DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 2 (DS-2)

Kandidarterne 1 (1), FIOV 4 (2), Studsen 5 (3), DK26 4 (4), Gilleleje 2 (5), Glostrup 2 (6), Brøndby Strand 4 (7)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
65025 26-08-2014 19:30 Studsen 5 DK26 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65015 26-08-2014 19:30 Kandidarterne 1 Glostrup 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
64978 27-08-2014 19:30 FIOV 4 Gilleleje 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
64988 02-09-2014 19:30 DK26 4 FIOV 4 Udsat > 24.9.2014 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65035 02-09-2014 19:30 Gilleleje 2 Kandidarterne 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65046 02-09-2014 19:30 Glostrup 2 Brøndby Strand 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65027 09-09-2014 19:30 Studsen 5 Glostrup 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
64990 09-09-2014 19:30 DK26 4 Gilleleje 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
64980 10-09-2014 19:30 FIOV 4 Brøndby Strand 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65000 16-09-2014 19:30 Glostrup 2 FIOV 4 Udsat > 18.9.2014 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65037 16-09-2014 19:30 Gilleleje 2 Studsen 5 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65047 16-09-2014 19:30 Brøndby Strand 4 Kandidarterne 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65023 30-09-2014 19:30 Studsen 5 Kandidarterne 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
64992 30-09-2014 19:30 DK26 4 Brøndby Strand 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65039 30-09-2014 19:30 Gilleleje 2 Glostrup 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
65049 21-10-2014 19:30 Brøndby Strand 4 Studsen 5 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
65011 21-10-2014 19:30 Kandidarterne 1 FIOV 4 Udsat > 23.10.2014 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65044 21-10-2014 19:30 Glostrup 2 DK26 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
65013 28-10-2014 19:30 Kandidarterne 1 DK26 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65051 28-10-2014 19:30 Brøndby Strand 4 Gilleleje 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
64976 29-10-2014 19:30 FIOV 4 Studsen 5 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
64999 04-11-2014 19:30 Glostrup 2 Kandidarterne 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
64994 04-11-2014 19:30 Gilleleje 2 FIOV 4 Udsat > 5.11.2014 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65031 04-11-2014 19:30 DK26 4 Studsen 5 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
64972 11-11-2014 19:30 Kandidarterne 1 Gilleleje 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65052 11-11-2014 19:30 Brøndby Strand 4 Glostrup 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
64977 12-11-2014 19:30 FIOV 4 DK26 4 Flyttet < 8.10.2014 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65001 18-11-2014 19:30 Glostrup 2 Studsen 5 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
64996 18-11-2014 19:30 Gilleleje 2 DK26 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65048 18-11-2014 19:30 Brøndby Strand 4 FIOV 4 Udsat > 19.11.2014 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
64974 25-11-2014 19:30 Kandidarterne 1 Brøndby Strand 4 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
64984 25-11-2014 19:30 Studsen 5 Gilleleje 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
64979 26-11-2014 19:30 FIOV 4 Glostrup 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65003 13-01-2015 19:30 Glostrup 2 Gilleleje 2 Flyttet til 14/1-2015 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
64970 13-01-2015 19:30 Kandidarterne 1 Studsen 5 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65050 13-01-2015 19:30 Brøndby Strand 4 DK26 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
64986 20-01-2015 19:30 Studsen 5 Brøndby Strand 4 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65033 20-01-2015 19:30 DK26 4 Glostrup 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
64975 21-01-2015 19:30 FIOV 4 Kandidarterne 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
64998 27-01-2015 19:30 Gilleleje 2 Brøndby Strand 4 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
64982 27-01-2015 19:30 Studsen 5 FIOV 4 Flyttet til 29/1-2015 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65029 27-01-2015 19:30 DK26 4 Kandidarterne 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
64983 03-02-2015 19:30 Studsen 5 DK26 4 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
64973 03-02-2015 19:30 Kandidarterne 1 Glostrup 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65020 04-02-2015 19:30 FIOV 4 Gilleleje 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65030 24-02-2015 19:30 DK26 4 FIOV 4 Udsat > 25.2.2015 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65004 24-02-2015 19:30 Glostrup 2 Brøndby Strand 4 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
64993 24-02-2015 19:30 Gilleleje 2 Kandidarterne 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
64985 03-03-2015 19:30 Studsen 5 Glostrup 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
65032 03-03-2015 19:30 DK26 4 Gilleleje 2 Udsat > 4.3.2015 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65022 04-03-2015 19:30 FIOV 4 Brøndby Strand 4 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65005 10-03-2015 19:30 Brøndby Strand 4 Kandidarterne 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
64995 10-03-2015 19:30 Gilleleje 2 Studsen 5 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65042 10-03-2015 19:30 Glostrup 2 FIOV 4 Udsat > 12.3.2015 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65034 17-03-2015 19:30 DK26 4 Brøndby Strand 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
64997 17-03-2015 19:30 Gilleleje 2 Glostrup 2 Flyttet til 18/3-2015 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
64981 17-03-2015 19:30 Studsen 5 Kandidarterne 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65007 24-03-2015 19:30 Brøndby Strand 4 Studsen 5 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
65002 24-03-2015 19:30 Glostrup 2 DK26 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
64969 24-03-2015 19:30 Kandidarterne 1 FIOV 4 Udsat > 26.3.2015 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65009 14-04-2015 19:30 Brøndby Strand 4 Gilleleje 2 Flyttet til 31/3-2015 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
64971 14-04-2015 19:30 Kandidarterne 1 DK26 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65018 15-04-2015 19:30 FIOV 4 Studsen 5 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel