DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Syd

Rødderne 1 (1), Rødderne 2 (2), Vestsjæll-Ænderne 1 (3), Fluen Sj. 1 (4), Holbæk 2 (5), Nørre Alslev 1 (6), Holeby 2 (7), Vordingborg 1 (8), Kirke Helsinge 1 (9), Kjøge 1 (10), Mosede 1 (11)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
29533 28-08-2012 19:30 Rødderne 2 Rødderne 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
29590 01-09-2012 11:00 Holeby 2 Kirke Helsinge 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29580 01-09-2012 16:00 Nørre Alslev 1 Kirke Helsinge 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
29578 04-09-2012 19:30 Nørre Alslev 1 Holeby 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29569 04-09-2012 19:30 Holbæk 2 Vordingborg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29551 04-09-2012 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Kjøge 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
29560 05-09-2012 19:30 Fluen Sjælland 1 Kirke Helsinge 1 * Flyttet til 3.9.2012 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29624 11-09-2012 19:30 Mosede 1 Rødderne 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29605 12-09-2012 19:30 Kirke Helsinge 1 Vestsjæll-Ænderne 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
29596 12-09-2012 19:30 Vordingborg 1 Fluen Sjælland 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29549 18-09-2012 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Vordingborg 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29541 18-09-2012 19:30 Rødderne 2 Kjøge 1 * Udsat til 16.10.2012 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29623 18-09-2012 19:30 Mosede 1 Rødderne 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29587 22-09-2012 11:00 Holeby 2 Holbæk 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29576 22-09-2012 11:00 Nørre Alslev 1 Fluen Sjælland 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
29586 22-09-2012 16:00 Holeby 2 Fluen Sjælland 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29577 22-09-2012 16:00 Nørre Alslev 1 Holbæk 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29565 25-09-2012 19:30 Holbæk 2 Vestsjæll-Ænderne 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29525 25-09-2012 19:30 Rødderne 1 Fluen Sjælland 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29611 26-09-2012 19:30 Kirke Helsinge 1 Kjøge 1 * Udsat til 24.10.2012 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29602 26-09-2012 19:30 Vordingborg 1 Mosede 1 * Udsat til 7.11.2012 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29545 02-10-2012 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Fluen Sjælland 1 * Udsat til 4.10.2012 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29620 02-10-2012 19:30 Kjøge 1 Vordingborg 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29603 03-10-2012 19:30 Kirke Helsinge 1 Rødderne 1 * Udsat til 10.10.2012 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29538 06-10-2012 11:00 Rødderne 2 Holeby 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
29527 06-10-2012 11:00 Rødderne 1 Nørre Alslev 1 * Udsat til 23.10.2012 kl. 19:30 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29528 06-10-2012 16:00 Rødderne 1 Holeby 2 * Afbud: Rødderne 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
29537 06-10-2012 16:00 Rødderne 2 Nørre Alslev 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29589 09-10-2012 19:30 Holeby 2 Vordingborg 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29571 09-10-2012 19:30 Holbæk 2 Kjøge 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
29562 09-10-2012 19:30 Fluen Sjælland 1 Mosede 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
29544 09-10-2012 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Rødderne 2 * Udsat til 17.11.2012 kl. 14:00 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
29561 30-10-2012 19:30 Fluen Sjælland 1 Kjøge 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29552 30-10-2012 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Mosede 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29607 31-10-2012 19:30 Kirke Helsinge 1 Holbæk 2 * Udsat til 1.11.2012 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29598 31-10-2012 19:30 Vordingborg 1 Nørre Alslev 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29618 03-11-2012 11:00 Kjøge 1 Nørre Alslev 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29629 03-11-2012 11:00 Mosede 1 Holeby 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29619 03-11-2012 16:00 Kjøge 1 Holeby 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29628 03-11-2012 16:00 Mosede 1 Nørre Alslev 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29622 06-11-2012 19:30 Kjøge 1 Mosede 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29563 06-11-2012 19:30 Holbæk 2 Rødderne 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29604 07-11-2012 19:30 Kirke Helsinge 1 Rødderne 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29556 13-11-2012 19:30 Fluen Sjælland 1 Holbæk 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
29539 13-11-2012 19:30 Rødderne 2 Vordingborg 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29531 13-11-2012 19:30 Rødderne 1 Kjøge 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29631 14-11-2012 19:30 Mosede 1 Kirke Helsinge 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
29564 20-11-2012 19:30 Holbæk 2 Rødderne 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29543 20-11-2012 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Rødderne 1 * Afbud: Rødderne 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
29600 21-11-2012 19:30 Vordingborg 1 Kirke Helsinge 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29535 27-11-2012 19:30 Rødderne 2 Fluen Sjælland 1 * Udsat til 11.12.2012 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
29529 27-11-2012 19:30 Rødderne 1 Vordingborg 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29627 27-11-2012 19:30 Mosede 1 Holbæk 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29585 01-12-2012 11:00 Holeby 2 Vestsjæll-Ænderne 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29575 01-12-2012 16:00 Nørre Alslev 1 Vestsjæll-Ænderne 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
29523 15-01-2013 19:30 Rødderne 1 Rødderne 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
29609 19-01-2013 11:00 Kirke Helsinge 1 Holeby 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
29608 19-01-2013 16:00 Kirke Helsinge 1 Nørre Alslev 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
29588 22-01-2013 19:30 Holeby 2 Nørre Alslev 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
29615 22-01-2013 19:30 Kjøge 1 Vestsjæll-Ænderne 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
29606 23-01-2013 19:30 Kirke Helsinge 1 Fluen Sjælland 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
29597 23-01-2013 19:30 Vordingborg 1 Holbæk 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
29559 29-01-2013 19:30 Fluen Sjælland 1 Vordingborg 1 * U19.2.2013, 04.01, pkt. 2+3, stk. 01+03 (1761) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
29542 29-01-2013 19:30 Rødderne 2 Mosede 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29550 30-01-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Kirke Helsinge 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29532 05-02-2013 19:30 Rødderne 1 Mosede 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
29614 05-02-2013 19:30 Kjøge 1 Rødderne 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29595 06-02-2013 19:30 Vordingborg 1 Vestsjæll-Ænderne 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29557 09-02-2013 11:00 Fluen Sjælland 1 Nørre Alslev 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
29568 09-02-2013 11:00 Holbæk 2 Holeby 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
29567 09-02-2013 16:00 Holbæk 2 Nørre Alslev 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29558 09-02-2013 16:00 Fluen Sjælland 1 Holeby 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
29553 12-02-2013 19:30 Fluen Sjælland 1 Rødderne 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
29546 12-02-2013 19:30 Vestsjæll-Ænderne 1 Holbæk 2 * Udsat til 19.2.2013 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29630 12-02-2013 19:30 Mosede 1 Vordingborg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29621 13-02-2013 19:30 Kjøge 1 Kirke Helsinge 1 * Udsat til 18.2.2013 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
29555 26-02-2013 19:30 Fluen Sjælland 1 Vestsjæll-Ænderne 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29601 27-02-2013 19:30 Vordingborg 1 Kjøge 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29530 27-02-2013 19:30 Rødderne 1 Kirke Helsinge 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29534 05-03-2013 19:30 Rødderne 2 Vestsjæll-Ænderne 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29617 05-03-2013 19:30 Kjøge 1 Holbæk 2 * U3.4.2013 - 04.01, pkt. 3, stk. 03 (308) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
29626 05-03-2013 19:30 Mosede 1 Fluen Sjælland 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29599 06-03-2013 19:30 Vordingborg 1 Holeby 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29584 09-03-2013 11:00 Holeby 2 Rødderne 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29573 09-03-2013 11:00 Nørre Alslev 1 Rødderne 1 *U16.4.2013 - Afbud: Nørre Alslev 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
29583 09-03-2013 16:00 Holeby 2 Rødderne 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29574 09-03-2013 16:00 Nørre Alslev 1 Rødderne 2 *U16.4.2013 - Afbud: Nørre Alslev 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
29579 12-03-2013 19:30 Nørre Alslev 1 Vordingborg 1 * Udsat til 20.3.2013 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
29616 12-03-2013 19:30 Kjøge 1 Fluen Sjælland 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
29625 12-03-2013 19:30 Mosede 1 Vestsjæll-Ænderne 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
29570 13-03-2013 19:30 Holbæk 2 Kirke Helsinge 1 * Udsat til 17.4.2013 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29526 19-03-2013 19:30 Rødderne 1 Holbæk 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
29632 19-03-2013 19:30 Mosede 1 Kjøge 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29540 20-03-2013 19:30 Rødderne 2 Kirke Helsinge 1 * Udsat til 24.4.2013 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29592 23-03-2013 11:00 Holeby 2 Mosede 1 * FOPK - Afbud: Mosede 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
29581 23-03-2013 11:00 Nørre Alslev 1 Kjøge 1 * FOPK 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
29582 23-03-2013 16:00 Nørre Alslev 1 Mosede 1 * FOPK - Afbud: Mosede 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
29591 23-03-2013 16:00 Holeby 2 Kjøge 1 * FOPK 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29566 26-03-2013 19:30 Holbæk 2 Fluen Sjælland 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
29613 26-03-2013 19:30 Kjøge 1 Rødderne 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29612 27-03-2013 19:30 Kirke Helsinge 1 Mosede 1 * Udsat til 3.4.2013 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
29594 27-03-2013 19:30 Vordingborg 1 Rødderne 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29536 09-04-2013 19:30 Rødderne 2 Holbæk 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
29524 09-04-2013 19:30 Rødderne 1 Vestsjæll-Ænderne 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
29610 10-04-2013 19:30 Kirke Helsinge 1 Vordingborg 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29572 23-04-2013 19:30 Holbæk 2 Mosede 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
29554 23-04-2013 19:30 Fluen Sjælland 1 Rødderne 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
29593 24-04-2013 19:30 Vordingborg 1 Rødderne 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
29548 04-05-2013 11:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Holeby 2 * Flyttet til 19.1.2013 kl. 16:00 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
29547 04-05-2013 16:00 Vestsjæll-Ænderne 1 Nørre Alslev 1 * Flyttet til 19.1.2013 kl. 11:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel