DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

2. division Vest

Esbjerg 1 (1), Kælderen 1 (2), Assens 1 (3), Verninge 1 (4), Padborg 1 (5), Sydvest Dart 1 (6), Randers 1 (7), Aalborg 2 (8), Hinnerup 1 (9), Holme 1 (10), Dart Odense 2 (11), Samsø 1 (12) 
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
28567 01-09-2012 11:00 Aalborg 2 Kælderen 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
28530 01-09-2012 11:00 Verninge 1 Aros 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28518 01-09-2012 11:00 Assens 1 Hinnerup 1 * Afbud: Hinnerup 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
28555 01-09-2012 11:00 Randers 1 Esbjerg 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
28542 01-09-2012 11:00 Padborg 1 Dart Odense 2 * 04.01, pkt. 4, stk. 01 (290) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
28554 01-09-2012 11:00 Sydvest Dart 1 Samsø 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
28566 01-09-2012 16:00 Aalborg 2 Esbjerg 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
28556 01-09-2012 16:00 Randers 1 Kælderen 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28553 01-09-2012 16:00 Sydvest Dart 1 Dart Odense 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28543 01-09-2012 16:00 Padborg 1 Samsø 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28529 01-09-2012 16:00 Verninge 1 Hinnerup 1 * Afbud: Hinnerup 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
28519 01-09-2012 16:00 Assens 1 Aros 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28594 12-09-2012 19:30 Aros 1 Randers 1 * Udsat til 13.9.2012 kl. 18:30 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28584 12-09-2012 19:30 Hinnerup 1 Aalborg 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
28600 12-09-2012 19:30 Dart Odense 2 Kælderen 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28610 21-09-2012 20:00 Samsø 1 Esbjerg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28611 22-09-2012 11:00 Samsø 1 Kælderen 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28557 22-09-2012 11:00 Randers 1 Assens 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28569 22-09-2012 11:00 Aalborg 2 Verninge 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
28581 22-09-2012 11:00 Hinnerup 1 Padborg 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28593 22-09-2012 11:00 Aros 1 Sydvest Dart 1 * Udsat til 4.10.2012 kl. 19:30 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28592 22-09-2012 16:00 Aros 1 Padborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28582 22-09-2012 16:00 Hinnerup 1 Sydvest Dart 1 * Afbud: Sydvest Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
28568 22-09-2012 16:00 Aalborg 2 Assens 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28558 22-09-2012 16:00 Randers 1 Verninge 1 * Udsat til 26.10.2012 kl. 19:00 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28596 26-09-2012 19:30 Aros 1 Hinnerup 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28548 26-09-2012 19:30 Sydvest Dart 1 Padborg 1 * Udsat til 19.10.2012 kl. 19:00 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28513 26-09-2012 19:30 Assens 1 Verninge 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28561 26-09-2012 19:30 Randers 1 Aalborg 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28489 28-09-2012 19:30 Esbjerg 1 Kælderen 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
28523 06-10-2012 11:00 Verninge 1 Kælderen 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
28511 06-10-2012 11:00 Assens 1 Esbjerg 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28606 06-10-2012 11:00 Dart Odense 2 Aalborg 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28619 06-10-2012 11:00 Samsø 1 Aros 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28618 06-10-2012 16:00 Samsø 1 Hinnerup 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28522 06-10-2012 16:00 Verninge 1 Esbjerg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28512 06-10-2012 16:00 Assens 1 Kælderen 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28605 06-10-2012 16:00 Dart Odense 2 Randers 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28595 24-10-2012 19:30 Aros 1 Aalborg 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28583 24-10-2012 19:30 Hinnerup 1 Randers 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
28599 26-10-2012 19:00 Dart Odense 2 Esbjerg 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
28503 27-10-2012 11:00 Kælderen 1 Padborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28493 27-10-2012 11:00 Esbjerg 1 Sydvest Dart 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28607 27-10-2012 11:00 Dart Odense 2 Hinnerup 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28608 27-10-2012 16:00 Dart Odense 2 Aros 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
28492 27-10-2012 16:00 Esbjerg 1 Padborg 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28504 27-10-2012 16:00 Kælderen 1 Sydvest Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28547 03-11-2012 11:00 Sydvest Dart 1 Verninge 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
28535 03-11-2012 11:00 Padborg 1 Assens 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28508 03-11-2012 11:00 Kælderen 1 Aros 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
28496 03-11-2012 11:00 Esbjerg 1 Hinnerup 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28616 03-11-2012 11:00 Samsø 1 Randers 1 * Udsat til 17.11.2012 kl. 11:00 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
28497 03-11-2012 16:00 Esbjerg 1 Aros 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
28617 03-11-2012 16:00 Samsø 1 Aalborg 2 * Spilles kl. 11:00 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28546 03-11-2012 16:00 Sydvest Dart 1 Assens 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28507 03-11-2012 16:00 Kælderen 1 Hinnerup 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28536 03-11-2012 16:00 Padborg 1 Verninge 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28571 01-12-2012 11:00 Aalborg 2 Sydvest Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28559 01-12-2012 11:00 Randers 1 Padborg 1 * Udsat til 7.12.2012 kl. 19:30 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28532 01-12-2012 11:00 Verninge 1 Samsø 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28520 01-12-2012 11:00 Assens 1 Dart Odense 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28570 01-12-2012 16:00 Aalborg 2 Padborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28560 01-12-2012 16:00 Randers 1 Sydvest Dart 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
28531 01-12-2012 16:00 Verninge 1 Dart Odense 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
28521 01-12-2012 16:00 Assens 1 Samsø 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28609 02-12-2012 11:00 Dart Odense 2 Samsø 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28494 19-01-2013 11:00 Esbjerg 1 Randers 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28615 19-01-2013 11:00 Samsø 1 Sydvest Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28591 19-01-2013 11:00 Aros 1 Verninge 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28506 19-01-2013 11:00 Kælderen 1 Aalborg 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28579 19-01-2013 11:00 Hinnerup 1 Assens 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28590 19-01-2013 16:00 Aros 1 Assens 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28505 19-01-2013 16:00 Kælderen 1 Randers 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
28495 19-01-2013 16:00 Esbjerg 1 Aalborg 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28614 19-01-2013 16:00 Samsø 1 Padborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28580 19-01-2013 16:00 Hinnerup 1 Verninge 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
28573 30-01-2013 19:30 Aalborg 2 Hinnerup 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28563 30-01-2013 19:30 Randers 1 Aros 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28601 30-01-2013 19:30 Dart Odense 2 Assens 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28516 09-02-2013 11:00 Assens 1 Randers 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
28498 09-02-2013 11:00 Esbjerg 1 Dart Odense 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28528 09-02-2013 11:00 Verninge 1 Aalborg 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
28540 09-02-2013 11:00 Padborg 1 Hinnerup 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28510 09-02-2013 11:00 Kælderen 1 Samsø 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
28552 09-02-2013 11:00 Sydvest Dart 1 Aros 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
28551 09-02-2013 16:00 Sydvest Dart 1 Hinnerup 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28541 09-02-2013 16:00 Padborg 1 Aros 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28527 09-02-2013 16:00 Verninge 1 Randers 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28517 09-02-2013 16:00 Assens 1 Aalborg 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28499 09-02-2013 16:00 Esbjerg 1 Samsø 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28509 09-02-2013 16:00 Kælderen 1 Dart Odense 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28585 27-02-2013 19:30 Hinnerup 1 Aros 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
28572 27-02-2013 19:30 Aalborg 2 Randers 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28537 27-02-2013 19:30 Padborg 1 Sydvest Dart 1 * Udsat til 1.3.2013 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28524 27-02-2013 19:30 Verninge 1 Assens 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
28500 01-03-2013 19:30 Kælderen 1 Esbjerg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28538 09-03-2013 11:00 Padborg 1 Randers 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28490 09-03-2013 11:00 Esbjerg 1 Assens 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28502 09-03-2013 11:00 Kælderen 1 Verninge 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
28550 09-03-2013 11:00 Sydvest Dart 1 Aalborg 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
28586 09-03-2013 11:00 Hinnerup 1 Dart Odense 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28598 09-03-2013 11:00 Aros 1 Samsø 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28597 09-03-2013 16:00 Aros 1 Dart Odense 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
28587 09-03-2013 16:00 Hinnerup 1 Samsø 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
28549 09-03-2013 16:00 Sydvest Dart 1 Randers 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28539 09-03-2013 16:00 Padborg 1 Aalborg 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28501 09-03-2013 16:00 Kælderen 1 Assens 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28491 09-03-2013 16:00 Esbjerg 1 Verninge 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28574 20-03-2013 19:30 Aalborg 2 Aros 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28562 20-03-2013 19:30 Randers 1 Hinnerup 1 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
28602 20-03-2013 19:30 Dart Odense 2 Verninge 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28576 23-03-2013 11:00 Aalborg 2 Samsø 1 * FOPK - Afbud: Samsø 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
28564 23-03-2013 11:00 Randers 1 Dart Odense 2 * FOPK 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28544 23-03-2013 11:00 Sydvest Dart 1 Esbjerg 1 * FOPK 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28534 23-03-2013 11:00 Padborg 1 Kælderen 1 * FOPK - Spilles i Sydvest Dart 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
28533 23-03-2013 16:00 Padborg 1 Esbjerg 1 * FOPK - Spilles i Sydvest Dart 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
28575 23-03-2013 16:00 Aalborg 2 Dart Odense 2 * FOPK 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28545 23-03-2013 16:00 Sydvest Dart 1 Kælderen 1 * FOPK 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28565 23-03-2013 16:00 Randers 1 Samsø 1 * FOPK - Afbud: Samsø 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
28589 20-04-2013 11:00 Aros 1 Kælderen 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
28577 20-04-2013 11:00 Hinnerup 1 Esbjerg 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
28603 20-04-2013 11:00 Dart Odense 2 Padborg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28613 20-04-2013 11:00 Samsø 1 Verninge 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28588 20-04-2013 16:00 Aros 1 Esbjerg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28578 20-04-2013 16:00 Hinnerup 1 Kælderen 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28604 20-04-2013 16:00 Dart Odense 2 Sydvest Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
28612 20-04-2013 16:00 Samsø 1 Assens 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
28526 04-05-2013 11:00 Verninge 1 Sydvest Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
28514 04-05-2013 11:00 Assens 1 Padborg 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
28620 04-05-2013 11:00 Samsø 1 Dart Odense 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28525 04-05-2013 16:00 Verninge 1 Padborg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
28515 04-05-2013 16:00 Assens 1 Sydvest Dart 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel