DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 7

Aros 3, Dart 8700 2, Engesvang Dartklub 1, Gudenå 1, Hinnerup 2, Ikast 1, Juelsminde Bulls 1, Lido 3, Potten 4, Potten 5, Thorsø 1 og TMG 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
219528 19-08-2020 19:30 19-08-2020 18:30 Ikast 1 Engesvang Dartklub 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219531 19-08-2020 19:30 Aros 3 Hinnerup 2 11 - 5 Detaljer
219532 19-08-2020 19:30 Dart 8700 2 TMG 1 7 - 9 Detaljer
219527 19-08-2020 19:30 Lido 3 Juelsminde Bulls 1 8 - 8 Detaljer
219530 19-08-2020 19:30 Gudenå 1 Thorsø 1 3 - 13 Detaljer
219529 19-08-2020 19:30 Potten 4 Potten 5 9 - 7 Detaljer
219533 22-08-2020 11:00 Lido 3 Ikast 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219535 22-08-2020 11:00 Potten 4 Gudenå 1 12 - 4 Detaljer
219536 22-08-2020 11:00 Potten 5 Thorsø 1 3 - 13 Detaljer
219537 22-08-2020 11:00 Aros 3 Dart 8700 2 13 - 3 Detaljer
219538 22-08-2020 11:00 Hinnerup 2 TMG 1 13 - 3 Detaljer
219534 22-08-2020 11:00 Juelsminde Bulls 1 Engesvang Dartklub 1 3 - 13 Detaljer
219542 22-08-2020 16:00 Potten 5 Gudenå 1 12 - 4 Detaljer
219544 22-08-2020 16:00 Hinnerup 2 Dart 8700 2 14 - 2 Detaljer
219543 22-08-2020 16:00 27-08-2020 19:00 Aros 3 TMG 1 7 - 9 Detaljer
219541 22-08-2020 16:00 Potten 4 Thorsø 1 7 - 9 Detaljer
219540 22-08-2020 16:00 Juelsminde Bulls 1 Ikast 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219539 22-08-2020 16:00 Lido 3 Engesvang Dartklub 1 11 - 5 Detaljer
219546 12-09-2020 11:00 Juelsminde Bulls 1 Potten 5 11 - 5 Detaljer
219545 12-09-2020 11:00 Lido 3 Potten 4 11 - 5 Detaljer
219551 12-09-2020 16:00 Lido 3 Potten 5 15 - 1 Detaljer
219552 12-09-2020 16:00 Juelsminde Bulls 1 Potten 4 4 - 12 Detaljer
219547 19-09-2020 11:00 Ikast 1 Aros 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219548 19-09-2020 11:00 Engesvang Dartklub 1 Hinnerup 2 12 - 4 Detaljer
219549 19-09-2020 11:00 Gudenå 1 Dart 8700 2 4 - 12 Detaljer
219550 19-09-2020 11:00 Thorsø 1 TMG 1 10 - 6 Detaljer
219553 19-09-2020 16:00 Ikast 1 Hinnerup 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219554 19-09-2020 16:00 Engesvang Dartklub 1 Aros 3 12 - 4 Detaljer
219555 19-09-2020 16:00 Gudenå 1 TMG 1 6 - 10 Detaljer
219556 19-09-2020 16:00 Thorsø 1 Dart 8700 2 14 - 2 Detaljer
219585 24-10-2020 11:00 Ikast 1 Gudenå 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219586 24-10-2020 11:00 Engesvang Dartklub 1 Thorsø 1 9 - 7 Detaljer
219583 24-10-2020 11:00 Lido 3 Aros 3 10 - 6 Detaljer
219581 24-10-2020 11:00 Potten 4 Dart 8700 2 11 - 5 Detaljer
219584 24-10-2020 11:00 Juelsminde Bulls 1 Hinnerup 2 2 - 14 Detaljer
219582 24-10-2020 11:00 Potten 5 TMG 1 6 - 10 Detaljer
219588 24-10-2020 16:00 Potten 5 Dart 8700 2 8 - 8 Detaljer
219589 24-10-2020 16:00 Lido 3 Hinnerup 2 7 - 9 Detaljer
219590 24-10-2020 16:00 Juelsminde Bulls 1 Aros 3 6 - 10 Detaljer
219591 24-10-2020 16:00 Ikast 1 Thorsø 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219592 24-10-2020 16:00 Engesvang Dartklub 1 Gudenå 1 16 - 0 Detaljer
219587 24-10-2020 16:00 Potten 4 TMG 1 6 - 10 Detaljer
219557 12-12-2020 11:00 27-02-2021 11:00 Ikast 1 Potten 4 0 - 16 Detaljer
219564 12-12-2020 16:00 07-11-2020 16:00 Engesvang Dartklub 1 Potten 4 9 - 7 Detaljer
219563 27-02-2021 16:00 Ikast 1 Potten 5 0 - 16 Detaljer
219569 06-03-2021 11:00 Dart 8700 2 Ikast 1 16 - 0 Detaljer
219576 06-03-2021 16:00 TMG 1 Ikast 1 16 - 0 Detaljer
219560 29-05-2021 11:00 TMG 1 Juelsminde Bulls 1 13 - 3 Detaljer
219561 29-05-2021 11:00 Aros 3 Gudenå 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219558 29-05-2021 11:00 Engesvang Dartklub 1 Potten 5 13 - 3 Detaljer
219559 29-05-2021 11:00 Dart 8700 2 Lido 3 5 - 11 Detaljer
219567 29-05-2021 16:00 28-05-2021 19:00 Aros 3 Thorsø 1 8 - 8 Detaljer
219565 29-05-2021 16:00 Dart 8700 2 Juelsminde Bulls 1 12 - 4 Detaljer
219566 29-05-2021 16:00 TMG 1 Lido 3 4 - 12 Detaljer
219568 29-05-2021 16:00 Hinnerup 2 Gudenå 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219573 12-06-2021 11:00 Gudenå 1 Lido 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219574 12-06-2021 11:00 Thorsø 1 Juelsminde Bulls 1 14 - 2 Detaljer
219570 12-06-2021 11:00 TMG 1 Engesvang Dartklub 1 8 - 8 Detaljer
219575 12-06-2021 16:00 09-10-2021 10:00 Dart 8700 2 Engesvang Dartklub 1 2 - 14 Detaljer
219579 12-06-2021 16:00 Gudenå 1 Juelsminde Bulls 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219580 12-06-2021 16:00 Thorsø 1 Lido 3 6 - 10 Detaljer
219571 13-06-2021 11:00 Potten 4 Aros 3 6 - 10 Detaljer
219572 13-06-2021 11:00 Potten 5 Hinnerup 2 7 - 9 Detaljer
219577 13-06-2021 16:00 Potten 4 Hinnerup 2 7 - 9 Detaljer
219578 13-06-2021 16:00 Potten 5 Aros 3 4 - 12 Detaljer
219598 18-08-2021 19:30 TMG 1 Dart 8700 2 11 - 5 Detaljer
219597 18-08-2021 19:30 Hinnerup 2 Aros 3 10 - 6 Detaljer
219594 18-08-2021 19:30 Engesvang Dartklub 1 Ikast 1 16 - 0 Detaljer
219596 18-08-2021 19:30 Thorsø 1 Gudenå 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219595 18-08-2021 19:30 Potten 5 Potten 4 4 - 12 Detaljer
219593 18-08-2021 19:30 Juelsminde Bulls 1 Lido 3 6 - 10 Detaljer
219599 21-08-2021 11:00 Ikast 1 Lido 3 0 - 16 Detaljer
219600 21-08-2021 11:00 Engesvang Dartklub 1 Juelsminde Bulls 1 15 - 1 Detaljer
219601 21-08-2021 11:00 Gudenå 1 Potten 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219603 21-08-2021 11:00 Dart 8700 2 Aros 3 9 - 7 Detaljer
219604 21-08-2021 11:00 TMG 1 Hinnerup 2 10 - 6 Detaljer
219602 21-08-2021 11:00 08-09-2021 19:00 Thorsø 1 Potten 5 12 - 4 Detaljer
219605 21-08-2021 16:00 Engesvang Dartklub 1 Lido 3 9 - 7 Detaljer
219606 21-08-2021 16:00 Ikast 1 Juelsminde Bulls 1 0 - 16 Detaljer
219608 21-08-2021 16:00 Gudenå 1 Potten 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219609 21-08-2021 16:00 TMG 1 Aros 3 9 - 7 Detaljer
219610 21-08-2021 16:00 Dart 8700 2 Hinnerup 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219607 21-08-2021 16:00 15-09-2021 19:00 Thorsø 1 Potten 4 10 - 6 Detaljer
219615 04-09-2021 11:00 Dart 8700 2 Gudenå 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219613 04-09-2021 11:00 Aros 3 Ikast 1 16 - 0 Detaljer
219614 04-09-2021 11:00 Hinnerup 2 Engesvang Dartklub 1 4 - 12 Detaljer
219616 04-09-2021 11:00 02-09-2021 19:30 TMG 1 Thorsø 1 10 - 6 Detaljer
219619 04-09-2021 16:00 Hinnerup 2 Ikast 1 16 - 0 Detaljer
219620 04-09-2021 16:00 Aros 3 Engesvang Dartklub 1 6 - 10 Detaljer
219621 04-09-2021 16:00 TMG 1 Gudenå 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219622 04-09-2021 16:00 21-09-2021 19:00 Dart 8700 2 Thorsø 1 6 - 10 Detaljer
219611 05-09-2021 11:00 Potten 4 Lido 3 12 - 4 Detaljer
219612 05-09-2021 11:00 Potten 5 Juelsminde Bulls 1 8 - 8 Detaljer
219617 05-09-2021 16:00 Potten 5 Lido 3 7 - 9 Detaljer
219618 05-09-2021 16:00 Potten 4 Juelsminde Bulls 1 12 - 4 Detaljer
219625 25-09-2021 11:00 Lido 3 Dart 8700 2 12 - 4 Detaljer
219626 25-09-2021 11:00 Juelsminde Bulls 1 TMG 1 3 - 13 Detaljer
219627 25-09-2021 11:00 Gudenå 1 Aros 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219628 25-09-2021 11:00 Thorsø 1 Hinnerup 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219634 25-09-2021 16:00 Gudenå 1 Hinnerup 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219632 25-09-2021 16:00 Lido 3 TMG 1 5 - 11 Detaljer
219633 25-09-2021 16:00 Thorsø 1 Aros 3 12 - 4 Detaljer
219631 25-09-2021 16:00 Juelsminde Bulls 1 Dart 8700 2 12 - 4 Detaljer
219623 26-09-2021 11:00 Potten 4 Ikast 1 16 - 0 Detaljer
219624 26-09-2021 11:00 Potten 5 Engesvang Dartklub 1 0 - 16 Detaljer
219629 26-09-2021 16:00 Potten 5 Ikast 1 16 - 0 Detaljer
219630 26-09-2021 16:00 Potten 4 Engesvang Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
219635 16-10-2021 11:00 Ikast 1 Dart 8700 2 0 - 16 Detaljer
219636 16-10-2021 11:00 Engesvang Dartklub 1 TMG 1 10 - 6 Detaljer
219637 16-10-2021 11:00 Aros 3 Potten 4 10 - 6 Detaljer
219638 16-10-2021 11:00 Hinnerup 2 Potten 5 10 - 6 Detaljer
219639 16-10-2021 11:00 Lido 3 Gudenå 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219640 16-10-2021 11:00 Juelsminde Bulls 1 Thorsø 1 5 - 11 Detaljer
219646 16-10-2021 16:00 Lido 3 Thorsø 1 9 - 7 Detaljer
219645 16-10-2021 16:00 Juelsminde Bulls 1 Gudenå 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
219644 16-10-2021 16:00 Aros 3 Potten 5 13 - 3 Detaljer
219643 16-10-2021 16:00 Hinnerup 2 Potten 4 10 - 6 Detaljer
219642 16-10-2021 16:00 Ikast 1 TMG 1 0 - 16 Detaljer
219641 16-10-2021 16:00 Engesvang Dartklub 1 Dart 8700 2 16 - 0 Detaljer
219647 13-11-2021 11:00 Dart 8700 2 Potten 4 5 - 11 Detaljer
219648 13-11-2021 11:00 TMG 1 Potten 5 5 - 11 Detaljer
219649 13-11-2021 11:00 Aros 3 Lido 3 10 - 6 Detaljer
219650 13-11-2021 11:00 Hinnerup 2 Juelsminde Bulls 1 14 - 2 Detaljer
219651 13-11-2021 11:00 Gudenå 1 Ikast 1 16 - 0 Detaljer
219652 13-11-2021 11:00 Thorsø 1 Engesvang Dartklub 1 4 - 12 Detaljer
219653 13-11-2021 16:00 TMG 1 Potten 4 2 - 14 Detaljer
219654 13-11-2021 16:00 Dart 8700 2 Potten 5 7 - 9 Detaljer
219655 13-11-2021 16:00 Hinnerup 2 Lido 3 12 - 4 Detaljer
219656 13-11-2021 16:00 Aros 3 Juelsminde Bulls 1 9 - 7 Detaljer
219657 13-11-2021 16:00 Thorsø 1 Ikast 1 16 - 0 Detaljer
219658 13-11-2021 16:00 Gudenå 1 Engesvang Dartklub 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
219562 31-12-2021 11:00 09-06-2021 19:00 Hinnerup 2 Thorsø 1 7 - 9 Detaljer