DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Vest

Aabenraa 3, Esbjerg Øst 1, Fluen 2, Hejnsvig 1, Kolding 1, Kolding 2, Kælderen 2, Odins 2, Odins 3, Padborg 1, Sydvest 1 og Verninge 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
248814 12-01-2022 19:30 Odins 3 Odins 2 10 - 6 Detaljer
248816 12-01-2022 19:30 Sydvest 1 Kælderen 2 3 - 13 Detaljer
248817 12-01-2022 19:30 Esbjerg Øst 1 Hejnsvig 1 9 - 7 Detaljer
248819 12-01-2022 19:30 Verninge 1 Aabenraa 3 15 - 1 Detaljer
248815 12-01-2022 19:30 Kolding 2 Kolding 1 4 - 12 Detaljer
248818 12-01-2022 19:30 29-01-2022 11:00 Fluen 2 Padborg 1 10 - 6 Detaljer
248820 15-01-2022 11:00 Kolding 1 Odins 2 14 - 2 Detaljer
248821 15-01-2022 11:00 Kolding 2 Odins 3 4 - 12 Detaljer
248822 15-01-2022 11:00 Hejnsvig 1 Kælderen 2 8 - 8 Detaljer
248823 15-01-2022 11:00 Esbjerg Øst 1 Sydvest 1 11 - 5 Detaljer
248824 15-01-2022 11:00 Aabenraa 3 Padborg 1 8 - 8 Detaljer
248825 15-01-2022 11:00 Verninge 1 Fluen 2 11 - 5 Detaljer
248830 15-01-2022 16:00 Verninge 1 Padborg 1 15 - 1 Detaljer
248831 15-01-2022 16:00 Aabenraa 3 Fluen 2 7 - 9 Detaljer
248829 15-01-2022 16:00 Hejnsvig 1 Sydvest 1 10 - 6 Detaljer
248826 15-01-2022 16:00 Kolding 2 Odins 2 14 - 2 Detaljer
248827 15-01-2022 16:00 Kolding 1 Odins 3 10 - 6 Detaljer
248828 15-01-2022 16:00 Esbjerg Øst 1 Kælderen 2 11 - 5 Detaljer
248835 26-02-2022 11:00 Kolding 2 Fluen 2 7 - 9 Detaljer
248836 26-02-2022 11:00 Hejnsvig 1 Aabenraa 3 11 - 5 Detaljer
248837 26-02-2022 11:00 Esbjerg Øst 1 Verninge 1 7 - 9 Detaljer
248834 26-02-2022 11:00 Kolding 1 Padborg 1 12 - 4 Detaljer
248833 26-02-2022 11:00 Odins 3 Sydvest 1 10 - 6 Detaljer
248832 26-02-2022 11:00 Odins 2 Kælderen 2 8 - 8 Detaljer
248838 26-02-2022 16:00 Odins 2 Sydvest 1 6 - 10 Detaljer
248839 26-02-2022 16:00 Odins 3 Kælderen 2 10 - 6 Detaljer
248840 26-02-2022 16:00 Kolding 1 Fluen 2 8 - 8 Detaljer
248841 26-02-2022 16:00 Kolding 2 Padborg 1 9 - 7 Detaljer
248842 26-02-2022 16:00 Hejnsvig 1 Verninge 1 5 - 11 Detaljer
248843 26-02-2022 16:00 Esbjerg Øst 1 Aabenraa 3 12 - 4 Detaljer
248847 12-03-2022 11:00 Verninge 1 Odins 3 10 - 6 Detaljer
248849 12-03-2022 11:00 Fluen 2 Esbjerg Øst 1 8 - 8 Detaljer
248848 12-03-2022 11:00 Padborg 1 Hejnsvig 1 8 - 8 Detaljer
248846 12-03-2022 11:00 Aabenraa 3 Odins 2 7 - 9 Detaljer
248845 12-03-2022 11:00 Kolding 2 Sydvest 1 12 - 4 Detaljer
248844 12-03-2022 11:00 Kolding 1 Kælderen 2 9 - 7 Detaljer
248853 12-03-2022 16:00 Verninge 1 Odins 2 12 - 4 Detaljer
248854 12-03-2022 16:00 Padborg 1 Esbjerg Øst 1 5 - 11 Detaljer
248855 12-03-2022 16:00 Fluen 2 Hejnsvig 1 15 - 1 Detaljer
248852 12-03-2022 16:00 Aabenraa 3 Odins 3 9 - 7 Detaljer
248851 12-03-2022 16:00 Kolding 2 Kælderen 2 5 - 11 Detaljer
248850 12-03-2022 16:00 Kolding 1 Sydvest 1 12 - 4 Detaljer
248856 02-04-2022 11:00 Aabenraa 3 Kolding 1 4 - 12 Detaljer
248857 02-04-2022 11:00 Verninge 1 Kolding 2 12 - 4 Detaljer
248858 02-04-2022 11:00 Kælderen 2 Padborg 1 8 - 8 Detaljer
248859 02-04-2022 11:00 Sydvest 1 Fluen 2 5 - 11 Detaljer
248860 02-04-2022 11:00 Hejnsvig 1 Odins 2 9 - 7 Detaljer
248861 02-04-2022 11:00 Esbjerg Øst 1 Odins 3 8 - 8 Detaljer
248866 02-04-2022 16:00 Hejnsvig 1 Odins 3 5 - 11 Detaljer
248867 02-04-2022 16:00 Esbjerg Øst 1 Odins 2 8 - 8 Detaljer
248864 02-04-2022 16:00 Kælderen 2 Fluen 2 7 - 9 Detaljer
248865 02-04-2022 16:00 Sydvest 1 Padborg 1 8 - 8 Detaljer
248863 02-04-2022 16:00 Verninge 1 Kolding 1 7 - 9 Detaljer
248862 02-04-2022 16:00 Aabenraa 3 Kolding 2 8 - 8 Detaljer
248871 14-05-2022 11:00 Fluen 2 Odins 3 8 - 8 Detaljer
248872 14-05-2022 11:00 Hejnsvig 1 Kolding 1 5 - 11 Detaljer
248873 14-05-2022 11:00 Esbjerg Øst 1 Kolding 2 11 - 5 Detaljer
248870 14-05-2022 11:00 Padborg 1 Odins 2 7 - 9 Detaljer
248869 14-05-2022 11:00 Verninge 1 Sydvest 1 7 - 9 Detaljer
248868 14-05-2022 11:00 Aabenraa 3 Kælderen 2 7 - 9 Detaljer
248874 14-05-2022 16:00 Verninge 1 Kælderen 2 11 - 5 Detaljer
248875 14-05-2022 16:00 Aabenraa 3 Sydvest 1 5 - 11 Detaljer
248876 14-05-2022 16:00 Fluen 2 Odins 2 7 - 9 Detaljer
248877 14-05-2022 16:00 Padborg 1 Odins 3 6 - 10 Detaljer
248878 14-05-2022 16:00 Esbjerg Øst 1 Kolding 1 7 - 9 Detaljer
248879 14-05-2022 16:00 Hejnsvig 1 Kolding 2 7 - 9 Detaljer
248884 10-08-2022 19:30 Padborg 1 Fluen 2 0 - 0
248883 10-08-2022 19:30 11-08-2022 19:00 Hejnsvig 1 Esbjerg Øst 1 0 - 0
248880 10-08-2022 19:30 Odins 2 Odins 3 0 - 0
248882 10-08-2022 19:30 Kælderen 2 Sydvest 1 0 - 0
248881 10-08-2022 19:30 Kolding 1 Kolding 2 0 - 0
248885 11-08-2022 19:30 Aabenraa 3 Verninge 1 0 - 0
248887 13-08-2022 11:00 Odins 3 Kolding 2 0 - 0
248888 13-08-2022 11:00 Kælderen 2 Hejnsvig 1 0 - 0
248889 13-08-2022 11:00 Sydvest 1 Esbjerg Øst 1 0 - 0
248890 13-08-2022 11:00 Padborg 1 Aabenraa 3 0 - 0
248891 13-08-2022 11:00 Fluen 2 Verninge 1 0 - 0
248886 13-08-2022 11:00 Odins 2 Kolding 1 0 - 0
248895 13-08-2022 16:00 Sydvest 1 Hejnsvig 1 0 - 0
248896 13-08-2022 16:00 Padborg 1 Verninge 1 0 - 0
248897 13-08-2022 16:00 Fluen 2 Aabenraa 3 0 - 0
248894 13-08-2022 16:00 Kælderen 2 Esbjerg Øst 1 0 - 0
248893 13-08-2022 16:00 Odins 3 Kolding 1 0 - 0
248892 13-08-2022 16:00 Odins 2 Kolding 2 0 - 0
248901 03-09-2022 11:00 Fluen 2 Kolding 2 0 - 0
248902 03-09-2022 11:00 Aabenraa 3 Hejnsvig 1 0 - 0
248903 03-09-2022 11:00 Verninge 1 Esbjerg Øst 1 0 - 0
248900 03-09-2022 11:00 Padborg 1 Kolding 1 0 - 0
248899 03-09-2022 11:00 Sydvest 1 Odins 3 0 - 0
248898 03-09-2022 11:00 Kælderen 2 Odins 2 0 - 0
248904 03-09-2022 16:00 Sydvest 1 Odins 2 0 - 0
248905 03-09-2022 16:00 Kælderen 2 Odins 3 0 - 0
248906 03-09-2022 16:00 Fluen 2 Kolding 1 0 - 0
248907 03-09-2022 16:00 Padborg 1 Kolding 2 0 - 0
248908 03-09-2022 16:00 Verninge 1 Hejnsvig 1 0 - 0
248909 03-09-2022 16:00 Aabenraa 3 Esbjerg Øst 1 0 - 0
248913 15-10-2022 11:00 Odins 3 Verninge 1 0 - 0
248915 15-10-2022 11:00 Esbjerg Øst 1 Fluen 2 0 - 0
248914 15-10-2022 11:00 Hejnsvig 1 Padborg 1 0 - 0
248912 15-10-2022 11:00 Odins 2 Aabenraa 3 0 - 0
248910 15-10-2022 11:00 Kælderen 2 Kolding 1 0 - 0
248911 15-10-2022 11:00 Sydvest 1 Kolding 2 0 - 0
248916 15-10-2022 16:00 Sydvest 1 Kolding 1 0 - 0
248917 15-10-2022 16:00 Kælderen 2 Kolding 2 0 - 0
248918 15-10-2022 16:00 Odins 3 Aabenraa 3 0 - 0
248919 15-10-2022 16:00 Odins 2 Verninge 1 0 - 0
248920 15-10-2022 16:00 Esbjerg Øst 1 Padborg 1 0 - 0
248921 15-10-2022 16:00 Hejnsvig 1 Fluen 2 0 - 0
248922 12-11-2022 11:00 Kolding 1 Aabenraa 3 0 - 0
248923 12-11-2022 11:00 Kolding 2 Verninge 1 0 - 0
248924 12-11-2022 11:00 Padborg 1 Kælderen 2 0 - 0
248925 12-11-2022 11:00 Fluen 2 Sydvest 1 0 - 0
248930 12-11-2022 16:00 Fluen 2 Kælderen 2 0 - 0
248931 12-11-2022 16:00 Padborg 1 Sydvest 1 0 - 0
248929 12-11-2022 16:00 Kolding 1 Verninge 1 0 - 0
248928 12-11-2022 16:00 Kolding 2 Aabenraa 3 0 - 0
248926 13-11-2022 11:00 Odins 2 Hejnsvig 1 0 - 0
248927 13-11-2022 11:00 Odins 3 Esbjerg Øst 1 0 - 0
248932 13-11-2022 16:00 Odins 3 Hejnsvig 1 0 - 0
248933 13-11-2022 16:00 Odins 2 Esbjerg Øst 1 0 - 0
248939 19-11-2022 11:00 Kolding 2 Esbjerg Øst 1 0 - 0
248938 19-11-2022 11:00 Kolding 1 Hejnsvig 1 0 - 0
248937 19-11-2022 11:00 Odins 3 Fluen 2 0 - 0
248936 19-11-2022 11:00 Odins 2 Padborg 1 0 - 0
248935 19-11-2022 11:00 Sydvest 1 Verninge 1 0 - 0
248934 19-11-2022 11:00 Kælderen 2 Aabenraa 3 0 - 0
248940 19-11-2022 16:00 Kælderen 2 Verninge 1 0 - 0
248941 19-11-2022 16:00 Sydvest 1 Aabenraa 3 0 - 0
248942 19-11-2022 16:00 Odins 2 Fluen 2 0 - 0
248943 19-11-2022 16:00 Odins 3 Padborg 1 0 - 0
248944 19-11-2022 16:00 Kolding 1 Esbjerg Øst 1 0 - 0
248945 19-11-2022 16:00 Kolding 2 Hejnsvig 1 0 - 0