DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

2. division Vest

Aabenraa 2, Aalborg 1, Aros 2, Esbjerg 1, Hinnerup 1, Jyden 1, Lido 2, Linde 1, Odins 1, Padborg 1, Potten 2 og Royal 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
218067 19-08-2020 19:30 Aabenraa 2 Padborg 1 16 - 0 Detaljer
218071 19-08-2020 19:30 03-10-2020 11:00 Jyden 1 Potten 2 9 - 7 Detaljer
218069 19-08-2020 19:30 Royal 1 Odins 1 7 - 9 Detaljer
218070 19-08-2020 19:30 Aalborg 1 Linde 1 12 - 4 Detaljer
218072 19-08-2020 19:30 Hinnerup 1 Aros 2 5 - 11 Detaljer
218068 19-08-2020 19:30 Esbjerg 1 Lido 2 7 - 9 Detaljer
218076 22-08-2020 11:00 10-10-2020 11:00 Odins 1 Linde 1 12 - 4 Detaljer
218075 22-08-2020 11:00 10-10-2020 11:00 Royal 1 Aalborg 1 7 - 9 Detaljer
218078 22-08-2020 11:00 Potten 2 Aros 2 10 - 6 Detaljer
218077 22-08-2020 11:00 Jyden 1 Hinnerup 1 13 - 3 Detaljer
218074 22-08-2020 11:00 Padborg 1 Lido 2 8 - 8 Detaljer
218073 22-08-2020 11:00 Aabenraa 2 Esbjerg 1 9 - 7 Detaljer
218080 22-08-2020 16:00 Padborg 1 Esbjerg 1 6 - 10 Detaljer
218083 22-08-2020 16:00 Jyden 1 Aros 2 10 - 6 Detaljer
218084 22-08-2020 16:00 Potten 2 Hinnerup 1 11 - 5 Detaljer
218082 22-08-2020 16:00 10-10-2020 16:00 Odins 1 Aalborg 1 7 - 9 Detaljer
218081 22-08-2020 16:00 10-10-2020 16:00 Royal 1 Linde 1 8 - 8 Detaljer
218079 22-08-2020 16:00 Aabenraa 2 Lido 2 13 - 3 Detaljer
218088 19-09-2020 11:00 Lido 2 Potten 2 3 - 13 Detaljer
218090 19-09-2020 11:00 Linde 1 Aros 2 6 - 10 Detaljer
218089 19-09-2020 11:00 Aalborg 1 Hinnerup 1 9 - 7 Detaljer
218087 19-09-2020 11:00 Esbjerg 1 Jyden 1 10 - 6 Detaljer
218086 19-09-2020 11:00 Padborg 1 Odins 1 7 - 9 Detaljer
218085 19-09-2020 11:00 Aabenraa 2 Royal 1 4 - 12 Detaljer
218091 19-09-2020 16:00 Aabenraa 2 Odins 1 4 - 12 Detaljer
218092 19-09-2020 16:00 Padborg 1 Royal 1 4 - 12 Detaljer
218093 19-09-2020 16:00 Esbjerg 1 Potten 2 8 - 8 Detaljer
218094 19-09-2020 16:00 Lido 2 Jyden 1 2 - 14 Detaljer
218095 19-09-2020 16:00 Aalborg 1 Aros 2 10 - 6 Detaljer
218096 19-09-2020 16:00 26-09-2020 11:00 Linde 1 Hinnerup 1 9 - 7 Detaljer
218124 24-10-2020 11:00 Padborg 1 Potten 2 2 - 14 Detaljer
218126 24-10-2020 11:00 Lido 2 Linde 1 5 - 11 Detaljer
218125 24-10-2020 11:00 Esbjerg 1 Aalborg 1 3 - 13 Detaljer
218123 24-10-2020 11:00 Aabenraa 2 Jyden 1 8 - 8 Detaljer
218122 24-10-2020 11:00 Odins 1 Aros 2 8 - 8 Detaljer
218121 24-10-2020 11:00 Royal 1 Hinnerup 1 13 - 3 Detaljer
218130 24-10-2020 16:00 Padborg 1 Jyden 1 4 - 12 Detaljer
218131 24-10-2020 16:00 Esbjerg 1 Linde 1 8 - 8 Detaljer
218132 24-10-2020 16:00 Lido 2 Aalborg 1 6 - 10 Detaljer
218129 24-10-2020 16:00 Aabenraa 2 Potten 2 3 - 13 Detaljer
218128 24-10-2020 16:00 Odins 1 Hinnerup 1 13 - 3 Detaljer
218127 24-10-2020 16:00 Royal 1 Aros 2 8 - 8 Detaljer
218097 29-05-2021 11:00 Esbjerg 1 Royal 1 5 - 11 Detaljer
218098 29-05-2021 11:00 Lido 2 Odins 1 7 - 9 Detaljer
218099 29-05-2021 11:00 Hinnerup 1 Aabenraa 2 3 - 13 Detaljer
218100 29-05-2021 11:00 Aros 2 Padborg 1 14 - 2 Detaljer
218101 29-05-2021 11:00 Jyden 1 Aalborg 1 8 - 8 Detaljer
218102 29-05-2021 11:00 Potten 2 Linde 1 10 - 6 Detaljer
218107 29-05-2021 16:00 Jyden 1 Linde 1 11 - 5 Detaljer
218108 29-05-2021 16:00 Potten 2 Aalborg 1 10 - 6 Detaljer
218105 29-05-2021 16:00 Hinnerup 1 Padborg 1 10 - 6 Detaljer
218106 29-05-2021 16:00 Aros 2 Aabenraa 2 8 - 8 Detaljer
218104 29-05-2021 16:00 Lido 2 Royal 1 6 - 10 Detaljer
218103 29-05-2021 16:00 Esbjerg 1 Odins 1 2 - 14 Detaljer
218112 12-06-2021 11:00 Odins 1 Potten 2 5 - 11 Detaljer
218113 12-06-2021 11:00 Aalborg 1 Aabenraa 2 6 - 10 Detaljer
218114 12-06-2021 11:00 Linde 1 Padborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218111 12-06-2021 11:00 Royal 1 Jyden 1 11 - 5 Detaljer
218110 12-06-2021 11:00 Aros 2 Lido 2 11 - 5 Detaljer
218109 12-06-2021 11:00 Hinnerup 1 Esbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218115 12-06-2021 16:00 Hinnerup 1 Lido 2 4 - 12 Detaljer
218116 12-06-2021 16:00 Aros 2 Esbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218117 12-06-2021 16:00 Royal 1 Potten 2 5 - 11 Detaljer
218118 12-06-2021 16:00 Odins 1 Jyden 1 12 - 4 Detaljer
218119 12-06-2021 16:00 Aalborg 1 Padborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218120 12-06-2021 16:00 Linde 1 Aabenraa 2 5 - 11 Detaljer
218138 18-08-2021 19:30 Aros 2 Hinnerup 1 5 - 11 Detaljer
218137 18-08-2021 19:30 04-09-2021 10:00 Potten 2 Jyden 1 12 - 4 Detaljer
218133 18-08-2021 19:30 Padborg 1 Aabenraa 2 1 - 15 Detaljer
218135 18-08-2021 19:30 Odins 1 Royal 1 7 - 9 Detaljer
218136 18-08-2021 19:30 Linde 1 Aalborg 1 7 - 9 Detaljer
218134 18-08-2021 19:30 Lido 2 Esbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218139 21-08-2021 11:00 Esbjerg 1 Aabenraa 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218140 21-08-2021 11:00 Lido 2 Padborg 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218141 21-08-2021 11:00 Aalborg 1 Royal 1 10 - 6 Detaljer
218142 21-08-2021 11:00 Linde 1 Odins 1 4 - 12 Detaljer
218143 21-08-2021 11:00 Hinnerup 1 Jyden 1 0 - 16 Detaljer
218144 21-08-2021 11:00 Aros 2 Potten 2 7 - 9 Detaljer
218149 21-08-2021 16:00 Aros 2 Jyden 1 5 - 11 Detaljer
218150 21-08-2021 16:00 Hinnerup 1 Potten 2 4 - 12 Detaljer
218145 21-08-2021 16:00 Lido 2 Aabenraa 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218148 21-08-2021 16:00 Aalborg 1 Odins 1 12 - 4 Detaljer
218147 21-08-2021 16:00 Linde 1 Royal 1 4 - 12 Detaljer
218146 21-08-2021 16:00 Esbjerg 1 Padborg 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218155 04-09-2021 11:00 Hinnerup 1 Aalborg 1 3 - 13 Detaljer
218154 04-09-2021 11:00 04-09-2021 17:00 Potten 2 Lido 2 12 - 4 Detaljer
218156 04-09-2021 11:00 31-12-2021 11:00 Aros 2 Linde 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218153 04-09-2021 11:00 Jyden 1 Esbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218152 04-09-2021 11:00 Odins 1 Padborg 1 10 - 6 Detaljer
218151 04-09-2021 11:00 Royal 1 Aabenraa 2 8 - 8 Detaljer
218157 04-09-2021 16:00 Odins 1 Aabenraa 2 3 - 13 Detaljer
218158 04-09-2021 16:00 Royal 1 Padborg 1 13 - 3 Detaljer
218159 04-09-2021 16:00 Potten 2 Esbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218161 04-09-2021 16:00 Aros 2 Aalborg 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218162 04-09-2021 16:00 Hinnerup 1 Linde 1 6 - 10 Detaljer
218160 04-09-2021 16:00 04-09-2021 13:30 Jyden 1 Lido 2 11 - 5 Detaljer
218167 25-09-2021 11:00 Aalborg 1 Jyden 1 15 - 1 Detaljer
218168 25-09-2021 11:00 Linde 1 Potten 2 8 - 8 Detaljer
218166 25-09-2021 11:00 Padborg 1 Aros 2 8 - 8 Detaljer
218164 25-09-2021 11:00 Odins 1 Lido 2 13 - 3 Detaljer
218165 25-09-2021 11:00 Aabenraa 2 Hinnerup 1 15 - 1 Detaljer
218163 25-09-2021 11:00 Royal 1 Esbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218169 25-09-2021 16:00 Odins 1 Esbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218170 25-09-2021 16:00 Royal 1 Lido 2 14 - 2 Detaljer
218171 25-09-2021 16:00 Padborg 1 Hinnerup 1 6 - 10 Detaljer
218172 25-09-2021 16:00 Aabenraa 2 Aros 2 9 - 7 Detaljer
218173 25-09-2021 16:00 Linde 1 Jyden 1 8 - 8 Detaljer
218174 25-09-2021 16:00 Aalborg 1 Potten 2 13 - 3 Detaljer
218179 16-10-2021 11:00 Aabenraa 2 Aalborg 1 6 - 10 Detaljer
218180 16-10-2021 11:00 Padborg 1 Linde 1 4 - 12 Detaljer
218177 16-10-2021 11:00 Jyden 1 Royal 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218178 16-10-2021 11:00 Potten 2 Odins 1 4 - 12 Detaljer
218176 16-10-2021 11:00 Lido 2 Aros 2 3 - 13 Detaljer
218175 16-10-2021 11:00 Esbjerg 1 Hinnerup 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218185 16-10-2021 16:00 Padborg 1 Aalborg 1 7 - 9 Detaljer
218186 16-10-2021 16:00 Aabenraa 2 Linde 1 10 - 6 Detaljer
218183 16-10-2021 16:00 Potten 2 Royal 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218184 16-10-2021 16:00 Jyden 1 Odins 1 5 - 11 Detaljer
218182 16-10-2021 16:00 Esbjerg 1 Aros 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
218181 16-10-2021 16:00 Lido 2 Hinnerup 1 2 - 14 Detaljer
218187 13-11-2021 11:00 Hinnerup 1 Royal 1 4 - 12 Detaljer
218188 13-11-2021 11:00 Aros 2 Odins 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218190 13-11-2021 11:00 Potten 2 Padborg 1 9 - 7 Detaljer
218191 13-11-2021 11:00 Aalborg 1 Esbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218192 13-11-2021 11:00 Linde 1 Lido 2 14 - 2 Detaljer
218189 13-11-2021 11:00 Jyden 1 Aabenraa 2 10 - 6 Detaljer
218193 13-11-2021 16:00 Aros 2 Royal 1 8 - 8 Detaljer
218194 13-11-2021 16:00 Hinnerup 1 Odins 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218195 13-11-2021 16:00 Potten 2 Aabenraa 2 11 - 5 Detaljer
218196 13-11-2021 16:00 Jyden 1 Padborg 1 14 - 2 Detaljer
218197 13-11-2021 16:00 Linde 1 Esbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218198 13-11-2021 16:00 Aalborg 1 Lido 2 14 - 2 Detaljer