DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 4

Guldborgsund 3, Sakskøbing 1, Næstved 3, Nørre Alslev 1, Vordingborg 3, Nakskov 1, Næstved 4, Dartklubben Prinsessevænget 1, Holeby 3, Alsted-Fjenneslev 1, Nakskov 2, Rødvig G&I Dart 2 og Sakskøbing 2
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
187954 21-08-2019 19:30 12-08-2019 18:30 Næstved 3 Næstved 4 12 - 4 Detaljer
187955 21-08-2019 19:30 Nakskov 1 Nakskov 2 11 - 5 Detaljer
187958 21-08-2019 19:30 Dartklubben Prinsessevænget 1 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 8 - 8 Detaljer
187953 21-08-2019 19:30 22-08-2019 19:30 Sakskøbing 1 Sakskøbing 2 13 - 3 Detaljer
188034 21-08-2019 19:30 20-08-2019 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 3 3 - 13 Detaljer
187957 21-08-2019 19:30 04-09-2019 19:30 Nørre Alslev 1 Vordingborg 3 4 - 12 Detaljer
187959 24-08-2019 11:00 05-10-2019 11:00 Sakskøbing 1 Næstved 3 14 - 2 Detaljer
187960 24-08-2019 11:00 05-10-2019 11:00 Sakskøbing 2 Næstved 4 7 - 9 Detaljer
187963 24-08-2019 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Rødvig G&I Dart 2 7 - 9 Detaljer
187962 24-08-2019 11:00 Nakskov 2 Holeby 3 8 - 8 Detaljer
187961 24-08-2019 11:00 Nakskov 1 Guldborgsund 3 14 - 2 Detaljer
187966 24-08-2019 16:00 Nakskov 1 Holeby 3 12 - 4 Detaljer
187967 24-08-2019 16:00 Nakskov 2 Guldborgsund 3 6 - 10 Detaljer
187965 24-08-2019 16:00 05-10-2019 16:00 Sakskøbing 2 Næstved 3 5 - 11 Detaljer
187964 24-08-2019 16:00 05-10-2019 16:00 Sakskøbing 1 Næstved 4 14 - 2 Detaljer
187968 24-08-2019 16:00 31-08-2019 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Rødvig G&I Dart 2 7 - 9 Detaljer
187972 28-09-2019 11:00 24-09-2019 19:00 Nørre Alslev 1 Næstved 3 7 - 9 Detaljer
187969 28-09-2019 11:00 Nakskov 1 Sakskøbing 1 6 - 10 Detaljer
187970 28-09-2019 11:00 Nakskov 2 Sakskøbing 2 6 - 10 Detaljer
187973 28-09-2019 11:00 Vordingborg 3 Næstved 4 16 - 0 Detaljer
187977 28-09-2019 16:00 20-10-2019 10:00 Nørre Alslev 1 Næstved 4 14 - 2 Detaljer
187975 28-09-2019 16:00 Nakskov 2 Sakskøbing 1 2 - 14 Detaljer
187978 28-09-2019 16:00 Vordingborg 3 Næstved 3 12 - 4 Detaljer
187974 28-09-2019 16:00 Nakskov 1 Sakskøbing 2 15 - 1 Detaljer
187971 29-09-2019 11:00 Guldborgsund 3 Rødvig G&I Dart 2 10 - 6 Detaljer
187976 29-09-2019 16:00 Holeby 3 Rødvig G&I Dart 2 6 - 10 Detaljer
187991 09-11-2019 11:00 Guldborgsund 3 Nørre Alslev 1 8 - 8 Detaljer
187993 09-11-2019 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Nakskov 1 2 - 14 Detaljer
187992 09-11-2019 11:00 Holeby 3 Vordingborg 3 4 - 12 Detaljer
187989 09-11-2019 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Sakskøbing 1 3 - 13 Detaljer
187990 09-11-2019 11:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Sakskøbing 2 6 - 10 Detaljer
187998 09-11-2019 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Nakskov 2 14 - 2 Detaljer
187997 09-11-2019 16:00 Holeby 3 Nørre Alslev 1 5 - 11 Detaljer
187995 09-11-2019 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Sakskøbing 1 8 - 8 Detaljer
187994 09-11-2019 16:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Sakskøbing 2 6 - 10 Detaljer
187996 09-11-2019 16:00 Guldborgsund 3 Vordingborg 3 9 - 7 Detaljer
188002 16-11-2019 11:00 Vordingborg 3 Nakskov 2 15 - 1 Detaljer
188001 16-11-2019 11:00 02-11-2019 11:00 Nørre Alslev 1 Nakskov 1 3 - 13 Detaljer
188004 16-11-2019 11:00 26-10-2019 16:00 Sakskøbing 2 Holeby 3 11 - 5 Detaljer
187999 16-11-2019 11:00 Næstved 3 Dartklubben Prinsessevænget 1 10 - 6 Detaljer
188000 16-11-2019 11:00 Næstved 4 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 5 - 11 Detaljer
188003 16-11-2019 11:00 Sakskøbing 1 Guldborgsund 3 9 - 7 Detaljer
188010 16-11-2019 16:00 Sakskøbing 2 Guldborgsund 3 1 - 15 Detaljer
188009 16-11-2019 16:00 26-10-2019 11:00 Sakskøbing 1 Holeby 3 11 - 5 Detaljer
188007 16-11-2019 16:00 02-11-2019 16:00 Nørre Alslev 1 Nakskov 2 11 - 5 Detaljer
188005 16-11-2019 16:00 Næstved 3 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 11 - 5 Detaljer
188006 16-11-2019 16:00 Næstved 4 Dartklubben Prinsessevænget 1 3 - 13 Detaljer
188008 16-11-2019 16:00 Vordingborg 3 Nakskov 1 1 - 15 Detaljer
188014 23-11-2019 11:00 Nakskov 1 Dartklubben Prinsessevænget 1 13 - 3 Detaljer
188013 23-11-2019 11:00 Vordingborg 3 Sakskøbing 2 11 - 5 Detaljer
188012 23-11-2019 11:00 05-11-2019 19:30 Nørre Alslev 1 Sakskøbing 1 8 - 8 Detaljer
188011 23-11-2019 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Næstved 3 7 - 9 Detaljer
188015 23-11-2019 11:00 Nakskov 2 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 2 - 14 Detaljer
188018 23-11-2019 16:00 Vordingborg 3 Sakskøbing 1 7 - 9 Detaljer
188020 23-11-2019 16:00 Nakskov 2 Dartklubben Prinsessevænget 1 5 - 11 Detaljer
188019 23-11-2019 16:00 Nakskov 1 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 7 - 9 Detaljer
188016 23-11-2019 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Næstved 4 12 - 4 Detaljer
188017 23-11-2019 16:00 31-10-2019 19:30 Nørre Alslev 1 Sakskøbing 2 15 - 1 Detaljer
188024 30-11-2019 11:00 26-10-2019 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Nørre Alslev 1 9 - 7 Detaljer
188021 30-11-2019 11:00 Sakskøbing 1 Rødvig G&I Dart 2 10 - 6 Detaljer
188025 30-11-2019 11:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Vordingborg 3 11 - 5 Detaljer
188026 30-11-2019 16:00 Sakskøbing 2 Rødvig G&I Dart 2 12 - 4 Detaljer
188029 30-11-2019 16:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Vordingborg 3 12 - 4 Detaljer
188030 30-11-2019 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Nørre Alslev 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
188022 01-12-2019 11:00 Næstved 3 Guldborgsund 3 9 - 7 Detaljer
188023 01-12-2019 11:00 23-11-2019 11:00 Næstved 4 Holeby 3 10 - 6 Detaljer
188027 01-12-2019 16:00 23-11-2019 16:00 Næstved 3 Holeby 3 14 - 2 Detaljer
188028 01-12-2019 16:00 Næstved 4 Guldborgsund 3 4 - 12 Detaljer
187982 07-12-2019 11:00 Næstved 3 Nakskov 1 9 - 7 Detaljer
187983 07-12-2019 11:00 Næstved 4 Nakskov 2 12 - 4 Detaljer
187979 07-12-2019 11:00 Guldborgsund 3 Dartklubben Prinsessevænget 1 9 - 7 Detaljer
187981 07-12-2019 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Nørre Alslev 1 3 - 13 Detaljer
187980 07-12-2019 11:00 Holeby 3 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 3 - 13 Detaljer
187984 07-12-2019 16:00 Guldborgsund 3 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 8 - 8 Detaljer
187985 07-12-2019 16:00 Holeby 3 Dartklubben Prinsessevænget 1 6 - 10 Detaljer
187986 07-12-2019 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Vordingborg 3 5 - 11 Detaljer
187987 07-12-2019 16:00 Næstved 3 Nakskov 2 15 - 1 Detaljer
187988 07-12-2019 16:00 Næstved 4 Nakskov 1 4 - 12 Detaljer
188036 08-01-2020 19:30 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Dartklubben Prinsessevænget 1 12 - 4 Detaljer
188031 08-01-2020 19:30 09-01-2020 19:30 Sakskøbing 2 Sakskøbing 1 1 - 15 Detaljer
188035 08-01-2020 19:30 06-01-2020 19:30 Vordingborg 3 Nørre Alslev 1 13 - 3 Detaljer
188033 08-01-2020 19:30 Nakskov 2 Nakskov 1 0 - 16 Detaljer
187956 08-01-2020 19:30 Guldborgsund 3 Holeby 3 Holeby brugt ulovlig spiller. 13 - 3 Detaljer
188032 08-01-2020 19:30 Næstved 4 Næstved 3 2 - 14 Detaljer
188041 11-01-2020 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Dartklubben Prinsessevænget 1 9 - 7 Detaljer
188046 11-01-2020 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 3 - 13 Detaljer
188037 12-01-2020 11:00 Næstved 3 Sakskøbing 1 2 - 14 Detaljer
188038 12-01-2020 11:00 Næstved 4 Sakskøbing 2 5 - 11 Detaljer
188039 12-01-2020 11:00 Guldborgsund 3 Nakskov 1 8 - 8 Detaljer
188040 12-01-2020 11:00 Holeby 3 Nakskov 2 Holeby brugt ulovlig spiller. 6 - 10 Detaljer
188042 12-01-2020 16:00 Næstved 4 Sakskøbing 1 4 - 12 Detaljer
188043 12-01-2020 16:00 Næstved 3 Sakskøbing 2 4 - 12 Detaljer
188044 12-01-2020 16:00 Holeby 3 Nakskov 1 2 - 14 Detaljer
188045 12-01-2020 16:00 Guldborgsund 3 Nakskov 2 11 - 5 Detaljer
188047 01-02-2020 11:00 22-02-2020 11:00 Sakskøbing 1 Nakskov 1 7 - 9 Detaljer
188048 01-02-2020 11:00 22-02-2020 11:00 Sakskøbing 2 Nakskov 2 14 - 2 Detaljer
188050 01-02-2020 11:00 08-03-2020 11:00 Næstved 3 Nørre Alslev 1 8 - 8 Detaljer
188051 01-02-2020 11:00 Næstved 4 Vordingborg 3 8 - 8 Detaljer
188049 01-02-2020 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Guldborgsund 3 3 - 13 Detaljer
188056 01-02-2020 16:00 Næstved 3 Vordingborg 3 5 - 11 Detaljer
188055 01-02-2020 16:00 08-03-2020 16:00 Næstved 4 Nørre Alslev 1 3 - 13 Detaljer
188053 01-02-2020 16:00 22-02-2020 16:00 Sakskøbing 1 Nakskov 2 13 - 3 Detaljer
188052 01-02-2020 16:00 22-02-2020 16:00 Sakskøbing 2 Nakskov 1 3 - 13 Detaljer
188054 01-02-2020 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Holeby 3 11 - 5 Detaljer
188061 15-02-2020 11:00 Nakskov 2 Næstved 4 5 - 11 Detaljer
188057 15-02-2020 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Guldborgsund 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
188060 15-02-2020 11:00 Nakskov 1 Næstved 3 12 - 4 Detaljer
188058 15-02-2020 11:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Holeby 3 14 - 2 Detaljer
188059 15-02-2020 11:00 Nørre Alslev 1 Rødvig G&I Dart 2 13 - 3 Detaljer
188063 15-02-2020 16:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Holeby 3 11 - 5 Detaljer
188064 15-02-2020 16:00 Vordingborg 3 Rødvig G&I Dart 2 10 - 6 Detaljer
188065 15-02-2020 16:00 Nakskov 2 Næstved 3 2 - 14 Detaljer
188066 15-02-2020 16:00 Nakskov 1 Næstved 4 12 - 4 Detaljer
188062 15-02-2020 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Guldborgsund 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
188067 07-03-2020 11:00 Sakskøbing 1 Dartklubben Prinsessevænget 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
188068 07-03-2020 11:00 Sakskøbing 2 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 3 - 13 Detaljer
188069 07-03-2020 11:00 Nørre Alslev 1 Guldborgsund 3 12 - 4 Detaljer
188070 07-03-2020 11:00 Vordingborg 3 Holeby 3 11 - 5 Detaljer
188071 07-03-2020 11:00 Nakskov 1 Rødvig G&I Dart 2 14 - 2 Detaljer
188076 07-03-2020 16:00 Nakskov 2 Rødvig G&I Dart 2 2 - 14 Detaljer
188072 07-03-2020 16:00 Sakskøbing 2 Dartklubben Prinsessevænget 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
188074 07-03-2020 16:00 Vordingborg 3 Guldborgsund 3 15 - 1 Detaljer
188075 07-03-2020 16:00 03-03-2020 19:00 Nørre Alslev 1 Holeby 3 11 - 5 Detaljer
188073 07-03-2020 16:00 Sakskøbing 1 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 6 - 10 Detaljer
188080 04-04-2020 11:00 Nakskov 2 Vordingborg 3 0 - 0
188082 04-04-2020 11:00 Holeby 3 Sakskøbing 2 0 - 0
188081 04-04-2020 11:00 Guldborgsund 3 Sakskøbing 1 0 - 0
188079 04-04-2020 11:00 Nakskov 1 Nørre Alslev 1 0 - 0
188078 04-04-2020 11:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Næstved 4 0 - 0
188077 04-04-2020 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Næstved 3 0 - 0
188083 04-04-2020 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Næstved 3 0 - 0
188084 04-04-2020 16:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Næstved 4 0 - 0
188085 04-04-2020 16:00 Nakskov 2 Nørre Alslev 1 0 - 0
188086 04-04-2020 16:00 Nakskov 1 Vordingborg 3 0 - 0
188087 04-04-2020 16:00 Holeby 3 Sakskøbing 1 0 - 0
188088 04-04-2020 16:00 Guldborgsund 3 Sakskøbing 2 0 - 0
188089 11-04-2020 11:00 18-04-2020 11:00 Næstved 3 Rødvig G&I Dart 2 0 - 0
188093 11-04-2020 11:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Nakskov 2 0 - 0
188091 11-04-2020 11:00 Sakskøbing 2 Vordingborg 3 0 - 0
188092 11-04-2020 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Nakskov 1 0 - 0
188090 11-04-2020 11:00 Sakskøbing 1 Nørre Alslev 1 0 - 0
188095 11-04-2020 16:00 Sakskøbing 2 Nørre Alslev 1 0 - 0
188096 11-04-2020 16:00 Sakskøbing 1 Vordingborg 3 0 - 0
188097 11-04-2020 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Nakskov 1 0 - 0
188098 11-04-2020 16:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Nakskov 2 0 - 0
188094 11-04-2020 16:00 18-04-2020 16:00 Næstved 4 Rødvig G&I Dart 2 0 - 0
188103 09-05-2020 11:00 Vordingborg 3 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 0 - 0
188099 09-05-2020 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Sakskøbing 1 0 - 0
188102 09-05-2020 11:00 Nørre Alslev 1 Dartklubben Prinsessevænget 1 0 - 0
188108 09-05-2020 16:00 22-03-2020 11:00 Nørre Alslev 1 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 0 - 0
188104 09-05-2020 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Sakskøbing 2 0 - 0
188107 09-05-2020 16:00 Vordingborg 3 Dartklubben Prinsessevænget 1 0 - 0
188100 10-05-2020 11:00 Guldborgsund 3 Næstved 3 0 - 0
188101 10-05-2020 11:00 Holeby 3 Næstved 4 0 - 0
188105 10-05-2020 16:00 Holeby 3 Næstved 3 0 - 0
188106 10-05-2020 16:00 Guldborgsund 3 Næstved 4 0 - 0