DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 6 (DS-6)

Esbjerg Øst 2 (1), West Dart 2 (2), Fluen 2 (3), Padborg 2 (4), Kolding 2 (5), Kolding 3 (6), Sdr. Omme 2 (7), Sdr. Omme 3 (8), Verninge 2 (9), Dart Odense 3 (10), KIPA/Silverflights 1 (11), Royal 3 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
67135 27-08-2014 19:30 Sdr. Omme 2 Sdr. Omme 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67111 27-08-2014 19:30 Kolding 2 Kolding 3 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
67143 30-08-2014 11:00 Sdr. Omme 3 Padborg 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67131 30-08-2014 11:00 Sdr. Omme 2 Fluen 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
67077 30-08-2014 11:00 West Dart 2 Kolding 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67067 30-08-2014 11:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67182 30-08-2014 11:00 KIPA/Silverflights 1 Dart Odense 3 04.01, Pkt. 4, Stk. 01 (2135) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
67192 30-08-2014 11:00 Royal 3 Verninge 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67142 30-08-2014 16:00 Sdr. Omme 3 Fluen 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
67132 30-08-2014 16:00 Sdr. Omme 2 Padborg 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
67078 30-08-2014 16:00 West Dart 2 Kolding 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
67066 30-08-2014 16:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
67181 30-08-2014 16:00 KIPA/Silverflights 1 Verninge 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67193 30-08-2014 16:00 Royal 3 Dart Odense 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67072 20-09-2014 11:00 Esbjerg Øst 2 KIPA/Silverflights 1 Udsat > 21.9.2014 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
67084 20-09-2014 11:00 West Dart 2 Royal 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67121 20-09-2014 11:00 Kolding 3 Padborg 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67109 20-09-2014 11:00 Kolding 2 Fluen 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67157 20-09-2014 11:00 Verninge 2 Sdr. Omme 2 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (319) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
67169 20-09-2014 11:00 Dart Odense 3 Sdr. Omme 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
67168 20-09-2014 16:00 Dart Odense 3 Sdr. Omme 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
67158 20-09-2014 16:00 Verninge 2 Sdr. Omme 3 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (319) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
67120 20-09-2014 16:00 Kolding 3 Fluen 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
67110 20-09-2014 16:00 Kolding 2 Padborg 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67083 20-09-2014 16:00 West Dart 2 KIPA/Silverflights 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67073 20-09-2014 16:00 Esbjerg Øst 2 Royal 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
67159 01-10-2014 19:30 Verninge 2 Dart Odense 3 04.01,Pkt 2, Stk. 01 (319) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
67063 01-10-2014 19:30 Esbjerg Øst 2 West Dart 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67183 01-10-2014 19:30 KIPA/Silverflights 1 Royal 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
67087 03-10-2014 19:30 Fluen 2 Padborg 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
67085 25-10-2014 11:00 Fluen 2 Esbjerg Øst 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
67097 25-10-2014 11:00 Padborg 2 West Dart 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
67138 25-10-2014 11:00 Sdr. Omme 2 KIPA/Silverflights 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
67150 25-10-2014 11:00 Sdr. Omme 3 Royal 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
67156 25-10-2014 11:00 Verninge 2 Kolding 3 Afbud: Kolding 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67166 25-10-2014 11:00 Dart Odense 3 Kolding 2 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (121) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67167 25-10-2014 16:00 Dart Odense 3 Kolding 3 Afbud: Kolding 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67155 25-10-2014 16:00 Verninge 2 Kolding 2 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (121-319) 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67149 25-10-2014 16:00 Sdr. Omme 3 KIPA/Silverflights 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67139 25-10-2014 16:00 Sdr. Omme 2 Royal 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67096 25-10-2014 16:00 Padborg 2 Esbjerg Øst 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
67086 25-10-2014 16:00 Fluen 2 West Dart 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67128 15-11-2014 11:00 Kolding 3 Royal 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67116 15-11-2014 11:00 Kolding 2 KIPA/Silverflights 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
67104 15-11-2014 11:00 Padborg 2 Dart Odense 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67092 15-11-2014 11:00 Fluen 2 Verninge 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67079 15-11-2014 11:00 West Dart 2 Sdr. Omme 2 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (1325) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
67069 15-11-2014 11:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67080 15-11-2014 16:00 West Dart 2 Sdr. Omme 3 04.01, Pkt. 2, Stk 01 (1325) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
67068 15-11-2014 16:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67117 15-11-2014 16:00 Kolding 2 Royal 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
67093 15-11-2014 16:00 Fluen 2 Dart Odense 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
67103 15-11-2014 16:00 Padborg 2 Verninge 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67127 15-11-2014 16:00 Kolding 3 KIPA/Silverflights 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67163 29-11-2014 11:00 Dart Odense 3 West Dart 2 Afbud: West Dart 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67151 29-11-2014 11:00 Verninge 2 Esbjerg Øst 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
67124 29-11-2014 11:00 Kolding 3 Sdr. Omme 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67112 29-11-2014 11:00 Kolding 2 Sdr. Omme 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
67175 29-11-2014 11:00 KIPA/Silverflights 1 Fluen 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
67187 29-11-2014 11:00 Royal 3 Padborg 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67162 29-11-2014 16:00 Dart Odense 3 Esbjerg Øst 2 Kampen afbrudt pga. sygdom 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67152 29-11-2014 16:00 Verninge 2 West Dart 2 // - Kampseddel indsendes 16 - 0
67123 29-11-2014 16:00 Kolding 3 Sdr. Omme 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67113 29-11-2014 16:00 Kolding 2 Sdr. Omme 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
67176 29-11-2014 16:00 KIPA/Silverflights 1 Padborg 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
67186 29-11-2014 16:00 Royal 3 Fluen 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
67146 14-01-2015 19:30 Sdr. Omme 3 Sdr. Omme 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
67122 14-01-2015 19:30 Kolding 3 Kolding 2 Flyttet til 16/1-2015 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
67171 17-01-2015 11:00 Dart Odense 3 KIPA/Silverflights 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
67161 17-01-2015 11:00 Verninge 2 Royal 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
67118 17-01-2015 11:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67108 17-01-2015 11:00 Kolding 2 West Dart 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
67102 17-01-2015 11:00 Padborg 2 Sdr. Omme 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67090 17-01-2015 11:00 Fluen 2 Sdr. Omme 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67172 17-01-2015 16:00 Dart Odense 3 Royal 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
67160 17-01-2015 16:00 Verninge 2 KIPA/Silverflights 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67119 17-01-2015 16:00 Kolding 3 West Dart 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
67107 17-01-2015 16:00 Kolding 2 Esbjerg Øst 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
67101 17-01-2015 16:00 Padborg 2 Sdr. Omme 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
67091 17-01-2015 16:00 Fluen 2 Sdr. Omme 3 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
67185 07-02-2015 11:00 Royal 3 West Dart 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67173 07-02-2015 11:00 KIPA/Silverflights 1 Esbjerg Øst 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67100 07-02-2015 11:00 Padborg 2 Kolding 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67088 07-02-2015 11:00 Fluen 2 Kolding 2 Afbud: Fluen 2 - Flyttet til 14/3-2015 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
67136 07-02-2015 11:00 Sdr. Omme 2 Verninge 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
67148 07-02-2015 11:00 Sdr. Omme 3 Dart Odense 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
67147 07-02-2015 16:00 Sdr. Omme 3 Verninge 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67137 07-02-2015 16:00 Sdr. Omme 2 Dart Odense 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
67099 07-02-2015 16:00 Padborg 2 Kolding 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67089 07-02-2015 16:00 Fluen 2 Kolding 3 Afbud: Fluen 2 - Flyttet til 14/3-2015 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
67174 07-02-2015 16:00 KIPA/Silverflights 1 West Dart 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67184 07-02-2015 16:00 Royal 3 Esbjerg Øst 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67170 18-02-2015 19:30 Dart Odense 3 Verninge 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67074 18-02-2015 19:30 West Dart 2 Esbjerg Øst 2 Flyttet til 13/2-2015 kl. 19:00 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
67194 18-02-2015 19:30 Royal 3 KIPA/Silverflights 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
67098 20-02-2015 19:30 Padborg 2 Fluen 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
67191 07-03-2015 11:00 Royal 3 Sdr. Omme 3 Afbud: Sdr. Omme 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67179 07-03-2015 11:00 KIPA/Silverflights 1 Sdr. Omme 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
67064 07-03-2015 11:00 Esbjerg Øst 2 Fluen 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67076 07-03-2015 11:00 West Dart 2 Padborg 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
67115 07-03-2015 11:00 Kolding 2 Dart Odense 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
67125 07-03-2015 11:00 Kolding 3 Verninge 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67126 07-03-2015 16:00 Kolding 3 Dart Odense 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
67114 07-03-2015 16:00 Kolding 2 Verninge 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67075 07-03-2015 16:00 West Dart 2 Fluen 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67065 07-03-2015 16:00 Esbjerg Øst 2 Padborg 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67180 07-03-2015 16:00 KIPA/Silverflights 1 Sdr. Omme 3 Afbud: Sdr. Omme 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67190 07-03-2015 16:00 Royal 3 Sdr. Omme 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
67145 28-03-2015 11:00 Sdr. Omme 3 Kolding 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67133 28-03-2015 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67106 28-03-2015 11:00 Padborg 2 Royal 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
67094 28-03-2015 11:00 Fluen 2 KIPA/Silverflights 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67082 28-03-2015 11:00 West Dart 2 Dart Odense 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67070 28-03-2015 11:00 Esbjerg Øst 2 Verninge 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
67081 28-03-2015 16:00 West Dart 2 Verninge 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
67071 28-03-2015 16:00 Esbjerg Øst 2 Dart Odense 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67134 28-03-2015 16:00 Sdr. Omme 2 Kolding 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67095 28-03-2015 16:00 Fluen 2 Royal 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67105 28-03-2015 16:00 Padborg 2 KIPA/Silverflights 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
67144 28-03-2015 16:00 Sdr. Omme 3 Kolding 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
67165 25-04-2015 11:00 Dart Odense 3 Padborg 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
67153 25-04-2015 11:00 Verninge 2 Fluen 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67140 25-04-2015 11:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg Øst 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
67130 25-04-2015 11:00 Sdr. Omme 2 West Dart 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
67177 25-04-2015 11:00 KIPA/Silverflights 1 Kolding 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
67189 25-04-2015 11:00 Royal 3 Kolding 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
67164 25-04-2015 16:00 Dart Odense 3 Fluen 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
67154 25-04-2015 16:00 Verninge 2 Padborg 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
67141 25-04-2015 16:00 Sdr. Omme 3 West Dart 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
67129 25-04-2015 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
67178 25-04-2015 16:00 KIPA/Silverflights 1 Kolding 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
67188 25-04-2015 16:00 Royal 3 Kolding 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel