DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Vest

Brøns 1 (1), Esbjerg Øst 1 (2), Kælderen 1 (3), Esbjerg Taxa Sport 1 (4), Sdr. Omme 1 (5), Lido 2 (6), Assens 2 (7), Royal 2 (8), Dart Odense 4 (9), Dart Odense 3 (10), Aabenraa 2 (11), Fluen 2 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
8736 31-08-2011 19:30 Dart Odense 3 Dart Odense 4 Udsat til 14.09.2011 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8793 03-09-2011 11:00 Sydvest Dart 1 Fluen 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8780 03-09-2011 11:00 West Dart 1 Dart Odense 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8766 03-09-2011 11:00 Lido 2 Assens 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8754 03-09-2011 11:00 Esbjerg Øst 1 Aabenraa 1 26. 11 Esbjerg Øst taberdømt, ulovlig spiller 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
8714 03-09-2011 11:00 Kælderen 1 Dart Odense 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8667 03-09-2011 11:00 Sdr. Omme 1 Royal 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8787 03-09-2011 16:00 Sydvest Dart 1 Aabenraa 1 27. 9 Aabenraa spiller uden licens 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8781 03-09-2011 16:00 West Dart 1 Dart Odense 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8767 03-09-2011 16:00 Lido 2 Royal 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8760 03-09-2011 16:00 Esbjerg Øst 1 Fluen 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
8713 03-09-2011 16:00 Kælderen 1 Dart Odense 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8666 03-09-2011 16:00 Sdr. Omme 1 Assens 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8673 14-09-2011 19:30 Sdr. Omme 1 Lido 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8689 14-09-2011 19:30 Assens 2 Royal 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8718 14-09-2011 19:30 Kælderen 1 West Dart 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8794 14-09-2011 19:30 Sydvest Dart 1 Esbjerg Øst 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8743 14-09-2011 19:30 Fluen 2 Aabenraa 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8709 08-10-2011 11:00 Kælderen 1 Sdr. Omme 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
8704 08-10-2011 11:00 Royal 2 Fluen 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
8688 08-10-2011 11:00 Assens 2 Aabenraa 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8727 08-10-2011 11:00 Dart Odense 4 Esbjerg Øst 1 Udsat til 22.10.2011 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8741 08-10-2011 11:00 Dart Odense 3 Sydvest Dart 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8784 08-10-2011 11:00 West Dart 1 Lido 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8775 08-10-2011 16:00 West Dart 1 Sdr. Omme 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8738 08-10-2011 16:00 Dart Odense 3 Esbjerg Øst 1 Udsat til 22.10.2011 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8730 08-10-2011 16:00 Dart Odense 4 Sydvest Dart 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8717 08-10-2011 16:00 Kælderen 1 Lido 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8699 08-10-2011 16:00 Royal 2 Aabenraa 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8693 08-10-2011 16:00 Assens 2 Fluen 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
8680 29-10-2011 11:00 Aabenraa 1 Dart Odense 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8696 29-10-2011 11:00 Assens 2 West Dart 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8701 29-10-2011 11:00 Royal 2 Kælderen 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8748 29-10-2011 11:00 Fluen 2 Dart Odense 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
8761 29-10-2011 11:00 Esbjerg Øst 1 Lido 2 Udebane Esbjerg Øst 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8786 29-10-2011 11:00 Sydvest Dart 1 Sdr. Omme 1 Udebane Brøns 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8795 29-10-2011 16:00 Sydvest Dart 1 Lido 2 Udebane Brøns 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8753 29-10-2011 16:00 Esbjerg Øst 1 Sdr. Omme 1 Udebane Esbjerg Øst 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8747 29-10-2011 16:00 Fluen 2 Dart Odense 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8707 29-10-2011 16:00 Royal 2 West Dart 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8690 29-10-2011 16:00 Assens 2 Kælderen 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8681 29-10-2011 16:00 Aabenraa 1 Dart Odense 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8783 19-11-2011 11:00 West Dart 1 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8765 19-11-2011 11:00 Lido 2 Aabenraa 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8734 19-11-2011 11:00 Dart Odense 3 Royal 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8722 19-11-2011 11:00 Dart Odense 4 Assens 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8719 19-11-2011 11:00 Kælderen 1 Sydvest Dart 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8671 19-11-2011 11:00 Sdr. Omme 1 Fluen 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
8716 19-11-2011 16:00 Kælderen 1 Esbjerg Øst 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8665 19-11-2011 16:00 Sdr. Omme 1 Aabenraa 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8771 19-11-2011 16:00 Lido 2 Fluen 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8723 19-11-2011 16:00 Dart Odense 4 Royal 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8733 19-11-2011 16:00 Dart Odense 3 Assens 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8785 19-11-2011 16:00 West Dart 1 Sydvest Dart 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8746 03-12-2011 11:00 Fluen 2 Kælderen 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
8731 03-12-2011 11:00 Dart Odense 3 Sdr. Omme 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8728 03-12-2011 11:00 Dart Odense 4 Lido 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8708 03-12-2011 11:00 Royal 2 Sydvest Dart 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8694 03-12-2011 11:00 Assens 2 Esbjerg Øst 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8685 03-12-2011 11:00 Aabenraa 1 West Dart 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8751 03-12-2011 16:00 Fluen 2 West Dart 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8739 03-12-2011 16:00 Dart Odense 3 Lido 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8720 03-12-2011 16:00 Dart Odense 4 Sdr. Omme 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8705 03-12-2011 16:00 Royal 2 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8697 03-12-2011 16:00 Assens 2 Sydvest Dart 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8679 03-12-2011 16:00 Aabenraa 1 Kælderen 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8725 18-01-2012 19:30 Dart Odense 4 Dart Odense 3 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8752 21-01-2012 11:00 Fluen 2 Sydvest Dart 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8735 21-01-2012 11:00 Dart Odense 3 Kælderen 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8729 21-01-2012 11:00 Dart Odense 4 West Dart 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8698 21-01-2012 11:00 Royal 2 Sdr. Omme 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8695 21-01-2012 11:00 Assens 2 Lido 2 Assens: Ulovlig spiller 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
8683 21-01-2012 11:00 Aabenraa 1 Esbjerg Øst 1 Udsat til 24.03.2012 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8749 21-01-2012 16:00 Fluen 2 Esbjerg Øst 1 Udsat til 03.02.2012 kl. 19:00 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
8740 21-01-2012 16:00 Dart Odense 3 West Dart 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8724 21-01-2012 16:00 Dart Odense 4 Kælderen 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8706 21-01-2012 16:00 Royal 2 Lido 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8687 21-01-2012 16:00 Assens 2 Sdr. Omme 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8686 21-01-2012 16:00 Aabenraa 1 Sydvest Dart 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8682 25-01-2012 19:30 Aabenraa 1 Fluen 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8700 25-01-2012 19:30 Royal 2 Assens 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8763 25-01-2012 19:30 Esbjerg Øst 1 Sydvest Dart 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8779 25-01-2012 19:30 West Dart 1 Kælderen 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
8764 25-01-2012 19:30 Lido 2 Sdr. Omme 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8745 11-02-2012 11:00 Fluen 2 Royal 2 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
8677 11-02-2012 11:00 Aabenraa 1 Assens 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8668 11-02-2012 11:00 Sdr. Omme 1 Kælderen 1 Udsat til 29.02.2012 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8758 11-02-2012 11:00 Esbjerg Øst 1 Dart Odense 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8773 11-02-2012 11:00 Lido 2 West Dart 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8792 11-02-2012 11:00 Sydvest Dart 1 Dart Odense 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8791 11-02-2012 16:00 Sydvest Dart 1 Dart Odense 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8768 11-02-2012 16:00 Lido 2 Kælderen 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8759 11-02-2012 16:00 Esbjerg Øst 1 Dart Odense 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8744 11-02-2012 16:00 Fluen 2 Assens 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8678 11-02-2012 16:00 Aabenraa 1 Royal 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8674 11-02-2012 16:00 Sdr. Omme 1 West Dart 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8675 17-03-2012 11:00 Sdr. Omme 1 Sydvest Dart 1 Udebane Sdr. Omme 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8712 17-03-2012 11:00 Kælderen 1 Royal 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8721 17-03-2012 11:00 Dart Odense 4 Aabenraa 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
8737 17-03-2012 11:00 Dart Odense 3 Fluen 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8772 17-03-2012 11:00 Lido 2 Esbjerg Øst 1 Udebane Lido 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8777 17-03-2012 11:00 West Dart 1 Assens 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8778 17-03-2012 16:00 West Dart 1 Royal 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8774 17-03-2012 16:00 Lido 2 Sydvest Dart 1 Udebane Lido 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8732 17-03-2012 16:00 Dart Odense 3 Aabenraa 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8726 17-03-2012 16:00 Dart Odense 4 Fluen 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8711 17-03-2012 16:00 Kælderen 1 Assens 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8672 17-03-2012 16:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg Øst 1 Udebane Sdr. Omme 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
8790 14-04-2012 11:00 Sydvest Dart 1 Kælderen 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8762 14-04-2012 11:00 Esbjerg Øst 1 West Dart 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
8742 14-04-2012 11:00 Fluen 2 Sdr. Omme 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8703 14-04-2012 11:00 Royal 2 Dart Odense 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8691 14-04-2012 11:00 Assens 2 Dart Odense 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8684 14-04-2012 11:00 Aabenraa 1 Lido 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8692 14-04-2012 16:00 Assens 2 Dart Odense 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8676 14-04-2012 16:00 Aabenraa 1 Sdr. Omme 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8757 14-04-2012 16:00 Esbjerg Øst 1 Kælderen 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8702 14-04-2012 16:00 Royal 2 Dart Odense 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8750 14-04-2012 16:00 Fluen 2 Lido 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
8796 14-04-2012 16:00 Sydvest Dart 1 West Dart 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
8789 28-04-2012 11:00 Sydvest Dart 1 Royal 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8776 28-04-2012 11:00 West Dart 1 Aabenraa 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
8769 28-04-2012 11:00 Lido 2 Dart Odense 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
8755 28-04-2012 11:00 Esbjerg Øst 1 Assens 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8715 28-04-2012 11:00 Kælderen 1 Fluen 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
8670 28-04-2012 11:00 Sdr. Omme 1 Dart Odense 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
8788 28-04-2012 16:00 Sydvest Dart 1 Assens 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8782 28-04-2012 16:00 West Dart 1 Fluen 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
8770 28-04-2012 16:00 Lido 2 Dart Odense 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
8756 28-04-2012 16:00 Esbjerg Øst 1 Royal 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
8710 28-04-2012 16:00 Kælderen 1 Aabenraa 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
8669 28-04-2012 16:00 Sdr. Omme 1 Dart Odense 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel