DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Nord

Hinnerup 2 (1), Galten 1 (2), Aalborg 3 (3), Dall Ferslev 1 (4), Holme 1 (5), Mariagerfjord 1 (6), Dronningborg 2 (7), Randers 2 (8), Hovsa 2 (9), Jyden 1 (10), Potten 3 (11), Potten 2 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
8165 31-08-2011 19:30 Potten 2 Potten 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8201 03-09-2011 11:00 Randers 2 Aros 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
8189 03-09-2011 11:00 Hinnerup 2 Potten 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
8131 03-09-2011 11:00 Galten 1 Potten 3 Udeblivelse: Potten 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8121 03-09-2011 11:00 Dall Ferslev IF 1 Hovsa 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8104 03-09-2011 11:00 Dronningborg 2 Mariagerfjord 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8217 03-09-2011 11:00 Aalborg 3 Jyden 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8203 03-09-2011 16:00 Randers 2 Mariagerfjord 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8187 03-09-2011 16:00 Hinnerup 2 Potten 3 Udeblivelse: Potten 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8133 03-09-2011 16:00 Galten 1 Potten 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8118 03-09-2011 16:00 Dall Ferslev IF 1 Jyden 2 Ændret tid 09:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8101 03-09-2011 16:00 Dronningborg 2 Aros 1 Udsat til 07.09.2011 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8221 03-09-2011 16:00 Aalborg 3 Hovsa 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8218 14-09-2011 19:30 Aalborg 3 Dall Ferslev IF 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8110 14-09-2011 19:30 Jyden 2 Hovsa 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8135 14-09-2011 19:30 Galten 1 Hinnerup 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8194 14-09-2011 19:30 Randers 2 Dronningborg 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8181 14-09-2011 19:30 Aros 1 Mariagerfjord 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8119 08-10-2011 11:00 Dall Ferslev IF 1 Galten 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8114 08-10-2011 11:00 Jyden 2 Randers 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8224 08-10-2011 11:00 Aalborg 3 Hinnerup 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8148 08-10-2011 11:00 Potten 3 Mariagerfjord 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8150 08-10-2011 11:00 Hovsa 2 Dronningborg 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
8167 08-10-2011 11:00 Potten 2 Aros 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8170 08-10-2011 16:00 Potten 2 Mariagerfjord 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8158 08-10-2011 16:00 Hovsa 2 Randers 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8145 08-10-2011 16:00 Potten 3 Aros 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
8124 08-10-2011 16:00 Dall Ferslev IF 1 Hinnerup 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8106 08-10-2011 16:00 Jyden 2 Dronningborg 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8219 08-10-2011 16:00 Aalborg 3 Galten 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8222 29-10-2011 11:00 Aalborg 3 Potten 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8210 29-10-2011 11:00 Mariagerfjord 1 Hovsa 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8097 29-10-2011 11:00 Dronningborg 2 Galten 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8120 29-10-2011 11:00 Dall Ferslev IF 1 Potten 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8173 29-10-2011 11:00 Aros 1 Jyden 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8202 29-10-2011 11:00 Randers 2 Hinnerup 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8197 29-10-2011 16:00 Randers 2 Galten 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8177 29-10-2011 16:00 Aros 1 Hovsa 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8122 29-10-2011 16:00 Dall Ferslev IF 1 Potten 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8102 29-10-2011 16:00 Dronningborg 2 Hinnerup 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8206 29-10-2011 16:00 Mariagerfjord 1 Jyden 2 Kampseddel ikke sendt 0 - 16
8220 29-10-2011 16:00 Aalborg 3 Potten 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8182 19-11-2011 11:00 Aros 1 Aalborg 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8169 19-11-2011 11:00 Potten 2 Randers 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8153 19-11-2011 11:00 Hovsa 2 Galten 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8139 19-11-2011 11:00 Potten 3 Dronningborg 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8113 19-11-2011 11:00 Jyden 2 Hinnerup 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8207 19-11-2011 11:00 Mariagerfjord 1 Dall Ferslev IF 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8108 19-11-2011 16:00 Jyden 2 Galten 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8215 19-11-2011 16:00 Mariagerfjord 1 Aalborg 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8161 19-11-2011 16:00 Potten 2 Dronningborg 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8147 19-11-2011 16:00 Potten 3 Randers 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8157 19-11-2011 16:00 Hovsa 2 Hinnerup 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8174 19-11-2011 16:00 Aros 1 Dall Ferslev IF 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8204 03-12-2011 11:00 Randers 2 Aalborg 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8190 03-12-2011 11:00 Hinnerup 2 Aros 1 Udsat til 16.12.2011 kl. 19:00 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8154 03-12-2011 11:00 Hovsa 2 Potten 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8137 03-12-2011 11:00 Galten 1 Mariagerfjord 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8111 03-12-2011 11:00 Jyden 2 Potten 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8096 03-12-2011 11:00 Dronningborg 2 Dall Ferslev IF 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8196 03-12-2011 16:00 Randers 2 Dall Ferslev IF 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8192 03-12-2011 16:00 Hinnerup 2 Mariagerfjord 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8155 03-12-2011 16:00 Hovsa 2 Potten 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
8134 03-12-2011 16:00 Galten 1 Aros 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8109 03-12-2011 16:00 Jyden 2 Potten 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8105 03-12-2011 16:00 Dronningborg 2 Aalborg 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
8144 18-01-2012 19:30 Potten 3 Potten 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
8180 21-01-2012 11:00 Aros 1 Randers 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
8168 21-01-2012 11:00 Potten 2 Hinnerup 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8152 21-01-2012 11:00 Hovsa 2 Dall Ferslev IF 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8142 21-01-2012 11:00 Potten 3 Galten 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8116 21-01-2012 11:00 Jyden 2 Aalborg 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8205 21-01-2012 11:00 Mariagerfjord 1 Dronningborg 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8172 21-01-2012 16:00 Aros 1 Dronningborg 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8164 21-01-2012 16:00 Potten 2 Galten 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8160 21-01-2012 16:00 Hovsa 2 Aalborg 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8146 21-01-2012 16:00 Potten 3 Hinnerup 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8107 21-01-2012 16:00 Jyden 2 Dall Ferslev IF 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8214 21-01-2012 16:00 Mariagerfjord 1 Randers 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8212 25-01-2012 19:30 Mariagerfjord 1 Aros 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8103 25-01-2012 19:30 Dronningborg 2 Randers 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
8127 25-01-2012 19:30 Dall Ferslev IF 1 Aalborg 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8186 25-01-2012 19:30 Hinnerup 2 Galten 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8151 25-01-2012 19:30 Hovsa 2 Jyden 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8130 11-02-2012 11:00 Galten 1 Dall Ferslev IF 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8099 11-02-2012 11:00 Dronningborg 2 Hovsa 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8209 11-02-2012 11:00 Mariagerfjord 1 Potten 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
8178 11-02-2012 11:00 Aros 1 Potten 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8193 11-02-2012 11:00 Hinnerup 2 Aalborg 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8195 11-02-2012 11:00 Randers 2 Jyden 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
8199 11-02-2012 16:00 Randers 2 Hovsa 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8185 11-02-2012 16:00 Hinnerup 2 Dall Ferslev IF 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8176 11-02-2012 16:00 Aros 1 Potten 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8138 11-02-2012 16:00 Galten 1 Aalborg 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8095 11-02-2012 16:00 Dronningborg 2 Jyden 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8211 11-02-2012 16:00 Mariagerfjord 1 Potten 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8112 17-03-2012 11:00 Jyden 2 Aros 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8128 17-03-2012 11:00 Galten 1 Dronningborg 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8141 17-03-2012 11:00 Potten 3 Dall Ferslev IF 1 Flyttet til 10.03.2012 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8159 17-03-2012 11:00 Hovsa 2 Mariagerfjord 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8171 17-03-2012 11:00 Potten 2 Aalborg 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8191 17-03-2012 11:00 Hinnerup 2 Randers 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8183 17-03-2012 16:00 Hinnerup 2 Dronningborg 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8163 17-03-2012 16:00 Potten 2 Dall Ferslev IF 1 F10.3, Potten 2 taberdømt, ulovlig spiller 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
8156 17-03-2012 16:00 Hovsa 2 Aros 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8149 17-03-2012 16:00 Potten 3 Aalborg 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8136 17-03-2012 16:00 Galten 1 Randers 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8115 17-03-2012 16:00 Jyden 2 Mariagerfjord 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8200 14-04-2012 11:00 Randers 2 Potten 2 Potten 2 ulovlig spiller 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8184 14-04-2012 11:00 Hinnerup 2 Jyden 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8132 14-04-2012 11:00 Galten 1 Hovsa 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8126 14-04-2012 11:00 Dall Ferslev IF 1 Mariagerfjord 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8098 14-04-2012 11:00 Dronningborg 2 Potten 3 Potten 3 ulovlig spiller 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8223 14-04-2012 11:00 Aalborg 3 Aros 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8100 14-04-2012 16:00 Dronningborg 2 Potten 2 Potten 2 ulovlig spiller 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8226 14-04-2012 16:00 Aalborg 3 Mariagerfjord 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
8188 14-04-2012 16:00 Hinnerup 2 Hovsa 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8123 14-04-2012 16:00 Dall Ferslev IF 1 Aros 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
8129 14-04-2012 16:00 Galten 1 Jyden 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8198 14-04-2012 16:00 Randers 2 Potten 3 Potten 3 ulovlig spiller 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8179 28-04-2012 11:00 Aros 1 Hinnerup 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8162 28-04-2012 11:00 Potten 2 Jyden 2 Flyttet til 10.03.2012 kl. 11:00 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8143 28-04-2012 11:00 Potten 3 Hovsa 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8117 28-04-2012 11:00 Dall Ferslev IF 1 Dronningborg 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8208 28-04-2012 11:00 Mariagerfjord 1 Galten 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8225 28-04-2012 11:00 Aalborg 3 Randers 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8175 28-04-2012 16:00 Aros 1 Galten 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8166 28-04-2012 16:00 Potten 2 Hovsa 2 Potten 2 taberdømt, ulovlig spiller 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
8140 28-04-2012 16:00 Potten 3 Jyden 2 Flyttet til 10.03.2012 kl. 16:00 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8125 28-04-2012 16:00 Dall Ferslev IF 1 Randers 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8213 28-04-2012 16:00 Mariagerfjord 1 Hinnerup 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8216 28-04-2012 16:00 Aalborg 3 Dronningborg 2 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel