DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 4

Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1, Dartklubben Prinsessevænget 1, Guldborgsund 2, Holeby 3, Næstved 3, Næstved 4, Nørre Alslev 1, Rødvig G&I Dart 2, Sakskøbing 1, Sakskøbing 2 og Vordingborg 3
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
219156 19-08-2020 19:30 18-08-2020 18:00 Nørre Alslev 1 Vordingborg 3 10 - 6 Detaljer
219153 19-08-2020 19:30 18-08-2020 19:30 Sakskøbing 1 Sakskøbing 2 16 - 0 Detaljer
219154 19-08-2020 19:30 Næstved 3 Næstved 4 13 - 3 Detaljer
219155 19-08-2020 19:30 Guldborgsund 2 Holeby 3 12 - 4 Detaljer
219157 19-08-2020 19:30 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Dartklubben Prinsessevænget 1 14 - 2 Detaljer
219158 22-08-2020 11:00 Sakskøbing 1 Næstved 3 13 - 3 Detaljer
219159 22-08-2020 11:00 Sakskøbing 2 Næstved 4 13 - 3 Detaljer
219162 22-08-2020 11:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Rødvig G&I Dart 2 12 - 4 Detaljer
219167 22-08-2020 16:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Rødvig G&I Dart 2 10 - 6 Detaljer
219163 22-08-2020 16:00 Sakskøbing 1 Næstved 4 16 - 0 Detaljer
219164 22-08-2020 16:00 Sakskøbing 2 Næstved 3 8 - 8 Detaljer
219161 23-08-2020 11:00 Holeby 3 Vordingborg 3 6 - 10 Detaljer
219160 23-08-2020 11:00 27-08-2020 19:30 Guldborgsund 2 Nørre Alslev 1 10 - 6 Detaljer
219165 23-08-2020 16:00 Guldborgsund 2 Vordingborg 3 5 - 11 Detaljer
219166 23-08-2020 16:00 10-09-2020 18:00 Holeby 3 Nørre Alslev 1 7 - 9 Detaljer
219170 12-09-2020 11:00 Næstved 3 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 3 - 13 Detaljer
219171 12-09-2020 11:00 22-09-2020 19:00 Næstved 4 Dartklubben Prinsessevænget 1 3 - 13 Detaljer
219176 12-09-2020 16:00 Næstved 4 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 0 - 16 Detaljer
219175 12-09-2020 16:00 02-10-2020 18:30 Næstved 3 Dartklubben Prinsessevænget 1 12 - 4 Detaljer
219172 19-09-2020 11:00 20-09-2020 11:00 Nørre Alslev 1 Rødvig G&I Dart 2 9 - 7 Detaljer
219169 19-09-2020 11:00 Sakskøbing 2 Holeby 3 10 - 6 Detaljer
219168 19-09-2020 11:00 Sakskøbing 1 Guldborgsund 2 16 - 0 Detaljer
219174 19-09-2020 16:00 Sakskøbing 2 Guldborgsund 2 6 - 10 Detaljer
219177 19-09-2020 16:00 20-09-2020 16:00 Vordingborg 3 Rødvig G&I Dart 2 13 - 3 Detaljer
219173 19-09-2020 16:00 Sakskøbing 1 Holeby 3 15 - 1 Detaljer
219200 24-10-2020 11:00 19-06-2021 11:00 Sakskøbing 2 Dartklubben Prinsessevænget 1 8 - 8 Detaljer
219199 24-10-2020 11:00 19-06-2021 11:00 Sakskøbing 1 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 13 - 3 Detaljer
219205 24-10-2020 16:00 19-06-2021 16:00 Sakskøbing 2 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 2 - 14 Detaljer
219204 24-10-2020 16:00 19-06-2021 16:00 Sakskøbing 1 Dartklubben Prinsessevænget 1 15 - 1 Detaljer
219198 25-10-2020 11:00 24-10-2020 11:00 Guldborgsund 2 Rødvig G&I Dart 2 12 - 4 Detaljer
219201 25-10-2020 11:00 Næstved 3 Nørre Alslev 1 9 - 7 Detaljer
219202 25-10-2020 11:00 Næstved 4 Vordingborg 3 4 - 12 Detaljer
219203 25-10-2020 16:00 Holeby 3 Rødvig G&I Dart 2 5 - 11 Detaljer
219206 25-10-2020 16:00 Næstved 3 Vordingborg 3 11 - 5 Detaljer
219207 25-10-2020 16:00 Næstved 4 Nørre Alslev 1 7 - 9 Detaljer
219181 29-05-2021 11:00 17-06-2021 18:30 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Nørre Alslev 1 11 - 5 Detaljer
219233 29-05-2021 11:00 Guldborgsund 2 Næstved 3 14 - 2 Detaljer
219180 29-05-2021 11:00 30-05-2021 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Sakskøbing 1 3 - 13 Detaljer
219182 29-05-2021 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Vordingborg 3 6 - 10 Detaljer
219185 29-05-2021 16:00 30-05-2021 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Sakskøbing 2 5 - 11 Detaljer
219238 29-05-2021 16:00 Holeby 3 Næstved 3 3 - 13 Detaljer
219186 29-05-2021 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Vordingborg 3 13 - 3 Detaljer
219187 29-05-2021 16:00 03-10-2021 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Nørre Alslev 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219189 05-06-2021 11:00 Guldborgsund 2 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 8 - 8 Detaljer
219190 05-06-2021 11:00 Holeby 3 Dartklubben Prinsessevænget 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219188 05-06-2021 11:00 26-06-2021 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Næstved 3 6 - 10 Detaljer
219194 05-06-2021 16:00 Guldborgsund 2 Dartklubben Prinsessevænget 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219195 05-06-2021 16:00 Holeby 3 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 4 - 12 Detaljer
219193 05-06-2021 16:00 26-06-2021 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Næstved 4 11 - 5 Detaljer
219191 26-06-2021 11:00 22-06-2021 18:30 Nørre Alslev 1 Sakskøbing 1 2 - 14 Detaljer
219192 26-06-2021 11:00 Vordingborg 3 Sakskøbing 2 13 - 3 Detaljer
219197 26-06-2021 16:00 Vordingborg 3 Sakskøbing 1 6 - 10 Detaljer
219196 26-06-2021 16:00 09-09-2021 18:30 Nørre Alslev 1 Sakskøbing 2 9 - 7 Detaljer
219210 18-08-2021 19:30 17-08-2021 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 2 5 - 11 Detaljer
219212 18-08-2021 19:30 Dartklubben Prinsessevænget 1 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 1 - 15 Detaljer
219208 18-08-2021 19:30 28-08-2021 11:00 Sakskøbing 2 Sakskøbing 1 1 - 15 Detaljer
219209 18-08-2021 19:30 03-09-2021 19:30 Næstved 4 Næstved 3 3 - 13 Detaljer
219211 18-08-2021 19:30 15-09-2021 19:30 Vordingborg 3 Nørre Alslev 1 12 - 4 Detaljer
219216 21-08-2021 11:00 Vordingborg 3 Holeby 3 8 - 8 Detaljer
219215 21-08-2021 11:00 05-10-2021 19:00 Nørre Alslev 1 Guldborgsund 2 5 - 11 Detaljer
219217 21-08-2021 11:00 28-08-2021 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 3 - 13 Detaljer
219214 21-08-2021 11:00 02-10-2021 11:00 Næstved 4 Sakskøbing 2 7 - 9 Detaljer
219213 21-08-2021 11:00 02-10-2021 11:00 Næstved 3 Sakskøbing 1 1 - 15 Detaljer
219221 21-08-2021 16:00 03-10-2021 11:00 Nørre Alslev 1 Holeby 3 9 - 7 Detaljer
219219 21-08-2021 16:00 02-10-2021 16:00 Næstved 3 Sakskøbing 2 7 - 9 Detaljer
219218 21-08-2021 16:00 02-10-2021 16:00 Næstved 4 Sakskøbing 1 1 - 15 Detaljer
219220 21-08-2021 16:00 Vordingborg 3 Guldborgsund 2 8 - 8 Detaljer
219222 21-08-2021 16:00 28-08-2021 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Dartklubben Prinsessevænget 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219225 04-09-2021 11:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Næstved 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219223 04-09-2021 11:00 18-09-2021 11:00 Guldborgsund 2 Sakskøbing 1 2 - 14 Detaljer
219224 04-09-2021 11:00 Holeby 3 Sakskøbing 2 4 - 12 Detaljer
219227 04-09-2021 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Nørre Alslev 1 4 - 12 Detaljer
219226 04-09-2021 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Næstved 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219232 04-09-2021 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Vordingborg 3 6 - 10 Detaljer
219230 04-09-2021 16:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Næstved 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219229 04-09-2021 16:00 18-09-2021 16:00 Guldborgsund 2 Sakskøbing 2 9 - 7 Detaljer
219231 04-09-2021 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Næstved 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219228 04-09-2021 16:00 Holeby 3 Sakskøbing 1 3 - 13 Detaljer
219235 25-09-2021 11:00 Sakskøbing 1 Rødvig G&I Dart 2 13 - 3 Detaljer
219236 25-09-2021 11:00 Nørre Alslev 1 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 1 - 15 Detaljer
219237 25-09-2021 11:00 Vordingborg 3 Dartklubben Prinsessevænget 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219234 25-09-2021 11:00 22-05-2021 11:00 Holeby 3 Næstved 4 7 - 9 Detaljer
219241 25-09-2021 16:00 Vordingborg 3 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 1 - 15 Detaljer
219242 25-09-2021 16:00 Nørre Alslev 1 Dartklubben Prinsessevænget 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219240 25-09-2021 16:00 Sakskøbing 2 Rødvig G&I Dart 2 7 - 9 Detaljer
219239 25-09-2021 16:00 Guldborgsund 2 Næstved 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219246 16-10-2021 11:00 19-10-2021 19:00 Sakskøbing 1 Nørre Alslev 1 16 - 0 Detaljer
219247 16-10-2021 11:00 Sakskøbing 2 Vordingborg 3 8 - 8 Detaljer
219244 16-10-2021 11:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Guldborgsund 2 11 - 5 Detaljer
219245 16-10-2021 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Holeby 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219249 16-10-2021 16:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Guldborgsund 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219250 16-10-2021 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Holeby 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219252 16-10-2021 16:00 Sakskøbing 1 Vordingborg 3 16 - 0 Detaljer
219251 16-10-2021 16:00 04-11-2021 19:00 Sakskøbing 2 Nørre Alslev 1 7 - 9 Detaljer
219243 17-10-2021 11:00 Næstved 3 Rødvig G&I Dart 2 5 - 11 Detaljer
219248 17-10-2021 16:00 Næstved 4 Rødvig G&I Dart 2 3 - 13 Detaljer
219257 13-11-2021 11:00 Vordingborg 3 Næstved 4 14 - 2 Detaljer
219256 13-11-2021 11:00 Nørre Alslev 1 Næstved 3 8 - 8 Detaljer
219255 13-11-2021 11:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Sakskøbing 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219254 13-11-2021 11:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Sakskøbing 1 7 - 9 Detaljer
219253 13-11-2021 11:00 Rødvig G&I Dart 2 Guldborgsund 2 14 - 2 Detaljer
219258 13-11-2021 16:00 Rødvig G&I Dart 2 Holeby 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219259 13-11-2021 16:00 Dartklubben Prinsessevænget 1 Sakskøbing 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219260 13-11-2021 16:00 Alsted-Fjenneslev G&I Dart 1 Sakskøbing 2 11 - 5 Detaljer
219261 13-11-2021 16:00 Vordingborg 3 Næstved 3 9 - 7 Detaljer
219262 13-11-2021 16:00 Nørre Alslev 1 Næstved 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219178 20-11-2021 11:00 Næstved 3 Guldborgsund 2 5 - 11 Detaljer
219179 20-11-2021 11:00 Næstved 4 Holeby 3 8 - 8 Detaljer
219183 20-11-2021 16:00 Næstved 3 Holeby 3 12 - 4 Detaljer
219184 20-11-2021 16:00 Næstved 4 Guldborgsund 2 3 - 13 Detaljer