DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Nord

Jyden 1 (1), Jyden 2 (2), Dall Ferslev 1 (3), Aalborg 3 (4), Linde 1 (5), Mariagerfjord 1 (6), Potten 2 (7), Lido 2 (8), Dronningborg 2 (9), Gudenå 1 (10), Galten 1 (11), Hinnerup 2 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
30656 22-08-2012 19:30 Jyden 1 Jyden 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30745 01-09-2012 11:00 Gudenå 1 Jyden 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30733 01-09-2012 11:00 Dronningborg 2 Jyden 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30705 01-09-2012 11:00 Mariagerfjord 1 Potten 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30695 01-09-2012 11:00 Linde 1 Lido 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30687 01-09-2012 11:00 Aalborg 3 Galten 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
30677 01-09-2012 11:00 Dall Ferslev IF 1 Hinnerup 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30744 01-09-2012 16:00 Gudenå 1 Jyden 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
30734 01-09-2012 16:00 Dronningborg 2 Jyden 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30706 01-09-2012 16:00 Mariagerfjord 1 Lido 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30694 01-09-2012 16:00 Linde 1 Potten 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30688 01-09-2012 16:00 Aalborg 3 Hinnerup 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30676 01-09-2012 16:00 Dall Ferslev IF 1 Galten 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30776 12-09-2012 19:30 Hinnerup 2 Galten 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30680 12-09-2012 19:30 Aalborg 3 Dall Ferslev IF 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30704 12-09-2012 19:30 Mariagerfjord 1 Linde 1 * Udsat til 18.9.2012 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30752 12-09-2012 19:30 Gudenå 1 Dronningborg 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30728 12-09-2012 19:30 Lido 2 Potten 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30671 22-09-2012 11:00 Dall Ferslev IF 1 Mariagerfjord 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30666 22-09-2012 11:00 Jyden 1 Hinnerup 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30654 22-09-2012 11:00 Jyden 2 Galten 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30681 22-09-2012 11:00 Aalborg 3 Linde 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
30739 22-09-2012 11:00 Dronningborg 2 Potten 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30751 22-09-2012 11:00 Gudenå 1 Lido 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30750 22-09-2012 16:00 Gudenå 1 Potten 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30740 22-09-2012 16:00 Dronningborg 2 Lido 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30682 22-09-2012 16:00 Aalborg 3 Mariagerfjord 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30670 22-09-2012 16:00 Dall Ferslev IF 1 Linde 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30665 22-09-2012 16:00 Jyden 1 Galten 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30655 22-09-2012 16:00 Jyden 2 Hinnerup 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30774 06-10-2012 11:00 Hinnerup 2 Dronningborg 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30764 06-10-2012 11:00 Galten 1 Gudenå 1 * Flyttet til 3.10.2012 kl. 19:00 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30690 06-10-2012 11:00 Linde 1 Jyden 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30700 06-10-2012 11:00 Mariagerfjord 1 Jyden 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30713 06-10-2012 11:00 Potten 2 Dall Ferslev IF 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30725 06-10-2012 11:00 Lido 2 Aalborg 3 * Afbud: Aalborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
30724 06-10-2012 16:00 Lido 2 Dall Ferslev IF 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30714 06-10-2012 16:00 Potten 2 Aalborg 3 * Afbud: Aalborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
30701 06-10-2012 16:00 Mariagerfjord 1 Jyden 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30689 06-10-2012 16:00 Linde 1 Jyden 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30763 06-10-2012 16:00 Galten 1 Dronningborg 2 * Udsat til 9.10.2012 kl. 19:30 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30775 06-10-2012 16:00 Hinnerup 2 Gudenå 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30748 03-11-2012 11:00 Gudenå 1 Linde 1 * Udsat til 8.11.2012 kl. 19:00 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30738 03-11-2012 11:00 Dronningborg 2 Mariagerfjord 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30732 03-11-2012 11:00 Lido 2 Hinnerup 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30720 03-11-2012 11:00 Potten 2 Galten 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30658 03-11-2012 11:00 Jyden 1 Aalborg 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30646 03-11-2012 11:00 Jyden 2 Dall Ferslev IF 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
30657 03-11-2012 16:00 Jyden 1 Dall Ferslev IF 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30647 03-11-2012 16:00 Jyden 2 Aalborg 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
30737 03-11-2012 16:00 Dronningborg 2 Linde 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
30721 03-11-2012 16:00 Potten 2 Hinnerup 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30731 03-11-2012 16:00 Lido 2 Galten 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
30749 03-11-2012 16:00 Gudenå 1 Mariagerfjord 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
30686 01-12-2012 11:00 Aalborg 3 Gudenå 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30674 01-12-2012 11:00 Dall Ferslev IF 1 Dronningborg 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30662 01-12-2012 11:00 Jyden 1 Lido 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30650 01-12-2012 11:00 Jyden 2 Potten 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30760 01-12-2012 11:00 Galten 1 Mariagerfjord 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30770 01-12-2012 11:00 Hinnerup 2 Linde 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30685 01-12-2012 16:00 Aalborg 3 Dronningborg 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
30675 01-12-2012 16:00 Dall Ferslev IF 1 Gudenå 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30661 01-12-2012 16:00 Jyden 1 Potten 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30651 01-12-2012 16:00 Jyden 2 Lido 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30759 01-12-2012 16:00 Galten 1 Linde 1 * Flyttet til 22.11.2012 kl. 19:00 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30771 01-12-2012 16:00 Hinnerup 2 Mariagerfjord 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30645 16-01-2013 19:30 Jyden 2 Jyden 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30726 19-01-2013 11:00 Lido 2 Linde 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30716 19-01-2013 11:00 Potten 2 Mariagerfjord 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30664 19-01-2013 11:00 Jyden 1 Gudenå 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
30652 19-01-2013 11:00 Jyden 2 Dronningborg 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30758 19-01-2013 11:00 Galten 1 Aalborg 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30768 19-01-2013 11:00 Hinnerup 2 Dall Ferslev IF 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30727 19-01-2013 16:00 Lido 2 Mariagerfjord 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30715 19-01-2013 16:00 Potten 2 Linde 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30663 19-01-2013 16:00 Jyden 1 Dronningborg 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30653 19-01-2013 16:00 Jyden 2 Gudenå 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
30757 19-01-2013 16:00 Galten 1 Dall Ferslev IF 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30769 19-01-2013 16:00 Hinnerup 2 Aalborg 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30765 30-01-2013 19:30 Galten 1 Hinnerup 2 * Spilles i Hinnerup 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30669 30-01-2013 19:30 Dall Ferslev IF 1 Aalborg 3 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
30693 30-01-2013 19:30 Linde 1 Mariagerfjord 1 * Afbud: Mariagerfjord 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
30741 30-01-2013 19:30 Dronningborg 2 Gudenå 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30717 30-01-2013 19:30 Potten 2 Lido 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30692 09-02-2013 11:00 Linde 1 Aalborg 3 * Afbud: Aalborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
30755 09-02-2013 11:00 Galten 1 Jyden 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30767 09-02-2013 11:00 Hinnerup 2 Jyden 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30702 09-02-2013 11:00 Mariagerfjord 1 Dall Ferslev IF 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30718 09-02-2013 11:00 Potten 2 Dronningborg 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30730 09-02-2013 11:00 Lido 2 Gudenå 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30729 09-02-2013 16:00 Lido 2 Dronningborg 2 * Udsat til 18.2.2013 kl. 19:30 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30719 09-02-2013 16:00 Potten 2 Gudenå 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30703 09-02-2013 16:00 Mariagerfjord 1 Aalborg 3 * Afbud: Aalborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
30691 09-02-2013 16:00 Linde 1 Dall Ferslev IF 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30756 09-02-2013 16:00 Galten 1 Jyden 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
30766 09-02-2013 16:00 Hinnerup 2 Jyden 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30649 09-03-2013 11:00 Jyden 2 Mariagerfjord 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30659 09-03-2013 11:00 Jyden 1 Linde 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
30672 09-03-2013 11:00 Dall Ferslev IF 1 Potten 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30684 09-03-2013 11:00 Aalborg 3 Lido 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
30743 09-03-2013 11:00 Dronningborg 2 Hinnerup 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30753 09-03-2013 11:00 Gudenå 1 Galten 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30754 09-03-2013 16:00 Gudenå 1 Hinnerup 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30742 09-03-2013 16:00 Dronningborg 2 Galten 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
30683 09-03-2013 16:00 Aalborg 3 Potten 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30673 09-03-2013 16:00 Dall Ferslev IF 1 Lido 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30660 09-03-2013 16:00 Jyden 1 Mariagerfjord 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30648 09-03-2013 16:00 Jyden 2 Linde 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30707 23-03-2013 11:00 Mariagerfjord 1 Dronningborg 2 * FOPK - Udsat til 15.4.2013 kl. 18:30 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30697 23-03-2013 11:00 Linde 1 Gudenå 1 * FOPK 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30679 23-03-2013 11:00 Aalborg 3 Jyden 1 * FOPK 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30667 23-03-2013 11:00 Dall Ferslev IF 1 Jyden 2 * FOPK 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30761 23-03-2013 11:00 Galten 1 Potten 2 * FOPK 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30773 23-03-2013 11:00 Hinnerup 2 Lido 2 * FOPK 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30762 23-03-2013 16:00 Galten 1 Lido 2 * FOPK 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30772 23-03-2013 16:00 Hinnerup 2 Potten 2 * FOPK 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30696 23-03-2013 16:00 Linde 1 Dronningborg 2 * FOPK 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30668 23-03-2013 16:00 Dall Ferslev IF 1 Jyden 1 * FOPK 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30678 23-03-2013 16:00 Aalborg 3 Jyden 2 * FOPK 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
30708 23-03-2013 16:00 Mariagerfjord 1 Gudenå 1 * FOPK 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30747 04-05-2013 11:00 Gudenå 1 Aalborg 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30735 04-05-2013 11:00 Dronningborg 2 Dall Ferslev IF 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
30723 04-05-2013 11:00 Lido 2 Jyden 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30711 04-05-2013 11:00 Potten 2 Jyden 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30709 04-05-2013 11:00 Mariagerfjord 1 Galten 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30699 04-05-2013 11:00 Linde 1 Hinnerup 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30746 04-05-2013 16:00 Gudenå 1 Dall Ferslev IF 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
30736 04-05-2013 16:00 Dronningborg 2 Aalborg 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30722 04-05-2013 16:00 Lido 2 Jyden 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
30712 04-05-2013 16:00 Potten 2 Jyden 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30710 04-05-2013 16:00 Mariagerfjord 1 Hinnerup 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30698 04-05-2013 16:00 Linde 1 Galten 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel