DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 4 (DS-4)

Guldborgsund 2 (1), Guldborgsund 3 (2), Guldborgsund 4 (3), Nørre Alslev 1 (4), Nørre Alslev 2 (5), Vordingborg 3 (6), Rød Bull 1 (7), Nakskov 2 (8), Holeby 3 (9), Guldborgsund 5 (10)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
66243 26-08-2014 19:30 Nørre Alslev 1 Nørre Alslev 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66283 26-08-2014 19:30 Nakskov 2 Holeby 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66223 26-08-2014 19:30 Guldborgsund 4 Guldborgsund 5 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66212 26-08-2014 19:30 Guldborgsund 3 Guldborgsund 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66263 27-08-2014 19:30 Vordingborg 3 Rød Bull 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66270 09-09-2014 19:30 Rød Bull 1 Nørre Alslev 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66213 09-09-2014 19:30 Guldborgsund 3 Guldborgsund 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66280 09-09-2014 19:30 Nakskov 2 Nørre Alslev 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66290 09-09-2014 19:30 Holeby 3 Vordingborg 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66205 10-09-2014 19:30 Guldborgsund 2 Guldborgsund 5 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
66273 16-09-2014 19:30 Rød Bull 1 Nakskov 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66253 16-09-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Vordingborg 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66221 16-09-2014 19:30 Guldborgsund 4 Guldborgsund 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
66231 17-09-2014 19:30 Guldborgsund 5 Guldborgsund 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66247 18-09-2014 19:30 Nørre Alslev 1 Holeby 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66248 30-09-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
66241 30-09-2014 19:30 Nørre Alslev 1 Guldborgsund 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66258 01-10-2014 19:30 Vordingborg 3 Guldborgsund 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66237 01-10-2014 19:30 Guldborgsund 5 Nakskov 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66291 01-10-2014 19:30 Holeby 3 Rød Bull 1 Afbud: Holeby 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
66271 21-10-2014 19:30 Rød Bull 1 Nørre Alslev 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66277 21-10-2014 19:30 Nakskov 2 Guldborgsund 4 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
66285 21-10-2014 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66233 22-10-2014 19:30 Guldborgsund 5 Nørre Alslev 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66257 22-10-2014 19:30 Vordingborg 3 Guldborgsund 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66226 28-10-2014 19:30 Guldborgsund 4 Vordingborg 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66219 28-10-2014 19:30 Guldborgsund 3 Nakskov 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66269 28-10-2014 19:30 Rød Bull 1 Guldborgsund 5 Afbud: Guldborgsund 5 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
66206 29-10-2014 19:30 Guldborgsund 2 Nørre Alslev 1 Udsat > 5.11.2014 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66256 30-10-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Holeby 3 Udsat > 4.11.2014 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66268 11-11-2014 19:30 Rød Bull 1 Guldborgsund 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66249 11-11-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66279 11-11-2014 19:30 Nakskov 2 Nørre Alslev 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
66235 12-11-2014 19:30 Guldborgsund 5 Vordingborg 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66284 12-11-2014 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66218 18-11-2014 19:30 Guldborgsund 3 Rød Bull 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66251 18-11-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 5 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66229 18-11-2014 19:30 Guldborgsund 4 Holeby 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66244 18-11-2014 19:30 Nørre Alslev 1 Vordingborg 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
66210 19-11-2014 19:30 Guldborgsund 2 Nakskov 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66240 25-11-2014 19:30 Nørre Alslev 1 Guldborgsund 3 Flyttet < 20.11.2014 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66225 25-11-2014 19:30 Guldborgsund 4 Nørre Alslev 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
66264 26-11-2014 19:30 Vordingborg 3 Nakskov 2 Afbud: Nakskov 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
66209 26-11-2014 19:30 Guldborgsund 2 Rød Bull 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66287 26-11-2014 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 5 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66292 13-01-2015 19:30 Holeby 3 Nakskov 2 Afbud: Holeby 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
66272 13-01-2015 19:30 Rød Bull 1 Vordingborg 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66252 13-01-2015 19:30 Nørre Alslev 2 Nørre Alslev 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
66232 14-01-2015 19:30 Guldborgsund 5 Guldborgsund 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66203 14-01-2015 19:30 Guldborgsund 2 Guldborgsund 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66255 20-01-2015 19:30 Nørre Alslev 2 Nakskov 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66245 20-01-2015 19:30 Nørre Alslev 1 Rød Bull 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66222 20-01-2015 19:30 Guldborgsund 4 Guldborgsund 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66265 21-01-2015 19:30 Vordingborg 3 Holeby 3 Flyttet til 18/2-2015 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66230 21-01-2015 19:30 Guldborgsund 5 Guldborgsund 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66288 27-01-2015 19:30 Holeby 3 Nørre Alslev 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66214 27-01-2015 19:30 Guldborgsund 3 Guldborgsund 5 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66282 27-01-2015 19:30 Nakskov 2 Rød Bull 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66262 28-01-2015 19:30 Vordingborg 3 Nørre Alslev 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66204 28-01-2015 19:30 Guldborgsund 2 Guldborgsund 4 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
66224 03-02-2015 19:30 Guldborgsund 4 Nørre Alslev 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
66207 03-02-2015 19:30 Guldborgsund 2 Nørre Alslev 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
66278 03-02-2015 19:30 Nakskov 2 Guldborgsund 5 Afbud: Guldborgsund 5 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
66274 04-02-2015 19:30 Rød Bull 1 Holeby 3 Flyttet til 4/3-2015 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66217 04-02-2015 19:30 Guldborgsund 3 Vordingborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
66228 24-02-2015 19:30 Guldborgsund 4 Nakskov 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66220 24-02-2015 19:30 Guldborgsund 3 Holeby 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66242 24-02-2015 19:30 Nørre Alslev 1 Guldborgsund 5 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
66254 24-02-2015 19:30 Nørre Alslev 2 Rød Bull 1 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66208 25-02-2015 19:30 Guldborgsund 2 Vordingborg 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66239 10-03-2015 19:30 Nørre Alslev 1 Guldborgsund 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66276 10-03-2015 19:30 Nakskov 2 Guldborgsund 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66289 10-03-2015 19:30 Holeby 3 Nørre Alslev 2 Afbud: Holeby 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
66259 11-03-2015 19:30 Vordingborg 3 Guldborgsund 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66236 11-03-2015 19:30 Guldborgsund 5 Rød Bull 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66246 17-03-2015 19:30 Nørre Alslev 1 Nakskov 2 Flyttet til 31/3-2015 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66227 17-03-2015 19:30 Guldborgsund 4 Rød Bull 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66216 17-03-2015 19:30 Guldborgsund 3 Nørre Alslev 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66260 18-03-2015 19:30 Vordingborg 3 Guldborgsund 5 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66211 18-03-2015 19:30 Guldborgsund 2 Holeby 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66267 07-04-2015 19:30 Rød Bull 1 Guldborgsund 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66275 07-04-2015 19:30 Nakskov 2 Guldborgsund 2 Afbud: Nakskov 2 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
66286 07-04-2015 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 4 Afbud: Holeby 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
66261 08-04-2015 19:30 Vordingborg 3 Nørre Alslev 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66234 08-04-2015 19:30 Guldborgsund 5 Nørre Alslev 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66266 21-04-2015 19:30 Rød Bull 1 Guldborgsund 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66250 21-04-2015 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 4 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
66215 21-04-2015 19:30 Guldborgsund 3 Nørre Alslev 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66281 21-04-2015 19:30 Nakskov 2 Vordingborg 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66238 22-04-2015 19:30 Guldborgsund 5 Holeby 3 Afbud: Holeby 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel