DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Syd

Nakskov 1 (1), Nørre Alslev 1 (2), Guldborgsund 1 (3), Vordingborg 1 (4), Holbæk 2 (5), Holbæk 3 (6), Kjøge 1 (7), Kjøge 2 (8), Næstved 2 (9), Fluen Sjælland 1 (10), Kirke Helsinge 1 (11), Gørslev IF 2 (12) 
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
47650 20-08-2013 19:30 Nørre Alslev 1 Nakskov 1 * Udsat > 5.9.2013 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
47758 21-08-2013 19:30 Kirke Helsinge 1 Fluen Sjælland 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47711 21-08-2013 19:30 Kjøge 1 Kjøge 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
47674 21-08-2013 19:30 Vordingborg 1 Guldborgsund 1 * U28.8.2013, 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (1136) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
47698 21-08-2013 19:30 Holbæk 3 Holbæk 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
47737 22-08-2013 19:30 Næstved 2 Gørslev IF 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
47685 31-08-2013 11:00 Holbæk 2 Guldborgsund 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
47658 31-08-2013 11:00 Nørre Alslev 1 Fluen Sjælland 1 * Udsat > 14.9.2013 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
47648 31-08-2013 11:00 Nakskov 1 Kirke Helsinge 1 * U14.9.2013 - Afbud: Kirke Helsinge 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
47696 31-08-2013 16:00 Holbæk 3 Guldborgsund 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47659 31-08-2013 16:00 Nørre Alslev 1 Kirke Helsinge 1 * U14.9.2013 - Afbud: Kirke Helsinge 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
47647 31-08-2013 16:00 Nakskov 1 Fluen Sjælland 1 * Udsat > 14.9.2013 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
47723 04-09-2013 19:30 Kjøge 2 Næstved 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47697 04-09-2013 19:30 Holbæk 3 Vordingborg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47766 04-09-2013 19:30 Gørslev IF 2 Kjøge 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
47640 10-09-2013 19:30 Nakskov 1 Guldborgsund 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47765 11-09-2013 19:30 Gørslev IF 2 Holbæk 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47755 11-09-2013 19:30 Kirke Helsinge 1 Kjøge 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
47673 11-09-2013 19:30 Vordingborg 1 Nørre Alslev 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47731 12-09-2013 19:30 Næstved 2 Holbæk 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
47686 18-09-2013 19:30 Holbæk 2 Vordingborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47717 21-09-2013 11:00 Kjøge 2 Nørre Alslev 1 * U23.11.2013 - Afbud: Nørre Alslev 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
47705 21-09-2013 11:00 Kjøge 1 Nakskov 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
47716 21-09-2013 16:00 Kjøge 2 Nakskov 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47706 21-09-2013 16:00 Kjøge 1 Nørre Alslev 1 * Udsat > 23.11.2013 kl. 10:00 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
47752 25-09-2013 19:30 Kirke Helsinge 1 Vordingborg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47662 01-10-2013 19:30 Guldborgsund 1 Nørre Alslev 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
47641 01-10-2013 19:30 Nakskov 1 Vordingborg 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
47699 02-10-2013 19:30 Holbæk 3 Kjøge 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
47689 02-10-2013 19:30 Holbæk 2 Kjøge 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47757 02-10-2013 19:30 Kirke Helsinge 1 Næstved 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
47769 02-10-2013 19:30 Gørslev IF 2 Fluen Sjælland 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47671 08-10-2013 19:30 Guldborgsund 1 Gørslev IF 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47713 08-10-2013 19:30 Kjøge 1 Fluen Sjælland 1 * Flyttet < 17.9.2013 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47692 09-10-2013 19:30 Holbæk 2 Kirke Helsinge 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
47721 09-10-2013 19:30 Kjøge 2 Holbæk 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47679 09-10-2013 19:30 Vordingborg 1 Næstved 2 * Udsat > 10.10.2013 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47740 26-10-2013 11:00 Fluen Sjælland 1 Guldborgsund 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
47653 26-10-2013 11:00 Nørre Alslev 1 Holbæk 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
47643 26-10-2013 11:00 Nakskov 1 Holbæk 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47654 26-10-2013 16:00 Nørre Alslev 1 Holbæk 3 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
47642 26-10-2013 16:00 Nakskov 1 Holbæk 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
47751 26-10-2013 16:00 Kirke Helsinge 1 Guldborgsund 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47742 29-10-2013 19:30 Fluen Sjælland 1 Holbæk 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47712 29-10-2013 19:30 Kjøge 1 Næstved 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47726 30-10-2013 19:30 Kjøge 2 Gørslev IF 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
47743 05-11-2013 19:30 Fluen Sjælland 1 Holbæk 3 * Udsat > 6.11.2013 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
47668 05-11-2013 19:30 Guldborgsund 1 Næstved 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47677 06-11-2013 19:30 Vordingborg 1 Kjøge 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47693 06-11-2013 19:30 Holbæk 2 Gørslev IF 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47725 06-11-2013 19:30 Kjøge 2 Kirke Helsinge 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
47667 12-11-2013 19:30 Guldborgsund 1 Kjøge 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
47703 13-11-2013 19:30 Holbæk 3 Kirke Helsinge 1 * Udsat > 18.11.2013 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47682 13-11-2013 19:30 Vordingborg 1 Gørslev IF 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47735 14-11-2013 19:30 Næstved 2 Fluen Sjælland 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
47741 19-11-2013 19:30 Fluen Sjælland 1 Vordingborg 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47666 19-11-2013 19:30 Guldborgsund 1 Kjøge 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47759 20-11-2013 19:30 Kirke Helsinge 1 Gørslev IF 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47678 20-11-2013 19:30 Vordingborg 1 Kjøge 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
47732 21-11-2013 19:30 Næstved 2 Holbæk 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
47745 26-11-2013 19:30 Fluen Sjælland 1 Kjøge 2 * Udsat > 27.11.2013 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47709 26-11-2013 19:30 Kjøge 1 Holbæk 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47727 30-11-2013 11:00 Næstved 2 Nakskov 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
47761 30-11-2013 11:00 Gørslev IF 2 Nørre Alslev 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
47728 30-11-2013 16:00 Næstved 2 Nørre Alslev 1 * Flyttet < 25.11.2013 kl. 19:30 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47760 30-11-2013 16:00 Gørslev IF 2 Nakskov 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47639 07-01-2014 19:30 Nakskov 1 Nørre Alslev 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47747 07-01-2014 19:30 Fluen Sjælland 1 Kirke Helsinge 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
47663 07-01-2014 19:30 Guldborgsund 1 Vordingborg 1 * Udsat > 28.2.2014 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
47722 08-01-2014 19:30 Kjøge 2 Kjøge 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
47687 08-01-2014 19:30 Holbæk 2 Holbæk 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
47768 08-01-2014 19:30 Gørslev IF 2 Næstved 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
47664 14-01-2014 19:30 Guldborgsund 1 Holbæk 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47676 15-01-2014 19:30 Vordingborg 1 Holbæk 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47739 18-01-2014 11:00 Fluen Sjælland 1 Nørre Alslev 1 * Udsat > 12.4.2014 kl. 16:00 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47749 18-01-2014 11:00 Kirke Helsinge 1 Nakskov 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
47738 18-01-2014 16:00 Fluen Sjælland 1 Nakskov 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
47750 18-01-2014 16:00 Kirke Helsinge 1 Nørre Alslev 1 * Udsat > 12.4.2014 kl. 11:00 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47715 21-01-2014 19:30 Kjøge 1 Gørslev IF 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
47665 21-01-2014 19:30 Guldborgsund 1 Holbæk 3 * Udsat > 4.2.2014 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47675 22-01-2014 19:30 Vordingborg 1 Holbæk 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47734 23-01-2014 19:30 Næstved 2 Kjøge 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47652 28-01-2014 19:30 Nørre Alslev 1 Vordingborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47661 28-01-2014 19:30 Guldborgsund 1 Nakskov 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
47714 28-01-2014 19:30 Kjøge 1 Kirke Helsinge 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
47704 29-01-2014 19:30 Holbæk 3 Gørslev IF 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47690 29-01-2014 19:30 Holbæk 2 Næstved 2 * Udsat > 8.3.2014, 04.01, Pkt. 3, Stk. 03 (2102) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
47669 04-02-2014 19:30 Guldborgsund 1 Fluen Sjælland 1 * Flyttet < 1.2.2014 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47681 05-02-2014 19:30 Vordingborg 1 Kirke Helsinge 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
47656 08-02-2014 11:00 Nørre Alslev 1 Kjøge 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
47644 08-02-2014 11:00 Nakskov 1 Kjøge 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47655 08-02-2014 16:00 Nørre Alslev 1 Kjøge 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
47645 08-02-2014 16:00 Nakskov 1 Kjøge 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47748 25-02-2014 19:30 Fluen Sjælland 1 Gørslev IF 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
47710 25-02-2014 19:30 Kjøge 1 Holbæk 3 * Afbud: Holbæk 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
47651 25-02-2014 19:30 Nørre Alslev 1 Guldborgsund 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
47720 26-02-2014 19:30 Kjøge 2 Holbæk 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
47672 26-02-2014 19:30 Vordingborg 1 Nakskov 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
47736 27-02-2014 19:30 Næstved 2 Kirke Helsinge 1 * Udsat > 27.3.2014 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
47744 04-03-2014 19:30 Fluen Sjælland 1 Kjøge 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47700 05-03-2014 19:30 Holbæk 3 Kjøge 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
47753 05-03-2014 19:30 Kirke Helsinge 1 Holbæk 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
47730 06-03-2014 19:30 Næstved 2 Vordingborg 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
47694 08-03-2014 11:00 Holbæk 3 Nakskov 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47684 08-03-2014 11:00 Holbæk 2 Nørre Alslev 1 * Udsat > 2.4.2014 kl. 19:00 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
47762 08-03-2014 11:00 Gørslev IF 2 Guldborgsund 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47695 08-03-2014 16:00 Holbæk 3 Nørre Alslev 1 * Udsat > 1.4.2014 kl. 19:30 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47683 08-03-2014 16:00 Holbæk 2 Nakskov 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47670 11-03-2014 19:30 Guldborgsund 1 Kirke Helsinge 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47691 12-03-2014 19:30 Holbæk 2 Fluen Sjælland 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47767 12-03-2014 19:30 Gørslev IF 2 Kjøge 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
47733 13-03-2014 19:30 Næstved 2 Kjøge 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
47702 19-03-2014 19:30 Holbæk 3 Fluen Sjælland 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47756 19-03-2014 19:30 Kirke Helsinge 1 Kjøge 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47764 19-03-2014 19:30 Gørslev IF 2 Holbæk 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47729 20-03-2014 19:30 Næstved 2 Guldborgsund 1 * Udsat > 16.4.2014 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
47746 25-03-2014 19:30 Fluen Sjælland 1 Næstved 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
47754 26-03-2014 19:30 Kirke Helsinge 1 Holbæk 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47763 26-03-2014 19:30 Gørslev IF 2 Vordingborg 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47707 29-03-2014 11:00 Kjøge 1 Guldborgsund 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
47718 29-03-2014 16:00 Kjøge 2 Guldborgsund 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47719 02-04-2014 19:30 Kjøge 2 Vordingborg 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
47708 08-04-2014 19:30 Kjøge 1 Vordingborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
47701 09-04-2014 19:30 Holbæk 3 Næstved 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47770 09-04-2014 19:30 Gørslev IF 2 Kirke Helsinge 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
47724 16-04-2014 19:30 Kjøge 2 Fluen Sjælland 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
47688 16-04-2014 19:30 Holbæk 2 Kjøge 1 * Flyttet < 29.3.2014 kl. 16:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47680 23-04-2014 19:30 Vordingborg 1 Fluen Sjælland 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
47660 26-04-2014 11:00 Nørre Alslev 1 Gørslev IF 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
47646 26-04-2014 11:00 Nakskov 1 Næstved 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
47657 26-04-2014 16:00 Nørre Alslev 1 Næstved 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
47649 26-04-2014 16:00 Nakskov 1 Gørslev IF 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel