DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

2. division Øst

DK26 2, Farum 1, Fluen Sj. 1, Holeby 1, Kirke Helsinge 1, Kjøge 1, Odsherred Dartklub 1, Ringsted 1, Rødderne 1 Stifterne 1, Studsen 2 og Vestsjæll-Ænderne 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
218199 19-08-2020 19:30 Odsherred Dartklub 1 Fluen Sj. 1 14 - 2 Detaljer
218203 19-08-2020 19:30 Stifterne 1 DK26 2 10 - 6 Detaljer
218204 19-08-2020 19:30 Studsen 2 Farum 1 12 - 4 Detaljer
218200 19-08-2020 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Kirke Helsinge 1 11 - 5 Detaljer
218202 19-08-2020 19:30 Kjøge 1 Rødderne 1 3 - 13 Detaljer
218201 19-08-2020 19:30 Holeby 1 Ringsted 1 9 - 7 Detaljer
218205 22-08-2020 11:00 Odsherred Dartklub 1 Vestsjæll-Ænderne 1 11 - 5 Detaljer
218207 22-08-2020 11:00 Holeby 1 Kjøge 1 10 - 6 Detaljer
218209 22-08-2020 11:00 Stifterne 1 Studsen 2 13 - 3 Detaljer
218206 22-08-2020 11:00 24-09-2020 19:30 Fluen Sj. 1 Kirke Helsinge 1 12 - 4 Detaljer
218208 22-08-2020 11:00 17-09-2020 19:30 Ringsted 1 Rødderne 1 11 - 5 Detaljer
218210 22-08-2020 11:00 DK26 2 Farum 1 11 - 5 Detaljer
218211 22-08-2020 16:00 Odsherred Dartklub 1 Kirke Helsinge 1 12 - 4 Detaljer
218213 22-08-2020 16:00 Holeby 1 Rødderne 1 10 - 6 Detaljer
218215 22-08-2020 16:00 Stifterne 1 Farum 1 11 - 5 Detaljer
218216 22-08-2020 16:00 DK26 2 Studsen 2 11 - 5 Detaljer
218214 22-08-2020 16:00 06-10-2020 19:30 Ringsted 1 Kjøge 1 14 - 2 Detaljer
218212 22-08-2020 16:00 19-11-2020 19:30 Fluen Sj. 1 Vestsjæll-Ænderne 1 8 - 8 Detaljer
218221 19-09-2020 11:00 Kjøge 1 Studsen 2 4 - 12 Detaljer
218219 19-09-2020 11:00 17-09-2020 19:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Stifterne 1 8 - 8 Detaljer
218220 19-09-2020 11:00 Kirke Helsinge 1 DK26 2 5 - 11 Detaljer
218218 19-09-2020 11:00 Fluen Sj. 1 Ringsted 1 3 - 13 Detaljer
218217 19-09-2020 11:00 Odsherred Dartklub 1 Holeby 1 8 - 8 Detaljer
218223 19-09-2020 16:00 Odsherred Dartklub 1 Ringsted 1 8 - 8 Detaljer
218224 19-09-2020 16:00 Fluen Sj. 1 Holeby 1 2 - 14 Detaljer
218225 19-09-2020 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 DK26 2 9 - 7 Detaljer
218228 19-09-2020 16:00 Rødderne 1 Studsen 2 9 - 7 Detaljer
218226 19-09-2020 16:00 09-09-2020 19:30 Kirke Helsinge 1 Stifterne 1 7 - 9 Detaljer
218256 24-10-2020 11:00 Fluen Sj. 1 DK26 2 5 - 11 Detaljer
218257 24-10-2020 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Kjøge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218258 24-10-2020 11:00 Kirke Helsinge 1 Rødderne 1 1 - 15 Detaljer
218255 24-10-2020 11:00 Odsherred Dartklub 1 Stifterne 1 9 - 7 Detaljer
218253 24-10-2020 11:00 Holeby 1 Studsen 2 12 - 4 Detaljer
218254 24-10-2020 11:00 Ringsted 1 Farum 1 9 - 7 Detaljer
218262 24-10-2020 16:00 Fluen Sj. 1 Stifterne 1 4 - 12 Detaljer
218264 24-10-2020 16:00 Kirke Helsinge 1 Kjøge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218263 24-10-2020 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Rødderne 1 10 - 6 Detaljer
218261 24-10-2020 16:00 Odsherred Dartklub 1 DK26 2 10 - 6 Detaljer
218260 24-10-2020 16:00 Ringsted 1 Studsen 2 10 - 6 Detaljer
218259 24-10-2020 16:00 Holeby 1 Farum 1 10 - 6 Detaljer
218252 21-11-2020 11:00 Rødderne 1 Odsherred Dartklub 1 4 - 12 Detaljer
218231 12-12-2020 11:00 17-11-2020 19:30 Studsen 2 Odsherred Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
218234 12-12-2020 11:00 21-11-2020 15:00 DK26 2 Rødderne 1 7 - 9 Detaljer
218238 12-12-2020 16:00 07-11-2020 12:00 Farum 1 Odsherred Dartklub 1 5 - 11 Detaljer
218239 12-12-2020 16:00 07-11-2020 13:30 Stifterne 1 Rødderne 1 13 - 3 Detaljer
218222 31-12-2020 11:00 19-09-2020 11:00 Rødderne 1 Farum 1 10 - 6 Detaljer
218227 31-12-2020 16:00 19-09-2020 16:00 Kjøge 1 Farum 1 4 - 12 Detaljer
218233 29-05-2021 11:00 Stifterne 1 Kjøge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218232 29-05-2021 11:00 Farum 1 Fluen Sj. 1 11 - 5 Detaljer
218230 29-05-2021 11:00 Kirke Helsinge 1 Ringsted 1 1 - 15 Detaljer
218229 29-05-2021 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Holeby 1 5 - 11 Detaljer
218235 29-05-2021 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Ringsted 1 6 - 10 Detaljer
218236 29-05-2021 16:00 Kirke Helsinge 1 Holeby 1 2 - 14 Detaljer
218237 29-05-2021 16:00 Studsen 2 Fluen Sj. 1 Udehold UDEBLEVET 16 - 0 Detaljer
218240 29-05-2021 16:00 DK26 2 Kjøge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218246 12-06-2021 11:00 Rødderne 1 Fluen Sj. 1 14 - 2 Detaljer
218245 12-06-2021 11:00 Kjøge 1 Odsherred Dartklub 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218244 12-06-2021 11:00 Ringsted 1 DK26 2 9 - 7 Detaljer
218243 12-06-2021 11:00 Holeby 1 Stifterne 1 7 - 9 Detaljer
218242 12-06-2021 11:00 Farum 1 Kirke Helsinge 1 14 - 2 Detaljer
218241 12-06-2021 11:00 Studsen 2 Vestsjæll-Ænderne 1 15 - 1 Detaljer
218247 12-06-2021 16:00 Studsen 2 Kirke Helsinge 1 15 - 1 Detaljer
218248 12-06-2021 16:00 Farum 1 Vestsjæll-Ænderne 1 8 - 8 Detaljer
218249 12-06-2021 16:00 Holeby 1 DK26 2 5 - 11 Detaljer
218250 12-06-2021 16:00 Ringsted 1 Stifterne 1 8 - 8 Detaljer
218251 12-06-2021 16:00 Kjøge 1 Fluen Sj. 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218269 18-08-2021 19:30 DK26 2 Stifterne 1 7 - 9 Detaljer
218270 18-08-2021 19:30 Farum 1 Studsen 2 6 - 10 Detaljer
218265 18-08-2021 19:30 Fluen Sj. 1 Odsherred Dartklub 1 2 - 14 Detaljer
218268 18-08-2021 19:30 Rødderne 1 Kjøge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218267 18-08-2021 19:30 Ringsted 1 Holeby 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218266 18-08-2021 19:30 Kirke Helsinge 1 Vestsjæll-Ænderne 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218273 21-08-2021 11:00 Kjøge 1 Holeby 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218274 21-08-2021 11:00 Rødderne 1 Ringsted 1 8 - 8 Detaljer
218275 21-08-2021 11:00 Studsen 2 Stifterne 1 4 - 12 Detaljer
218276 21-08-2021 11:00 Farum 1 DK26 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218272 21-08-2021 11:00 15-09-2021 19:00 Kirke Helsinge 1 Fluen Sj. 1 4 - 12 Detaljer
218271 21-08-2021 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Odsherred Dartklub 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218277 21-08-2021 16:00 21-08-2021 11:00 Kirke Helsinge 1 Odsherred Dartklub 1 0 - 16 Detaljer
218278 21-08-2021 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Fluen Sj. 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218279 21-08-2021 16:00 Rødderne 1 Holeby 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218280 21-08-2021 16:00 Kjøge 1 Ringsted 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218281 21-08-2021 16:00 Farum 1 Stifterne 1 4 - 12 Detaljer
218282 21-08-2021 16:00 20-09-2021 19:30 Studsen 2 DK26 2 15 - 1 Detaljer
218288 04-09-2021 11:00 Farum 1 Rødderne 1 3 - 13 Detaljer
218285 04-09-2021 11:00 Stifterne 1 Vestsjæll-Ænderne 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218287 04-09-2021 11:00 Studsen 2 Kjøge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218286 04-09-2021 11:00 DK26 2 Kirke Helsinge 1 14 - 2 Detaljer
218283 04-09-2021 11:00 Holeby 1 Odsherred Dartklub 1 3 - 13 Detaljer
218284 04-09-2021 11:00 Ringsted 1 Fluen Sj. 1 11 - 5 Detaljer
218289 04-09-2021 16:00 Ringsted 1 Odsherred Dartklub 1 8 - 8 Detaljer
218290 04-09-2021 16:00 Holeby 1 Fluen Sj. 1 10 - 6 Detaljer
218291 04-09-2021 16:00 DK26 2 Vestsjæll-Ænderne 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218292 04-09-2021 16:00 Stifterne 1 Kirke Helsinge 1 13 - 3 Detaljer
218293 04-09-2021 16:00 Farum 1 Kjøge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218294 04-09-2021 16:00 Studsen 2 Rødderne 1 7 - 9 Detaljer
218298 25-09-2021 11:00 Fluen Sj. 1 Farum 1 6 - 10 Detaljer
218300 25-09-2021 11:00 Rødderne 1 DK26 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218299 25-09-2021 11:00 Kjøge 1 Stifterne 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218297 25-09-2021 11:00 Odsherred Dartklub 1 Studsen 2 9 - 7 Detaljer
218296 25-09-2021 11:00 Ringsted 1 Kirke Helsinge 1 15 - 1 Detaljer
218295 25-09-2021 11:00 Holeby 1 Vestsjæll-Ænderne 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218305 25-09-2021 16:00 25-09-2021 13:00 Rødderne 1 Stifterne 1 4 - 12 Detaljer
218301 25-09-2021 16:00 Ringsted 1 Vestsjæll-Ænderne 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218302 25-09-2021 16:00 Holeby 1 Kirke Helsinge 1 11 - 5 Detaljer
218303 25-09-2021 16:00 Fluen Sj. 1 Studsen 2 2 - 14 Detaljer
218304 25-09-2021 16:00 Odsherred Dartklub 1 Farum 1 11 - 5 Detaljer
218306 25-09-2021 16:00 Kjøge 1 DK26 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218307 16-10-2021 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Studsen 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218308 16-10-2021 11:00 Kirke Helsinge 1 Farum 1 7 - 9 Detaljer
218309 16-10-2021 11:00 Stifterne 1 Holeby 1 11 - 5 Detaljer
218310 16-10-2021 11:00 DK26 2 Ringsted 1 3 - 13 Detaljer
218311 16-10-2021 11:00 Odsherred Dartklub 1 Kjøge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218312 16-10-2021 11:00 Fluen Sj. 1 Rødderne 1 9 - 7 Detaljer
218317 16-10-2021 16:00 Fluen Sj. 1 Kjøge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218318 16-10-2021 16:00 Odsherred Dartklub 1 Rødderne 1 13 - 3 Detaljer
218314 16-10-2021 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Farum 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218316 16-10-2021 16:00 Stifterne 1 Ringsted 1 8 - 8 Detaljer
218315 16-10-2021 16:00 DK26 2 Holeby 1 10 - 6 Detaljer
218313 16-10-2021 16:00 Kirke Helsinge 1 Studsen 2 2 - 14 Detaljer
218319 13-11-2021 11:00 Studsen 2 Holeby 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218320 13-11-2021 11:00 Farum 1 Ringsted 1 3 - 13 Detaljer
218321 13-11-2021 11:00 Stifterne 1 Odsherred Dartklub 1 10 - 6 Detaljer
218322 13-11-2021 11:00 DK26 2 Fluen Sj. 1 10 - 6 Detaljer
218323 13-11-2021 11:00 Kjøge 1 Vestsjæll-Ænderne 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218324 13-11-2021 11:00 Rødderne 1 Kirke Helsinge 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218325 13-11-2021 16:00 Farum 1 Holeby 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218326 13-11-2021 16:00 Studsen 2 Ringsted 1 6 - 10 Detaljer
218327 13-11-2021 16:00 DK26 2 Odsherred Dartklub 1 1 - 15 Detaljer
218328 13-11-2021 16:00 Stifterne 1 Fluen Sj. 1 9 - 7 Detaljer
218329 13-11-2021 16:00 Rødderne 1 Vestsjæll-Ænderne 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218330 13-11-2021 16:00 Kjøge 1 Kirke Helsinge 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer