DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Vest

Aabenraa 2 (1), Fluen 1 (2), Kolding 1 (3), Kælderen 2 (4), Royal 2 (5), Særslev 1 (6), Assens 2 (7), Dart Odense 2 (8), Esbjerg 2 (9), Kælderen 1 (10), West Dart 1 (11), Esbjerg Øst 1 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
63836 22-08-2014 19:00 Kælderen 2 Kælderen 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
63866 30-08-2014 11:00 Assens 2 Aabenraa 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
63819 30-08-2014 11:00 Kolding 1 Esbjerg 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
63905 30-08-2014 11:00 West Dart 1 Særslev Dart 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
63915 30-08-2014 11:00 Esbjerg Øst 1 Royal 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63878 30-08-2014 11:00 Dart Odense 2 Fluen 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63877 30-08-2014 16:00 Dart Odense 2 Aabenraa 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
63867 30-08-2014 16:00 Assens 2 Fluen 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63841 30-08-2014 16:00 Kælderen 2 Esbjerg 2 Udsat > 5.9.2014 kl. 19:00 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
63813 30-08-2014 16:00 Kolding 1 Kælderen 1 Udsat > 5.9.2014 kl. 19:00 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63904 30-08-2014 16:00 West Dart 1 Royal 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63916 30-08-2014 16:00 Esbjerg Øst 1 Særslev Dart 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63823 20-09-2014 11:00 Kælderen 1 Fluen 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
63912 20-09-2014 11:00 Esbjerg Øst 1 Kolding 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
63903 20-09-2014 11:00 West Dart 1 Kælderen 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
63851 20-09-2014 11:00 Royal 2 Dart Odense 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
63861 20-09-2014 11:00 Særslev Dart 1 Assens 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63888 20-09-2014 11:00 Esbjerg 2 Aabenraa 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63822 20-09-2014 16:00 Kælderen 1 Aabenraa 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63901 20-09-2014 16:00 West Dart 1 Kolding 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
63914 20-09-2014 16:00 Esbjerg Øst 1 Kælderen 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
63850 20-09-2014 16:00 Royal 2 Assens 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63862 20-09-2014 16:00 Særslev Dart 1 Dart Odense 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63889 20-09-2014 16:00 Esbjerg 2 Fluen 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63891 01-10-2014 19:30 Esbjerg 2 Kælderen 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
63873 01-10-2014 19:30 Assens 2 Dart Odense 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
63860 01-10-2014 19:30 Særslev Dart 1 Royal 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63814 01-10-2014 19:30 Kolding 1 Kælderen 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
63800 01-10-2014 19:30 Fluen 1 Aabenraa 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63909 01-10-2014 19:30 West Dart 1 Esbjerg Øst 1 U3.10.2014 - 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (1325) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
63829 25-10-2014 11:00 Kælderen 1 Dart Odense 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
63798 25-10-2014 11:00 Aabenraa 2 West Dart 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
63810 25-10-2014 11:00 Fluen 1 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63848 25-10-2014 11:00 Royal 2 Kælderen 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
63857 25-10-2014 11:00 Særslev Dart 1 Kolding 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
63895 25-10-2014 11:00 Esbjerg 2 Assens 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
63828 25-10-2014 16:00 Kælderen 1 Assens 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63809 25-10-2014 16:00 Fluen 1 West Dart 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
63799 25-10-2014 16:00 Aabenraa 2 Esbjerg Øst 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63846 25-10-2014 16:00 Royal 2 Kolding 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
63859 25-10-2014 16:00 Særslev Dart 1 Kælderen 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
63896 25-10-2014 16:00 Esbjerg 2 Dart Odense 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63894 15-11-2014 11:00 Esbjerg 2 Særslev Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
63887 15-11-2014 11:00 Dart Odense 2 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63875 15-11-2014 11:00 Assens 2 West Dart 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
63826 15-11-2014 11:00 Kælderen 1 Royal 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
63803 15-11-2014 11:00 Fluen 1 Kælderen 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63790 15-11-2014 11:00 Aabenraa 2 Kolding 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63801 15-11-2014 16:00 Fluen 1 Kolding 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
63792 15-11-2014 16:00 Aabenraa 2 Kælderen 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
63876 15-11-2014 16:00 Assens 2 Esbjerg Øst 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63827 15-11-2014 16:00 Kælderen 1 Særslev Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
63886 15-11-2014 16:00 Dart Odense 2 West Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
63893 15-11-2014 16:00 Esbjerg 2 Royal 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63817 29-11-2014 11:00 Kolding 1 Assens 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63902 29-11-2014 11:00 West Dart 1 Kælderen 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
63919 29-11-2014 11:00 Esbjerg Øst 1 Esbjerg 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63840 29-11-2014 11:00 Kælderen 2 Dart Odense 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63845 29-11-2014 11:00 Royal 2 Fluen 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63855 29-11-2014 11:00 Særslev Dart 1 Aabenraa 2 Afbud: Særslev Dart 1 0 - 16
63856 29-11-2014 16:00 Særslev Dart 1 Fluen 1 Afbud: Særslev Dart 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
63844 29-11-2014 16:00 Royal 2 Aabenraa 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63839 29-11-2014 16:00 Kælderen 2 Assens 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63818 29-11-2014 16:00 Kolding 1 Dart Odense 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
63908 29-11-2014 16:00 West Dart 1 Esbjerg 2 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
63913 29-11-2014 16:00 Esbjerg Øst 1 Kælderen 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
63807 17-01-2015 11:00 Fluen 1 Dart Odense 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
63795 17-01-2015 11:00 Aabenraa 2 Assens 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63890 17-01-2015 11:00 Esbjerg 2 Kolding 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63825 17-01-2015 11:00 Kælderen 1 Kælderen 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
63854 17-01-2015 11:00 Royal 2 Esbjerg Øst 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
63864 17-01-2015 11:00 Særslev Dart 1 West Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
63865 17-01-2015 16:00 Særslev Dart 1 Esbjerg Øst 1 Afbud: Særslev Dart 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
63853 17-01-2015 16:00 Royal 2 West Dart 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63824 17-01-2015 16:00 Kælderen 1 Kolding 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
63806 17-01-2015 16:00 Fluen 1 Assens 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63796 17-01-2015 16:00 Aabenraa 2 Dart Odense 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
63892 17-01-2015 16:00 Esbjerg 2 Kælderen 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63821 07-02-2015 11:00 Kolding 1 Esbjerg Øst 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
63802 07-02-2015 11:00 Fluen 1 Kælderen 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
63797 07-02-2015 11:00 Aabenraa 2 Esbjerg 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
63842 07-02-2015 11:00 Kælderen 2 West Dart 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
63872 07-02-2015 11:00 Assens 2 Særslev Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
63882 07-02-2015 11:00 Dart Odense 2 Royal 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63820 07-02-2015 16:00 Kolding 1 West Dart 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63808 07-02-2015 16:00 Fluen 1 Esbjerg 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63791 07-02-2015 16:00 Aabenraa 2 Kælderen 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63843 07-02-2015 16:00 Kælderen 2 Esbjerg Øst 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63871 07-02-2015 16:00 Assens 2 Royal 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63883 07-02-2015 16:00 Dart Odense 2 Særslev Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
63884 25-02-2015 19:30 Dart Odense 2 Assens 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63849 25-02-2015 19:30 Royal 2 Særslev Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
63835 25-02-2015 19:30 Kælderen 2 Kolding 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63789 25-02-2015 19:30 Aabenraa 2 Fluen 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63920 25-02-2015 19:30 Esbjerg Øst 1 West Dart 1 Flyttet til 13/2-2015 kl. 19:00 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
63830 27-02-2015 19:30 Kælderen 1 Esbjerg 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
63831 07-03-2015 11:00 Kælderen 1 West Dart 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
63794 07-03-2015 11:00 Aabenraa 2 Særslev Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
63804 07-03-2015 11:00 Fluen 1 Royal 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63868 07-03-2015 11:00 Assens 2 Kolding 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63881 07-03-2015 11:00 Dart Odense 2 Kælderen 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63898 07-03-2015 11:00 Esbjerg 2 Esbjerg Øst 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63897 07-03-2015 16:00 Esbjerg 2 West Dart 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
63879 07-03-2015 16:00 Dart Odense 2 Kolding 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63870 07-03-2015 16:00 Assens 2 Kælderen 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63832 07-03-2015 16:00 Kælderen 1 Esbjerg Øst 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
63805 07-03-2015 16:00 Fluen 1 Særslev Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
63793 07-03-2015 16:00 Aabenraa 2 Royal 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
63863 28-03-2015 11:00 Særslev Dart 1 Esbjerg 2 Afbud: Særslev Dart 1 0 - 16
63847 28-03-2015 11:00 Royal 2 Kælderen 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63834 28-03-2015 11:00 Kælderen 2 Fluen 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63811 28-03-2015 11:00 Kolding 1 Aabenraa 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
63906 28-03-2015 11:00 West Dart 1 Assens 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
63918 28-03-2015 11:00 Esbjerg Øst 1 Dart Odense 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63907 28-03-2015 16:00 West Dart 1 Dart Odense 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
63917 28-03-2015 16:00 Esbjerg Øst 1 Assens 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63852 28-03-2015 16:00 Royal 2 Esbjerg 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63812 28-03-2015 16:00 Kolding 1 Fluen 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
63833 28-03-2015 16:00 Kælderen 2 Aabenraa 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63858 28-03-2015 16:00 Særslev Dart 1 Kælderen 1 Afbud: Særslev Dart 1 0 - 16
63880 25-04-2015 11:00 Dart Odense 2 Kælderen 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
63874 25-04-2015 11:00 Assens 2 Esbjerg 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
63837 25-04-2015 11:00 Kælderen 2 Royal 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
63816 25-04-2015 11:00 Kolding 1 Særslev Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
63899 25-04-2015 11:00 West Dart 1 Aabenraa 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
63911 25-04-2015 11:00 Esbjerg Øst 1 Fluen 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
63885 25-04-2015 16:00 Dart Odense 2 Esbjerg 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
63869 25-04-2015 16:00 Assens 2 Kælderen 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
63838 25-04-2015 16:00 Kælderen 2 Særslev Dart 1 Afbud: Særslev Dart 1 16 - 0
63815 25-04-2015 16:00 Kolding 1 Royal 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
63900 25-04-2015 16:00 West Dart 1 Fluen 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
63910 25-04-2015 16:00 Esbjerg Øst 1 Aabenraa 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel