DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 6

Aabenraa 3, Burning Arrows 1, Esbjerg 2, Fluen 3, Kolding 3, Kolding 4, Kælderen 3, Kælderen 4, Royal 2, Royal 3, Sdr. Omme 1 og Vejen 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
219395 19-08-2020 19:30 Kælderen 3 Kælderen 4 5 - 11 Detaljer
219396 19-08-2020 19:30 Aabenraa 3 Fluen 3 7 - 9 Detaljer
219397 19-08-2020 19:30 Burning Arrows 1 Esbjerg 2 7 - 9 Detaljer
219398 19-08-2020 19:30 Royal 2 Royal 3 14 - 2 Detaljer
219399 19-08-2020 19:30 Kolding 3 Kolding 4 10 - 6 Detaljer
219400 19-08-2020 19:30 Sdr. Omme 1 Vejen 1 12 - 4 Detaljer
219401 22-08-2020 11:00 Kælderen 3 Aabenraa 3 6 - 10 Detaljer
219402 22-08-2020 11:00 Kælderen 4 Fluen 3 10 - 6 Detaljer
219403 22-08-2020 11:00 Burning Arrows 1 Royal 2 8 - 8 Detaljer
219404 22-08-2020 11:00 Esbjerg 2 Royal 3 13 - 3 Detaljer
219407 22-08-2020 16:00 Kælderen 3 Fluen 3 10 - 6 Detaljer
219408 22-08-2020 16:00 Kælderen 4 Aabenraa 3 8 - 8 Detaljer
219409 22-08-2020 16:00 Burning Arrows 1 Royal 3 12 - 4 Detaljer
219410 22-08-2020 16:00 Esbjerg 2 Royal 2 6 - 10 Detaljer
219405 23-08-2020 11:00 Kolding 3 Sdr. Omme 1 9 - 7 Detaljer
219406 23-08-2020 11:00 Kolding 4 Vejen 1 7 - 9 Detaljer
219411 23-08-2020 16:00 Kolding 3 Vejen 1 5 - 11 Detaljer
219412 23-08-2020 16:00 Kolding 4 Sdr. Omme 1 8 - 8 Detaljer
219417 19-09-2020 11:00 19-09-2020 10:00 Royal 2 Sdr. Omme 1 10 - 6 Detaljer
219418 19-09-2020 11:00 19-09-2020 10:00 Royal 3 Vejen 1 6 - 10 Detaljer
219413 19-09-2020 11:00 Kælderen 3 Burning Arrows 1 9 - 7 Detaljer
219414 19-09-2020 11:00 Kælderen 4 Esbjerg 2 7 - 9 Detaljer
219415 19-09-2020 11:00 Aabenraa 3 Kolding 3 10 - 6 Detaljer
219416 19-09-2020 11:00 Fluen 3 Kolding 4 8 - 8 Detaljer
219423 19-09-2020 16:00 19-09-2020 15:00 Royal 2 Vejen 1 10 - 6 Detaljer
219424 19-09-2020 16:00 19-09-2020 15:00 Royal 3 Sdr. Omme 1 4 - 12 Detaljer
219419 19-09-2020 16:00 Kælderen 3 Esbjerg 2 11 - 5 Detaljer
219420 19-09-2020 16:00 Kælderen 4 Burning Arrows 1 8 - 8 Detaljer
219421 19-09-2020 16:00 Aabenraa 3 Kolding 4 8 - 8 Detaljer
219422 19-09-2020 16:00 Fluen 3 Kolding 3 13 - 3 Detaljer
219452 24-10-2020 11:00 Kælderen 4 Kolding 4 9 - 7 Detaljer
219454 24-10-2020 11:00 Fluen 3 Royal 3 9 - 7 Detaljer
219453 24-10-2020 11:00 Aabenraa 3 Royal 2 8 - 8 Detaljer
219451 24-10-2020 11:00 Kælderen 3 Kolding 3 12 - 4 Detaljer
219450 24-10-2020 11:00 Esbjerg 2 Vejen 1 3 - 13 Detaljer
219449 24-10-2020 11:00 Burning Arrows 1 Sdr. Omme 1 4 - 12 Detaljer
219455 24-10-2020 16:00 Burning Arrows 1 Vejen 1 9 - 7 Detaljer
219456 24-10-2020 16:00 Esbjerg 2 Sdr. Omme 1 2 - 14 Detaljer
219457 24-10-2020 16:00 Kælderen 3 Kolding 4 7 - 9 Detaljer
219458 24-10-2020 16:00 Kælderen 4 Kolding 3 12 - 4 Detaljer
219459 24-10-2020 16:00 Aabenraa 3 Royal 3 12 - 4 Detaljer
219460 24-10-2020 16:00 Fluen 3 Royal 2 10 - 6 Detaljer
219427 12-12-2020 11:00 07-11-2020 11:00 Sdr. Omme 1 Kælderen 3 7 - 9 Detaljer
219428 12-12-2020 11:00 07-11-2020 11:00 Vejen 1 Kælderen 4 5 - 11 Detaljer
219433 12-12-2020 16:00 07-11-2020 16:00 Sdr. Omme 1 Kælderen 4 9 - 7 Detaljer
219434 12-12-2020 16:00 07-11-2020 16:00 Vejen 1 Kælderen 3 8 - 8 Detaljer
219440 29-05-2021 11:00 Esbjerg 2 Kolding 4 5 - 11 Detaljer
219442 29-05-2021 11:00 Royal 3 Kælderen 4 3 - 13 Detaljer
219441 29-05-2021 11:00 Royal 2 Kælderen 3 5 - 11 Detaljer
219439 29-05-2021 11:00 Burning Arrows 1 Kolding 3 9 - 7 Detaljer
219438 29-05-2021 11:00 Vejen 1 Fluen 3 5 - 11 Detaljer
219437 29-05-2021 11:00 Sdr. Omme 1 Aabenraa 3 6 - 10 Detaljer
219443 29-05-2021 16:00 Sdr. Omme 1 Fluen 3 8 - 8 Detaljer
219444 29-05-2021 16:00 Vejen 1 Aabenraa 3 3 - 13 Detaljer
219445 29-05-2021 16:00 Burning Arrows 1 Kolding 4 10 - 6 Detaljer
219446 29-05-2021 16:00 Esbjerg 2 Kolding 3 8 - 8 Detaljer
219447 29-05-2021 16:00 Royal 2 Kælderen 4 11 - 5 Detaljer
219448 29-05-2021 16:00 Royal 3 Kælderen 3 5 - 11 Detaljer
219430 12-06-2021 11:00 Kolding 4 Royal 3 11 - 5 Detaljer
219425 12-06-2021 11:00 Aabenraa 3 Burning Arrows 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219429 12-06-2021 11:00 Kolding 3 Royal 2 5 - 11 Detaljer
219426 12-06-2021 11:00 Fluen 3 Esbjerg 2 10 - 6 Detaljer
219431 12-06-2021 16:00 Aabenraa 3 Esbjerg 2 11 - 5 Detaljer
219432 12-06-2021 16:00 Fluen 3 Burning Arrows 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219435 12-06-2021 16:00 Kolding 3 Royal 3 5 - 11 Detaljer
219436 12-06-2021 16:00 Kolding 4 Royal 2 3 - 13 Detaljer
219465 18-08-2021 19:30 Kolding 4 Kolding 3 9 - 7 Detaljer
219466 18-08-2021 19:30 Vejen 1 Sdr. Omme 1 5 - 11 Detaljer
219463 18-08-2021 19:30 17-07-2021 11:00 Esbjerg 2 Burning Arrows 1 4 - 12 Detaljer
219464 18-08-2021 19:30 Royal 3 Royal 2 2 - 14 Detaljer
219462 18-08-2021 19:30 Fluen 3 Aabenraa 3 4 - 12 Detaljer
219461 18-08-2021 19:30 Kælderen 4 Kælderen 3 5 - 11 Detaljer
219468 21-08-2021 11:00 Fluen 3 Kælderen 4 15 - 1 Detaljer
219469 21-08-2021 11:00 Royal 2 Burning Arrows 1 11 - 5 Detaljer
219470 21-08-2021 11:00 Royal 3 Esbjerg 2 6 - 10 Detaljer
219471 21-08-2021 11:00 Sdr. Omme 1 Kolding 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219472 21-08-2021 11:00 Vejen 1 Kolding 4 3 - 13 Detaljer
219467 21-08-2021 11:00 Aabenraa 3 Kælderen 3 9 - 7 Detaljer
219476 21-08-2021 16:00 Royal 2 Esbjerg 2 13 - 3 Detaljer
219477 21-08-2021 16:00 Vejen 1 Kolding 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219478 21-08-2021 16:00 Sdr. Omme 1 Kolding 4 9 - 7 Detaljer
219475 21-08-2021 16:00 Royal 3 Burning Arrows 1 12 - 4 Detaljer
219474 21-08-2021 16:00 Aabenraa 3 Kælderen 4 7 - 9 Detaljer
219473 21-08-2021 16:00 Fluen 3 Kælderen 3 7 - 9 Detaljer
219484 04-09-2021 11:00 Vejen 1 Royal 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219479 04-09-2021 11:00 Burning Arrows 1 Kælderen 3 7 - 9 Detaljer
219483 04-09-2021 11:00 Sdr. Omme 1 Royal 2 2 - 14 Detaljer
219480 04-09-2021 11:00 Esbjerg 2 Kælderen 4 4 - 12 Detaljer
219485 04-09-2021 16:00 Esbjerg 2 Kælderen 3 7 - 9 Detaljer
219489 04-09-2021 16:00 Vejen 1 Royal 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219490 04-09-2021 16:00 Sdr. Omme 1 Royal 3 5 - 11 Detaljer
219486 04-09-2021 16:00 Burning Arrows 1 Kælderen 4 6 - 10 Detaljer
219481 05-09-2021 11:00 Kolding 3 Aabenraa 3 4 - 12 Detaljer
219482 05-09-2021 11:00 Kolding 4 Fluen 3 11 - 5 Detaljer
219487 05-09-2021 16:00 Kolding 4 Aabenraa 3 7 - 9 Detaljer
219488 05-09-2021 16:00 Kolding 3 Fluen 3 4 - 12 Detaljer
219494 25-09-2021 11:00 Kælderen 4 Vejen 1 11 - 5 Detaljer
219496 25-09-2021 11:00 Royal 3 Kolding 4 13 - 3 Detaljer
219495 25-09-2021 11:00 Royal 2 Kolding 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219493 25-09-2021 11:00 Kælderen 3 Sdr. Omme 1 12 - 4 Detaljer
219491 25-09-2021 11:00 Burning Arrows 1 Aabenraa 3 4 - 12 Detaljer
219492 25-09-2021 11:00 Esbjerg 2 Fluen 3 5 - 11 Detaljer
219497 25-09-2021 16:00 Esbjerg 2 Aabenraa 3 4 - 12 Detaljer
219498 25-09-2021 16:00 Burning Arrows 1 Fluen 3 11 - 5 Detaljer
219499 25-09-2021 16:00 Kælderen 4 Sdr. Omme 1 9 - 7 Detaljer
219500 25-09-2021 16:00 Kælderen 3 Vejen 1 12 - 4 Detaljer
219501 25-09-2021 16:00 Royal 3 Kolding 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219502 25-09-2021 16:00 Royal 2 Kolding 4 14 - 2 Detaljer
219503 16-10-2021 11:00 Aabenraa 3 Sdr. Omme 1 10 - 6 Detaljer
219504 16-10-2021 11:00 Fluen 3 Vejen 1 11 - 5 Detaljer
219507 16-10-2021 11:00 Kælderen 3 Royal 2 2 - 14 Detaljer
219508 16-10-2021 11:00 Kælderen 4 Royal 3 6 - 10 Detaljer
219513 16-10-2021 16:00 Kælderen 4 Royal 2 3 - 13 Detaljer
219514 16-10-2021 16:00 Kælderen 3 Royal 3 9 - 7 Detaljer
219510 16-10-2021 16:00 Aabenraa 3 Vejen 1 12 - 4 Detaljer
219509 16-10-2021 16:00 Fluen 3 Sdr. Omme 1 8 - 8 Detaljer
219505 17-10-2021 11:00 Kolding 3 Burning Arrows 1 10 - 6 Detaljer
219506 17-10-2021 11:00 Kolding 4 Esbjerg 2 9 - 7 Detaljer
219511 17-10-2021 16:00 Kolding 4 Burning Arrows 1 7 - 9 Detaljer
219512 17-10-2021 16:00 Kolding 3 Esbjerg 2 8 - 8 Detaljer
219520 13-11-2021 11:00 Royal 3 Fluen 3 7 - 9 Detaljer
219519 13-11-2021 11:00 Royal 2 Aabenraa 3 6 - 10 Detaljer
219518 13-11-2021 11:00 Kolding 4 Kælderen 4 3 - 13 Detaljer
219517 13-11-2021 11:00 Kolding 3 Kælderen 3 5 - 11 Detaljer
219516 13-11-2021 11:00 Vejen 1 Esbjerg 2 9 - 7 Detaljer
219515 13-11-2021 11:00 Sdr. Omme 1 Burning Arrows 1 13 - 3 Detaljer
219521 13-11-2021 16:00 Vejen 1 Burning Arrows 1 Protest, udehold 1 - 3 Detaljer
219522 13-11-2021 16:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg 2 7 - 9 Detaljer
219523 13-11-2021 16:00 Kolding 4 Kælderen 3 4 - 12 Detaljer
219524 13-11-2021 16:00 Kolding 3 Kælderen 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219525 13-11-2021 16:00 Royal 3 Aabenraa 3 4 - 12 Detaljer
219526 13-11-2021 16:00 Royal 2 Fluen 3 12 - 4 Detaljer