DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

2. division Vest

Linde 1 (1), Aalborg 2 (2), Esbjerg 1 (3), Sydvest Dart 1 (4), Hovsa 1 (5), Jyden 1 (6), Padborg 1 (7), Aabenraa 2 (8), Samsø 1 (9), Hinnerup 1 (10), Verninge 1 (11), Dart Odense 1 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
46598 31-08-2013 10:00 Hinnerup 1 Hovsa 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46508 31-08-2013 11:00 Aalborg 2 Sydvest Dart 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
46496 31-08-2013 11:00 Linde 1 Esbjerg 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46588 31-08-2013 11:00 Samsø 1 Jyden 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
46582 31-08-2013 11:00 Aabenraa 2 Dart Odense 1 * 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (1639) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
46570 31-08-2013 11:00 Padborg 1 Verninge 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46587 31-08-2013 16:00 Samsø 1 Hovsa 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46581 31-08-2013 16:00 Aabenraa 2 Verninge 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
46571 31-08-2013 16:00 Padborg 1 Dart Odense 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46507 31-08-2013 16:00 Aalborg 2 Esbjerg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
46497 31-08-2013 16:00 Linde 1 Sydvest Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
46599 31-08-2013 18:00 Hinnerup 1 Jyden 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46506 11-09-2013 19:30 Aalborg 2 Linde 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
46615 11-09-2013 19:30 Verninge 1 Dart Odense 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46530 11-09-2013 19:30 Sydvest Dart 1 Esbjerg 1 * Spilles i Esbjerg 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46567 11-09-2013 19:30 Padborg 1 Aabenraa 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
46543 11-09-2013 19:30 Hovsa 1 Jyden 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46602 14-09-2013 11:00 Hinnerup 1 Samsø 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
46614 21-09-2013 10:00 Verninge 1 Hinnerup 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46624 21-09-2013 10:00 Dart Odense 1 Samsø 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46550 21-09-2013 11:00 Jyden 1 Linde 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46540 21-09-2013 11:00 Hovsa 1 Aalborg 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
46534 21-09-2013 11:00 Sydvest Dart 1 Aabenraa 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46522 21-09-2013 11:00 Esbjerg 1 Padborg 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46613 21-09-2013 15:00 Verninge 1 Samsø 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46625 21-09-2013 15:00 Dart Odense 1 Hinnerup 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46551 21-09-2013 16:00 Jyden 1 Aalborg 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
46539 21-09-2013 16:00 Hovsa 1 Linde 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46533 21-09-2013 16:00 Sydvest Dart 1 Padborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
46523 21-09-2013 16:00 Esbjerg 1 Aabenraa 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46601 26-10-2013 10:00 Hinnerup 1 Aabenraa 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46504 26-10-2013 11:00 Linde 1 Verninge 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46516 26-10-2013 11:00 Aalborg 2 Dart Odense 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46521 26-10-2013 11:00 Esbjerg 1 Jyden 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46589 26-10-2013 11:00 Samsø 1 Padborg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46531 26-10-2013 11:00 Sydvest Dart 1 Hovsa 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46590 26-10-2013 16:00 Samsø 1 Aabenraa 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
46532 26-10-2013 16:00 Sydvest Dart 1 Jyden 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46520 26-10-2013 16:00 Esbjerg 1 Hovsa 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46515 26-10-2013 16:00 Aalborg 2 Verninge 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
46505 26-10-2013 16:00 Linde 1 Dart Odense 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46600 26-10-2013 18:00 Hinnerup 1 Padborg 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46595 16-11-2013 10:00 Hinnerup 1 Aalborg 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
46583 16-11-2013 11:00 Samsø 1 Linde 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
46555 16-11-2013 11:00 Jyden 1 Padborg 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46545 16-11-2013 11:00 Hovsa 1 Aabenraa 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46608 16-11-2013 11:00 Verninge 1 Sydvest Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46618 16-11-2013 11:00 Dart Odense 1 Esbjerg 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
46607 16-11-2013 16:00 Verninge 1 Esbjerg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46619 16-11-2013 16:00 Dart Odense 1 Sydvest Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46544 16-11-2013 16:00 Hovsa 1 Padborg 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46556 16-11-2013 16:00 Jyden 1 Aabenraa 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46584 16-11-2013 16:00 Samsø 1 Aalborg 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
46594 16-11-2013 18:00 Hinnerup 1 Linde 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
46525 30-11-2013 10:00 Esbjerg 1 Hinnerup 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
46573 30-11-2013 11:00 Aabenraa 2 Aalborg 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
46561 30-11-2013 11:00 Padborg 1 Linde 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46610 30-11-2013 11:00 Verninge 1 Jyden 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46620 30-11-2013 11:00 Dart Odense 1 Hovsa 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46535 30-11-2013 11:30 Sydvest Dart 1 Samsø 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46524 30-11-2013 15:30 Esbjerg 1 Samsø 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
46572 30-11-2013 16:00 Aabenraa 2 Linde 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46562 30-11-2013 16:00 Padborg 1 Aalborg 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
46536 30-11-2013 16:00 Sydvest Dart 1 Hinnerup 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46609 30-11-2013 16:00 Verninge 1 Hovsa 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46621 30-11-2013 16:00 Dart Odense 1 Jyden 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
46611 18-01-2014 11:00 Verninge 1 Padborg 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46623 18-01-2014 11:00 Dart Odense 1 Aabenraa 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46557 18-01-2014 11:00 Jyden 1 Samsø 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46517 18-01-2014 11:00 Esbjerg 1 Linde 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
46529 18-01-2014 11:00 Sydvest Dart 1 Aalborg 2 * Afbud: Aalborg 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
46547 18-01-2014 11:00 Hovsa 1 Hinnerup 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46558 18-01-2014 16:00 Jyden 1 Hinnerup 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46546 18-01-2014 16:00 Hovsa 1 Samsø 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46528 18-01-2014 16:00 Sydvest Dart 1 Linde 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46518 18-01-2014 16:00 Esbjerg 1 Aalborg 2 * Afbud: Aalborg 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
46612 18-01-2014 16:00 Verninge 1 Aabenraa 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46622 18-01-2014 16:00 Dart Odense 1 Padborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
46554 28-01-2014 19:30 Jyden 1 Hovsa 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
46578 29-01-2014 19:30 Aabenraa 2 Padborg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46495 29-01-2014 19:30 Linde 1 Aalborg 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
46626 29-01-2014 19:30 Dart Odense 1 Verninge 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46519 31-01-2014 19:30 Esbjerg 1 Sydvest Dart 1 * Spilles i Sydvest Dart 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46591 01-02-2014 11:00 Samsø 1 Hinnerup 1 * Afbud: Hinnerup 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
46603 08-02-2014 10:00 Hinnerup 1 Verninge 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46593 08-02-2014 11:00 Samsø 1 Dart Odense 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46575 08-02-2014 11:00 Aabenraa 2 Sydvest Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46563 08-02-2014 11:00 Padborg 1 Esbjerg 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
46509 08-02-2014 11:00 Aalborg 2 Hovsa 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
46499 08-02-2014 11:00 Linde 1 Jyden 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46592 08-02-2014 16:00 Samsø 1 Verninge 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
46574 08-02-2014 16:00 Aabenraa 2 Esbjerg 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
46564 08-02-2014 16:00 Padborg 1 Sydvest Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
46510 08-02-2014 16:00 Aalborg 2 Jyden 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46498 08-02-2014 16:00 Linde 1 Hovsa 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46604 08-02-2014 18:00 Hinnerup 1 Dart Odense 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
46552 08-03-2014 11:00 Jyden 1 Esbjerg 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46542 08-03-2014 11:00 Hovsa 1 Sydvest Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46605 08-03-2014 11:00 Verninge 1 Linde 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46617 08-03-2014 11:00 Dart Odense 1 Aalborg 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
46580 08-03-2014 11:30 Aabenraa 2 Hinnerup 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46568 08-03-2014 11:30 Padborg 1 Samsø 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46579 08-03-2014 15:30 Aabenraa 2 Samsø 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46569 08-03-2014 15:30 Padborg 1 Hinnerup 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
46553 08-03-2014 16:00 Jyden 1 Sydvest Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
46541 08-03-2014 16:00 Hovsa 1 Esbjerg 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
46606 08-03-2014 16:00 Verninge 1 Aalborg 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
46616 08-03-2014 16:00 Dart Odense 1 Linde 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46576 29-03-2014 11:00 Aabenraa 2 Hovsa 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46566 29-03-2014 11:00 Padborg 1 Jyden 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
46537 29-03-2014 11:00 Sydvest Dart 1 Verninge 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
46527 29-03-2014 11:00 Esbjerg 1 Dart Odense 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46514 29-03-2014 11:00 Aalborg 2 Hinnerup 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
46502 29-03-2014 11:00 Linde 1 Samsø 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46503 29-03-2014 16:00 Linde 1 Hinnerup 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46513 29-03-2014 16:00 Aalborg 2 Samsø 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
46538 29-03-2014 16:00 Sydvest Dart 1 Dart Odense 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
46526 29-03-2014 16:00 Esbjerg 1 Verninge 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
46565 29-03-2014 16:00 Padborg 1 Hovsa 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
46577 29-03-2014 16:00 Aabenraa 2 Jyden 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
46596 26-04-2014 10:00 Hinnerup 1 Esbjerg 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46586 26-04-2014 11:00 Samsø 1 Sydvest Dart 1 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
46559 26-04-2014 11:00 Jyden 1 Verninge 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
46549 26-04-2014 11:00 Hovsa 1 Dart Odense 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
46512 26-04-2014 11:00 Aalborg 2 Aabenraa 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46500 26-04-2014 11:00 Linde 1 Padborg 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
46585 26-04-2014 16:00 Samsø 1 Esbjerg 1 * Afbud: Esbjerg 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
46560 26-04-2014 16:00 Jyden 1 Dart Odense 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
46548 26-04-2014 16:00 Hovsa 1 Verninge 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
46511 26-04-2014 16:00 Aalborg 2 Padborg 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
46501 26-04-2014 16:00 Linde 1 Aabenraa 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
46597 26-04-2014 18:00 Hinnerup 1 Sydvest Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel