DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 3 (DS-3)

Fluen Sj. 2 (1), Fluen Sj. 3 (2), Holbæk 4 (3), Holbæk 5 (4), Undløse 1 (5), Undløse 2 (6), Vestsjæll-Ænderne 2 (7), Vestsjæll-Ænderne 3 (8), Vestsjæll-Ænderne 4 (9), Gørslev IF 3 (10), Kirke Helsinge 2 (11), Kjøge 2 (12), Kundby Spidserne 1 (13), Ringsted 3 (14)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
65921 26-08-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Kjøge 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65781 26-08-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Fluen Sjælland 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65962 26-08-2014 19:30 Ringsted 3 Kundby Spidserne 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65865 26-08-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Vestsjæll-Ænderne 3 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
65837 26-08-2014 19:30 Undløse 1 Undløse 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65809 26-08-2014 19:30 Holbæk 4 Holbæk 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65891 02-09-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Vestsjæll-Ænderne 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
65828 02-09-2014 19:30 Holbæk 5 Gørslev IF 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65795 02-09-2014 19:30 Fluen Sjælland 3 Holbæk 4 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65929 03-09-2014 19:30 Kjøge 2 Undløse 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65784 03-09-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Undløse 1 Udsat > 2.12.2014 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65947 03-09-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Kirke Helsinge 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65950 09-09-2014 19:30 Ringsted 3 Fluen Sjælland 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65915 09-09-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Undløse 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65861 09-09-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Holbæk 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65892 09-09-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Vestsjæll-Ænderne 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65925 10-09-2014 19:30 Kjøge 2 Fluen Sjælland 3 Udsat > 3.12.2014 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65903 10-09-2014 19:30 Gørslev IF 3 Undløse 2 Flyttet < 4.9.2014 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65940 10-09-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Holbæk 5 Udsat > 15.10.2014 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65836 16-09-2014 19:30 Undløse 1 Holbæk 5 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65788 16-09-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Vestsjæll-Ænderne 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65813 16-09-2014 19:30 Holbæk 4 Vestsjæll-Ænderne 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65847 16-09-2014 19:30 Undløse 2 Fluen Sjælland 3 Afbud: Fluen Sj. 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
65923 16-09-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Ringsted 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65869 16-09-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Kjøge 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65909 17-09-2014 19:30 Gørslev IF 3 Kundby Spidserne 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65871 23-09-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Ringsted 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65839 23-09-2014 19:30 Undløse 1 Vestsjæll-Ænderne 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
65824 23-09-2014 19:30 Holbæk 5 Undløse 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65817 23-09-2014 19:30 Holbæk 4 Kjøge 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65801 23-09-2014 19:30 Fluen Sjælland 3 Vestsjæll-Ænderne 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65792 23-09-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Kundby Spidserne 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
65907 24-09-2014 19:30 Gørslev IF 3 Kirke Helsinge 2 Afbud: Kirke Helsinge 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
65867 30-09-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Gørslev IF 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65853 30-09-2014 19:30 Undløse 2 Vestsjæll-Ænderne 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65843 30-09-2014 19:30 Undløse 1 Kjøge 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65826 30-09-2014 19:30 Holbæk 5 Vestsjæll-Ænderne 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65819 30-09-2014 19:30 Holbæk 4 Ringsted 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65805 30-09-2014 19:30 Fluen Sjælland 3 Kundby Spidserne 1 Udsat > 1.10.2014 kl. 19:00 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65790 01-10-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Kirke Helsinge 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65815 07-10-2014 19:30 Holbæk 4 Gørslev IF 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65803 07-10-2014 19:30 Fluen Sjælland 3 Kirke Helsinge 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
65786 07-10-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Vestsjæll-Ænderne 2 Udsat > 8.10.2014 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65830 07-10-2014 19:30 Holbæk 5 Kjøge 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65877 07-10-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Undløse 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
65845 07-10-2014 19:30 Undløse 1 Ringsted 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65896 07-10-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Kundby Spidserne 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
65799 21-10-2014 19:30 Fluen Sjælland 3 Vestsjæll-Ænderne 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65953 21-10-2014 19:30 Ringsted 3 Holbæk 5 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65882 21-10-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Kjøge 2 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
65841 21-10-2014 19:30 Undløse 1 Gørslev IF 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65857 21-10-2014 19:30 Undløse 2 Kundby Spidserne 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65894 21-10-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Kirke Helsinge 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65782 22-10-2014 19:30 Fluen Sjælland 2 Holbæk 4 Flyttet < 20.10.2014 kl. 19:00 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65887 28-10-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Holbæk 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
65880 28-10-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Gørslev IF 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
65855 28-10-2014 19:30 Undløse 2 Kirke Helsinge 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65820 28-10-2014 19:30 Holbæk 5 Fluen Sjælland 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
65797 28-10-2014 19:30 Fluen Sjælland 3 Undløse 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65936 29-10-2014 19:30 Kjøge 2 Ringsted 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65943 29-10-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Vestsjæll-Ænderne 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65917 04-11-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65889 04-11-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Undløse 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65872 04-11-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Fluen Sjælland 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
65796 04-11-2014 19:30 Fluen Sjælland 3 Holbæk 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65955 04-11-2014 19:30 Ringsted 3 Undløse 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65939 05-11-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Holbæk 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65933 05-11-2014 19:30 Kjøge 2 Gørslev IF 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65827 11-11-2014 19:30 Holbæk 5 Vestsjæll-Ænderne 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65873 11-11-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Fluen Sjælland 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65851 11-11-2014 19:30 Undløse 2 Vestsjæll-Ænderne 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65959 11-11-2014 19:30 Ringsted 3 Gørslev IF 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65913 11-11-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Holbæk 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65924 12-11-2014 19:30 Kjøge 2 Fluen Sjælland 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65941 12-11-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Undløse 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65914 18-11-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Holbæk 5 Udsat > 9.12.2014 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65863 18-11-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Undløse 1 04.01, Pkt. 4, Stk. 03 (1875) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
65811 18-11-2014 19:30 Holbæk 4 Undløse 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65951 18-11-2014 19:30 Ringsted 3 Fluen Sjælland 3 Udsat > 19.11.2014 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
65944 19-11-2014 19:30 Kundby Spidserne 1 Vestsjæll-Ænderne 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65932 19-11-2014 19:30 Kjøge 2 Vestsjæll-Ænderne 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65898 19-11-2014 19:30 Gørslev IF 3 Fluen Sjælland 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65918 25-11-2014 19:30 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65897 25-11-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Ringsted 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65862 25-11-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Holbæk 5 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65846 25-11-2014 19:30 Undløse 2 Fluen Sjælland 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65810 25-11-2014 19:30 Holbæk 4 Undløse 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65935 26-11-2014 19:30 Kjøge 2 Kundby Spidserne 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65899 26-11-2014 19:30 Gørslev IF 3 Fluen Sjælland 3 Afbud: Fluen Sjælland 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
65884 02-12-2014 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Ringsted 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
65906 03-12-2014 19:30 Gørslev IF 3 Vestsjæll-Ænderne 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65794 13-01-2015 19:30 Fluen Sjælland 3 Fluen Sjælland 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
65878 13-01-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Vestsjæll-Ænderne 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
65822 13-01-2015 19:30 Holbæk 5 Holbæk 4 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65850 13-01-2015 19:30 Undløse 2 Undløse 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
65934 14-01-2015 19:30 Kjøge 2 Kirke Helsinge 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65949 14-01-2015 19:30 Kundby Spidserne 1 Ringsted 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65922 20-01-2015 19:30 Kirke Helsinge 2 Kundby Spidserne 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65866 20-01-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Vestsjæll-Ænderne 4 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65856 20-01-2015 19:30 Undløse 2 Kjøge 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65833 20-01-2015 19:30 Undløse 1 Fluen Sjælland 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65808 20-01-2015 19:30 Holbæk 4 Fluen Sjælland 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65901 21-01-2015 19:30 Gørslev IF 3 Holbæk 5 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65879 27-01-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Vestsjæll-Ænderne 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
65854 27-01-2015 19:30 Undløse 2 Gørslev IF 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65842 27-01-2015 19:30 Undløse 1 Kirke Helsinge 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65831 27-01-2015 19:30 Holbæk 5 Kundby Spidserne 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65812 27-01-2015 19:30 Holbæk 4 Vestsjæll-Ænderne 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65804 27-01-2015 19:30 Fluen Sjælland 3 Kjøge 2 Flyttet til 10/2-2015 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65793 28-01-2015 19:30 Fluen Sjælland 2 Ringsted 3 Flyttet til 4/2-2015 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65798 03-02-2015 19:30 Fluen Sjælland 3 Undløse 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65960 03-02-2015 19:30 Ringsted 3 Kirke Helsinge 2 Afbud: Kirke Helsinge 2 - Flyttet til 12/3-2015 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
65823 03-02-2015 19:30 Holbæk 5 Undløse 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65874 03-02-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Holbæk 4 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65885 03-02-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Fluen Sjælland 2 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
65930 04-02-2015 19:30 Kjøge 2 Vestsjæll-Ænderne 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65946 04-02-2015 19:30 Kundby Spidserne 1 Gørslev IF 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65920 17-02-2015 19:30 Kirke Helsinge 2 Gørslev IF 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65886 17-02-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Fluen Sjælland 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65876 17-02-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Undløse 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
65849 17-02-2015 19:30 Undløse 2 Holbæk 5 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65956 17-02-2015 19:30 Ringsted 3 Vestsjæll-Ænderne 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65937 18-02-2015 19:30 Kundby Spidserne 1 Fluen Sjælland 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65926 18-02-2015 19:30 Kjøge 2 Holbæk 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65911 24-02-2015 19:30 Kirke Helsinge 2 Fluen Sjælland 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
65890 24-02-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Undløse 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
65875 24-02-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Holbæk 5 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65952 24-02-2015 19:30 Ringsted 3 Holbæk 4 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65928 25-02-2015 19:30 Kjøge 2 Undløse 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65904 25-02-2015 19:30 Gørslev IF 3 Vestsjæll-Ænderne 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65938 25-02-2015 19:30 Kundby Spidserne 1 Fluen Sjælland 3 Flyttet til 28/3-2015 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65912 03-03-2015 19:30 Kirke Helsinge 2 Fluen Sjælland 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65859 03-03-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Fluen Sjælland 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65852 03-03-2015 19:30 Undløse 2 Vestsjæll-Ænderne 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65954 03-03-2015 19:30 Ringsted 3 Undløse 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65945 04-03-2015 19:30 Kundby Spidserne 1 Vestsjæll-Ænderne 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65900 04-03-2015 19:30 Gørslev IF 3 Holbæk 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65927 04-03-2015 19:30 Kjøge 2 Holbæk 5 Flyttet til 21/4-2015 - Afbud: Holbæk 5 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
65919 10-03-2015 19:30 Kirke Helsinge 2 Vestsjæll-Ænderne 4 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65860 10-03-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Fluen Sjælland 3 Afbud: Fluen Sjælland 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
65832 10-03-2015 19:30 Holbæk 5 Ringsted 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65807 10-03-2015 19:30 Holbæk 4 Fluen Sjælland 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
65931 11-03-2015 19:30 Kjøge 2 Vestsjæll-Ænderne 3 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
65902 11-03-2015 19:30 Gørslev IF 3 Undløse 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65942 11-03-2015 19:30 Kundby Spidserne 1 Undløse 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65783 17-03-2015 19:30 Fluen Sjælland 2 Holbæk 5 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65961 17-03-2015 19:30 Ringsted 3 Kjøge 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65814 17-03-2015 19:30 Holbæk 4 Vestsjæll-Ænderne 4 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65834 17-03-2015 19:30 Undløse 1 Fluen Sjælland 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65870 17-03-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Kundby Spidserne 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65916 17-03-2015 19:30 Kirke Helsinge 2 Undløse 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65905 18-03-2015 19:30 Gørslev IF 3 Vestsjæll-Ænderne 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65868 24-03-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Kirke Helsinge 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
65858 24-03-2015 19:30 Undløse 2 Ringsted 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
65840 24-03-2015 19:30 Undløse 1 Vestsjæll-Ænderne 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65821 24-03-2015 19:30 Holbæk 5 Fluen Sjælland 3 Flyttet til 30/3-2015 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65818 24-03-2015 19:30 Holbæk 4 Kundby Spidserne 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65787 24-03-2015 19:30 Fluen Sjælland 2 Vestsjæll-Ænderne 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65908 25-03-2015 19:30 Gørslev IF 3 Kjøge 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65800 31-03-2015 19:30 Fluen Sjælland 3 Vestsjæll-Ænderne 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65791 31-03-2015 19:30 Fluen Sjælland 2 Kjøge 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65888 31-03-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Holbæk 5 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65816 31-03-2015 19:30 Holbæk 4 Kirke Helsinge 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65864 31-03-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 2 Undløse 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
65844 31-03-2015 19:30 Undløse 1 Kundby Spidserne 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
65910 01-04-2015 19:30 Gørslev IF 3 Ringsted 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65829 07-04-2015 19:30 Holbæk 5 Kirke Helsinge 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
65806 07-04-2015 19:30 Fluen Sjælland 3 Ringsted 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
65789 07-04-2015 19:30 Fluen Sjælland 2 Gørslev IF 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
65838 07-04-2015 19:30 Undløse 1 Vestsjæll-Ænderne 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
65848 07-04-2015 19:30 Undløse 2 Holbæk 4 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65883 07-04-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Kundby Spidserne 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
65895 07-04-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Kjøge 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65881 14-04-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 3 Kirke Helsinge 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65835 14-04-2015 19:30 Undløse 1 Holbæk 4 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
65825 14-04-2015 19:30 Holbæk 5 Vestsjæll-Ænderne 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65802 14-04-2015 19:30 Fluen Sjælland 3 Gørslev IF 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
65958 14-04-2015 19:30 Ringsted 3 Vestsjæll-Ænderne 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
65785 15-04-2015 19:30 Fluen Sjælland 2 Undløse 2 Flyttet til 16/4-2015 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
65948 15-04-2015 19:30 Kundby Spidserne 1 Kjøge 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
65893 21-04-2015 19:30 Vestsjæll-Ænderne 4 Gørslev IF 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
65957 21-04-2015 19:30 Ringsted 3 Vestsjæll-Ænderne 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel