DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 1

Arrows 2, Farum 2, Farum 3, Gentofte 1, Gentofte 2, Gilleleje 1, Grotten 1, Kokkedal 2, Slangerup 2, Studsen 5 og Studsen 6
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
245110 13-01-2022 19:30 Farum 3 Farum 2 4 - 12 Detaljer
245112 13-01-2022 19:30 Studsen 6 Studsen 5 3 - 13 Detaljer
245113 13-01-2022 19:30 Arrows 2 Slangerup 2 11 - 5 Detaljer
245114 13-01-2022 19:30 Gilleleje 1 Kokkedal 2 14 - 2 Detaljer
245111 13-01-2022 19:30 Gentofte 2 Gentofte 1 3 - 13 Detaljer
245115 15-01-2022 11:00 Gentofte 1 Farum 2 12 - 4 Detaljer
245116 15-01-2022 11:00 Gentofte 2 Farum 3 7 - 9 Detaljer
245117 15-01-2022 11:00 Slangerup 2 Studsen 5 5 - 11 Detaljer
245118 15-01-2022 11:00 Arrows 2 Studsen 6 7 - 9 Detaljer
245119 15-01-2022 11:00 12-02-2022 12:00 Grotten 1 Kokkedal 2 10 - 6 Detaljer
245120 15-01-2022 16:00 Gentofte 2 Farum 2 5 - 11 Detaljer
245121 15-01-2022 16:00 Gentofte 1 Farum 3 15 - 1 Detaljer
245122 15-01-2022 16:00 Arrows 2 Studsen 5 0 - 16 Detaljer
245123 15-01-2022 16:00 Slangerup 2 Studsen 6 12 - 4 Detaljer
245124 15-01-2022 16:00 29-01-2022 12:00 Grotten 1 Gilleleje 1 9 - 7 Detaljer
245126 26-02-2022 11:00 Gilleleje 1 Gentofte 2 14 - 2 Detaljer
245127 26-02-2022 11:00 19-02-2022 11:00 Grotten 1 Slangerup 2 12 - 4 Detaljer
245125 26-02-2022 11:00 Kokkedal 2 Gentofte 1 3 - 13 Detaljer
245131 26-02-2022 16:00 Kokkedal 2 Gentofte 2 8 - 8 Detaljer
245132 26-02-2022 16:00 19-03-2022 12:00 Grotten 1 Arrows 2 10 - 6 Detaljer
245130 26-02-2022 16:00 10-04-2022 16:00 Gilleleje 1 Gentofte 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
245128 27-02-2022 11:00 Studsen 5 Farum 2 10 - 6 Detaljer
245129 27-02-2022 11:00 Studsen 6 Farum 3 8 - 8 Detaljer
245133 27-02-2022 16:00 Studsen 6 Farum 2 5 - 11 Detaljer
245134 27-02-2022 16:00 Studsen 5 Farum 3 13 - 3 Detaljer
245136 12-03-2022 11:00 Slangerup 2 Kokkedal 2 13 - 3 Detaljer
245137 12-03-2022 11:00 Arrows 2 Gilleleje 1 6 - 10 Detaljer
245135 12-03-2022 11:00 16-04-2022 12:00 Farum 2 Grotten 1 6 - 10 Detaljer
245140 12-03-2022 16:00 12-03-2022 10:00 Farum 3 Grotten 1 4 - 12 Detaljer
245141 12-03-2022 16:00 Arrows 2 Kokkedal 2 8 - 8 Detaljer
245142 12-03-2022 16:00 Slangerup 2 Gilleleje 1 5 - 11 Detaljer
245138 13-03-2022 11:00 Studsen 5 Gentofte 1 6 - 10 Detaljer
245139 13-03-2022 11:00 Studsen 6 Gentofte 2 7 - 9 Detaljer
245144 13-03-2022 16:00 Studsen 5 Gentofte 2 12 - 4 Detaljer
245143 13-03-2022 16:00 Studsen 6 Gentofte 1 3 - 13 Detaljer
245145 02-04-2022 11:00 Grotten 1 Gentofte 1 9 - 7 Detaljer
245148 02-04-2022 11:00 25-04-2022 18:00 Slangerup 2 Farum 2 9 - 7 Detaljer
245149 02-04-2022 11:00 Arrows 2 Farum 3 10 - 6 Detaljer
245147 02-04-2022 11:00 Gilleleje 1 Studsen 6 Udehold UDEBLEVET 16 - 0 Detaljer
245146 02-04-2022 11:00 Kokkedal 2 Studsen 5 6 - 10 Detaljer
245150 02-04-2022 16:00 Grotten 1 Gentofte 2 14 - 2 Detaljer
245151 02-04-2022 16:00 Gilleleje 1 Studsen 5 5 - 11 Detaljer
245152 02-04-2022 16:00 Kokkedal 2 Studsen 6 Udehold UDEBLEVET 16 - 0 Detaljer
245153 02-04-2022 16:00 Slangerup 2 Farum 3 15 - 1 Detaljer
245154 02-04-2022 16:00 21-04-2022 19:00 Arrows 2 Farum 2 6 - 10 Detaljer
245158 07-05-2022 11:00 Slangerup 2 Gentofte 1 6 - 10 Detaljer
245159 07-05-2022 11:00 Arrows 2 Gentofte 2 10 - 6 Detaljer
245163 07-05-2022 16:00 Arrows 2 Gentofte 1 4 - 12 Detaljer
245164 07-05-2022 16:00 Slangerup 2 Gentofte 2 13 - 3 Detaljer
245155 14-05-2022 11:00 Grotten 1 Studsen 5 11 - 5 Detaljer
245156 14-05-2022 11:00 Kokkedal 2 Farum 2 4 - 12 Detaljer
245157 14-05-2022 11:00 Gilleleje 1 Farum 3 16 - 0 Detaljer
245160 14-05-2022 16:00 Grotten 1 Studsen 6 15 - 1 Detaljer
245161 14-05-2022 16:00 Gilleleje 1 Farum 2 12 - 4 Detaljer
245162 14-05-2022 16:00 Kokkedal 2 Farum 3 8 - 8 Detaljer
245168 10-08-2022 19:30 Slangerup 2 Arrows 2 0 - 0
245169 10-08-2022 19:30 Kokkedal 2 Gilleleje 1 0 - 0
245165 10-08-2022 19:30 Farum 2 Farum 3 0 - 0
245167 10-08-2022 19:30 Studsen 5 Studsen 6 0 - 0
245166 10-08-2022 19:30 Gentofte 1 Gentofte 2 0 - 0
245170 27-08-2022 11:00 Farum 2 Gentofte 1 0 - 0
245172 27-08-2022 11:00 Studsen 5 Slangerup 2 0 - 0
245173 27-08-2022 11:00 Studsen 6 Arrows 2 0 - 0
245174 27-08-2022 11:00 Kokkedal 2 Grotten 1 0 - 0
245171 27-08-2022 11:00 Farum 3 Gentofte 2 0 - 0
245178 27-08-2022 16:00 Studsen 6 Slangerup 2 0 - 0
245179 27-08-2022 16:00 Gilleleje 1 Grotten 1 0 - 0
245177 27-08-2022 16:00 Studsen 5 Arrows 2 0 - 0
245176 27-08-2022 16:00 Farum 3 Gentofte 1 0 - 0
245175 27-08-2022 16:00 Farum 2 Gentofte 2 0 - 0
245181 03-09-2022 11:00 Farum 3 Studsen 6 0 - 0
245182 03-09-2022 11:00 Gentofte 1 Kokkedal 2 0 - 0
245183 03-09-2022 11:00 Gentofte 2 Gilleleje 1 0 - 0
245184 03-09-2022 11:00 Slangerup 2 Grotten 1 0 - 0
245180 03-09-2022 11:00 Farum 2 Studsen 5 0 - 0
245185 03-09-2022 16:00 Farum 2 Studsen 6 0 - 0
245186 03-09-2022 16:00 Farum 3 Studsen 5 0 - 0
245187 03-09-2022 16:00 Gentofte 1 Gilleleje 1 0 - 0
245188 03-09-2022 16:00 Gentofte 2 Kokkedal 2 0 - 0
245189 03-09-2022 16:00 Arrows 2 Grotten 1 0 - 0
245193 01-10-2022 11:00 Kokkedal 2 Slangerup 2 0 - 0
245194 01-10-2022 11:00 Gilleleje 1 Arrows 2 0 - 0
245192 01-10-2022 11:00 Grotten 1 Farum 2 0 - 0
245190 01-10-2022 11:00 Gentofte 1 Studsen 5 0 - 0
245191 01-10-2022 11:00 Gentofte 2 Studsen 6 0 - 0
245195 01-10-2022 16:00 Gentofte 1 Studsen 6 0 - 0
245196 01-10-2022 16:00 Gentofte 2 Studsen 5 0 - 0
245197 01-10-2022 16:00 Grotten 1 Farum 3 0 - 0
245198 01-10-2022 16:00 Kokkedal 2 Arrows 2 0 - 0
245199 01-10-2022 16:00 Gilleleje 1 Slangerup 2 0 - 0
245200 15-10-2022 11:00 Gentofte 1 Grotten 1 0 - 0
245205 15-10-2022 16:00 Gentofte 2 Grotten 1 0 - 0
245201 16-10-2022 11:00 Studsen 5 Kokkedal 2 0 - 0
245202 16-10-2022 11:00 Studsen 6 Gilleleje 1 0 - 0
245203 16-10-2022 11:00 Farum 2 Slangerup 2 0 - 0
245204 16-10-2022 11:00 Farum 3 Arrows 2 0 - 0
245209 16-10-2022 16:00 Farum 2 Arrows 2 0 - 0
245206 16-10-2022 16:00 Studsen 5 Gilleleje 1 0 - 0
245208 16-10-2022 16:00 Farum 3 Slangerup 2 0 - 0
245207 16-10-2022 16:00 Studsen 6 Kokkedal 2 0 - 0
245210 12-11-2022 11:00 Farum 2 Kokkedal 2 0 - 0
245211 12-11-2022 11:00 Farum 3 Gilleleje 1 0 - 0
245212 12-11-2022 11:00 Gentofte 1 Slangerup 2 0 - 0
245213 12-11-2022 11:00 Gentofte 2 Arrows 2 0 - 0
245215 12-11-2022 16:00 Farum 2 Gilleleje 1 0 - 0
245216 12-11-2022 16:00 Farum 3 Kokkedal 2 0 - 0
245217 12-11-2022 16:00 Gentofte 1 Arrows 2 0 - 0
245218 12-11-2022 16:00 Gentofte 2 Slangerup 2 0 - 0
245214 13-11-2022 11:00 Studsen 5 Grotten 1 0 - 0
245219 13-11-2022 16:00 Studsen 6 Grotten 1 0 - 0