DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

3. division Vest

Dart Odense 3 (1), Dart Odense 4 (2), Royal 2 (3), Royal 3 (4), Esbjerg 2 (5), Esbjerg Taxa Sport 1 (6), Fluen 1 (7), Aabenraa 2 (8), Esbjerg Øst 1 (9), Sdr. Omme 1 (10), Gelsted 1 (11), Sydfyns Dart 1 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
30108 22-08-2012 19:30 Royal 3 Royal 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
30073 22-08-2012 19:30 Dart Odense 3 Dart Odense 4 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
30179 01-09-2012 11:00 Sdr. Omme 1 Aabenraa 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30167 01-09-2012 11:00 Esbjerg Øst 1 Fluen 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30129 01-09-2012 11:00 West Dart 1 Dart Odense 4 * Udsat til 13.10.2012 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30117 01-09-2012 11:00 Esbjerg 2 Dart Odense 3 * Udsat til 13.10.2012 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30115 01-09-2012 11:00 Royal 3 Gelsted 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30105 01-09-2012 11:00 Royal 2 Sydfyns Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30178 01-09-2012 16:00 Sdr. Omme 1 Fluen 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30168 01-09-2012 16:00 Esbjerg Øst 1 Aabenraa 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30128 01-09-2012 16:00 West Dart 1 Dart Odense 3 * Udsat til 13.10.2012 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30118 01-09-2012 16:00 Esbjerg 2 Dart Odense 4 * Udsat til 13.10.2012 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30116 01-09-2012 16:00 Royal 3 Sydfyns Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30104 01-09-2012 16:00 Royal 2 Gelsted 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30204 12-09-2012 19:30 Sydfyns Dart 1 Gelsted 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30121 12-09-2012 19:30 Esbjerg 2 West Dart 1 * Udsat til 30.9.2012 kl. 13:30 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30145 12-09-2012 19:30 Fluen 1 Aabenraa 2 * Udsat til 21.9.2012 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30180 12-09-2012 19:30 Sdr. Omme 1 Esbjerg Øst 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
30151 22-09-2012 11:00 Aabenraa 2 Dart Odense 4 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30139 22-09-2012 11:00 Fluen 1 Dart Odense 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30109 22-09-2012 11:00 Royal 3 Esbjerg 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30099 22-09-2012 11:00 Royal 2 West Dart 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30192 22-09-2012 11:00 Gelsted 1 Sdr. Omme 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30202 22-09-2012 11:00 Sydfyns Dart 1 Esbjerg Øst 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
30150 22-09-2012 16:00 Aabenraa 2 Dart Odense 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30140 22-09-2012 16:00 Fluen 1 Dart Odense 4 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30110 22-09-2012 16:00 Royal 3 West Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30098 22-09-2012 16:00 Royal 2 Esbjerg 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30191 22-09-2012 16:00 Gelsted 1 Esbjerg Øst 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30203 22-09-2012 16:00 Sydfyns Dart 1 Sdr. Omme 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30198 06-10-2012 11:00 Sydfyns Dart 1 Esbjerg 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30188 06-10-2012 11:00 Gelsted 1 West Dart 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30081 06-10-2012 11:00 Dart Odense 3 Sdr. Omme 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30091 06-10-2012 11:00 Dart Odense 4 Esbjerg Øst 1 * Afbud: Esbjerg Øst 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
30142 06-10-2012 11:00 Fluen 1 Royal 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30152 06-10-2012 11:00 Aabenraa 2 Royal 2 * Afbud: Aabenraa 2 0 - 16
30153 06-10-2012 16:00 Aabenraa 2 Royal 3 * Afbud: Aabenraa 2 0 - 16
30141 06-10-2012 16:00 Fluen 1 Royal 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30092 06-10-2012 16:00 Dart Odense 4 Sdr. Omme 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
30080 06-10-2012 16:00 Dart Odense 3 Esbjerg Øst 1 * Afbud: Esbjerg Øst 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
30187 06-10-2012 16:00 Gelsted 1 Esbjerg 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30199 06-10-2012 16:00 Sydfyns Dart 1 West Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30176 03-11-2012 11:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30166 03-11-2012 11:00 Esbjerg Øst 1 West Dart 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30160 03-11-2012 11:00 Aabenraa 2 Sydfyns Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30148 03-11-2012 11:00 Fluen 1 Gelsted 1 * Udsat til 24.11.2012 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30106 03-11-2012 11:00 Royal 3 Dart Odense 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30096 03-11-2012 11:00 Royal 2 Dart Odense 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30107 03-11-2012 16:00 Royal 3 Dart Odense 4 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30095 03-11-2012 16:00 Royal 2 Dart Odense 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30165 03-11-2012 16:00 Esbjerg Øst 1 Esbjerg 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30149 03-11-2012 16:00 Fluen 1 Sydfyns Dart 1 * Udsat til 24.11.2012 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30159 03-11-2012 16:00 Aabenraa 2 Gelsted 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30177 03-11-2012 16:00 Sdr. Omme 1 West Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30174 01-12-2012 11:00 Sdr. Omme 1 Royal 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
30164 01-12-2012 11:00 Esbjerg Øst 1 Royal 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30133 01-12-2012 11:00 West Dart 1 Fluen 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30123 01-12-2012 11:00 Esbjerg 2 Aabenraa 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30094 01-12-2012 11:00 Dart Odense 4 Sydfyns Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30082 01-12-2012 11:00 Dart Odense 3 Gelsted 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30175 01-12-2012 16:00 Sdr. Omme 1 Royal 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30163 01-12-2012 16:00 Esbjerg Øst 1 Royal 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30134 01-12-2012 16:00 West Dart 1 Aabenraa 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30122 01-12-2012 16:00 Esbjerg 2 Fluen 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30093 01-12-2012 16:00 Dart Odense 4 Gelsted 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30083 01-12-2012 16:00 Dart Odense 3 Sydfyns Dart 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30097 16-01-2013 19:30 Royal 2 Royal 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30084 16-01-2013 19:30 Dart Odense 4 Dart Odense 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30158 19-01-2013 11:00 Aabenraa 2 Sdr. Omme 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30146 19-01-2013 11:00 Fluen 1 Esbjerg Øst 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30088 19-01-2013 11:00 Dart Odense 4 West Dart 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30076 19-01-2013 11:00 Dart Odense 3 Esbjerg 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30186 19-01-2013 11:00 Gelsted 1 Royal 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30196 19-01-2013 11:00 Sydfyns Dart 1 Royal 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30157 19-01-2013 16:00 Aabenraa 2 Esbjerg Øst 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
30147 19-01-2013 16:00 Fluen 1 Sdr. Omme 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30087 19-01-2013 16:00 Dart Odense 4 Esbjerg 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30077 19-01-2013 16:00 Dart Odense 3 West Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30185 19-01-2013 16:00 Gelsted 1 Royal 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30197 19-01-2013 16:00 Sydfyns Dart 1 Royal 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30193 30-01-2013 19:30 Gelsted 1 Sydfyns Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30132 30-01-2013 19:30 West Dart 1 Esbjerg 2 * Udsat til 1.2.2013 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30156 30-01-2013 19:30 Aabenraa 2 Fluen 1 * Udsat til 8.2.2013 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30169 30-01-2013 19:30 Esbjerg Øst 1 Sdr. Omme 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30181 09-02-2013 11:00 Sdr. Omme 1 Gelsted 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30171 09-02-2013 11:00 Esbjerg Øst 1 Sydfyns Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30130 09-02-2013 11:00 West Dart 1 Royal 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30120 09-02-2013 11:00 Esbjerg 2 Royal 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30090 09-02-2013 11:00 Dart Odense 4 Aabenraa 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30078 09-02-2013 11:00 Dart Odense 3 Fluen 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30182 09-02-2013 16:00 Sdr. Omme 1 Sydfyns Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30170 09-02-2013 16:00 Esbjerg Øst 1 Gelsted 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30131 09-02-2013 16:00 West Dart 1 Royal 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30119 09-02-2013 16:00 Esbjerg 2 Royal 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30089 09-02-2013 16:00 Dart Odense 4 Fluen 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30079 09-02-2013 16:00 Dart Odense 3 Aabenraa 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
30101 09-03-2013 11:00 Royal 2 Aabenraa 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30111 09-03-2013 11:00 Royal 3 Fluen 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30127 09-03-2013 11:00 Esbjerg 2 Sydfyns Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30137 09-03-2013 11:00 West Dart 1 Gelsted 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30162 09-03-2013 11:00 Esbjerg Øst 1 Dart Odense 4 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30172 09-03-2013 11:00 Sdr. Omme 1 Dart Odense 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30173 09-03-2013 16:00 Sdr. Omme 1 Dart Odense 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30161 09-03-2013 16:00 Esbjerg Øst 1 Dart Odense 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
30138 09-03-2013 16:00 West Dart 1 Sydfyns Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30126 09-03-2013 16:00 Esbjerg 2 Gelsted 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30112 09-03-2013 16:00 Royal 3 Aabenraa 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30100 09-03-2013 16:00 Royal 2 Fluen 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
30135 23-03-2013 11:00 West Dart 1 Esbjerg Øst 1 * FOPK 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30125 23-03-2013 11:00 Esbjerg 2 Sdr. Omme 1 * FOPK 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30085 23-03-2013 11:00 Dart Odense 4 Royal 2 * FOPK 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30075 23-03-2013 11:00 Dart Odense 3 Royal 3 * FOPK 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30189 23-03-2013 11:00 Gelsted 1 Fluen 1 * FOPK 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30201 23-03-2013 11:00 Sydfyns Dart 1 Aabenraa 2 * FOPK 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
30190 23-03-2013 16:00 Gelsted 1 Aabenraa 2 * FOPK 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
30200 23-03-2013 16:00 Sydfyns Dart 1 Fluen 1 * FOPK 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30124 23-03-2013 16:00 Esbjerg 2 Esbjerg Øst 1 * FOPK 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30074 23-03-2013 16:00 Dart Odense 3 Royal 2 * FOPK 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30086 23-03-2013 16:00 Dart Odense 4 Royal 3 * FOPK 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
30136 23-03-2013 16:00 West Dart 1 Sdr. Omme 1 * FOPK 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30154 04-05-2013 11:00 Aabenraa 2 Esbjerg 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
30144 04-05-2013 11:00 Fluen 1 West Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30113 04-05-2013 11:00 Royal 3 Esbjerg Øst 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
30103 04-05-2013 11:00 Royal 2 Sdr. Omme 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30183 04-05-2013 11:00 Gelsted 1 Dart Odense 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
30195 04-05-2013 11:00 Sydfyns Dart 1 Dart Odense 4 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
30155 04-05-2013 16:00 Aabenraa 2 West Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30143 04-05-2013 16:00 Fluen 1 Esbjerg 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30114 04-05-2013 16:00 Royal 3 Sdr. Omme 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
30102 04-05-2013 16:00 Royal 2 Esbjerg Øst 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
30184 04-05-2013 16:00 Gelsted 1 Dart Odense 4 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
30194 04-05-2013 16:00 Sydfyns Dart 1 Dart Odense 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel