DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 3

Fluen Sj. 2, Gørslev 1, Holbæk 3, Holbæk 4, Haslev/Svalebæk 2, Kirke Helsinge 2, Odsherred Dartklub 3, Vestsjæll-Ænderne 2 og Vestsjæll-Ænderne 3
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
219081 19-08-2020 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Vestsjæll-Ænderne 3 13 - 3 Detaljer
219083 19-08-2020 19:30 26-08-2020 18:00 Fluen Sj. 2 Odsherred Dartklub 3 12 - 4 Detaljer
219082 19-08-2020 19:30 Holbæk 3 Holbæk 4 6 - 10 Detaljer
219084 19-08-2020 19:30 Gørslev 1 Haslev/Svalebæk 2 4 - 12 Detaljer
219085 22-08-2020 11:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Holbæk 3 11 - 5 Detaljer
219086 22-08-2020 11:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Holbæk 4 7 - 9 Detaljer
219087 22-08-2020 11:00 Fluen Sj. 2 Gørslev 1 9 - 7 Detaljer
219088 22-08-2020 11:00 Odsherred Dartklub 3 Haslev/Svalebæk 2 4 - 12 Detaljer
219089 22-08-2020 16:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Holbæk 4 11 - 5 Detaljer
219090 22-08-2020 16:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Holbæk 3 3 - 13 Detaljer
219091 22-08-2020 16:00 Fluen Sj. 2 Haslev/Svalebæk 2 5 - 11 Detaljer
219092 22-08-2020 16:00 Odsherred Dartklub 3 Gørslev 1 4 - 12 Detaljer
219095 12-09-2020 11:00 Holbæk 3 Kirke Helsinge 2 10 - 6 Detaljer
219098 12-09-2020 16:00 Holbæk 4 Kirke Helsinge 2 9 - 7 Detaljer
219094 19-09-2020 11:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Odsherred Dartklub 3 3 - 13 Detaljer
219093 19-09-2020 11:00 28-09-2020 18:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Fluen Sj. 2 8 - 8 Detaljer
219097 19-09-2020 16:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Fluen Sj. 2 0 - 16 Detaljer
219096 19-09-2020 16:00 05-10-2020 18:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Odsherred Dartklub 3 13 - 3 Detaljer
219113 24-10-2020 11:00 Holbæk 4 Haslev/Svalebæk 2 4 - 12 Detaljer
219112 24-10-2020 11:00 Holbæk 3 Gørslev 1 9 - 7 Detaljer
219111 24-10-2020 11:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Kirke Helsinge 2 12 - 4 Detaljer
219114 24-10-2020 16:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Kirke Helsinge 2 7 - 9 Detaljer
219115 24-10-2020 16:00 Holbæk 3 Haslev/Svalebæk 2 6 - 10 Detaljer
219116 24-10-2020 16:00 Holbæk 4 Gørslev 1 6 - 10 Detaljer
219100 12-12-2020 11:00 07-11-2020 11:00 Holbæk 4 Odsherred Dartklub 3 10 - 6 Detaljer
219099 12-12-2020 11:00 26-05-2021 18:30 Holbæk 3 Fluen Sj. 2 10 - 6 Detaljer
219102 12-12-2020 16:00 07-11-2020 16:00 Holbæk 3 Odsherred Dartklub 3 10 - 6 Detaljer
219103 12-12-2020 16:00 16-11-2020 18:30 Holbæk 4 Fluen Sj. 2 8 - 8 Detaljer
219104 13-12-2020 16:00 08-11-2020 11:00 Kirke Helsinge 2 Haslev/Svalebæk 2 7 - 9 Detaljer
219101 22-05-2021 11:00 Kirke Helsinge 2 Gørslev 1 5 - 11 Detaljer
219105 05-06-2021 11:00 Fluen Sj. 2 Kirke Helsinge 2 11 - 5 Detaljer
219107 05-06-2021 11:00 Haslev/Svalebæk 2 Vestsjæll-Ænderne 3 14 - 2 Detaljer
219106 05-06-2021 11:00 12-06-2021 11:00 Gørslev 1 Vestsjæll-Ænderne 2 4 - 12 Detaljer
219108 05-06-2021 16:00 Odsherred Dartklub 3 Kirke Helsinge 2 5 - 11 Detaljer
219110 05-06-2021 16:00 Haslev/Svalebæk 2 Vestsjæll-Ænderne 2 10 - 6 Detaljer
219109 05-06-2021 16:00 12-06-2021 16:00 Gørslev 1 Vestsjæll-Ænderne 3 12 - 4 Detaljer
219120 18-08-2021 19:30 Haslev/Svalebæk 2 Gørslev 1 6 - 10 Detaljer
219119 18-08-2021 19:30 18-08-2021 19:00 Odsherred Dartklub 3 Fluen Sj. 2 5 - 11 Detaljer
219118 18-08-2021 19:30 Holbæk 4 Holbæk 3 5 - 11 Detaljer
219117 18-08-2021 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Vestsjæll-Ænderne 2 1 - 15 Detaljer
219123 21-08-2021 11:00 11-09-2021 11:00 Gørslev 1 Fluen Sj. 2 9 - 7 Detaljer
219124 21-08-2021 11:00 Haslev/Svalebæk 2 Odsherred Dartklub 3 15 - 1 Detaljer
219126 21-08-2021 16:00 Gørslev 1 Odsherred Dartklub 3 10 - 6 Detaljer
219125 21-08-2021 16:00 25-09-2021 11:00 Haslev/Svalebæk 2 Fluen Sj. 2 10 - 6 Detaljer
219121 22-08-2021 11:00 Holbæk 3 Vestsjæll-Ænderne 2 7 - 9 Detaljer
219122 22-08-2021 11:00 Holbæk 4 Vestsjæll-Ænderne 3 11 - 5 Detaljer
219127 22-08-2021 16:00 Holbæk 4 Vestsjæll-Ænderne 2 6 - 10 Detaljer
219128 22-08-2021 16:00 Holbæk 3 Vestsjæll-Ænderne 3 12 - 4 Detaljer
219129 04-09-2021 11:00 Fluen Sj. 2 Vestsjæll-Ænderne 2 4 - 12 Detaljer
219130 04-09-2021 11:00 02-10-2021 11:00 Odsherred Dartklub 3 Vestsjæll-Ænderne 3 9 - 7 Detaljer
219131 04-09-2021 11:00 Kirke Helsinge 2 Holbæk 3 8 - 8 Detaljer
219133 04-09-2021 16:00 Fluen Sj. 2 Vestsjæll-Ænderne 3 16 - 0 Detaljer
219134 04-09-2021 16:00 Kirke Helsinge 2 Holbæk 4 10 - 6 Detaljer
219132 04-09-2021 16:00 02-10-2021 16:00 Odsherred Dartklub 3 Vestsjæll-Ænderne 2 4 - 12 Detaljer
219137 25-09-2021 11:00 Gørslev 1 Kirke Helsinge 2 12 - 4 Detaljer
219140 25-09-2021 16:00 Haslev/Svalebæk 2 Kirke Helsinge 2 10 - 6 Detaljer
219136 26-09-2021 11:00 Odsherred Dartklub 3 Holbæk 4 7 - 9 Detaljer
219135 26-09-2021 11:00 Fluen Sj. 2 Holbæk 3 9 - 7 Detaljer
219139 26-09-2021 16:00 27-09-2021 19:00 Fluen Sj. 2 Holbæk 4 11 - 5 Detaljer
219138 26-09-2021 16:00 Odsherred Dartklub 3 Holbæk 3 4 - 12 Detaljer
219142 16-10-2021 11:00 09-10-2021 11:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Gørslev 1 4 - 12 Detaljer
219143 16-10-2021 11:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Haslev/Svalebæk 2 0 - 16 Detaljer
219145 16-10-2021 16:00 09-10-2021 16:00 Vestsjæll-Ænderne 3 Gørslev 1 3 - 13 Detaljer
219146 16-10-2021 16:00 Vestsjæll-Ænderne 2 Haslev/Svalebæk 2 9 - 7 Detaljer
219141 17-10-2021 11:00 Kirke Helsinge 2 Fluen Sj. 2 6 - 10 Detaljer
219144 17-10-2021 16:00 Kirke Helsinge 2 Odsherred Dartklub 3 11 - 5 Detaljer
219147 13-11-2021 11:00 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 2 5 - 11 Detaljer
219148 13-11-2021 11:00 Gørslev 1 Holbæk 3 8 - 8 Detaljer
219149 13-11-2021 11:00 Haslev/Svalebæk 2 Holbæk 4 10 - 6 Detaljer
219150 13-11-2021 16:00 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 3 14 - 2 Detaljer
219151 13-11-2021 16:00 Haslev/Svalebæk 2 Holbæk 3 9 - 7 Detaljer
219152 13-11-2021 16:00 Gørslev 1 Holbæk 4 7 - 9 Detaljer