08-01-2020 19:30 17-01-2020 19:30 Holbæk 2 Odsherred Dartklub 1 2 - 14 Detaljer
181325 08-01-2020 19:30 Kirke Helsinge 1 Vestsjæll-Ænderne 1 3 - 13 Detaljer
181329 08-01-2020 19:30 DK26 2 Studsen 2 11 - 5 Detaljer
181327 08-01-2020 19:30 Gørslev 1 Ringsted 1 5 - 11 Detaljer
181328 08-01-2020 19:30 Kjøge 1 Guldborgsund 1 10 - 6 Detaljer
181332 11-01-2020 11:00 Holbæk 2 Kirke Helsinge 1 6 - 10 Detaljer
181331 11-01-2020 11:00 Odsherred Dartklub 1 Vestsjæll-Ænderne 1 9 - 7 Detaljer
181333 11-01-2020 11:00 Guldborgsund 1 Ringsted 1 3 - 13 Detaljer
181336 11-01-2020 11:00 06-02-2020 19:00 Rødderne 1 DK26 2 1 - 15 Detaljer
181335 11-01-2020 11:00 FIOV 1 Studsen 2 8 - 8 Detaljer
181334 11-01-2020 11:00 Kjøge 1 Gørslev 1 11 - 5 Detaljer
181337 11-01-2020 16:00 Holbæk 2 Vestsjæll-Ænderne 1 6 - 10 Detaljer
181338 11-01-2020 16:00 Odsherred Dartklub 1 Kirke Helsinge 1 7 - 9 Detaljer
181339 11-01-2020 16:00 Kjøge 1 Ringsted 1 8 - 8 Detaljer
181340 11-01-2020 16:00 Guldborgsund 1 Gørslev 1 4 - 12 Detaljer
181341 11-01-2020 16:00 Rødderne 1 Studsen 2 9 - 7 Detaljer
181342 11-01-2020 16:00 FIOV 1 DK26 2 7 - 9 Detaljer
181348 15-02-2020 11:00 Rødderne 1 Kjøge 1 4 - 12 Detaljer
181347 15-02-2020 11:00 FIOV 1 Guldborgsund 1 11 - 5 Detaljer
181346 15-02-2020 11:00 DK26 2 Holbæk 2 11 - 5 Detaljer
181345 15-02-2020 11:00 Studsen 2 Odsherred Dartklub 1 6 - 10 Detaljer
181343 15-02-2020 11:00 Ringsted 1 Vestsjæll-Ænderne 1 14 - 2 Detaljer
181344 15-02-2020 11:00 Gørslev 1 Kirke Helsinge 1 9 - 7 Detaljer
181349 15-02-2020 16:00 Gørslev 1 Vestsjæll-Ænderne 1 3 - 13 Detaljer
181350 15-02-2020 16:00 Ringsted 1 Kirke Helsinge 1 14 - 2 Detaljer
181351 15-02-2020 16:00 DK26 2 Odsherred Dartklub 1 12 - 4 Detaljer
181352 15-02-2020 16:00 Studsen 2 Holbæk 2 14 - 2 Detaljer
181353 15-02-2020 16:00 Rødderne 1 Guldborgsund 1 12 - 4 Detaljer
181354 15-02-2020 16:00 FIOV 1 Kjøge 1 9 - 7 Detaljer
181358 07-03-2020 11:00 Kirke Helsinge 1 Rødderne 1 1 - 15 Detaljer
181360 07-03-2020 11:00 Kjøge 1 DK26 2 8 - 8 Detaljer
181359 07-03-2020 11:00 Guldborgsund 1 Studsen 2 0 - 16 Detaljer
181357 07-03-2020 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 FIOV 1 7 - 9 Detaljer
181356 07-03-2020 11:00 Gørslev 1 Holbæk 2 15 - 1 Detaljer
181355 07-03-2020 11:00 Ringsted 1 Odsherred Dartklub 1 11 - 5 Detaljer
181361 07-03-2020 16:00 Gørslev 1 Odsherred Dartklub 1 4 - 12 Detaljer
181362 07-03-2020 16:00 Ringsted 1 Holbæk 2 16 - 0 Detaljer
181363 07-03-2020 16:00 Kirke Helsinge 1 FIOV 1 5 - 11 Detaljer
181364 07-03-2020 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Rødderne 1 8 - 8 Detaljer
181365 07-03-2020 16:00 Kjøge 1 Studsen 2 11 - 5 Detaljer
181366 07-03-2020 16:00 Guldborgsund 1 DK26 2 3 - 13 Detaljer
181367 04-04-2020 11:00 Odsherred Dartklub 1 FIOV 1 0 - 0
181368 04-04-2020 11:00 Holbæk 2 Rødderne 1 0 - 0
181369 04-04-2020 11:00 Studsen 2 Ringsted 1 0 - 0
181370 04-04-2020 11:00 DK26 2 Gørslev 1 0 - 0
181371 04-04-2020 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Guldborgsund 1 0 - 0
181372 04-04-2020 11:00 Kirke Helsinge 1 Kjøge 1 0 - 0
181377 04-04-2020 16:00 Kirke Helsinge 1 Guldborgsund 1 0 - 0
181378 04-04-2020 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Kjøge 1 0 - 0
181374 04-04-2020 16:00 Odsherred Dartklub 1 Rødderne 1 0 - 0
181376 04-04-2020 16:00 Studsen 2 Gørslev 1 0 - 0
181375 04-04-2020 16:00 DK26 2 Ringsted 1 0 - 0
181373 04-04-2020 16:00 Holbæk 2 FIOV 1 0 - 0
181379 09-05-2020 11:00 Ringsted 1 FIOV 1 0 - 0
181380 09-05-2020 11:00 Gørslev 1 Rødderne 1 0 - 0
181381 09-05-2020 11:00 Studsen 2 Vestsjæll-Ænderne 1 0 - 0
181382 09-05-2020 11:00 DK26 2 Kirke Helsinge 1 0 - 0
181383 09-05-2020 11:00 Guldborgsund 1 Odsherred Dartklub 1 0 - 0
181384 09-05-2020 11:00 Kjøge 1 Holbæk 2 0 - 0
181385 09-05-2020 16:00 Ringsted 1 Rødderne 1 0 - 0
181386 09-05-2020 16:00 Gørslev 1 FIOV 1 0 - 0
181387 09-05-2020 16:00 DK26 2 Vestsjæll-Ænderne 1 0 - 0
181388 09-05-2020 16:00 Studsen 2 Kirke Helsinge 1 0 - 0
181389 09-05-2020 16:00 Kjøge 1 Odsherred Dartklub 1 0 - 0
181390 09-05-2020 16:00 Guldborgsund 1 Holbæk 2 0 - 0