DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Vest

Assens 2, Ejby Dartforening 1, Esbjerg Øst 1, Fluen 2, Hejnsvig 1, Kolding 1, Kolding 2, Kælderen 2, Odins 2, Sydvest 1, Søhus 1 og Verninge 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
218595 19-08-2020 19:30 Esbjerg Øst 1 Kælderen 2 7 - 9 Detaljer
218597 19-08-2020 19:30 Verninge 1 Assens 2 10 - 6 Detaljer
218598 19-08-2020 19:30 Ejby Dartforening 1 Hejnsvig 1 13 - 3 Detaljer
218599 19-08-2020 19:30 Kolding 1 Kolding 2 10 - 6 Detaljer
218600 19-08-2020 19:30 Sydvest 1 Fluen 2 9 - 7 Detaljer
218596 19-08-2020 19:30 Odins 2 Søhus 1 8 - 8 Detaljer
218601 22-08-2020 11:00 Esbjerg Øst 1 Odins 2 4 - 12 Detaljer
218602 22-08-2020 11:00 Kælderen 2 Søhus 1 12 - 4 Detaljer
218603 22-08-2020 11:00 Verninge 1 Ejby Dartforening 1 5 - 11 Detaljer
218604 22-08-2020 11:00 Assens 2 Hejnsvig 1 6 - 10 Detaljer
218605 22-08-2020 11:00 Kolding 1 Sydvest 1 7 - 9 Detaljer
218606 22-08-2020 11:00 31-10-2020 11:00 Kolding 2 Fluen 2 11 - 5 Detaljer
218612 22-08-2020 16:00 Kolding 2 Sydvest 1 13 - 3 Detaljer
218611 22-08-2020 16:00 31-10-2020 16:00 Kolding 1 Fluen 2 11 - 5 Detaljer
218610 22-08-2020 16:00 Assens 2 Ejby Dartforening 1 2 - 14 Detaljer
218607 22-08-2020 16:00 Esbjerg Øst 1 Søhus 1 10 - 6 Detaljer
218608 22-08-2020 16:00 Kælderen 2 Odins 2 6 - 10 Detaljer
218609 22-08-2020 16:00 Verninge 1 Hejnsvig 1 11 - 5 Detaljer
218618 19-09-2020 11:00 Hejnsvig 1 Fluen 2 11 - 5 Detaljer
218614 19-09-2020 11:00 Kælderen 2 Assens 2 9 - 7 Detaljer
218617 19-09-2020 11:00 Ejby Dartforening 1 Sydvest 1 11 - 5 Detaljer
218616 19-09-2020 11:00 Søhus 1 Kolding 2 9 - 7 Detaljer
218615 19-09-2020 11:00 Odins 2 Kolding 1 5 - 11 Detaljer
218613 19-09-2020 11:00 Esbjerg Øst 1 Verninge 1 7 - 9 Detaljer
218619 19-09-2020 16:00 Esbjerg Øst 1 Assens 2 11 - 5 Detaljer
218620 19-09-2020 16:00 Kælderen 2 Verninge 1 8 - 8 Detaljer
218622 19-09-2020 16:00 Søhus 1 Kolding 1 4 - 12 Detaljer
218623 19-09-2020 16:00 Ejby Dartforening 1 Fluen 2 11 - 5 Detaljer
218624 19-09-2020 16:00 Hejnsvig 1 Sydvest 1 6 - 10 Detaljer
218621 19-09-2020 16:00 Odins 2 Kolding 2 13 - 3 Detaljer
218649 24-10-2020 11:00 Verninge 1 Sydvest 1 7 - 9 Detaljer
218650 24-10-2020 11:00 Assens 2 Fluen 2 12 - 4 Detaljer
218651 24-10-2020 11:00 Esbjerg Øst 1 Kolding 1 3 - 13 Detaljer
218652 24-10-2020 11:00 Kælderen 2 Kolding 2 8 - 8 Detaljer
218657 24-10-2020 16:00 Esbjerg Øst 1 Kolding 2 6 - 10 Detaljer
218658 24-10-2020 16:00 Kælderen 2 Kolding 1 8 - 8 Detaljer
218656 24-10-2020 16:00 Assens 2 Sydvest 1 5 - 11 Detaljer
218655 24-10-2020 16:00 Verninge 1 Fluen 2 11 - 5 Detaljer
218653 25-10-2020 11:00 Odins 2 Ejby Dartforening 1 3 - 13 Detaljer
218654 25-10-2020 11:00 Søhus 1 Hejnsvig 1 4 - 12 Detaljer
218660 25-10-2020 16:00 Søhus 1 Ejby Dartforening 1 2 - 14 Detaljer
218659 25-10-2020 16:00 Odins 2 Hejnsvig 1 12 - 4 Detaljer
218637 21-11-2020 11:00 Sydvest 1 Odins 2 13 - 3 Detaljer
218638 21-11-2020 11:00 Fluen 2 Søhus 1 14 - 2 Detaljer
218643 21-11-2020 16:00 Sydvest 1 Søhus 1 16 - 0 Detaljer
218644 21-11-2020 16:00 Fluen 2 Odins 2 7 - 9 Detaljer
218627 12-12-2020 11:00 07-11-2020 11:00 Sydvest 1 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Detaljer
218628 12-12-2020 11:00 07-11-2020 11:00 Fluen 2 Kælderen 2 9 - 7 Detaljer
218633 12-12-2020 16:00 07-11-2020 16:00 Sydvest 1 Kælderen 2 10 - 6 Detaljer
218634 12-12-2020 16:00 07-11-2020 16:00 Fluen 2 Esbjerg Øst 1 10 - 6 Detaljer
218664 06-01-2021 19:30 19-08-2021 19:30 Hejnsvig 1 Ejby Dartforening 1 3 - 13 Detaljer
218630 29-05-2021 11:00 Kolding 2 Hejnsvig 1 9 - 7 Detaljer
218626 29-05-2021 11:00 Søhus 1 Assens 2 5 - 11 Detaljer
218629 29-05-2021 11:00 Kolding 1 Ejby Dartforening 1 12 - 4 Detaljer
218625 29-05-2021 11:00 Odins 2 Verninge 1 3 - 13 Detaljer
218631 29-05-2021 16:00 Odins 2 Assens 2 7 - 9 Detaljer
218632 29-05-2021 16:00 Søhus 1 Verninge 1 3 - 13 Detaljer
218635 29-05-2021 16:00 Kolding 1 Hejnsvig 1 14 - 2 Detaljer
218636 29-05-2021 16:00 Kolding 2 Ejby Dartforening 1 5 - 11 Detaljer
218639 12-06-2021 11:00 Verninge 1 Kolding 1 4 - 12 Detaljer
218640 12-06-2021 11:00 Assens 2 Kolding 2 9 - 7 Detaljer
218641 12-06-2021 11:00 Ejby Dartforening 1 Esbjerg Øst 1 11 - 5 Detaljer
218642 12-06-2021 11:00 Hejnsvig 1 Kælderen 2 5 - 11 Detaljer
218645 12-06-2021 16:00 Verninge 1 Kolding 2 10 - 6 Detaljer
218646 12-06-2021 16:00 Assens 2 Kolding 1 7 - 9 Detaljer
218647 12-06-2021 16:00 Ejby Dartforening 1 Kælderen 2 8 - 8 Detaljer
218648 12-06-2021 16:00 Hejnsvig 1 Esbjerg Øst 1 6 - 10 Detaljer
218662 18-08-2021 19:30 28-08-2021 11:00 Søhus 1 Odins 2 4 - 12 Detaljer
218666 18-08-2021 19:30 13-08-2021 19:30 Fluen 2 Sydvest 1 4 - 12 Detaljer
218665 18-08-2021 19:30 Kolding 2 Kolding 1 4 - 12 Detaljer
218661 18-08-2021 19:30 Kælderen 2 Esbjerg Øst 1 13 - 3 Detaljer
218663 18-08-2021 19:30 Assens 2 Verninge 1 7 - 9 Detaljer
218667 21-08-2021 11:00 23-10-2021 11:00 Odins 2 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Detaljer
218668 21-08-2021 11:00 23-10-2021 11:00 Søhus 1 Kælderen 2 2 - 14 Detaljer
218672 21-08-2021 11:00 Fluen 2 Kolding 2 8 - 8 Detaljer
218670 21-08-2021 11:00 Hejnsvig 1 Assens 2 10 - 6 Detaljer
218671 21-08-2021 11:00 Sydvest 1 Kolding 1 9 - 7 Detaljer
218669 21-08-2021 11:00 Ejby Dartforening 1 Verninge 1 11 - 5 Detaljer
218677 21-08-2021 16:00 Fluen 2 Kolding 1 5 - 11 Detaljer
218678 21-08-2021 16:00 Sydvest 1 Kolding 2 13 - 3 Detaljer
218676 21-08-2021 16:00 01-09-2021 18:30 Ejby Dartforening 1 Assens 2 11 - 5 Detaljer
218673 21-08-2021 16:00 23-10-2021 16:00 Søhus 1 Esbjerg Øst 1 3 - 13 Detaljer
218674 21-08-2021 16:00 23-10-2021 16:00 Odins 2 Kælderen 2 8 - 8 Detaljer
218675 21-08-2021 16:00 Hejnsvig 1 Verninge 1 5 - 11 Detaljer
218684 04-09-2021 11:00 Fluen 2 Hejnsvig 1 10 - 6 Detaljer
218683 04-09-2021 11:00 Sydvest 1 Ejby Dartforening 1 8 - 8 Detaljer
218679 04-09-2021 11:00 Verninge 1 Esbjerg Øst 1 11 - 5 Detaljer
218682 04-09-2021 11:00 Kolding 2 Søhus 1 12 - 4 Detaljer
218680 04-09-2021 11:00 Assens 2 Kælderen 2 1 - 15 Detaljer
218681 04-09-2021 11:00 Kolding 1 Odins 2 14 - 2 Detaljer
218685 04-09-2021 16:00 Assens 2 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Detaljer
218687 04-09-2021 16:00 Kolding 2 Odins 2 9 - 7 Detaljer
218689 04-09-2021 16:00 Fluen 2 Ejby Dartforening 1 7 - 9 Detaljer
218690 04-09-2021 16:00 Sydvest 1 Hejnsvig 1 5 - 11 Detaljer
218688 04-09-2021 16:00 Kolding 1 Søhus 1 15 - 1 Detaljer
218686 04-09-2021 16:00 Verninge 1 Kælderen 2 8 - 8 Detaljer
218691 25-09-2021 11:00 Verninge 1 Odins 2 9 - 7 Detaljer
218693 25-09-2021 11:00 Esbjerg Øst 1 Sydvest 1 10 - 6 Detaljer
218694 25-09-2021 11:00 Kælderen 2 Fluen 2 12 - 4 Detaljer
218695 25-09-2021 11:00 Ejby Dartforening 1 Kolding 1 11 - 5 Detaljer
218696 25-09-2021 11:00 Hejnsvig 1 Kolding 2 8 - 8 Detaljer
218692 25-09-2021 11:00 Assens 2 Søhus 1 15 - 1 Detaljer
218699 25-09-2021 16:00 Kælderen 2 Sydvest 1 13 - 3 Detaljer
218702 25-09-2021 16:00 Ejby Dartforening 1 Kolding 2 13 - 3 Detaljer
218701 25-09-2021 16:00 Hejnsvig 1 Kolding 1 8 - 8 Detaljer
218697 25-09-2021 16:00 Assens 2 Odins 2 6 - 10 Detaljer
218698 25-09-2021 16:00 Verninge 1 Søhus 1 15 - 1 Detaljer
218700 25-09-2021 16:00 Esbjerg Øst 1 Fluen 2 6 - 10 Detaljer
218706 16-10-2021 11:00 Kolding 2 Assens 2 10 - 6 Detaljer
218707 16-10-2021 11:00 Esbjerg Øst 1 Ejby Dartforening 1 6 - 10 Detaljer
218703 16-10-2021 11:00 Odins 2 Sydvest 1 11 - 5 Detaljer
218705 16-10-2021 11:00 Kolding 1 Verninge 1 9 - 7 Detaljer
218704 16-10-2021 11:00 Søhus 1 Fluen 2 2 - 14 Detaljer
218708 16-10-2021 11:00 Kælderen 2 Hejnsvig 1 13 - 3 Detaljer
218709 16-10-2021 16:00 Søhus 1 Sydvest 1 3 - 13 Detaljer
218710 16-10-2021 16:00 Odins 2 Fluen 2 4 - 12 Detaljer
218711 16-10-2021 16:00 Kolding 2 Verninge 1 7 - 9 Detaljer
218712 16-10-2021 16:00 Kolding 1 Assens 2 13 - 3 Detaljer
218713 16-10-2021 16:00 Kælderen 2 Ejby Dartforening 1 10 - 6 Detaljer
218714 16-10-2021 16:00 Esbjerg Øst 1 Hejnsvig 1 9 - 7 Detaljer
218719 13-11-2021 11:00 Ejby Dartforening 1 Odins 2 12 - 4 Detaljer
218720 13-11-2021 11:00 Hejnsvig 1 Søhus 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
218715 13-11-2021 11:00 Sydvest 1 Verninge 1 7 - 9 Detaljer
218718 13-11-2021 11:00 Kolding 2 Kælderen 2 7 - 9 Detaljer
218717 13-11-2021 11:00 Kolding 1 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Detaljer
218716 13-11-2021 11:00 Fluen 2 Assens 2 12 - 4 Detaljer
218721 13-11-2021 16:00 Fluen 2 Verninge 1 6 - 10 Detaljer
218722 13-11-2021 16:00 Sydvest 1 Assens 2 6 - 10 Detaljer
218723 13-11-2021 16:00 Kolding 2 Esbjerg Øst 1 3 - 13 Detaljer
218724 13-11-2021 16:00 Kolding 1 Kælderen 2 11 - 5 Detaljer
218725 13-11-2021 16:00 Hejnsvig 1 Odins 2 4 - 12 Detaljer
218726 13-11-2021 16:00 Ejby Dartforening 1 Søhus 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer