DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 5 (DS-5)

Langtved 1 (1), Dart Odense 4 (2), Dart Odense 5 (3), Dart Odense 6 (4), Assens 3 (5), Assens 4 (6), Gelsted 1 (7), Midtfyn 1 (8), Særslev 2 (9), Andebølle 1 (10)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
66593 26-08-2014 19:30 Gelsted 1 Midtfyn 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
66613 26-08-2014 19:30 Særslev Dart 2 Andebølle 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66573 26-08-2014 19:30 Assens 3 Assens 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66553 26-08-2014 19:30 Dart Odense 5 Dart Odense 6 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
66620 02-09-2014 19:30 Andebølle 1 Gelsted 1 U23.9.2014, 04.01, Pkt. 2+3, Stk. 01+03 (1914-1965) 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
66600 02-09-2014 19:30 Midtfyn 1 Assens 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66610 02-09-2014 19:30 Særslev Dart 2 Assens 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66544 02-09-2014 19:30 Dart Odense 4 Dart Odense 6 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
66535 09-09-2014 19:30 Langtved 1 Dart Odense 6 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66584 16-09-2014 19:30 Assens 4 Midtfyn 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66577 16-09-2014 19:30 Assens 3 Andebølle 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66611 16-09-2014 19:30 Særslev Dart 2 Gelsted 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66552 16-09-2014 19:30 Dart Odense 5 Dart Odense 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66533 23-09-2014 19:30 Langtved 1 Dart Odense 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66599 30-09-2014 19:30 Midtfyn 1 Dart Odense 6 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66591 30-09-2014 19:30 Gelsted 1 Assens 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66580 30-09-2014 19:30 Assens 4 Dart Odense 5 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
66541 30-09-2014 19:30 Langtved 1 Andebølle 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
66549 01-10-2014 19:30 Dart Odense 4 Særslev Dart 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66605 07-10-2014 19:30 Særslev Dart 2 Langtved 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66619 07-10-2014 19:30 Andebølle 1 Assens 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66557 07-10-2014 19:30 Dart Odense 5 Midtfyn 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
66563 07-10-2014 19:30 Dart Odense 6 Assens 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66588 07-10-2014 19:30 Gelsted 1 Dart Odense 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66616 21-10-2014 19:30 Andebølle 1 Dart Odense 5 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
66603 21-10-2014 19:30 Midtfyn 1 Særslev Dart 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66564 21-10-2014 19:30 Dart Odense 6 Assens 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66587 21-10-2014 19:30 Gelsted 1 Langtved 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66545 22-10-2014 19:30 Dart Odense 4 Assens 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66551 28-10-2014 19:30 Dart Odense 5 Langtved 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66556 04-11-2014 19:30 Dart Odense 5 Gelsted 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66537 04-11-2014 19:30 Langtved 1 Assens 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
66568 04-11-2014 19:30 Dart Odense 6 Andebølle 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66576 04-11-2014 19:30 Assens 3 Særslev Dart 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
66548 05-11-2014 19:30 Dart Odense 4 Midtfyn 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66604 18-11-2014 19:30 Midtfyn 1 Andebølle 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66579 18-11-2014 19:30 Assens 4 Dart Odense 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66569 18-11-2014 19:30 Assens 3 Langtved 1 Udsat > 26.11.2014 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66607 18-11-2014 19:30 Særslev Dart 2 Dart Odense 5 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66590 18-11-2014 19:30 Gelsted 1 Dart Odense 6 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66583 25-11-2014 19:30 Assens 4 Gelsted 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
66571 25-11-2014 19:30 Assens 3 Dart Odense 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66567 25-11-2014 19:30 Dart Odense 6 Særslev Dart 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66539 25-11-2014 19:30 Langtved 1 Midtfyn 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
66615 25-11-2014 19:30 Andebølle 1 Dart Odense 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66622 13-01-2015 19:30 Andebølle 1 Særslev Dart 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66602 13-01-2015 19:30 Midtfyn 1 Gelsted 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66562 13-01-2015 19:30 Dart Odense 6 Dart Odense 5 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66582 13-01-2015 19:30 Assens 4 Assens 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
66595 20-01-2015 19:30 Gelsted 1 Andebølle 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
66585 20-01-2015 19:30 Assens 4 Særslev Dart 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66575 20-01-2015 19:30 Assens 3 Midtfyn 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
66561 20-01-2015 19:30 Dart Odense 6 Dart Odense 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66560 27-01-2015 19:30 Dart Odense 6 Langtved 1 Flyttet til 3/2-2015 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66543 03-02-2015 19:30 Dart Odense 4 Dart Odense 5 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
66618 03-02-2015 19:30 Andebølle 1 Assens 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
66594 03-02-2015 19:30 Gelsted 1 Særslev Dart 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
66601 03-02-2015 19:30 Midtfyn 1 Assens 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66542 24-02-2015 19:30 Dart Odense 4 Langtved 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
66574 03-03-2015 19:30 Assens 3 Gelsted 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66566 03-03-2015 19:30 Dart Odense 6 Midtfyn 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
66555 03-03-2015 19:30 Dart Odense 5 Assens 4 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
66606 03-03-2015 19:30 Særslev Dart 2 Dart Odense 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66614 03-03-2015 19:30 Andebølle 1 Langtved 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
66598 10-03-2015 19:30 Midtfyn 1 Dart Odense 5 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
66586 10-03-2015 19:30 Assens 4 Andebølle 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66572 10-03-2015 19:30 Assens 3 Dart Odense 6 Afbud: Dart Odense 6 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
66540 10-03-2015 19:30 Langtved 1 Særslev Dart 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
66547 11-03-2015 19:30 Dart Odense 4 Gelsted 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66581 17-03-2015 19:30 Assens 4 Dart Odense 6 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
66559 17-03-2015 19:30 Dart Odense 5 Andebølle 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
66538 17-03-2015 19:30 Langtved 1 Gelsted 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
66612 17-03-2015 19:30 Særslev Dart 2 Midtfyn 1 Afbud: Særslev Dart 2 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
66570 17-03-2015 19:30 Assens 3 Dart Odense 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66597 24-03-2015 19:30 Midtfyn 1 Dart Odense 4 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66589 24-03-2015 19:30 Gelsted 1 Dart Odense 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66578 24-03-2015 19:30 Assens 4 Langtved 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
66609 24-03-2015 19:30 Særslev Dart 2 Assens 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66617 24-03-2015 19:30 Andebølle 1 Dart Odense 6 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
66621 07-04-2015 19:30 Andebølle 1 Midtfyn 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
66565 07-04-2015 19:30 Dart Odense 6 Gelsted 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
66536 07-04-2015 19:30 Langtved 1 Assens 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66558 07-04-2015 19:30 Dart Odense 5 Særslev Dart 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66546 08-04-2015 19:30 Dart Odense 4 Assens 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66534 14-04-2015 19:30 Langtved 1 Dart Odense 5 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
66596 21-04-2015 19:30 Midtfyn 1 Langtved 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66592 21-04-2015 19:30 Gelsted 1 Assens 4 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
66554 21-04-2015 19:30 Dart Odense 5 Assens 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
66608 21-04-2015 19:30 Særslev Dart 2 Dart Odense 6 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
66550 22-04-2015 19:30 Dart Odense 4 Andebølle 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel