DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

2. division Vest

Hovsa 1 (1), Hinnerup 1 (2), Randers 1 (3), Aalborg 2 (4), Svendborg Sund 1 (5), Dart Odense 2 (6), Kolding 1 (7), Samsø 1 (8), Assens 1 (9), Verninge 1 (10), Padborg 1 (11), Fluen 1 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
9394 03-09-2011 10:00 Svendborg Sund 1 Samsø 1 Udsat til 24.09.2011 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
9380 03-09-2011 10:00 Dart Odense 2 Kolding 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9496 03-09-2011 11:30 Aalborg 2 Assens 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
9475 03-09-2011 11:30 Hinnerup 1 Padborg 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9462 03-09-2011 11:30 Randers 1 Verninge 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
9411 03-09-2011 11:30 Hovsa 1 Fluen 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9391 03-09-2011 14:30 Svendborg Sund 1 Kolding 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9383 03-09-2011 14:30 Dart Odense 2 Samsø 1 Udsat til 24.09.2011 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
9495 03-09-2011 16:30 Aalborg 2 Verninge 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
9477 03-09-2011 16:30 Hinnerup 1 Fluen 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9463 03-09-2011 16:30 Randers 1 Assens 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9408 03-09-2011 16:30 Hovsa 1 Padborg 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9381 14-09-2011 19:30 Dart Odense 2 Svendborg Sund 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
9410 14-09-2011 19:30 Hovsa 1 Hinnerup 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9440 14-09-2011 19:30 Assens 1 Verninge 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9486 14-09-2011 19:30 Fluen 1 Padborg 1 Udsat til 07.10.2011 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
9467 14-09-2011 19:30 Randers 1 Aalborg 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9413 17-09-2011 11:30 Samsø 1 Kolding 1 Udeblivelse: Kolding 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9378 08-10-2011 11:00 Kolding 1 Fluen 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
9395 08-10-2011 11:30 Svendborg Sund 1 Verninge 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
9385 08-10-2011 11:30 Dart Odense 2 Assens 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9409 08-10-2011 11:30 Hovsa 1 Randers 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9478 08-10-2011 11:30 Hinnerup 1 Aalborg 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
9476 08-10-2011 16:30 Hinnerup 1 Randers 1 Udsat til 27.10.2011 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9412 08-10-2011 16:30 Hovsa 1 Aalborg 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9396 08-10-2011 16:30 Svendborg Sund 1 Assens 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
9384 08-10-2011 16:30 Dart Odense 2 Verninge 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
9375 08-10-2011 16:30 Kolding 1 Padborg 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
9419 22-10-2011 11:00 Samsø 1 Padborg 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
9422 22-10-2011 16:00 Samsø 1 Fluen 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9373 29-10-2011 11:30 Kolding 1 Verninge 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
9403 29-10-2011 11:30 Hovsa 1 Dart Odense 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
9456 29-10-2011 11:30 Padborg 1 Aalborg 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9470 29-10-2011 11:30 Hinnerup 1 Svendborg Sund 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9487 29-10-2011 11:30 Fluen 1 Randers 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
9489 29-10-2011 16:30 Fluen 1 Aalborg 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9469 29-10-2011 16:30 Hinnerup 1 Dart Odense 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9453 29-10-2011 16:30 Padborg 1 Randers 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9404 29-10-2011 16:30 Hovsa 1 Svendborg Sund 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9374 29-10-2011 16:30 Kolding 1 Assens 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
9418 12-11-2011 11:00 Samsø 1 Assens 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
9417 12-11-2011 16:00 Samsø 1 Verninge 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
9494 19-11-2011 10:00 Aalborg 2 Samsø 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
9457 19-11-2011 11:30 Randers 1 Kolding 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9443 19-11-2011 11:30 Assens 1 Hinnerup 1 Hinnerup udeblevet uden afbud. 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9427 19-11-2011 11:30 Verninge 1 Hovsa 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9397 19-11-2011 11:30 Svendborg Sund 1 Padborg 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
9389 19-11-2011 11:30 Dart Odense 2 Fluen 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9461 19-11-2011 15:15 Randers 1 Samsø 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9490 19-11-2011 15:15 Aalborg 2 Kolding 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9432 19-11-2011 16:30 Verninge 1 Hinnerup 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9400 19-11-2011 16:30 Svendborg Sund 1 Fluen 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
9386 19-11-2011 16:30 Dart Odense 2 Padborg 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
9438 19-11-2011 16:30 Assens 1 Hovsa 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9416 26-11-2011 11:00 Samsø 1 Hovsa 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9421 26-11-2011 16:00 Samsø 1 Hinnerup 1 Udsat til 01.12.2011 kl. 17:00 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9452 03-12-2011 11:30 Padborg 1 Assens 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9371 03-12-2011 11:30 Kolding 1 Hovsa 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
9484 03-12-2011 11:30 Fluen 1 Verninge 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
9458 03-12-2011 11:30 Randers 1 Dart Odense 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9492 03-12-2011 11:30 Aalborg 2 Svendborg Sund 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9491 03-12-2011 16:30 Aalborg 2 Dart Odense 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9485 03-12-2011 16:30 Fluen 1 Assens 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9459 03-12-2011 16:30 Randers 1 Svendborg Sund 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9451 03-12-2011 16:30 Padborg 1 Verninge 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9377 03-12-2011 16:30 Kolding 1 Hinnerup 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
9414 14-01-2012 10:00 Samsø 1 Dart Odense 2 Udsat til 21.01.2012 kl. 12:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9415 14-01-2012 16:00 Samsø 1 Svendborg Sund 1 Holdtræk: Svendborg Sund 1 16 - 0
9482 21-01-2012 11:30 Fluen 1 Hovsa 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
9454 21-01-2012 11:30 Padborg 1 Hinnerup 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9445 21-01-2012 11:30 Assens 1 Aalborg 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
9431 21-01-2012 11:30 Verninge 1 Randers 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9370 21-01-2012 11:30 Kolding 1 Svendborg Sund 1 Kolding udeblevet 3 gange Holdtræk: Svendborg Sund 1 0 - 0
9488 21-01-2012 16:30 Fluen 1 Hinnerup 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
9449 21-01-2012 16:30 Padborg 1 Hovsa 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9442 21-01-2012 16:30 Assens 1 Randers 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
9434 21-01-2012 16:30 Verninge 1 Aalborg 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9369 21-01-2012 16:30 Kolding 1 Dart Odense 2 Kolding 1 udeblevet 3 gange 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
9498 01-02-2012 19:30 Aalborg 2 Randers 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
9471 01-02-2012 19:30 Hinnerup 1 Hovsa 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9455 01-02-2012 19:30 Padborg 1 Fluen 1 Udsat til 10.02.2012 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9429 01-02-2012 19:30 Verninge 1 Assens 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
9392 01-02-2012 19:30 Svendborg Sund 1 Dart Odense 2 Holdtræk: Svendborg Sund 1 0 - 16
9372 04-02-2012 11:30 Kolding 1 Samsø 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
9479 11-02-2012 11:00 Fluen 1 Kolding 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9450 11-02-2012 11:00 Padborg 1 Samsø 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9499 11-02-2012 11:30 Aalborg 2 Hinnerup 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9460 11-02-2012 11:30 Randers 1 Hovsa 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9436 11-02-2012 11:30 Assens 1 Dart Odense 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9426 11-02-2012 11:30 Verninge 1 Svendborg Sund 1 Holdtræk: Svendborg Sund 1 16 - 0
9483 11-02-2012 16:00 Fluen 1 Samsø 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
9446 11-02-2012 16:00 Padborg 1 Kolding 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9493 11-02-2012 16:30 Aalborg 2 Hovsa 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
9465 11-02-2012 16:30 Randers 1 Hinnerup 1 Spillet 02.02.2012 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9437 11-02-2012 16:30 Assens 1 Svendborg Sund 1 Holdtræk: Svendborg Sund 1 16 - 0
9425 11-02-2012 16:30 Verninge 1 Dart Odense 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9439 17-03-2012 10:00 Assens 1 Samsø 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
9424 17-03-2012 10:00 Verninge 1 Kolding 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9382 17-03-2012 11:30 Dart Odense 2 Hovsa 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
9466 17-03-2012 11:30 Randers 1 Fluen 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9399 17-03-2012 11:30 Svendborg Sund 1 Hinnerup 1 Holdtræk: Svendborg Sund 1 0 - 16
9497 17-03-2012 11:30 Aalborg 2 Padborg 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
9435 17-03-2012 15:30 Assens 1 Kolding 1 Kolding 1 udeblevet 3 gange 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9428 17-03-2012 15:30 Verninge 1 Samsø 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
9500 17-03-2012 16:30 Aalborg 2 Fluen 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9464 17-03-2012 16:30 Randers 1 Padborg 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9393 17-03-2012 16:30 Svendborg Sund 1 Hovsa 1 Holdtræk: Svendborg Sund 1 0 - 16
9388 17-03-2012 16:30 Dart Odense 2 Hinnerup 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
9480 14-04-2012 11:30 Fluen 1 Dart Odense 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9474 14-04-2012 11:30 Hinnerup 1 Assens 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9448 14-04-2012 11:30 Padborg 1 Svendborg Sund 1 Holdtræk: Svendborg Sund 1 16 - 0
9406 14-04-2012 11:30 Hovsa 1 Verninge 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
9376 14-04-2012 11:30 Kolding 1 Randers 1 Resultat ikke indberettet 0 - 16
9379 14-04-2012 16:30 Kolding 1 Aalborg 2 Resultat ikke indberettet 0 - 16
9407 14-04-2012 16:30 Hovsa 1 Assens 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
9447 14-04-2012 16:30 Padborg 1 Dart Odense 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9473 14-04-2012 16:30 Hinnerup 1 Verninge 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9481 14-04-2012 16:30 Fluen 1 Svendborg Sund 1 Holdtræk: Svendborg Sund 1 16 - 0
9423 21-04-2012 10:00 Samsø 1 Aalborg 2 Afbud: Aalborg 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9420 21-04-2012 16:00 Samsø 1 Randers 1 Flyttet til 14.04.2012 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9472 28-04-2012 11:00 Hinnerup 1 Samsø 1 Ændret tid - 15:30 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9402 28-04-2012 11:00 Hovsa 1 Kolding 1 Afbud Kolding 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
9387 28-04-2012 11:30 Dart Odense 2 Randers 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9433 28-04-2012 11:30 Verninge 1 Fluen 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9401 28-04-2012 11:30 Svendborg Sund 1 Aalborg 2 Holdtræk: Svendborg Sund 1 0 - 16
9441 28-04-2012 11:30 Assens 1 Padborg 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
9468 28-04-2012 15:30 Hinnerup 1 Kolding 1 Afbud Kolding 1 16 - 0
9405 28-04-2012 15:30 Hovsa 1 Samsø 1 Ændret tid - 11:00 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
9444 28-04-2012 16:30 Assens 1 Fluen 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
9430 28-04-2012 16:30 Verninge 1 Padborg 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
9398 28-04-2012 16:30 Svendborg Sund 1 Randers 1 Holdtræk: Svendborg Sund 1 0 - 16
9390 28-04-2012 16:30 Dart Odense 2 Aalborg 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel